Головна

Шарик впорядковує біополе

1.  ЧАРІВНИЙ КУЛЬКА
  2.  Вибач, ми не просканували біополе. В регіоні так багато практикантів. І всі знають пароль. Приземляємося ... ».
  3.  Матеріал: два пластилінових кульки по 5 см в діаметрі. Хід роботи.
  4.  Матеріал: два пластилінових кульки по 5 см в діаметрі. Хід роботи.
  5.  Пластилін кульковий кольоровий, 12 баночок, в шоубоксе
  6.  Підшипники (по ГОСТ 8338-75)
  7.  Розподіл радіальної навантаження між тілами кочення в радіальному однорядном шарикопідшипнику.

На думку даосів, кращий мандрівник той, хто подорожує, не сходячи з місця. Помолимося перед дорогою:

Отче наш, Іже eсі на небах! Хай святиться ім'я. Твоє, нехай прийде Царство Твоє, Хай буде воля Твоя, яко на, небі, так і на землі. Навчи мене мопіться і сподіватися, вірити і любити, терпіти і прощати. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа нині, повсякчас і на віки віків. Амінь.

Я налаштовуюся на світанкове небо. Тільки смужка на обрії червоніє, а так небо темно-синє, ще видно ранкова зірка - яскрава-яскрава. Я зв'язуюся з Розумом Землі. Надійні вихори Повітря і Води - блакитні і сині утримують рівновагу нашої живої планети. Земля, я тебе люблю! Нехай людина допомагає тобі! Прийми мою любов і допомога. Як прекрасна ти, Земля! Керуй мною Розум!

Богородице Діво, радуйся: благословенна Ти між жонами, благословенний Плід утроби твоєї, яко Спаса народила Ти для душ наших. Прийди, про Всеблагая, допоможи Росії в скрутну годину, наповни любов'ю серця! Утамуй мої печалі. Амінь!

Ми в яблуневому саду - пишному, білому, зеленому, повному дзижчання бджіл і дзвону птахів. Внизу під яблунями - юна блискуча яскраво-зелена трава і жовті кульбаба. Кожна травинка закутана біополем зростання, весни і надії. Великі дерева, білені стовбури і низька розвилка біло-рожева піна квітів. А над ними - Сонце, яскраво синє небо, птах, співає і перекидається в щасливому весняному ефірі. Ось ще одна! Їх двоє, вони - разом!

Голова легка, чиста, порожня. Мої руки м'яко і спокійно наближаються і сонячного сплетіння і колеблютcя - дихають. Під руками зі швидкістю трави і в ритмі серця зростає сонячний кулька, Наповнюється біополем. чудовий кулька підходить до серця і годує його. Я розкачую сіточку мого ефіру весняним щастям саду, його ароматом, дзвоном, зростанням і передаю cердцy. Серце, спасибі тобі! Ефір весни і радості входить в Анахату, чакру любові, зміцнює серце, з кров'ю живить кожну клітинку.

Дихають руки у сонячного сплетення, налаштовуються навісний, зелений яскравий луг, жовті сонечка мати-й-мачухи, кульбаби. Зростає весна, цвіте. Кожна травинка, кожне, деревце, сама земля випускає бульбашки радості, щасливі кульки біололя. Я ловлю така кулька, і віддаю його ceрдцу, і серце оживає. Біопопе серця стає сильним і міцним. Серцева сумка - цілої, сильною. І клапани сильні, працюють так, як Бог поставив. Я не підведу моє серце, і воно мене не підведе!

В долонях я відчуваю два блискучих щільних кульки. Це Вода, як в Перший День Творіння. Потік води живої піднімається вгору по руках, по тильній стороні плеча проходить на лопатки, пробуджуючи там кістковий мозок. Нехай кістковий мозок народжує сильну кров! Червону, гарячу, сміливу! кульки піднімаються вгору стаючи легше - Вода перетвориться в Повітря. Повітря пробігає по всьому чакр. заряджаючи нервові сплетення, і приходить в блакитну вішудха. Тут Повітря перетворюється в Вогонь!

Небесний Вогонь піднімається до голови, заряджає мозок, очі, кісточки черепа і шкіру обличчя, входить в область лоба і потилиці, заряджаючи синю чакру Розуму ~ Аджну. Біополе добре, блакитне зміцнює плоскі кісточки черепа. Вони виробляють сміливу, яскраву, сильну кров. Гарячу, червону! А з білої - тільки лімфоцити, вони нам дуже потрібні! Вони дадуть нам сили від крові, повітря, зерна і води. Ця кров живить все нервові сплетення голови, особливо в області тімені. Вдихнемо від квітучого саду і пошлемо видих в голову - найрозумнішим і завантаженим клітинам.

Клітини мозку виділяють біополе, воно перетворюється в чудовий синьо-ліловий куля. Пробуджується Сахасрара - чакра Бога. В її центрі відкривається білий вертикальний канал. По ньому я посилаю куля своєї любові на Небо.

З Неба приходить відповідь сяючий білий промінь; він проходить через Caхаcpapy, стаючи, синім блакитним, зеленим. Плоскі кістки виробляють сміливу, гарячу червону кров. Луч захищає дорогоцінну флейту мозra, що лежить в кістковому футлярі. Нехай вистачить сили для життя і радості, для любові і терпіння, для віри і надії!

Від потилиці до лопаток - дорога серця. Шарик, спускаясьвніз і піднімаючись вгору, прочи-

щает і утримує дорогу в порядку. Моя душа бере участь в добрих планах Миру. У неї вистачить сили на вслухання і спокій, на творчість і співчуття, на ласкаве слово і тренування.

спускається мої кулька, Стаючи зеленим. Він у весняному лісі серед квітів. Яскраво-сині, білі, а ці - кремові, значить, скоро буде полуниця. А як багато жовтих квітів! Сонечко пробудило землю. Весна прішпа і до нас! Розтанув сніг, з'явилася тала вода, прекрасна, як в Перший День Творіння. яскравий чарівний кулька біополя розштовхує долоні зміцнює легені. хребет і сплетення. Весь мозок ребер виробляють яскраву, сильну, відважну кров! Я вибираю об'єднання і Світом. Мої добрий Цілитель! Будь зі мною, прийми мою любов.

кулька забарвлюється кольором обліпихи і календули. помаранчевий кулька годує кровотворні клітини кісткового мозку і ядра крижового сплетення. Я вдихаю від осіннього саду, підкачуючи Шарик червоним кольором горобини, калини, полум'я. Промальовується біополевиe канали ниркових артерій, посилаю ниркам кров. А вони відкривають капіляри і віддають енергію мозку, серця і підшлунковій залозі. Зміцнюється біополе, що не зав'язується ні грама жиру!

кулька спускається к ногам. Ноги стосуються прохолодною шовкової трави на галявині, м'якого запашного сіна, вимитого нефарбованого підлоги добром будинку ... Щільного піску біля самої кромки води, білого каменю в теплому синьому морі.

По руках біжить жива блакитна вода. кулі котяться до плечей, по шиї вгору, до голови, до очей. В голові кулі наповнюються розумом і запам'ятовують образи норми життя, думки, плану А потім скочуються до Землі, пробігаючи і очищаючи всі чакри. І знову рухаються вгору, маючи всі органи. Органи повертають біополе кульці, він піднімається, вгору і несе його до долонь, серцю, голові. Блакитна жива Вода, як в Перший День Творіння, спасибі тобі!

А зараз сильно-сильно напружуємо руки-ноги, стискаємо кулаки! Сс-з-сила, здоров'я, радість, м'язів! Руки вгору -отряхнемся! Ще раз напружуємося і скидаємо напруга! Вільно, легко! Ми впораємося! Все буде добре!

Веду прийом в Кеменске |  Вирішили погріти ... |  МІКРОФЛОРА І ДИСБАКТЕРІОЗ |  променистою ОСТРІВ |  ОРГАНІЗМ ОЧИМА СЕНС |  Будьте знайомі. Любов Нікопзеена Сосніна |  Саме слабкіше місце |  Мерзнуть pyки ~ затирайте травми |  кабачкова очищення |  щадна очищення |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати