Головна

Єгорка. лист третину

  1.  III. Третя стадія. Т - Д
  2.  А. М. Курбський. Лист до Івана Грозного // Антологія світової політичної думки. У 5 т. Т. III. Політична думка в Росії: т. X - перша половина XIX ст. - М .: Думка, 1997.
  3.  АЗІЯ, ПО-ТРЕТЄ
  4.  Б) Третя особа у зобов'язанні. третя особа грає важливу роль в страхових зобов'язаннях
  5.  бесіда третя
  6.  В якості третьої основного фактора еволюції зізнається відособленість групи організмів.
  7.  В. Третя перешкода спокою: потяг до смерті

"Сьогодні я бачила, як Ви рятували малюка, якого батьки привезли з реанімації: їм сказали, що він npожівет всього кілька годин. Нас було не менше двадцяти осіб в холі, коли вони увійшли. У нього було не дихання, а якісь рідкісні схлипи, він був весь синій. Коли вони вийшли, дитина спала і тихо дихав: Ви впорснули йому в горло Т-активін. і я згадала, яке хвилювання зазнала, рятуючи свого сина.

Це сталося тиждень тому. По дорозі додому зі школи (я завжди зустрічаю Єгорку) у нього раптово з'явилося утруднене дихання з сипінням, зі свистом, він задихався і не міг йти, я тільки благала його потерпіти, щоб дійти до будинку. Був той випадок, коли будь-яка мама викликала б "Швидку допомогу". Я, звичайно, в перший момент теж розгубилася. "Ларингіт, пневмонія", - були перші думки, тим більше, що в класі в цей час двоє дітей хворіли на пневмонію, один - на ангіну.

Перше, що я зробила - поклала його в ліжко, закапала в ніс Т-активін і дала випити залишки. Другу ампулу я відкрила і вміст вилила на шию, область тимуса і розтерла. Уколи я сама ніколи не робила, та він би і не дозволив, т. К. панічно їх боїться. Наляканий з тих пір, коли ми чотири роки тому мали дурість лікуватися в поліклініці. Ось тепер від щеплень в школі доводиться відмовлятися усіма правдами і неправдами. Я відчуваю, що вони нам не потрібні, у нас інша захист. А там примушують під загрозою "Не допустимо до уроків", і всіх ведуть в мед. кабінет.

Після Т-активіну дихати стало легше, пройшла паніка ("я задихаюся, я вмираю"). Але треба було шукати далі. Якщо - горло, то яку інгаляцію зробити? Він ще не міг, та й взагалі не може виплюнути те, що накопичується в горлі. Зробили інгаляцію над вареною картоплею, знову з'явилося хрипіння, свист, важко дихати. Знову закапала Т-активін, на горло компрес, цокали язиком, витягали шию, намагалися позіхати. Але цього чоловіка не так-то просто лікувати, може сказати: "Ти впевнена, що це допоможе?" або "Мені від цього ще гірше стало!". Я судорожно гортала записи занять. Хоп! "... При травмі на початку грудного відділу хребта можливі різкі збої в розподілі артеріальної крові. Може бути таке, що в голову або легкі кров взагалі не піде!" Боже мій! Вони вже два тижні на фізкультурі роблять перекиди через голову і другий місяць стрибають через скакалку. Він хлопчик великий не надто гнучкий. Це виходить погано, напередодні за стрибки йому поставили одиницю. Він ніколи не отримував таких оцінок! Тому він весь вечір тренувався: стрибав і перекидався. Стрибати треба було неодмінно на двох ногах, і, звичайно, стрибки виходять з приземленням на п'яти. А перекиди такі, що страшно дивитися. Питаю: "Вам вчитель показував, як це робити?" - "Ні. А Владик перекидався з розгону". Значить, хто як може. Потім мені Eгор повідомив, що вчитель попередив: "Якщо неправильно зробиш перекид, залишишся калікою на все життя". Немає слів!

Тепер все зрозуміло. І травма, і всі органи опустилися від стрибків. Я тягнула йому голову, залазила під лопатки, робила масаж спини і втирала в хребет мазь "Астрон з Т-активіну, змішану з смерековим маслом. Молилася Богородиці, замовляла травму, била ребром долоні по руках, ногах, по м'язах на спині." Ти мене били! "- обурювався він. А коли била по шийно-плечових (трапецієподібним) м'язам, по грудині, тимусу, та ще брала його розслаблену руку і його ж рукою - це викликало сміх, відходила вся мокрота, добре відкашлювати, але не випльовує . напар овес і цим відваром вьми- вали, випив літра півтора. розминати ступні ніг. На область тимуса і щитовидної залози - йодистого сіточку. Боліла товста м'яз від шиї до плеча, - носок з гаряча сіллю. і, звичайно, мішечок з трьома кілограмами солі на діафрагму, щоб дихав поверхнево. на другий день ванна з сіллю (дві жмені на ванну) з пірнанням (затримкою дихання під водою), з пропущенням солоної води через ніс в горло, сякання. І весь час крутилася касета ОЧИЩЕННЯ-НОРМА. Єгор може тепер все повторити слово в слово. Через два дні ми пішли в школу без найменших слідів хвороби.

Хлопчик і дівчинка, які захворіли в класі одночасно з Єгором, пропустили більше місяця, прохід курс лікування антибіотиками, численні аналізи, peтген до і після, електрофорез і т. Д. Розмовляю з батьками: так, діти скаржилися, у кого-то боліла шия , у кого-то спина, але дорослі не надали цьому значення. Про те, що з нами сталося, я повідомила класному керівнику, вона за участю вислухала і передала завуча, а завуч перевірила і заявила, що вчитель фізкультури робить все правильно за програмою. Може бути, Бог нам допоможе і щось в нашій школі зміниться ".

Часник і дьоготь краще більтріціда!

У Тані все було добре до тих пір, поки їй в поліклініці не стали виводити глистів більтріцідом. Спочатку захворів правий бік, і вона вся пожовтіла: почався жорстокий гепатит. Лікували-лікували в лікарні, а їй все гірше. За моєю порадою дівчинці кілька разів почистили печінку (спочатку - з маслом, а потім з мінеральною водою), стали колоти під печінку Т-активін і зробили правку хребта. Вона гризла березовий вугілля, в лазні натиралася медом з сіллю і робила статичну гімнастику. Допомогло.

Печінка є дуже важливою ланкою в ланцюзі імунітету. Такі протиглистні препарати, як хлоксил, більтріцід і трихопол, викликають аритмію, серцеві болі, алергію, біль в області печінки і збільшення її розмірів. Довідник "Лікарські засоби" (М. Д. Машковський) застерігає: можливі блювота, головний біль, свербіння, надмірне розвиток грибкової флори і навіть ... лейкопенія. Уражена печінка не може виконувати свої центральні функції: насосну, біохімічну, очисну, коригуючу й імунну. Останнє особливо важливо. Імунолог В. Я. Аріон розповідає про це так: "В печінки працює пара: Т-лімфоцит і макрофаги. При їх нормальному взаємодії виробляються імунорегуляторний пептиди і білки - інтерлейкіни. Вони забезпечують достатню кількість і хороше дозрівання В - і Т-лімфоцитів, солдат захисної системи. І ось без цих-то імунних білків печінки неможливе збереження хорошого імунітету до всякого роду інфекцій. в дисертації З Саркісян показано, що при хронічних захворюваннях печінки імунна система підсаджується в два-три рази. Отруєна печінку, звичайно, імунних молекул не виробляє . звідси надлишкова активність вірусів в організмі і, зокрема, гепатиту "

Тим часом, просто і безпечно можна очистити печінку від гельмінтів гарбузовим насінням, часником і міцним чаєм з березового листя (Можна ощипать банний віник). Я постійно бачу прекрасні результати лікування дьогтем: поскоблить ложечкою м'яке яблуко, зробити в пюре ямку, накапати туди п'ять крапель дьогтю, зарівняти, проковтнути; пити ввечері два тижні. Однак пам'ятайте, що ми живемо в неблагополучному суспільстві, на продуктах харчування постійно присутні яйця гельмінтів і тим або іншим способом вони постійно потрапляють в організм. Але якщо у вас буде хороша імунна система, ні лямблії, ні опісторхи не посміють розгортати свій повний цикл в вашому тілі.




 порятунок |  з лекції |  Поганий характер і травми черепа |  пам'ять дитинства |  Оберігай мій сон! |  Травма черепа - епілепсія |  Єгорка. лист перший |  Світ у вашому домі. |  Моя робота |  ДИТИНА В ШКОЛІ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати