Головна

Злом стереотипів

1.  У західній пресі часто з'являються повідомлення про те, що хтось десь щось зламав. Чимала частина цих
  2.  Злом бази SAM
  3.  Злом доступу k сторінкам Web
  4.  Злом коду
  5.  Злом паролів BIOS
  6.  Злом паролів екpaннoй saставкі
  7.  Злом решітки

Не дивлячись на те, що про маятниках вже і так сказано досить багато, я хочу привести нові приклади того, як вони вміють збивати зі шляху. Запитайте, не нав'язує вам маятник чужу мету під яким-небудь слушним приводом? Наприклад, «добру душу» закликають про допомогу. Це можуть бути беззахисні тварини, поранені солдати, голодні діти, або хто-небудь ще, що потребує вашої турботи. Або десь б'ються за свободу, і там потрібно ваше відважне серце. Добра душа відразу ж мчить на крилах туди, де її потребують.

Так ось, насправді, це не «добра душа», а «добрий розум», до того ж зовсім не добрий, а просто бездушний. Цей розум забув про свою душу і кинувся допомагати душам інших. Це все одно, що своїх дітей у біді кинути, а чужих рятувати. «Добрий розум» загнав свою душу в футляр і залишився один на один зі своїми «розумними» думками. утворилася внутрішня пустота, А її треба чимось заповнювати.

Маятники тут же пропонують всілякі види компенсацій. Вам покажуть найширший асортимент способів витратити свою енергію на чуже благо. Але не від того чи людина так жваво відгукується на чужі заклики, що у нього всередині порожнеча? Те, що загальноприйняті стереотипи видають за доброту і чуйність, насправді може бути душевної порожнечею. Душевна порожнеча розуму компенсується турботою про інших, в той час як потреби його душі залишаються незадоволеними. Маятникам вигідно видавати турботу про інших за широту душі.

Як бачите, маятники можуть майстерно формувати дуже переконливі стереотипи. Але це все гарна демагогія. А як же ваша власна душа? Невже ваш розум кине її заради інших? Тому я так настійно рекомендую відвернутися від маятників і випустити душу з футляра. Полюбив себе, ви знайдете Вашу мета. На шляху до Вашої мети, ви створите масу воістину добрих і корисних справ. І ви, звичайно, допоможете багатьом бідним і нещасним, тому що у вас з'являться великі можливості.

Але поки ви не визначили Вашу мета, будьте дуже стримані по відношенню до будь-яких закликів. Ваша внутрішня і зовнішня важливість повинна бути на мінімальному рівні. Маятники особливо потребують вашої енергії під час битви.

Ось два маятника збираються затіяти битву. Один маятник оголошує себе справедливим визволителем і звинувачує іншого маятник в тому, що той є диктатором і потенційно небезпечним агресором. Справедливому маятнику насправді потрібно просто проковтнути свого конкурента, заволодіти його нафтою або іншими ресурсами. Але про це замовчується і розгортається широка кампанія пропаганди на захист свободи і справедливості.

Людина, який перейнявся важливістю і попався на гачок маятнику, каже собі: «Я звільню пригноблений народ, я покажу цьому диктатору і агресору!» Тим часом інший маятник формує свій табір прихильників. Маятник-диктатор стверджує, що він насправді хороший, а ось той, хто оголосив себе визволителем, якраз і є агресором. Інша людина, наповнений важливістю, кипить від обурення: «Як, вони оголосили війну, а мене не запитали ?! Я піду на вулицю, і буду люто висловлювати свій протест! »Він може навіть впасти на війну і віддати своє життя за чужу свободу.

Як бачите, прихильники як однієї, так і іншої табору, залучаються до битву маятників з тієї причини, що внутрішня і зовнішня важливість у них завищена, а всередині душевна порожнеча, яка в кінцевому підсумку не заповнюється, а навпаки ще більше посилюється. Адже що отримують прихильники, залучені в битву? Прихильники війни переконуються в тому, що їх обдурили, що насправді ця війна не потрібна, що вона приносить біду всім учасникам. Прихильники світу теж отримують клацання по носу. Той самий беззахисний народ, на який напав маятник-агресор, спішно відрікається від свого переможеного правителя, і вже громить посольство країни-захисника світу, краде його гуманітарну допомогу, а перед агресором починає плазувати.

Цілком очевидно, що всі високі ідеали, за які борються прихильники в битві маятників, подібні мильною бульбашкою. Усередині душевна порожнеча, а на поверхні райдужна оболонка з надутим важливості. Хіба вся ця метушня необхідна душам прихильників?

Коли певна вами мета служить не конкретно вам особисто, а іншим, ви можете її перевірити простим способом. Якщо турбота про інших вам нав'язана ззовні, неважливо яким способом, значить це чужа мета. Якщо ж турбота про інших йде зсередини, з глибини душі, тоді ця мета може бути Вашої. Наприклад: «Я просто люблю возитися зі своїми вихованцями, мені це не в тягар». Або: «Я люблю своїх дітей (онуків) і мені подобається про них піклуватися, бачити, як вони ростуть, радіти разом з ними». Однак коли вони виростуть, вам доведеться шукати іншу мету.

Ніхто, крім вас, не може вказати вам на Вашу мета. Існує тільки один спосіб знайти Свою мету: скинути важливість, відвернутися від маятників і звернутися до своєї душі. Любити насамперед себе і піклуватися в першу чергу про себе. Тільки так можна знайти дорогу до Своєї мети.

Помилка розуму полягає ще в тому, що він відразу намагається оцінити реальність досягнення мети і розрахувати наперед всі способи і засоби. Адже все має бути розумно. Якщо реальність досягнення мети ставиться під сумнів, тоді мета або відкидається в принципі, або відкладається в довгу шухляду. З таким ставленням людини ніколи не вдасться налаштуватися на цільову лінію життя. навпаки, розмірковуючи про засоби досягнення, людина налаштовується на лінію невдачі. Адже в думках прокручуються всілякі сценарії поразки. Мета не буде досягнута звичайними засобами, і чуда теж не відбудеться. Важкодоступна мета дійсно рідко реалізується в рамках звичного світогляду, і це, справді, має бути саме так, оскільки параметри сумнівається ніяк не відповідають цільової лінії.

Чудо станеться тільки в тому випадку, якщо ви зламали звичний стереотип, і будете думати не про засоби досягнення, а про саму мети. Тоді те, що раніше здавалося нереальним, раптом виявить себе з іншого боку. Несподівано, ніби випадково, відкриється цілком реальний шлях досягнення мети. У повсякденному світогляді це буде виглядати як чудесний збіг. В такому випадку розуму залишиться тільки розвести руками: «Хто ж міг знати ?!»

З точки зору Трансерфінга, дива тут ніякого немає. Просто ви налаштувалися на частоту цільової лінії, знайшли рішучість мати, і зовнішній намір перенесло вас на цю лінію життя. А там з'являються нові можливості і відкриваються двері, про які на колишньої лінії ви і не могли підозрювати.

Люди настільки звикли до усталених стереотипів, що приймають їх за цінний досвід, накопичений людством. Насправді стереотипи формують маятники, а люди лише вимушено погоджуються з ними. Все суспільство базується на маятниках, які живуть і розвиваються самостійно, за своїми законами, як енергоінформаційні сутності, що підпорядкували собі прихильників. Вплив маятників на людину настільки велике, що його розум буквально затуманюється і втрачає здатність мислити незалежно і усвідомлено.

Взяти, наприклад, злочини німецьких нацистів в роки Другої світової війни. Вони творили страшні речі. Може бути, фашисти були дуже жорстокими людьми з патологічно садистськими нахилами? Ні, більшість з них були такими ж нормальними людьми, як ми з вами. У них були сім'ї, вони так само любили своїх близьких і дбали про них. Повернувшись з війни, вони включилися в мирне життя і знову стали звичайними добродушними бюргерами.

Чому ж добропорядний сім'янин, опинившись на війні, перетворюється на звіра? Тому що його розум виявляється у владі маятника. Прихильники, залучені в битву маятників, в буквальному сенсі не відають, що творять. Особливо чітко це видно на часом безглуздих і жорстоких вчинках підлітків. Молода і хитка психіка особливо беззахисна і схильна до впливу. Взяти кожного такого підлітка окремо. Хіба він жорстокий? Зовсім ні, і його батьки поклянутся в цьому. Але, потрапивши під вплив маятника, наприклад, ставши частиною натовпу, він перестає усвідомлювати те, що творить. Розум члена натовпу в буквальному сенсі спить, оскільки захоплений в петлю маятника. Пам'ятайте механізм індукованого переходу?

Все зло, жорстокість і насильство в цьому світі відбувається не від нібито низькою натури людей, а від жадібної природи маятників. Душа людини не знає зла. Все зло зосереджено в розумі, як наліт від деструктивного впливу маятників.

Маятники провокують людей застосовувати насильство не тільки по відношенню до інших, але і до себе. Як вам подобається бравий гасло: «Хто не ризикує, той не п'є шампанське»? Він містить в собі провокацію, заклик поставити на кін свій добробут або життя в ім'я чужої ідеї. Зрозуміло, якщо ідея не чужа, а своя, і ризик виправданий, може бути і варто ризикнути. Однак немає нічого дурніше і недолугості, ніж невиправданий ризик із загрозою для здоров'я і життя.

На ризиковане дію людини провокують маятники, тому що страх, напруга і збудження, які при цьому відчуває ризикує - це улюблені енергетичні страви маятників. Маятник, використовуючи стереотип помилкової сміливості, або за допомогою конкретного прихильника, намагається підчепити свою жертву: «Ну, не дрейф! Покажи, на що ти здатний! Ти ж не хочеш виглядати боягузом? »І людина, наповнений внутрішньою важливістю, кидається щось доводити всім і собі. Він в пастці помилкового стереотипу, йому не приходить в голову, що він не зобов'язаний нікому нічого доводити, і може начхати на думку маніпуляторів.

Почуття власної неповноцінності змушує людину йти на поводу у маятника. Очевидно, що невиправданий ризик - це зовсім не прояв сміливості, а прагнення приховати свої, знову ж таки, помилкові комплекси. Розум безвідповідально розпоряджається життям своєї душі, на догоду сумнівним стереотипам. Бідна маленька душа, зіщулившись у грудочку, з жахом дивиться на те, що творить шалений розум, але нічого не може вдіяти. Розум поводиться по відношенню до душі, в кращому випадку, як хронічний невдаха, зганяти свою нікчемність на домашніх, а в гіршому, як п'яний і знавіснілий худоба, що вбиваєш свого беззахисної дитини.

Нехай ваш розум прийде до тями від вузького мани. У нього є безцінне, дивовижне скарб - його душа. Поєднавши душу і розум, ви знайдете справжню свободу і силу. Не бійтеся зламувати стереотипи, сформовані маятника. Вам відкриється справжня природа багатьох речей в цьому світі. Зламуючи стереотипи, ви відкриваєте замкнені двері.

візуалізація мети |  візуалізація процесу |  трансферні ланцюжка |  вітер наміри |  Парус душі |  Чарівник всередині вас |  Ангел охоронець |  Єдність душі і розуму |  Як вибирати свої речі |  Як диктувати моду |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати