Головна

очищення наміри

  1.  Адсорбційна очистка природного газу.
  2.  БІДНІСТЬ-ВІДСУТНІСТЬ НАМІРИ
  3.  біохімічна очистка
  4.  вітер наміри
  5.  Чарівна сила наміри
  6.  Глава 13. Політ на крилах наміри
  7.  Дезінфекція, передстерилізаційне очищення і стерилізація зондів.

Зовнішній намір представляє собою незбагненну і величезну силу. І в той же час, ви переконалися, наскільки воно хитко і невловимо. Це і контроль, і одночасно відмова від контролю, воля діяти і відмова від силового тиску, рішучість мати і відмова від прагнення домагатися. Для розуму це щось нове і незвичне. Людина звикла всього добиватися внутрішнім наміром. Воздействуешь на світ безпосередньо, напряму, і він відразу ж реагує. Все просто і зрозуміло. Але світ так легко не піддається, потрібно докладати зусиль, наполягати на своєму, боротися, пробиватися. А тут пропонується відмовитися від активного наступу, мовляв, світ сам розкриє обійми. Очевидно, такий нетривіальний підхід ставить розум в глухий кут.

Як же домогтися балансу і поєднати рішучість мати з відмовою від прямого впливу? Відповідь напрошується сам собою: необхідно дотримуватися рівновагу наміри. Це означає хотіти не бажаючи, піклуватися не турбуючись, прагнути не захоплюючись, діяти не наполягаючи. Рівновага порушується потенціалами важливості. Як вам відомо, чим важливіше мета, тим важче дається її досягнення.

Формулювання «якщо дуже хочеш, обов'язково досягнеш» працюватиме як раз зовсім навпаки в разі, якщо хочеться просто панічно і робляться судомні спроби отримати бажане. Паніка тут виникає через те, що немає твердої віри в те, що бажання здійсниться. Порівняйте дві позиції. Перша: «Я дуже хочу цього домогтися. Для мене це питання життя і смерті. Для мене це дуже важливо. Я будь-що-будь повинен це отримати. Я докладу для цього всіх зусиль ». Друга: «Ну ладно, я вирішив для себе, що я це отримаю. Адже я хочу цього. Так у чому ж справа? У мене це буде і крапка ». Неважко зрозуміти, яка позиція виявиться у виграші.

Бажання ще тим відрізняється від наміру, що не виключає ймовірність невиконання. Якщо ми чогось бажаємо, і це важко отримати, тоді хочеться ще більше. Бажання завжди створює надлишковий потенціал. Саме бажання - це вже потенціал за визначенням. Бажання - це коли десь відсутня щось, але є уявна енергія, спрямована на залучення цього щось туди. Намір не вірить і не бажає, а просто діє.

Чисте намір ніколи не створює надлишковий потенціал. Намір передбачає, що все вже вирішено: я просто вирішив, що так буде - це вже майже доконаний факт. Це спокійне усвідомлення того, що буде так, як я вирішив. Наприклад, я вирішив зайти в кіоск і купити газету. Бажання тут вже ніякого немає, воно існувало лише до того моменту, як я вирішив це зробити. Ймовірність невиконання бажання вкрай мала, а в разі невдачі ніякої біди теж немає. Тому тут намір повністю очищено від бажання, а значить і від надлишкового потенціалу.

Уявна енергія бажання спрямована на ціль, а енергія наміри - на процес її досягнення. Коли людина бажає чогось, він створює обурення в енергетичній картині навколишнього світу, що тягне за собою дію рівноважних сил. А коли він просто тупотить в кіоск за газетою, ніякої неоднорідності вже немає.

На картину ліній життя бажання діє так: я хочу це отримати, але боюся, що не отримаю, тому думаю про невдачу (адже для мене це важливо!) І випромінюю енергію на частоті лінії невдачі. Намір діє зовсім навпаки: я знаю, що отримаю це, для мене це питання вже вирішене, тому я випромінюю енергію на частоті ліній, де я вже маю те, що хочу.

Отже, досягнення мети заважають два надлишкових потенціалу: бажання і віра. Точніше, пристрасне бажання, у що б то не стало добитися мети і боротьба з сумнівами в можливості її досягнення. Чим бажанішим мета, тим більшої ваги набуває сумнів в вдалому результаті. Сумнів, в свою чергу, ще більше підвищує цінність бажаного. Ми вже з'ясували, що бажання не допомагає, а тільки заважає. Секрет здійснення бажань полягає в тому, що від бажання потрібно відмовитися, а натомість взяти намір, тобто рішучість мати і діяти.

Але важливість мети в свою чергу породжує прагнення несамовито домагатися свого, впливаючи на світ внутрішнім наміром. Розум, отримавши намір, стрімголов кидається в битву. Саме важливість змушує розум за звичкою тиснути на світ своїм внутрішнім наміром. Щоб хоч на крок наблизитися до зовнішнього наміру, необхідно знизити важливість. Зовнішній намір не має нічого спільного з внутрішнім наміром в його прагненні впливати на зовнішній світ.

Зовнішній намір не можна отримати за допомогою внутрішнього наміри, яким би сильним воно не було. Зовнішній намір тому так і називається, що знаходиться поза нами. Що ж це таке є, в кінці-то кінців? Не маю поняття. Я не боюся в цьому зізнатися. Про намір говорити дуже складно в рамках позначень розуму. Ми з вами можемо лише бути свідками деяких проявів зовнішнього наміри. Воно проявляється в момент, коли виникає єдність душі і розуму. Як тільки ця умова виконується, виникає свого роду резонанс між випромінюванням уявної енергії і тієї зовнішньої силою, яка нас підхоплює і переносить до відповідного сектор.

Зовнішній намір і є та сила, яка здійснює власне Трансерфинг - перехід по лініях життя, або іншими словами, рух матеріальної реалізації по секторам в просторі варіантів. Чому існує ця сила, звідки вона береться? Це питання задавати так само безглуздо, як питати, чому існує Бог, або міркувати, чи є зв'язок між Богом і зовнішнім наміром. Нам не дано це знати. Для нас головне, що ця сила є, і нам залишається тільки радіти можливості її використовувати, як ми радіємо сонця.

Зовнішній намір вказує на можливість переміщення реалізації по секторам простору варіантів. Точно так же сила тяжіння вказує на можливість впасти з даху будинку. Поки ви стоїте на даху, нічого не відбувається, незважаючи на силу тяжіння. Але як тільки ви робите крок вперед, тобто віддаєте себе в руки сили тяжіння, вона вистачає вас і кидає на землю.

Для того, щоб віддати себе в руки зовнішнього наміри, необхідно домогтися єдності душі і розуму. Єдність душі і розуму не може бути досягнуто при наявності важливості. Важливість породжує сумнів і встає перешкодою на шляху до єдності. Розум бажає, а душа опирається. Душа прагне, а розум сумнівається і не пускає. Важливість кидає розум на закрите скло, а душа бачить відкриту кватирку. Душа просить те, чого дійсно хоче всім серцем, а важливість утримує розум в мережах здорового глузду. Нарешті, єдність досягається в неприйнятті чогось, і тоді зовнішнє намір норовить всучити нам те, чого ми не хочемо. Неузгодженість устремлінь душі і розуму обумовлено тим, що розум знаходиться у владі упереджень і помилкових цілей, нав'язаних маятника. Маятники смикають нас, знову ж таки, за нитки важливості.

Таким чином, ми отримали друга необхідна умова для оволодіння зовнішнім наміром - зниження важливості і відмова від бажання досягти мету. Звучить, звичайно, парадоксально: виходить, щоб досягти мети, необхідно відмовитися від бажання її досягти. Нам зрозуміло все, що відноситься до внутрішнього наміру, оскільки ми звикли діяти тільки в цих вузьких рамках. Ми визначили намір як рішучість мати і діяти. Відмінність зовнішнього наміри від внутрішнього проявляється в першій і другій частині цього визначення. Якщо внутрішній намір - це рішучість діяти, то зовнішнє - це скоріше рішучість мати. У вас є рішучість впасти - розбігайтеся і падайте. У вас є рішучість виявитися на землі - відпустіть свою хватку і віддайте себе силі тяжіння.

Процес очищення наміри від бажання можна проводити за таким алгоритмом. Ви міркуєте з приводу досягнення мети. Як тільки у вас з'явилися сумніви, значить, у вас є бажання. Вас турбує, чи володієте ви необхідними якостями і можливостями для досягнення мети, значить, у вас є бажання. Ви вірите в те, що мета буде досягнута - і в цьому випадку у вас є бажання. Необхідно хотіти і діяти, не бажаючи. Намір підняти руку і почухати потилицю - зразок наміри, очищеного від надлишкових потенціалів. У вас не повинно бути бажання, а тільки чисте намір. Для цього необхідно знизити внутрішню і зовнішню важливість. Щоб знизити важливість, є одне просте і дієвий засіб: заздалегідь змиритися з поразкою. Не зробивши цього, ви не позбудетеся від бажання.

Очищаючи намір від бажання, не розгубіть сам намір. Вознамерьтесь досягти мети і заздалегідь змиріться з поразкою. Кілька разів продумайте сценарій поразки, подумайте про те, що будете робити в разі невдачі, знайдіть запасні шляхи, страховку. Адже життя на цьому не скінчиться? Змирившись з поразкою, більше не роздумуйте ні про поразку, ні про удачу, а просто йдіть до мети. Рухайтеся до мети, як в кіоск за газетою. Ви знайдете удачу в своїй кишені, а якщо її там не опиниться, ви не будете сумувати. Один раз не вийшло, іншим разом вийде, якщо ви не будете побиватися з приводу невдачі.

Віддати себе в руки зовнішньому наміру зовсім не означає повністю відмовитися від внутрішнього і сидіти, склавши ручки, чекаючи згоди душі і розуму. Вам ніхто не заважає добиватися мети загальноприйнятими способами. Відмова від бажання і важливості надає таке ж благотворний вплив і на результат роботи внутрішнього наміри. Але тепер у вас з'являється шанс залучити на свою сторону набагато більш могутню силу зовнішнього наміри. Це дозволить вам добитися того, що раніше здавалося недосяжним.

резюме

Розум не звик сумніватися в реальності того, що відбувається.

 Коли розум відновлює свій контроль уві сні, сон стає усвідомленим.

 У усвідомленому сновидінні розум може контролювати сценарій гри.

 Сновидіння - це не ілюзія. Розум не уявляє сни, він їх бачить.

 Сновидіння - це віртуальна подорож душі в просторі варіантів.

 Сни не можна інтерпретувати як знаки.

 Намір переносить душу в сектор з відповідним сценарієм.

 Якщо душа залетить в реалізований сектор простору, вона може не повернутися.

 Набагато важливіше навчитися прокидатися в реальному житті, ніж в сновидінні.

 Надлишкові потенціали, брак наполегливості і розпорошеність устремлінь заважають досягненню цілей.

 Реалізується не бажання, а намір - рішучість мати і діяти.

 Бажання направлено на саму мету, а намір - на досягнення цієї мети.

 Щира подяка - це випромінювання енергії.

 Надлишковий потенціал бажання і прохання - це затримка енергії.

 Намір у дії розсмоктує надлишковий потенціал бажання.

 Робити вибір, значить, не розмірковувати, чи не бажати і не просити, а мати і діяти.

 Бажання - це концентрація уваги на самій меті.

 Внутрішній намір - це концентрація уваги на процесі свого руху до мети.

 Зовнішній намір - це концентрація уваги на те, як мета реалізується сама.

 Внутрішнім наміром мета досягається, а зовнішнім - вибирається.

 Внутрішній намір прагне безпосередньо впливати на навколишній світ.

 Зовнішній намір дає зелене світло для самостійної реалізації мети.

 Зовнішній намір рухає не предмет, а його реалізацію в просторі.

 Зовнішній намір не вірить і не міркує, а безпристрасно бере своє.

 Закони природознавства працюють тільки в одному окремо взятому секторі простору.

 Робота зовнішнього наміри - це рух по різним секторам простору.

 Зовнішній намір - це єдність душі і розуму.

 Уява бере участь в сновидінні тільки як генератор ідей.

 Сценарій гри вибирається відповідно до переживаннями і сподіваннями.

 Душа і розум єдині в негативних очікуваннях, тому вони легко реалізуються.

 Почуття провини створює сценарій покарання, а зовнішнє намір його реалізує.

 У несвідомому сновидінні зовнішнє намір діє поза волею розуму.

 У реальності сон триває наяву, в тій чи іншій мірі.

 Щоб отримати контроль над зовнішнім наміром, необхідно прокинутися.

 Внутрішній намір повинно бути направлено на єдність душі і розуму.

 Поки реальність не усвідомлена, вона не контролюється, а «трапляється».

 Занурення в гру з головою обумовлено важливістю.

 У будь-якій грі необхідно брати участь відсторонено, як грає глядач.

 Усвідомленість досягається відстороненістю від гри.

 Відстороненість увазі увагу і повну ясність думок.

 Пам'ятайте кожну хвилину, що вам потрібно пам'ятати: «спите ви чи ні?»

 Відповідальність за свою долю - це не тягар, а свобода.

 Усвідомленість - це не контроль, а спостереження.

 Контроль спрямований тільки на те, щоб допустити в своє життя бажаний сценарій.

 Щоб вибрати потрібний сценарій, необхідно уявити, що буде саме так.

 Для реалізації сценарію необхідно визнати його можливість і дозволити собі мати.

 Потенціали бажання і сумніви перешкоджають реалізації наміру.

 Важливість породжує сумнів і встає перешкодою на шляху до єдності.

 Розум бажає, а душа опирається. Душа прагне, а розум не пускає.

 Важливість змушує розум діяти внутрішнім наміром.

 Щоб досягти мети, необхідно відмовитися від бажання її досягти.

 Внутрішній намір - це рішучість діяти.

 Зовнішній намір - це рішучість мати.

 Зовнішній намір є силою, яка здійснює Трансерфинг.

 Щоб знизити важливість мети, необхідно заздалегідь змиритися з поразкою.

 Змирившись з поразкою, більше не роздумуйте, а просто йдіть до мети.

слайди

Ви гідні всього самого кращого.




 епідемія |  знання нізвідки |  Прохач, Ображений і Воїн |  Рух за течією |  дороговказні знаки |  відпустити ситуацію |  Пробудження уві сні |  Чарівна сила наміри |  зовнішній намір |  сценарій гри |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати