Головна

Мерзнуть pyки ~ затирайте травми

1.  КИДКИ І ТРАВМИ
  2.  Глава 1 ПОШКОДЖЕННЯ тупими знаряддя травми
  3.  Глава 4 ПОШКОДЖЕННЯ НА ГОСТРІ знаряддя травми
  4.  давність травми
  5.  Дарина, Марія і Бел-Білила. Травми і запалення на голові заговорила, все на місце становила, норму закріпила раби Божої (ім'я). Амінь!
  6.  Індивідуальна Вразливість і психологічні НАСЛІДКИ ТРАВМИ

У Світлани Антонівни мерзнуть руки і ноги, зростає oпухоль правої молочної залози. Лікарі направляють в онкологію. Я ж бачу сильний набряк в правота легкому. Печінка на рідкість слабка, важка, набрякла, гепатит В, велику кількість каменів в жовчному міхурі Відня живота, в тому числі і воротная вена, переповнені. У селезінці теж переповнення. Праве серце різко ослаблене, аритмія, пароксизмальна тахікардія. Венозна кров в передсерді не тримається, провалюється в порожнисті вени.

Головні причини - в дуже сильній пологовій травмі: зсув першого суглоба "череп-атлант", здавлений шийно-грудний перехід. Звідси імунодефіцит і тромбогеморрагіческій синдром (ТГС). Вторинні причини: через зниженого харчування заднього мозку потилиці і хребта порушувалася координація, було безліч травм з ураженням голови і хребта. Крові не вистачає для підтримки систем життєзабезпечення - вона вся депонується в венозної системі, де тільки можливо. При застої "монетні стовпчики" еритроцитів розпадаються, клітини мнуть і втрачають форму. Селезінкові макрофаги знищують їх визнавши пошкоджений ними і непотрібними. У числі продуктів розпаду клітин крові -білірубін, він разом з ліпопро- теіновимі бляшками формує жовчні камені. Якщо не усунути ТГС, можна печінку чис тить щомісяця - в жовчному пузиpe будуть рости нові камені.

Я роблю биополевую корекцію верхніх травм кісткового футляра, і. спинний мозок починає виробляти імунні пептиди. Допомагаю серцю. Спочатку зміцнюю борін м'язи передсердь, потім, нервові сплетення і сам міокард. І відразу з'являється можливість позбутися від застоїв в венах, особлива - в ворітної. Кров пішла в легені і печінку. Печінка відновлює нормальну насосну функцію. Її мускулатура набуває сили, закривається

клапан на виході, вона активна підкачує кров вгору. Відня і органи перестають бути відстійниками і відразу починають працювати. Легке стало краще, хребет - краще. Заспокоївся процес гліколізу. Зайвий цукор ущел з крові і з клітки. Вам тепло? (-Тепла скрізь.)

Домашня робота. Пам'ятайте, що Вам потрібно запустити всю кров в роботу (для цього зміцнити серце), прибрати запальний процес і відновити сіпу імунної системи (очищення, Т-активін) і придавити пухлина (аплікації інгібітора - буряк з чистотілом і дьогтем). Це виливається в регулярні обов'язкові процедури.

Моліться! На голову - масляний компрес протягом місяця, а сподобається -так і до кінця життя, як Софі Лорен. Правити кісточки голови, Стежити, щоб вони виробляли червону кров. Правити куприк у ванні (температура води 35О), досить двічі в іеделю. Вранці клизмочки з урини 120 мл), протирати вуха. полоскати горло декілька разів в день. Свіжої, що не упареною - саме свежаяя сеча створює потрібну зворотну зв. ь! Обов'язково обидва вуха почистити восковими свічками, при перших ознаках запаленням - в вухо теплу ватку з сумішшю спирту і свіжого соку алое. Висмоктувати отруту з зубів, горла, носа і вух по п'ять хвилин вранці і ввечері. Неодмінно на ніч компреси: навколо пояса, на шию і на низ живота - протизапальні, а на груди - з бурякового макухи з листочками чистотілу (буряковий паштет з додаванням п'яти крапель дьогтю). Уколи Т-актіаіна під шкіру рук - всього дві упаковки з тижневою перервою. Перед кожною їжею - столова ложка подрібненої березового вугілля. У Вас не важливий баланс мікроелементів - їжте часник, зелень. бобові .. Замість цукру - ложку меду з травним чаєм (лист смородини, обліпихи, малини). А. взагалі - їжте поменше Я впевнена,. у Вас все вийде, випадки нескладний. Телефонуйте в центр; якщо буде важко. приїжджайте.

Вона приїхала через рік. Руки перестали набрякати і мерзнути. легкі були чисті. Все виконала, допомогло.

Низхідна ободова кишка розташовується в лівій боковій частині нижнього поверху черевної порожнини між першим і п'ятим поперековими хребцями. Вона закінчується клапаном, що відокремлює її від сигмовидної кишки. Сигма знаходиться в лівій паховій і частич- але в лобкової областях, закінчуючись на рівні другого-третього крижового хребця. При слабкості зв'язок вона може зміщуватися вниз, набрякати і збільшуватися в розмірах, тоді люди скаржаться на біль внизу жівта зліва. При цьому виникають збирає і запальні процес в сечовому міхурі, що, як правило, порушує - циркуляцію крові - артеріальною і венозної. На виході сигмовидної кишки є ще один клапан, що відокремлює її від прямої кишки. Він теж, як і верхній, повинен добре закриватися. При ослабленні мускулатури клапанів сигми спостерігається дисбактеріоз, надлишкова активізація грибків, різке погіршення стану епітеліальної і сполучної тканини в малому тазу. У жінок запалюються яєчники і лівий ріг матки. Порушення в цій галузі настільки часті, що вагітність в основному виникає не в лівому, а в правому розі! Найбільш часто саме зліва виникає позаматкова вагітність через сильні запалень сечостатевого апарату. Допомагають просолена шерсть на живіт, стрептоцид, похила дошка і самомасаж.

Але головне - корекція куприка. Правити куприк потрібно часто, а особливо після падінь, незручною пози в машині або автобусі, іноді просто після сну, як тільки виникне занепокоєння в ногах або в животі. Це просто, ефективно, безпечно, ніхто за Вас цього не зробить. Але дитині можна легко допомогти: у нього сухожилля, хрящі куприка і шкіра міцно спаяні. Покладіть дитину на живіт, крижі накрийте вологим рушником і зсувайте з силою шкіру до голови.

БЕРЕГИТЕ Печінку

Печінка - наймогутніший орган з мешканців живота, наше друге серце і центральна лабораторія. Організм з її допомогою допомагає клітинам очиститися від сміття і отримати поживні речовини, легко ними засвоювані. Печінка періодично депонує кров для очищення і живлення, а потім силою своєї мускулатури штовхає її до серця. Вона регулює судинний тонус і допомагає серцю прокачувати кров через всю систему кровообігу Печінка є головним постачальником рідини (лімфи) в наше підшкірне море - інтерсті- ций. Від її збереження в першу чергу залежить чистота интерстиция.

Печінка вносить свій вклад в підтримку імунної системи. У ній багато лімфоїдної тканини, Т-лімфоцитів і макрофагів, які б виробляли певний вид імунорегуляторних пептидів і імунних білків (інтерлейкінів); вони забезпечують повноцінний розвиток і успішну роботу основних вартою норми організму -Т-лімфоцитів.

Печінка отримує гілки від чревного сплетення, переднього стовбура блукаючих нервів, нижніх діафрагмальних вузлів. вони утворюють печеночноесплетеніе. умовно розділяється на переднє і заднє. Обидва сплетення, залягаючи в товщі печінково-дванадцятипалої-ки-м'язової зв'язки, направляються до воріт печінки, оточуючи печінкову артерію і її гілки, розташовуючись відповідно на передній і задній поверхні ворітної вени. По ходу печінкового сплетення залягають нервові вузлики різної величини і форми. Крім того, є великі кількість внутріствольних нервових клітин, або утворюють скупчення, або розсіяних по ходу нервів. У товщі печінки нерви супроводжують розгалуження печінкової артерії і ворітної вени.

Я хочу звернути Вашу увагу, дорогий Читач на різноманіття небезпек, подстере- гающих нашу печінку, а з нею, як з'ясовується, і здоров'я в цілому

У В. а зв'язки живота ослабли через опущення шлунка і нирок (через важких предметів, що він піднімав при ремонті машини). Крім того, вся сполучна тканина пухка і слабка (через травму потилиці, випадання функції паращитовидної залози і зменшення кальцитонина). Його чревного сплетіння угнетено, діафрагма погано харчується і, відповідно, погано працює. Різко погіршено харчування нервових клітин, складових печінковий сплетіння. До того ж, печінковий сплетіння послаблюється через чревного (воно смокче з усієї вегетатики, як павук!) А раз так, страждає управління печінкою, і в першу чергу погано контролюється просвіт печінкової артерії. При стресі ця артерія прикривається, а коли гроза пронесеться і вигля- немає сонце, треба б дати харчування печінки. Але часто далеко від стресу печінку голодує: слабке сплетіння забуло включити py6ільнік! Роблю корекцію, рекомендую Т-активін підшкірно в праву руку і праве підребер'я, компреси на шию і печінку, правку живота і гантельная статичну гімнастику (все те ж, але з гантелями по 4 кг), муміє по 0,4 r в день (дві тижні пити, дві - відпочивати), глюконат кальцію - по 5 таблеток ввечері. І - почистити печінку раз п'ять!

Крім того, сплетіння може ослабнути через правої травми хребта в шийному або грудному відділу (вище рівня печінки) - тоді знижується сила правого симпатичного стовбура, а значить, всі праві органи (в тому числі печінка) отримують слабкі симпатичні гілки. Травма правого потилиці може "вибити" ядро ??правого блукаючого нерва, і тоді печінковий сплетіння не отримає підтримки парасимпатичної гілки ВНС. Часто у людини, працюю- ного на шкідливому виробництві, печінку отруєна У тих. хто зайнятий у тваринництві або має вдома худобу, в печінці поселяються гельмінти. Всі ці небезпеки не страшні, якщо підтримувати норму черепа і хребта, зміцнювати свій імунітет, регулярно робити очищення всього організму і печінки.

У Василя Петровича дуже болить печінка, і давно. Його привезла до мене на прийом дочка.

діагностика. Я виявила велику травму потилиці,

а особливо - перших двох шийних хребців. Травма дитяча, було Вам років тринадцять Через деякий час захворіли на гепатит. (- Так у мене була жовтяниця). Ось цей гепатит і супроводжує Вас все життя. Повірте мені, будь ласка, травма двох перших шийних хребців завжди викликає гепатит. Від нього ніяк не можна позбутися інакше, ніж стерти цю травму

И залити шийні хребці м'язовою тканиною. Тренуйтеся з гантелями, нехай Ваші плечі починаються від вух і плавно переходять в руки. І не кидайте тренування ніколи! А на потилицю прикрепляйте макуха буряка і робіть масляні компреси на голову. У мене на прийомі була чудова жінка, Галина Володимирівна. На неї впала корова ... Вона робила такі компреси кожен день і перемогла недугу. (- Це дружина мого брата, вона і направила мене сюди.) "Це моя тітка, - сказала дівчина. - Вона Вам привіт передає. У неї голова вже не болить".

Чудово! Доручаю Вас її турботам. Дайте їй прослухати цю плівку із записом діагностики. Проколіть Т-активін в праву руку і під печінку, відпийте сорбент з бфіаумом, носите компреси навколо пояса, а печінку почистити - депо нікчемна. Роблю корекцію. Як справи? (-Жарко ') Дуже добре! Поворухнутися, покрутити, пошукайте біль. (- Болі немає) Ну і слава Богу! Удачі вам.

харчування печінки

Печінка харчується від черевного стовбура - короткою і товстої гілки черевної аорти, саме звідси виходять печінкові артерії. Приплив крові в травний тракт регулює клапан, який управляється з чревного (сонячного) сплетення, найбільшого вегетативного центру. При стресі або пошкодженні хребта вище 12 ~ го грудного хребця це сплетіння пригнічується, і клапан на вході чревного ствола не може вчасно відкритися. У тих, кому за тридцять і хто всерйоз не займається своїм здоров'ям, хвору печінку в 100% випадків супроводжують стрес, слабке серце і поразки ключових точок голови та хребта (частіше справа)! ОЦК падає, венозна кров осідає в депо, здебільшого в печінці. Тоді печінку отруюється, голодує, погано управляється нервовою системою і не справляється зі своєю роботою.

Робота печінки

Печінка розділяє втягнуті з кишечника складні вуглеводні на прості цукри, які в присутності інсуліну дадуть клітинам дорогоцінну енергію. Якщо ж з якихось причин кров до серця рухається повз печінки через обхідні вени, то в клітку приходять гігантські молекули вуглеводнів. Їх дуже важко переварити, навіть коли інсуліну достатньо. В цьому випадку псується шкіра і виникає алергія.

Печінка втягує активна працюють в кишечнику бактерії, наприклад, кишкову паличку. Вона допомагає переварити шкідливості н виділяє в кров канцеролітичні речовини, що оберігають від раку. Так йде справа, якщо там, де кишкова паличка находітоя, є норма управління, харчування і очищення. Але потрапляючи в умови незвичні і навіть ворожі (це трапляється при травмі куприка і венозному застої паличка перестає допомагати організму і може почати з ним війну. А в ході військових дій вона здатна переродитися в холерний вібріон!

Агресивні бактерії переходять в лімфу та кров. Нормальна печінку їх легко обезврежі- кість, при хронічних захворювань, наприклад, при гепатиті, печінка не справляється з ними, а лімфа і кров розносять їх по тілу.

Як же перевести мікрофлору в безпечну форму? Для цього існує печінковий контроль крові Бактерії з кишечника з високою антигенною активністю потрапляють в печінку, вона знімає з них зайвий активізує їх білок, а далі вони можуть подорожувати в такому вигляді по організму з потоком крові, і нічого страшного не трапиться. Якщо ж кров мине печінка і йде по анастомозу, високо активні бактерії потрапляють в селезінку і лімфовузли, виробляючи там справжню бурю. Їх приймають за ворогів, імунна система переоріентірут- ся на жорсткий захист. Стовбурові кровотворні клітини починають виробляти В-пімфоіціти і лейкоцити, а особливо - нейтрофіли для вогнищ запалення. А ось Т-пімфоціти, які призначені для контролю наших клітин і для вироблення швидкого імунної відповіді на зовнішню загрозу, зовсім зникають. Тимус активно гальмується і перестає виробляти пептиди, а без них біополя немає.

При дисбактеріозі і коліті в кров всмоктується величезна кількість отрут. Якщо лімфовузли переповнені через вогнищ запалення і печінка не прийде на допомогу, отрути атакують найкрихкіші і ніжні тканини: клітини нервової, ретикулярної і ендокринної системи, головного мозку і тимуса.

Мені розповідала передчасно пішла від нас біолог, лікар і генетик НА Соловйова, що сохранная печінку синтезує дивовижний продукт ~ антіпротеіназу, переважну руйнівну діяльність лізосомальних протеїназ, що знищують білок в клітці Однією з антіпротеінз являйся альфа-1 антитрипсин (ААТ). Він транспортується кров'ю, входить в клітку і породжує в ній корисний, цілющий процес.

При хронічних захворюваннях печінки виробництво ААТ падає, а при недостатності ААТ станься руйнування білків і розвиток патологічного процесу в клітці і в межкле- точному просторі. Буває високий, середній і низький рівні ААТ. Дефіцит альфа-1 антитрипсину - це показник розвитку емфіземи легенів, хронічного запалення легенів і серйозного ураження печінки. Зараз з'ясовано, що і інші важкі хронічні поразки пов'язані з дефіцитом ААТ Під впливом шкідливої ??екології (наприклад, у шоферів і робітників хімічних виробництв) ААТ різко падає. Щури з малим АТТ живуть в кілька разів менше норми і часто хворіють людськими хворобами!

У добре снабжаемой всім необходімимпеченівирабативается глюкоза-6 фосфатдегидрогеназа (Г6ФД) ключовий фермент пентозного шляху. Цей фермент, вступивши до клітку, відкриває вней швидкісний шлях, дозволяє безпечно утілізіроватьглюкозуі вивільненим дить енергію При цьому в клітці придушуються найнебезпечніші лізосомальніферменти, створюються клітинні пастки для отрут і утворюються речовини. що йдуть на будівництво та відновлення процесів ня РНК і ДНК При захворюваннях печінки Г6ФД не створюється зовсім

А. н. Сергєєва. лист перший

Цей лист від Анастасії Микитівни я отримала в 1993 році.

".. Я народилася в 1938 році у великій родині п'ятою дитиною. За розповідями матері, жодної дитячої хворобою не хворіла, росла дуже сильною і витривалою. Закінчивши семирічку, я приїхала в Свердловськ, пішла працювати на завод і пішла у вечірню школу.

Невлаштованість побуту, важка 8-годинна робота у конвеєра і навчання позначилися на здоров'ї. У 18 років-гіпертонія. Лікар в поліклініці отримував від заводу премію. Побачивши мої червоні щоки, він і дивитися мене не став, присоромив: "Молода, від здоров'я лопаються, а працювати не хочеш!"

Виснажливі головні болі, кровотечі, нудота і блювота вимотували. У лікарню потрапляла тоді, коли мене підбирали на вулиці без свідомості. Там я дізналася назви своїх перших хвороб. Ясно було одне: не потягну разом роботу і навчання. Потрібно було вибирати, і я вибрала роботу. Минуло 10 років, однолітки закінчили інститути, а у мене -8 класів ... Пішла до технікуму.

Після кожної сесії - лікарня, а там - нові хвороби: атеросклеретіческіе кардіосклероз, церебральний атеросклероз, хронічний пієлонефрит, хронічний астматоіднимі бронхіт, холецистит, панкреатит і т. Д. В результаті - інсульт. Від групи відмовилася, руху приносили борошна. В результаті - ожиріння і всі види остеохондрозу. Лікарі мене списали: не по-нашому, так лікуйся, як знаєш. Потрібно було щось робити. І я зважилася діяти сама.

Почала я з легкої зарядки, йшла в ліс, повзла, якщо йти не могла. І там вперше відчула величезне полегшення від того, що непомітно для себе стала звертатися до Землі, Сонцю, Повітрю, Воді - всьому, що мене оточує. Заходячи в брудний басейн, я говорила "Божественна вода, я дарую тобі свою любов, обмий і очисти моє тіло, зроби його здоровим". На роботу я ходжу пішки 45 хвилин. Лише захлопніть двері, я починаю поводитися зі словами любові до всього Світу і просити у нього допомоги, дякувати йому за те, що він милостивий до мене-

У лісі я вповзала на гірку і просила знову Сонце, Камінь, Вітер допомогти мені повернути здоров'я. Здавалося, Вітер проходив крізь мене, пронизував наскрізь .. Скоро, дуже скоро зникли застуди та ангіни. Сонце ніколи не обпікало, з тих пір в будь-яку спеку не закриваю голову, а прошу Сонце очистити і зміцнити мене. Я довіряю Природі. Займалася по Бутейко, почала їсти по Шаталової. Вага знизився з 83 до 63 кг.

І ось - зустріч з Вашими книгами. Вони дуже дохідливо, їх розуміють і молоді, і літні люди. Рекомендації можна застосувати відразу, і допомагають вони мгновенно- Я вико ристовувати компреси, масаж, очищення печінки і нирок. Я обмежила подих за допомогою банки з водою, поставленої на діафрагму. З'явилися легкість, бадьорість, гнучкість суглобів, прерас- ний сон, бажання жити і бути добрішими. Такий світлої голови, як зараз, у себе я не пам'ятаю з дитинства.

Я стала значно спокійніше і зовсім не дратуюся. На здивовані запитання друзів відповідай - "Я знайшла еліксир молодості!" кулька у мене виходить, з його допомогою лечу кімнатні рослин: лимон і лавр. Вони випростались, розцвіли і дали плоди. Я відчуваю, що вони розмовляють зі мною і навіть посміхаються. Я вважаю, що життя потрібно відпрацьовувати щоденної малою роботою з підтримки здоров'я у себе і своїх близьких. Я це. буду робити, поки живу ".

Фактори ризику печінки

На внутрішній поверхні печінки є поглиблення, щоб трималися і не зміщувалися: праві легке і нирка, шлунок, стравохід, товста і дванадцятипала кишка. А щоб сама печінку ні в якому разі не зрушила з місця, її тримають потужні зв'язки: вінцева, треуголь- ні, серповидная і кругла; печінково-шлункова, дванадцятипала та ниркова. Печінка фіксується діафрагмою, м'язами живота і міжреберних м'язів. Внутрішньочеревний тиск, що зменшується у напрямку до голови, мало б виштовхувати печінку від низу до верху. Однак на прийомі у більшості людей я відзначаю опущення печінки. Чудесна ;. мережу зв'язок, що зберігає анатомічну норму, при слабкості сполучної тканини (через неповноцінного харчування, слабкості серця, загального забруднення, або отруєння, травми потилиці-шиї і ослаблення паращитовидних залоз) теж слабшає

І тоді один з опущених органів (нирка, легеня, печінка, поперечна ободова кишка або шлунок) тягне весь ансамбль вниз. А при зміщенні переміщаються кровоносні і лімфатичні судини, погіршуючи харчування і очищення.

Часто причиною зсуву печінки бувають важка робота в дитинстві (перевантаження правої руки) і венозний застій в правій легені. Легке укутати в плевру. При хронічній пневмонії воно стає набряклим, як губка з водою. ця губка тисне на печінку та шлунок, зміщуючи їх. Легке і печінку причетні по біополю. Так Так! За системою чжень-цзю, меридіан печінки (останній, дванадцятий) передає естафету першому меридіану легенів. Тому ці органи підтримують один одного, коли вони здорові; а якщо один не в порядку, він неминуче псує інший. Як правило, причини я бачу в травмах шиї і почала грудного відділу хребетних ника, в ослабленні серця н мозку

Печінкові клітини виробляють до півтора літрів жовчі протягом дня. Жовч вилитися може тільки в жовчний міхур. Потім вона витрачається в міру потреби в піщеарітельном процесі. Жовч очищає печінкові клітини від шкідливих продуктів, змиваючи уламки в жовчний міхур. При опущенні печінки зв'язки здавлюють його. Порушуються вироблення і відтік жовчі, артеріальний і венозний кровотік .. Якщо жовчний міхур перетиснено, Зігнутий або повний каменів, хіба є куди литися жовчі? Куди їй подітися? Добре, печінка не лопне, розбухати буде, адже кожна її клітина може в 40 разів збільшитися. Але печінку стане набагато важче, її нижня поверхня буде тиснути на судини, жовчний міхур, шлунок і кишечник, зміщуючи їх, позбавляючи нормального харчування і разлажівая порядок життя.

Робота печінки порушується після хірургічно втручань, особливо після важких операцій на черевній порожнині, причинами яких бувають холін ектомія, кишкова непрохідність, проривна виразка шлунка ипи гострі запалення (апендицит, панкреатит. Перитоніт). Через внутрішніх і зовнішніх швів порушується цілісність оболонок органів, система каналів біополя, крові і лімфи, перетискаються судини Виникають лімфатичний і венозний застій, спайковий процес, завихрення канального біополя і запальні вогнища Досить заклеїти шви нашими срібними містками, як печінка оживає на очах

Нирки в організмі виконують роботу з підтримки водно-сольового балансу і очищенню крові від шкідливих речовин. при випаданні печінки як чистильника і перетиснутій ворітної вени нирки перевантажуються, отруюються і теж слабшають. З'являється симпто печінково-ниркової недостатності (ППН). Якщо йдуть отруєння, поранення, дорожня травма або удар, ситуа ція ускладнюється синдромом гострої ППН (ОППН)

Якщо органи зміщені і імунна система не працює через верхніх травм хребта і стресу сила печінки слабшає, вона не може проштовхнути кров наверх і захлинається в венозної крові. Коли кров в печінку нe може потрапити, вона шукає обхідні. шляху. Одна з доріг проходить через нирки. Нирки перевантажуються; до того ж. печінку отруює їх брудної лімфою. У цьому випадку без всякого поранення або операції може виникнути ОППН.

Якщо в печінці шлаків багато або кров застоюється в селезінці (розшаровується і гине з виділенням білірубіну), формуються жовчні камені. З ними маса клопоту. По-перше, вони намагаються покинути міхур, викликаючи коліки. Ще б! Отвір мало, а велике каміння (ось якщо ми погріємо печінку, розширимо проток і розчинний камінчики, вони вийдуть без бопі!). По-друге, якщо каменів багато, жовчі нікуди стікати, вона розпирає печінку, роблячи її твердої і важкою. Виникає опір входу в печінку артеріальної крові, клітини печінки голодують, вона не може виконувати свою роботу з підтримки рівноваги, обміну, допомоги серцю, імунному захисті.

На прийомі я часто спостерігаю, як після затирання травм на черепі-хребті і хвилинної біополваой корекції печінки (проведення каналів для крові та лімфи, посилення черево і печінкового сплетінь, усунення опущення) людина покривається потом. Причому навіть тоді, коли його цукор - а нормі. У клітинах горять отрути, холестерин і надлишково запасений глікоген. У особливо обдарованих людей після відновлення норми можуть стрімко тельно розчинитися навіть камені в нирках і жовчному міхурі!

Юлія Павлівна скаржилася на болі в правому підребер'ї, гіпертонію, гіркота і сухість у роті. Я зробила корекцію, їй стало краще, вона зазначила жар у всьому тілі. По дорозі вона відчула, що навряд чи доїде до будинку. На щастя, поруч жив брат. На дзвінок відразу відкрили. Чи не привітавши рідних, вона кинулася в заповітне приміщення. Там до свого неймовірного подиву вона виявила, що з неї вийшло кілька кілограмів чорно-зеленої маси. Так вона без будь-якої болю позбулася жовчних каменів! Печінка хворіти відразу перестала, нормалізувався цукор, знизився тиск. У моїй практиці така спонтанна очищення спостерігалася раз двадцять.

Під час корекції на прийомі негайно скасовується стратегія, яку вибрала помилково клітина - надмірне запасання, тривале зберігання і аварійне знищення запасів. Відразу ж згоряє цукор і зайві ферменти. Може бути, тому очищення печінки дає такі дивовижні, негайні і стійкі результати в масштабах всього організму! Доктор А Залманов писав, що печінка, як кішка, потребує тепла. Не забудьте: трохи що - компрес, грілку - і на правий бік. А потім почистіть її як слід.

ОЧИЩЕННЯ ПЕЧІНКИ

Дорогий мій Читач, у Вас болить правий бік? Турбує високий артеріальний тиск? Bи не можете схуднути? У Вас не дуже хороша кров і зовсім неважлива шкіра? Почистіть печінку! Навіть якщо лікарі заперечують наявність у Вас жовчних каменів, зробіть очищення, не зашкодить. Дані УЗД недостовірні, у мене фахівці діагностичного центру взагалі не знайшли жовчного міхура. Часто люди приходять в сльозах: на УЗД знайшли пухлину печінки. Я прошу їх зробити очистку. Виконують нашу просту процедуру - і куди тільки вона зникає, ця пухлина!

Проректора Донецького медичного інституту привела до мене дружина Його турбували болі в правому підребер'ї і високий артеріальний тиск, до 240 мм рт ст. На діагностиці я сказала йому, що у нього жовчний міхур забитий каменями і їх вивести нескладно. Але у проректора на руках був висновок УЗД про те, що жовчних каменів немає, і він сумнівався. Дружина. у якій був досвід очищення печінки за нашою методикою, наполягла на очищенні пече і взялася допомогти. Через тиждень він прийшов в зал, де я вела заняття з учасниками Війни, і повалився, що знизив верхню межу артеріального тиску з 230 до 130 мм рт. ст. А каменів вийшло сила-силенна ... болі припинилися. Найбільші з своїх жовчних каменів він склав в банку, тримав б холодильнику і показував колегам як диво.

Протягом тижня на ніч робіть на живіт лікарські пов'язки з додаванням дьогтю, а вранці - очисні клізми. Бажано носити пов'язки вдень і вночі, змінюючи вранці після душу. Обов'язково пийте сорбент або березовий (сухарний) вугілля, глюконат кальцію або подрібнену шкаралупу яйця. Не забувайте про дієту, гімнастики, правці голови і куприка

масляна очистивши

Думайте про печінки зі співчуттям. Печінка опускалася під непосильною ношею переносяться Вами вантажів. При цьому пережималися судини, необхідні їй для роботи і харчування. Печінки шкодив Ваш спосіб життя. Стрес, гіподинамія, алкоголь, надмірна і нездорова їжа. Печінки заважали збої в імунній системі, через які розпакувалися віруси і забралися в неї гельмінти. Вона не любить гормон стресу кортизол, а він був в крові постійно. Печінки заважав розлад в роботі партнерів, особливо серця, підшлункової залози, кишечника і селезінки. У ній зібралися шпаки, холестеринові бляшки, її прошили грубі колагенові волокна, в жовчному міхурі осів сміття.

У день очищення печінки замість звичної їжі приготуйте вівсяний, кисіль (півсклянки геркулесу всипте в банку 0,7 л, залийте доверху окропом) і з'їжте по чашці з медом в три прийоми. Покладіть на область печінки зігріваючий компрес з вологою підсоленій вовни. Поверх нього закріпіть грілку (електричну на подовжувачі або мішечок з гарячою сіллю). Випийте за день літр яблучного соку (морсу зі смородини, журавлини, обліпихи ..,) в 5-6 прийомів. Випийте проносне (5 таблеток сени іля бісакодилу, або крушини, або 6-7 капсул касторової олії - це одна доза). Зачекайте 2-3 години. Якщо не почнеться енергійне послабле- ня кишечника, випийте ще одну дозу - неодмінно потрібно домогтися, щоб проносне по. діяло. (У нас були випадки, коли люди, яких з дитинства мучили запори, випивали по 50 таблеток сени без негативних наслідків. Але така кількість не знадобиться, якщо Ви заздалегідь очистите кишечник і виправите куприк.

Коли проносне подіє, починайте другий етап. Приготуйте три склянки: в першому-сильно подкисленная вода або морс, у другому - 150 грамів рослинної (нерафінірованно- го) масла, в третьому - міцна кава, чай або відвар шипшини без цукру Добре прополощіть рот і горло підкисленою водою, сплюньте і випийте масло ; знову прополощіть рот, прийміть ще дозу проносного і випийте вміст третього склянки. Лягайте на правий бік, стакан з морсом краще поставити поруч. Якщо почнеться нудота, зробіть ковток морсу і підніміть на хвилину ноги на висоту сірникової коробки; постукайте напруженими пальця ми вище пупа і трохи праворуч -так Ви закриєте клапан воротаря. Дуже добре з морсом випити 10 мл біфідоконцентрата.

Якщо Вам знадобиться встати, встаньте, але грілку не прибирають. Камінці жовчного міхура містять білірубін, пофарбовані в зелений колір, вони виходять м'якими, а іноді настільки розчиняються, що становятсясплошной зеленуватою масою. Це - найкращий випадок.

Вранці, поставте кілька клізм, щоб очистити кишечник від усього, що вийшло з жовчного міхура. Зробіть енергійну статичну гімнастику, їжте в цей день поменше.

Увага! При появі найменшого болю прийміть запобіжні заходи: покладіть кулак правою

руки на область сонячного сплетення, ліву долоню покладіть поверх кулака, натисніть і з силою відведіть в сторону, злегка нахилившись вправо. Повторюйте до зникнення болю. Це перешкоджає передчасному виходу каменів. Помоліться і повторюйте з пристрастю: "Камінь, сиди на місці! Не квапся, розчиняйся!"

Сім'я Подільських - фронтовики. На перше заняття дісталися з величезними труднощами. У Марії Іванівни тричі була типова смерть, три місяці після цього вона лежала вдома і криком кричала, боліло все, але особливо голова і серце. Тиск зашкалювало за 260, пачки пентал- гина не вистачало на день. Лікарі не відходили і робили все, що могли. Такий її привезли на перший сеанс. На другий - потихеньку, чіпляючись за чоловіка, зі сльозами доїхала до Будинку офіцерів на автобусі. На третій - йшла сміливо, а після четвертого зайшла навіть в магазин. Тиск після п'ятого - 160 на 100, голова і серце не болять. При очищенні вийшла маса каменів з кишечника і жовчного міхура без болю. Федір Васильович страждав довгі роки від болів в суглобах, руки підняти не міг, страшно пітнів. Зараз все це позаду.

Анастасія Миколаївна Коновалова в війну була начмедом санітарного поїзда. Прийшла на мої заняття в березні 1990 року. Мучили серце, головні болі, слабкість, постійно пила алла- хол - хворіла збільшена печінка. Обстежили печінку зондом і на УЗД, нічого не знаходили і дивувалися - чому болить і збільшена?

Після перших же сеансів відчула бадьорість, навчилася знімати головні болі і серцеві напади, стала більше рухатися, зміцніла. Але боялася тоді чистити печінку і кишечник. Колеги лякали: дикість!

А через рік - зважилася! Напевно, вплинули приклади її однолітків, які цілий рік зносили на заняття банки з вийшли без болю жовчними каменями. І подив її не було меж: без найменшого болю вийшли величезні зелені згустки, схожі на медуз, чорно-зелена маса і, нарешті, маленькі зелені м'які камінці. Відчула, що печінка опала, прийшла в норму, серце перестало поколювати.

Штангіст ЮрійВласов залишив тренування, захворів і не міг одужати. Він пише: "Лікування печінки різко збільшило мої можливості. Тренування відразу перестали мучити мене. Більше я не збирав силу по крупицях, вона ринула рікою. Життя розчинилися мені.".

похвала лазні |  Лімфа і мозок |  Т. Баришнікова. лист четверте |  Що потрібно робити |  Веду прийом в Кеменске |  Вирішили погріти ... |  МІКРОФЛОРА І ДИСБАКТЕРІОЗ |  променистою ОСТРІВ |  ОРГАНІЗМ ОЧИМА СЕНС |  Будьте знайомі. Любов Нікопзеена Сосніна |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати