Головна

нитки маріонеток

Давайте запитаємо себе: як маятники можуть змусити своїх прихильників добровільно віддавати енергію? Великий і могутній маятник може змусити своїх прихильників діяти за певними правилами. Але як же це роблять слабкі маятники? Коли людина не має влади насильно змусити іншого робити щось, він користується розумними доводами, переконанням, вмовляннями, обіцянками. Все це слабенькі методи, властиві виключно людському суспільству, віддалений від природних сил. Маятники такі методи теж іноді застосовують, але мають і набагато більш потужна зброя. Маятники є енергоінформаційними сутностями, тому підкоряються і діють відповідно до могутніми і непорушними законами існування цього світу.

Людина віддає енергію маятника, коли випромінює уявну енергію на резонансній частоті маятника. Для цього людині не обов'язково свідомо направляти свої думки на користь маятника. Як ви самі розумієте, велика частина думок і вчинків людей лежить в області несвідомого. Цим властивістю людської психіки і користуються маятники. Маятник примудряється отримувати енергію не тільки від своїх прихильників, але і від затятих супротивників. Ви вже напевно здогадуєтеся, яким чином.

Уявіть собі групу бабусь на лавці, які клянуть, на чому світ стоїть, уряд країни. Вони не є прихильниками маятника уряду, вони його ненавидять за цілою низкою причин. Однак що відбувається? Старенькі лають уряд, яке воно є бездарне, продажне, цинічне і тупе. Таким чином вони інтенсивно випромінюють уявну енергію на частоті цього маятника. Справді, адже маятнику байдуже, з якого боку ви будете його розгойдувати. Для маятника підходить як позитивна, так і негативна енергія. Головне, щоб частота випромінювання була резонансною.

Отже, головне завдання маятника полягає в тому, щоб зачепити, зачепити людину за живе, не має значення яким чином, аби думки людини були зайняті маятником. З появою засобів масової інформації, методи маятників стають все більш витонченими. Людина потрапляє у все більш сильну залежність. Ви помітили, що в інформаційних програмах зазвичай переважають погані новини? Вони викликають сильні емоції - занепокоєння, страх, обурення, злість, ненависть. Завдання засобів масової інформації і полягає в тому, щоб привернути увагу. Засоби масової інформації, самі будучи маятника, складаються на службі у більш могутніх маятників. Проголошеною метою є вільний доступ до будь-якої інформації. Фактична мета одна - настройка усіма можливими способами на частоти маятників.

Одним з найулюбленіших способів маятника отримати доступ до вашої енергії є висновок вас з рівноваги. Відхилившись від рівноваги, ви починаєте «розгойдуватися» на частоті маятника і тим самим розгойдуєте його. Припустимо, ціни виросли. Ви реагуєте негативно - починаєте нагадувати, скаржитися, обмінюватися інформацією зі знайомими. Цілком нормальна і адекватна реакція. Але це якраз те, що маятник очікує. Ви випромінюєте негативну енергію в навколишній світ на частоті маятника, він отримує енергію і розгойдується ще сильніше - ситуація погіршується.

Найміцніша нитка, за яку може вас смикати маятник - це страх. Найдавніше і сильне почуття. Не має значення, чого саме ви боїтеся, але якщо страх пов'язаний з будь-яким аспектом маятника, він отримає вашу енергію. Тривога і неспокій вже слабкіше, але все ще досить міцні нитки. Ці почуття дуже добре фіксують випромінювання уявної енергії на частоті маятника. Якщо вас щось турбує, вам важко зосередитися на чому-небудь іншому.

Почуття провини так само є одним з найширших каналів, по яких маятник викачує з вас енергію. Почуття провини нам нав'язують з самого дитинства. Це дуже зручний метод маніпулювання: «Якщо ти винен, ти зобов'язаний робити те, що я скажу». З почуттям провини жити дуже незатишно, тому від нього намагаються позбутися. А як можна позбутися? Понести покарання, або відпрацювати провину. І те й інше має на увазі підпорядкування, покора і роботу думок в певному напрямку. Почуття обов'язку є окремим випадком почуття провини. Повинен, значить чимось зобов'язаний, повинен виконувати. У підсумку «винні», як справжні, так і надумані, бредуть з поникаючими головами і несуть маятнику свою подати у вигляді енергії. Індуковане, вселяється почуття провини - є улюблена зброя маніпуляторів, і ми ще до нього повернемося.

Особливо слід відзначити всілякі психологічні комплекси людей. Комплекс - це коли вас щось зачіпає за живе. Комплекс неповноцінності: у мене неприваблива зовнішність, у мене немає здібностей і талантів, у мене не вистачає розуму або дотепності, я не вмію спілкуватися з людьми, я недостойний. Комплекс провини: я винен, все мене засуджують, я зобов'язаний нести свій хрест. Комплекс воїна: я повинен бути крутим, я оголошую війну собі і всім оточуючим, я буду боротися за місце під сонцем, буду брати своє силою. Комплекс правдолюба: я за всяку ціну доведу свою правоту і доведу іншим, що вони не праві. Ці та інші комплекси є персональними ключами до енергії окремих особистостей. Маятник, зачіпаючи людину за живе, інтенсивно викачує з нього енергію.

Ви самі можете продовжити список ниток, за які маятники смикають своїх маріонеток: справедливість, гордість, марнославство, честь, любов, ненависть, жадібність, щедрість, цікавість, інтерес, голод, ну і інші почуття і потреби. Почуття і зацікавленість дозволяють зафіксувати протягом думок в певному напрямку. Якщо тема не викликає ні інтересу, ні емоцій, тоді на ній дуже важко зосередитися. Тому маятники виробляють захоплення потоку думок, зачіпаючи почуття і потреби людини.

Як правило, люди мають звичку стандартно реагувати на негативні зовнішні подразники. Негативні новини викликають невдоволення, тривожні новини - реакцію занепокоєння або страху, образа викликає неприязнь, і так далі. Звички служать стартовим важелем для запуску механізму захоплення. Наприклад, звичка дратуватися або турбуватися з незначних приводів, звичка відповідати на провокацію, в загальному, відповідати негативною реакцією на негативний подразник. Людина може усвідомлювати, що негативні думки і вчинки нічого доброго не несуть, проте за звичкою робить старі помилки.

Таким чином, звички часто створюють проблеми і змушують діяти неефективно, а позбутися від них важко. Звички є ілюзією комфорту. Людина більше довіряє тому, що давно знайоме. Все нове викликає побоювання. Старе, звичне, вже зарекомендувало себе на досвіді. Це як старе крісло, в яке ви сідаєте відпочивати після роботи. Може, нове і зручніше, зате старе комфортніше. Комфорт характеризується такими поняттями, як зручність, довіру, позитивний досвід, передбачуваність. Нове володіє цими якостями в набагато меншому ступені, тому потрібно чимало часу, щоб нова звичка стала старою.

Так, в загальних рисах, ми розглянули методи впливу маятників на людей. Чи може людина звільнитися від впливу маятника? Про способи звільнення ми будемо говорити далі. Однак часто трапляється так, що людина повстає і відкрито виступає проти поневолив його маятника. У такому поєдинку людина завжди зазнає поразки. Маятник може бути переможений тільки іншим маятником. Одна людина нічого не зможе зробити. Якщо він вийшов з-під контролю і вступив в боротьбу, він тільки втратить енергію, і в кращому випадку буде викинутий за межі системи, а в гіршому - розчавлений. Прихильник, що наважився порушити встановлені маятником правила, оголошується поза законом. Зовні це проявляється як засудження за вчинок. Насправді вина полягає не в самому вчинку, а в тому, що прихильник вийшов з-під контролю, тобто перестав постачати маятнику енергію.

Чому «повинну голову меч НЕ січе»? Тому що людина, що прийняла в себе почуття провини, повністю готовий до підпорядкування влади маятника. Для маятника каяття прихильника в скоєному вчинку не має значення. Значення має лише відновлення втраченого контролю. Маятник відразу стане добрішим, якщо ви даєте йому можливість маніпулювати вами. Ну а якщо винуватець не підкоряється, тоді його можна усунути, оскільки взяти з нього більше нічого. Справжні мотиви маятника, як правило, завуальовані моральними принципами. Мовляв, розкаявся в скоєному, вже не такий лиходій. Ви самі легко можете відрізнити, де діє моральний принцип, а де зачіпаються інтереси системи, якщо завжди будете пам'ятати, що з себе представляють маятники і які їхні справжні цілі.

Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности 1 сторінка |  Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности 2 сторінка |  Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности 3 сторінка |  Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности 4 сторінка |  Шелест ранкових зірок |  деструктивні маятники |  провал маятника |  гасіння маятника |  Прості рішення складних проблем |  підвішений стан |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати