Головна

Частина шоста: ВИЩІ ДОСЯГНЕННЯ ЦИГУН

1.  I частина
  2.  I. Вступна частина (15 хв.)
  3.  I. Загальна характеристика категорії стану як частина мови
  4.  I. Загальна частина
  5.  I. Загальна частина
  6.  II частина
  7.  II. Основна частина (55 хв.).

· Глава двадцята. КОНЦЕПТУАЛЬНА ОСНОВА ЧУДОТВОРЧЕСТВА

§ Науковий підхід до чудес

§ Чудеса відбувалися і відбуваються

§ Думка самих екстрасенсів

§ Розгадка "таємниці"

§ Освоєння "великій всесвіті"

· Розділ двадцять перший. ЦИГУН І ДУХОВНЕ ДОСКОНАЛІСТЬ

§ Єдність релігії і науки

§ чудеса свідомості

§ Індуїзм - з'єднання Атмана з Брахманом

§ Йога - союз з Богом

§ Даосизм - шлях до безсмертя

§ Єдність людини і космосу

§ Буддизм - шлях до нірвани

§ Медитація - єдиний шлях

§ Християнство - царство Боже

§ християнська медитація

§ Іслам - повернення до Бога

§ усвідомлення Бога

§ Духовну досконалість в цигун

ПЕРЕДМОВА

Ця книга для тих, хто хоче бути здоровим в усіх відношеннях: фізично, емоційно, психічно і духовно. Тут наведені методики і вправи, які підвищать ваш життєвий тонус, завдяки чому ви досягнете великих успіхів в роботі і творчості. Ви завжди будете насолоджуватися чистотою думок і свіжістю свідомості і знайдете душевний спокій. Все це дасть вам цигун.

Цигун - езотеричне мистецтво володіння енергетикою. У книзі розкривається езотерічность, таємниче стає простим і зрозумілим. Не потрібно ніякої попередньої підготовки: всі поняття і концепції описані такою мовою, до якого звик людина Заходу. Поступово, крок за кроком, ви ознайомитеся з усіма важливими концепціями цього мистецтва, а в кінці книги дізнаєтеся про найбільш складних.

У даній роботі описані наступні важливі розділи цигун:

1. історія, філософія і поле діяльності цигун;

2. цигун для здоров'я довгожительства;

3. значення для спорту, сексу і молодості;

4. внутрішня сила бойових мистецтв;

5. тренінг чудодійного свідомості;

6. вищі досягнення цигун.

У книзі цигун розглядається дуже докладно. Тому ви можете вибрати лише ті розділи, які вам цікаві або корисні, а інші прочитати пізніше. Ви можете читати тільки для задоволення. Через культурних, філософських та інших особливостей деякі читачі вважатимуть інші опису неймовірними, навіть неможливими. Проте, більшість прикладів перевірено моїми учнями і мною особисто. Що виходять за рамки загальноприйнятого знання приклади запозичені у великих учителів і знаменитих майстрів. Однак я прошу не приймати нічого з написаного тут на віру, покладаючись тільки на авторитет джерела. Освоюйте запропоновані принципи і вправи, намагаючись їх зрозуміти, і оцінюйте гідності принципів і методик тільки після ретельної перевірки.

Слід зауважити, що цигун - дисципліна не стільки інтелектуальна, скільки практична. Мало тільки читати і розуміти сутність цигун (хоча це і корисно саме по собі). Хто хоче оцінити і використовувати мистецтво в повній мірі, повинен практикуватися. При освоєнні будь-якої справи необхідна практика. Так, щоб навчитися непогано грати на піаніно, потрібно кілька місяців. Дитині також буде потрібно кілька місяців, щоб навчитися самостійно одягатися. Тому неможливо і нерозумно очікувати майстерності в цигун, як і в будь-якому іншому мистецтві, без відповідних тренувань.

Мистецтво цигун і релігійно. Їм можна займатися, не побоюючись зачепити будь-які релігійні переконання. На більш високому рівні мистецтво цигун набуває духовність, виходить за межі тілесного. Однак багато людей займаються і отримують величезну користь тільки від тренувань фізичного тіла, залишаючи осторонь емоційні, психічні та духовні аспекти.

Вправи проводяться поетапно, але немає необхідності, та я й не раджу виконувати їх все відразу. Практика показала, що найкращий результат досягається при занятті однієї технікою протягом декількох місяців. При бажанні ви іноді можете для різноманітності виконувати кілька вправ з іншого комплексу. Присвятивши вивченню конкретної техніки кілька місяців, можна переходити до іншого.

Пояснення вправ цигун дано таким чином, щоб читач міг займатися по книзі самостійно. Однак для початківця було б дуже корисно знайти досвідченого інструктора. Причому не обов'язково, щоб інструктор володів описаним в книзі стилем цигун. Добре знання хоча б одного стилю дає розуміння загальних принципів мистецтва. Якщо інструктора знайти не вдалося, то займатися треба більш терпляче і обачно, але без помилкових страхів і сумнівів.

Стародавні китайці, як і інші великі народи, що не відособляли знань. Так, багато вчених і майстри цигун одночасно були поетами. Вони часто викладали результати своїх робіт у віршованій формі. Багато наведені тут цитати спочатку були віршами, переклад зробив я сам. Якщо ви не знайдете їх поетичними, то виною тому мій переклад, а не якість оригіналу. У деяких випадках первісний порядок слів і синтаксис змінені на догоду римі і розміром, але закладений сенс збережений. На мою думку, правдивість і краса можуть і повинні співіснувати.

Переконаний, що, присвятивши себе заняттям цигун, я зробив єдино правильний вибір в житті. Сподіваюся переконати і вас присвятити себе цигун. Я отримував насолоду від кожної хвилини роботи над рукописом. Бажаю вам отримати задоволення від читання і витягти з книги максимальну користь.

мистецтво цигун |  Частина друга: ЦИГУН ДЛЯ ЗДОРОВ'Я І ДОВГОЛІТТЯ |  Частина третя: ЖИТТЄВЕ ЕНЕРГІЯ ДЛЯ СПОРТУ, СЕКСУ І нев'янучої молодості |  ДОВГОЛІТТЯ, ПОЕЗІЯ І БЕЗСМЕРТЯ |  ВІД СТАРОДАВНЬОЇ МУДРОСТІ ДО СУЧАСНОЇ НАУКИ |  НЕВИЛІКОВНІ ХВОРОБИ МОЖНА ВИЛІКУВАТИ |  МИСТЕЦТВО ЦИГУН ДАРУЄ ЛЮДЯМ ДРУГЕ ЖИТТЯ |  ШЛЯХ ДО довге і здорове життя |  ЦИГУН ДЛЯ ЗНЯТТЯ СТРЕСУ І ПРИ ПСИХІЧНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ |  ЦИГУН ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ І ЧЕМПІОНІВ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати