Головна

Шелест ранкових зірок

1.  Lt; ...> До того ж є і хороша традиція вбивати саме міністрів внутрішніх справ. Це місце - має обпалювати.
  2.  А. Всі розділи внутрішніх хвороб.
  3.  А. Всі розділи внутрішніх хвороб.
  4.  АВС система оперативного, аналітичного обліку витрат і результатів функціональної діяльності внутрішніх підрозділів підприємства.
  5.  БОРОТЬБА Шаман СО ЗІРКОЮ, навіває ХОЛОД.
  6.  Кинувши ретроспективний погляд на історію, ми переконаємося, що люди вирішувалися на найграндіозніші справи, якщо попереду, хоч далеко, їм виблискував дороговказною зіркою ідеал.
  7.  Кинувши ретроспективний погляд на історію, ми переконаємося, що люди вирішувалися на найграндіозніші справи, якщо попереду, хоч далеко, їм виблискував дороговказною зіркою ідеал.

Я прокинувся від гавкоту сусідської собачки. Мерзенна тварина, вона завжди мене будить. Як я її ненавиджу! Чому я повинен прокидатися саме від звуків, які видає це гидке поріддя? Треба піти прогулятися, заспокоїтися і якось відволіктися від гострого бажання підпалити сусідський будинок. Яка собачка, такі і господарі. Вічно в моє життя вповзають якісь гади і намагаються мене дістати. Нервово одягаюся. Знову кудись подівся мої тапки. Де ви, меткі виродки? Знайду - викину!

На вулиці туман, вогкість. Я йшов по слизькій стежці через похмурий ліс. Майже все листя вже опало, оголивши сірі стовбури напівмертвих дерев. Чому я живу посеред цього похмурого болота? Дістаю сигарету. Начебто не хочеться курити, але стара звичка говорить, що треба. Треба? З яких це пір сигарета стала для мене як обов'язок? Так, досить огидно палити вранці, на голодний шлунок. Це раніше, у веселій компанії, сигарета приносила задоволення, була таким собі символом моди, свободи, стильності. Але свята закінчуються, і наступають дощові сірі будні з калюжами вузьких проблем. І кожну проблему по кілька разів заїдаєш сигаретою, немов кажеш собі: ось зараз покурю, віддихаюсь, і знову занурюся в цю обридлу рутину.

Дим від сигарети потрапив мені в очі, і я на хвилину закрив їх руками, як скривджена дитина. Як все набридло. І тут, немов на підтвердження моїх думок, гілка берези, підступно зігнувшись, боляче вдарила мене по обличчю. Сволота! Я в сказі зламав її і жбурнув у бік. Вона повисла на дереві і почала розгойдуватися і підстрибувати, як паяц, ніби демонструючи мені все моє безсилля що-небудь змінити в цьому світі. Я понуро побрів далі.

Всякий раз, коли я намагався боротися з цим світом, він спочатку піддавався, даючи надію, а потім відважував мені хороший клацання по носу. Це тільки в кіно герої йдуть до мети, змітаючи все на своєму шляху. У житті все не так. Життя схоже на гру в рулетку. Спочатку ти виграєш раз, другий, третій. Ти уявляєш себе переможцем, тобі здається, що весь світ у тебе в кишені. Але в кінцевому підсумку, ти завжди залишаєшся в програші. Ти всього лише гусак на святі, якого відгодовують, щоб потім засмажити і з'їсти під звуки веселої музики і сміху. Ти помилився, це не твоє свято. Ти помилився...

Так, борсаючись в цих невеселих думках, я вийшов до моря. Маленькі хвилі злобно кусали піщаний берег. Море недружелюбно дуло на мене холодною вогкістю. Жирні чайки ліниво ходили по березі і клювали якусь гниль. У них в очах не було ні краплі емоцій або розуму - тільки холодна чорна порожнеча. У цих очах ніби відбивався весь навколишній світ, такий же холодний і ворожий.

Якийсь бомж збирав на березі порожні пляшки. Топал б ти звідси, чмо болотне, я хочу побути один. Ні, здається, прямує до мене, напевно, буде клянчити. Піду-но я краще додому. Ніде немає спокою. Як я втомився. Ця втома завжди зі мною, навіть коли я відпочиваю. Я живу, немов відбуваю термін ув'язнення. Здається, що ось скоро має всі змінитися, почнеться нове життя, і тоді я стану іншим і зможу радіти життю. Але це все в майбутньому. А поки, все та ж сумна каторга. Все чекаю, а майбутнє так і не настає. Зараз я, як зазвичай, з'їм свій несмачний сніданок і відправлюся на свою нудну роботу, де буду знову з себе видавлювати результати, які потрібні комусь, але не мені. Ще один день обтяжливою і безглуздого життя ...

Я прокинувся від шелесту ранкових зірок. Що це за сумний сон мені приснився? Немов повернувся якийсь осколок моєї колишньої життя. Як добре, що це всього лише сон. Я з полегшенням потягнувся, як це робить мій кіт. Ось він, ледар, лежить собі розвалившись, і тільки вухами показує, що обізнаний про мою присутність. Вставай, вусата морда. Підеш зі мною гуляти? Я замовив собі сонячний день і пішов до моря.

Стежка йшла через ліс, і шелест ранкових зірок поступово розчинився в різноголосому хорі пташиного народу. Особливо хтось намагався там, в кущах: «Корм! Корм! »А, ось він, негідник. Маленький пухнастий клубочок, як тобі вдається так голосно верещати? Дивно, мені раніше не спадало на думку: у всіх птахів такі різні голоси, але жоден з них не вступає в дисонанс із загальним хором, і завжди виходить така струнка симфонія, яку не зможе відтворити ніякої витончений оркестр.

Сонце відсунула свої промені між деревами. Ця чарівна підсвічування оживила об'ємну глибину і соковитість фарб, перетворивши ліс в чудову голограму. Стежка дбайливо вивела мене до моря. Смарагдові хвилі тихо перешіптувалися з теплим вітром. Берег здавався безкраїм і пустельним, але я відчував затишок і спокій, як ніби цей перенаселений світ спеціально для мене виділив затишний куточок. Дехто вважає, що навколишній світ - це ілюзія, яку створюємо ми самі. Ну немає, у мене не вистачить зарозумілості стверджувати, що вся ця краса є лише породженням мого сприйняття.

Ще перебуваючи під гнітючим враженням сновидіння, я почав згадувати своє колишнє життя, яка справді була саме такою похмурою і безпросвітної. Дуже часто я, як і багато інших, намагався вимагати від цього світу те, що мені нібито належить. У відповідь мир байдуже відвертався. Радники, навчені досвідом, говорили мені, що світ так просто не піддається, його треба завоювати. Тоді я намагався боротися з цим світом, але так нічого і не досяг, а тільки вибився з сил. Радники і на цей випадок мали готову відповідь: ти сам поганий, спочатку сам змінися, а потім вимагай чогось від світу. Я пробував боротися з собою, але виявилося, що це ще важче.

Але ось одного разу, мені приснився сон, ніби я опинився в природному заповіднику. Мене оточувала непередавана краса. Я ходив і захоплювався всім цим пишнотою. Тут з'явився сердитий старий із сивою бородою - як я зрозумів, Доглядач заповідника. Він став мовчки спостерігати за мною. Я попрямував до нього, і тільки відкрив рот, як він різко осадив мене. Холодним тоном він сказав, що чути нічого не хоче, що втомився від примхливих і жодних відвідувачів, які вічно незадоволені, постійно чогось вимагають, голосно шумлять і залишають після себе гори сміття. Я з розумінням кивнув і відправився далі.

Унікальна природа заповідника просто приголомшила мене. Чому я раніше тут не бував? Як заворожений, я йшов без певної мети і видивлявся по сторонах. Досконалість навколишньої природи неможливо було адекватно висловити ніякими думками, а вже тим більше словами. Тому в голові у мене була якась захоплена порожнеча.

Незабаром переді мною знову з'явився Доглядач. Суворого вигляду на його обличчі кілька пом'якшало. Він знаком запропонував мені слідувати за ним. Ми піднялися на вершину зеленого пагорба, і нам відкрився вид на долину дивовижної краси. Там розташовувалося якесь поселення. Іграшкові будиночки потопали в зелені і квітах, немов показуючи ілюстрацію до чарівній казці. На всю цю картину можна було б дивитися з розчуленням, якби вона не здавалася якоюсь нереальною. У мене виникла підозра, що таке може бути тільки уві сні. Я запитально глянув на Доглядача, але він тільки посміхнувся в бороду, немов хотів сказати: «То ли еще будет!»

Ми спускалися в долину, коли я почав усвідомлювати, що не пам'ятаю, як потрапив в заповідник. Мені захотілося отримати від старого хоч якісь пояснення. Здається, я зробив незграбне зауваження про те, що, мабуть, непогано себе почувають ті щасливчики, які можуть собі дозволити жити серед такої краси. На що він роздратовано відповів: «А хто тобі не дає бути в їх числі?»

Я завів заїжджену платівку про те, що не кожен народжується в розкоші, і ніхто не може вибирати свою долю. Доглядач глянув на мене, як на ідіота, і сказав: «У тому-то й справа, що кожна людина вільна вибирати собі будь-яку долю. Єдина свобода, яку ми маємо - це свобода вибору. Кожен може вибирати все, що захоче ».

Таке судження ніяк не вкладалося в мої уявлення про життя, і я почав було заперечувати. Але Доглядач навіть не захотів слухати: «Дурень! У тебе є право вибирати, але ти їм не користуєшся. Ти просто не розумієш, що це означає - вибирати». Маячня якась, не вгамовував я. Як це я можу вибирати все, що захочу? Можна подумати, в цьому світі все дозволено. І раптом, я усвідомив, що це всього лише сон. Спантеличений, я не знав, як мені поводитися в такій дивній ситуації.

Наскільки мені не зраджує пам'ять, я натякнув старому, що уві сні, як втім і наяву, він вільний нести всяку нісенітницю, ось в цьому і полягає вся його свобода. Але схоже, це зауваження анітрохи не зачепило Доглядача, і він тільки розсміявся у відповідь. Усвідомлюючи всю безглуздість ситуації, (чого це я вплутався в дискусію з персонажем свого ж сновидіння?), Я вже почав роздумувати, чи не краще мені прокинутися. Старий як ніби вгадав мої думки. «Ну, вистачить, у нас мало часу», - сказав він. «Я не очікував, що вони подошлют мені такого кретина, як ти. І все ж, мені доведеться виконати свою місію ».

Я було почав його розпитувати, що це за «місія», і хто такі «вони». Мої питання він проігнорував, а поставив свою, як мені тоді здалося, дурну загадку: «Кожна людина може знайти свободу вибирати все, що захоче. Ось тобі загадка: як отримати цю свободу? Якщо відгадаєш, твої яблука впадуть в небо».

Які ще яблука? Я вже почав втрачати терпіння і сказав, що не збираюся нічого розгадувати - це тільки уві сні і в казках можливі всілякі дива, а в реальності яблука, в кінцевому підсумку, завжди падають на землю. На що він відповів: «Досить! Йдемо, я повинен тобі дещо показати ».

Прокинувшись, я з жалем усвідомив, що не пам'ятаю продовження сну. Однак у мене залишалося ясне відчуття, ніби Доглядач вклав в мене якусь інформацію, яку я був не в змозі висловити словами. У пам'яті відбилося лише одне незрозуміле слово - Трансерфинг. Єдина думка, яка крутилася у мене в голові, була про те, що немає необхідності самому упорядковувати свій світ - все вже давно створено без моєї участі, і для мого ж блага. Не слід так само боротися зі світом за місце під сонцем - це найменш ефективний спосіб. Виявляється, мені ніхто не забороняє просто вибирати для себе той світ, в якому я хотів би жити.

Спочатку така ідея здалася мені абсурдною, і я б скоріше за все забув про цей сон. Але незабаром, до свого великого здивування, я виявив, що в пам'яті почала даватися взнаки абсолютно ясна картина про те, що Доглядач розумів під словом вибирати, І як це робити. Рішення Загадки Доглядача прийшло само собою, як знання нізвідки. Кожен день мені відкривалося щось нове, і я щоразу відчував грандіозне здивування, що межує з переляком. Я не в змозі раціонально пояснити, звідки взялися всі ці знання. Тільки одне можу стверджувати з повною впевненістю: в моїй голові не могло народитися нічого подібного.

З тих пір, як я відкрив для себе Трансерфинг (точніше, мені дозволили це зробити), моє життя наповнилася новим радісним змістом. Кожен, хто хоч раз займався якимось творчістю, знає, яку радість і задоволення приносить твір, створений своїми руками. Але це ніщо, в порівнянні з процесом творення своєї долі. Хоча, термін «творіння долі» в його звичайному розумінні тут не зовсім підходить. Трансерфинг - це спосіб вибирати свою долю - буквально, як товар в супермаркеті. Про те, що все це означає, я і хочу написати. Ви дізнаєтеся, чому яблука можуть «падати в небо», що таке «шелест ранкових зірок», а так само про багатьох інших, дуже незвичайних речах.

загадка Доглядача

Є різні підходи до інтерпретації долі. Один з них полягає в тому, що доля - це рок, щось визначене заздалегідь. Як не крутись, від долі не втечеш. З одного боку, така концепція долі пригнічує своєю безпорадністю. Виходить, якщо людині попалася доля не найвищого ґатунку, то ніякої надії на поліпшення не передбачається. Але з іншого боку, завжди знаходяться люди, яких такий стан речей влаштовує. Адже це зручно і надійно, коли майбутнє більш-менш передбачувано і не лякає своєю невідомістю.

І все ж, фатальна неминучість долі в такому розумінні, не може не викликати почуття незадоволеності і внутрішнього протесту. Людина, обділений удачею, нарікає на свою долю: чому життя таке несправедливе? Один має всього в надлишку, а інший постійно відчуває потребу. Одному все дається легко, а інший крутиться, як білка в колесі, і все безрезультатно. Одного природа наділяє красою, розумом і силою, а інший, не зрозуміло за які гріхи, все життя носить на собі ярлик другого сорту. Чому ж така несправедливість? Чому життя, яка не має кордонів в своєму різноманітті, накладає якісь обмеження на певні групи людей? Чим завинили ті, менш гідні?

Обділений людина відчуває образу, якщо не обурення, і намагається знайти, хоча б для себе, якесь пояснення свого нижчого положення. І тоді з'являються всілякі вчення, на зразок карми за гріхи в минулих життях. Можна подумати, Господь Бог тільки тим і займається, що виховує своїх недбайливих дітей, але навіть при всій своїй могутності, відчуває труднощі з цим самим процесом виховання. Замість того, щоб карати за гріхи за життя, Бог чомусь відкладає відплата на потім, хоча який сенс карати людину за те, чого він не пам'ятає.

Є й інша версія нерівності, обнадійлива тим, що потребують і страждають зараз, отримають щедру відшкодування, але знову ж таки, чи то десь на небесах, толі в який-небудь наступному житті. Як би там не було, подібні пояснення не можуть повністю задовольняти. Існують ці минулі і майбутні життя, чи ні, практично неважливо, тому що людина пам'ятає і усвідомлює тільки одну, ось це життя, і в даному сенсі вона у нього єдина.

Якщо вірити в зумовленість долі, тоді найкращим засобом від туги буде смиренність. І знову знаходяться нові пояснення, типу «Хочеш бути щасливим - будь ним». Будь оптимістом і задовольняйся тим, що маєш. Людині дають зрозуміти, що мовляв, він нещасливий, тому що вічно незадоволений і дуже багато хоче. А задоволеним слід бути за визначенням. Потрібно радіти життю. Людина начебто погоджується, але в той же час, йому якось ніяково зустрічати з радістю сіру дійсність. Невже він не має права хотіти чогось більшого? Чому він повинен примушувати себе радіти? Адже це все одно, що змушувати себе любити.

Кругом вічно метушаться якісь «просвітлені» особистості, які закликають до загальної любові і прощення. Людина може натягнути на себе цю ілюзію, як ковдру на голову, щоб прямо не стикатися з суворою реальністю, і йому справді стає легше. Але в глибині душі людина так і не може осягнути, чому він повинен змушувати себе прощати тих, кого він ненавидить, і любити тих, до кого він байдужий. Який йому від цього користь? Якийсь виходить не природне, а вимучені щастя. Наче радість повинна приходити не сама, а потрібно її з себе видавлювати, немов пасту з тюбика.

Звичайно, знаходяться люди, які не вірять в те, що життя настільки нудна і примітивна, що зводиться до однієї визначеної долі. Вони не хочуть задовольнятися тим, що мають, і вважають за краще радіти досягненням, а не даним. Для таких людей є інша концепція долі: «Людина сама коваль свого щастя». Ну а за щастя, як відомо, треба боротися. А як же по іншому? «Знаючі» люди скажуть, що нічого так просто не дається. Здавалося б, факт незаперечний: якщо не бажаєш приймати щастя таким, як воно тобі дано, значить треба працювати ліктями і домагатися свого.

Повчальні історії свідчать про те, як герої мужньо билися і самовіддано трудилися день і ніч, долаючи немислимі перешкоди. Тільки пройшовши через всі тяготи і злигодні, герої завойовували своє місце під сонцем. Але і тут не все гаразд. Б'ються і працюють мільйони, а справжнього успіху добиваються лише одиниці. Можна все життя витратити на відчайдушну боротьбу за місце під сонцем, але так нічого і не добитися. Що ж вона, ця життя, така жорстока і незговірлива?

Яка це тяжка необхідність - боротися зі світом і домагатися свого. А якщо світ не піддається, значить необхідно боротися з собою. Якщо ти такий бідний, хворий, некрасивий, нещасний - значить, сам винен. Ти сам недосконалий, а тому зобов'язаний змінитися. Людина ставиться перед фактом, що він спочатку представляє собою скупчення недоліків і пороків, над якими треба посилено працювати. Похмура картина, чи не так? Виходить, якщо людині відразу не пощастило, і він не народився багатим і щасливим, тоді його доля - або смиренно нести свій хрест, або все життя присвятити боротьбі. Якось не лежить душа радіти такого життя. Невже у всій цій безвиході немає ніякого просвіту?

І все ж, вихід є. Вихід настільки простий, наскільки й приємний, на відміну від всіх перерахованих вище, тому що він лежить зовсім в іншій площині. Концепція долі в Трансерфинг базується на принципово іншої моделі світу. Не поспішайте розчаровано махати руками і вигукувати, що вам намагаються всучити якусь чергову химеру. Погодьтеся, адже кожна з відомих концепцій долі будується на певному світогляді, яке, в свою чергу, базується на деяких недовідних відправних точках.

Наприклад, матеріалізм заснований на твердженні, що матерія первинна, а свідомість вдруге. Ідеалізм стверджує прямо протилежне. Ні те, ні інше твердження неможливо довести, проте, на їх підставі будуються моделі світу, кожна з яких дуже переконлива і знаходить собі відданих захисників. Кожен напрямок в філософії, науці та релігії пояснює цей світ по-своєму і кожен напрямок по-своєму право і не право. Ми ніколи не зможемо описати абсолютно точно абсолютну істину, тому що поняття, якими ми користуємося, самі по собі відносні. У відомій притчі про трьох сліпців розповідається, як один з них обмацав хобот слона, інший ногу, третій вухо, а потім кожен виніс своє судження про те, що з себе представляє слон. Тому доводити, що одне опис єдино вірно, а інше немає - абсолютно безглуздо. Головне, щоб це опис працювало.

Вам напевно знайома відома ідея про те, що реальність є ілюзія, яку створюємо ми самі. Хоча, ніхто ніколи толком не пояснив, звідки ця ілюзія береться і як виходить. Виходить, все ми дивимося «кіно»? Це звичайно дуже сумнівно, але в певному сенсі, частка істини тут є. Існує й інша думка, що все зовсім навпаки - матеріальний світ є лише механізмом, що діє за жорсткими законами, і наша свідомість тут нічого визначати не може. І в цьому теж є незаперечна частка істини.

Але людський розум так влаштований, що прагне мати під ногами твердий грунт, позбавлену неоднозначності. Так і хочеться розгромити в пух і прах одну теорію, і звести на п'єдестал іншу, ніж власне і займаються вчені протягом тисячоліть. Після кожного бою за істину, на поле битви залишається переможеним тільки один факт: будь-яка теорія представляє лише окремий аспект прояви багатогранної реальності.

Кожна теорія працює, а тому має право на існування. Будь-яка концепція долі так само працює. Якщо ви для себе вирішили, що доля - це щось визначене, чого ви не в змозі змінити, значить так і буде. У такому випадку, ви добровільно віддаєте свою долю в чужі руки, байдуже чиє і стаєте корабликом, пливли по волі хвиль. Якщо ж ви вважаєте, що самі творите свою долю, тоді ви свідомо берете відповідальність за все, що відбувається у вашому житті, на себе. Ви боретеся з хвилями, намагаючись керувати своїм корабликом. Зверніть увагу, що відбувається: ваш вибір завжди реалізується. Що вибираєте, то і отримуєте. Яке б світогляд ви не вибрали, правда буде на вашому боці. А інші будуть з вами сперечатися саме тому, що і вони теж мають рацію.

Якщо який-небудь феномен прояви реальності взяти в якості початку відліку, тобто вважати його відправною точкою, тоді з нього можна вивести цілу галузь знання. І це знання буде внутрішньо несуперечливим, і буде з успіхом відбивати один із проявів реальності. Для заснування цілого знання досить взяти лише один або кілька фактів, які не до кінця зрозумілі, але все ж мають місце.

Наприклад, квантова фізика базується на кількох недовідних істинах - постулатах. Недоказові вони тому, що самі служать початкової, відправною точкою знання. Об'єкт мікросвіту в квантовій фізиці поводиться в одних випадках як частка, а в інших як хвиля. Вчені не змогли однозначно інтерпретувати такий дуалізм, тому просто взяли його як дане, тобто в якості постулату. Постулати квантової фізики примиряють різноманіття форм прояву реальності так, як якщо б сліпці домовилися, що слон в одному випадку поводиться як стовп, а в іншому як змія.

Якщо при описі об'єкта мікросвіту вибрати його властивість частки в якості основного, тоді вийде модель атома, яку побудував відомий фізик Нільс Бор. У даній моделі електрони обертаються навколо ядра, на зразок планет в Сонячній системі. Якщо ж в основі якости вибрати хвилю, тоді атом перетвориться в суперпозицію хвиль. Як одна, так і інша модель, працює, відображаючи окремі форми прояву реальності. Знову виходить, що ми отримуємо те, що вибираємо.

Взагалі, будь-який прояв може служити постулатом, відправною точкою галузі знання, яке безумовно буде працювати і мати право на існування. У своїй гонитві за істиною, люди завжди прагнули зрозуміти природу світу, вивчаючи його окремі аспекти. Масиви наукових знань створювалися як опису і пояснення тих чи інших природних явищ. Так виникли окремі галузі знання, часто вступають між собою в протиріччя.

Природа світу єдина, але постійно демонструє різні обличчя. Не встигнуть люди як слід розглянути і пояснити одну особу, як тут же з'являється інше, яке ніяк не узгоджується з попереднім. Вчені роблять спроби об'єднати різні прояви реальності, щоб усунути протиріччя, однак це ніяк не вдається. Є лише один єдиний, який не підлягає сумніву факт, який об'єднує і примиряє всі галузі знання - різноманіття і багатогранність форм прояву реальності. Багатоваріантність нашого світу є його найпершим фундаментальним властивістю.

Захоплені спробами пояснити окремі прояви, прихильники різних галузей знання чомусь обходять стороною саме цей факт. Справді, здавалося б, що звідси ще можна витягти? Багатоваріантність служить початком відліку, подібно нулю на координатної сітки. Будь-які відправні точки різних галузей знання, по відношенню до нього, вторинні. Однак на саму початкову точку не звертають уваги, немов вона не несе в собі ніякої інформації. І тим не менше, інформація є, причому досить дивна.

Для вирішення Загадки Доглядача, ми візьмемо в якості відправної точки саме властивість багатоваріантності. Іншими словами, приймемо в якості постулату той факт, що реальність має нескінченне різноманіття форм прояву. Незважаючи на загальний характер нашого постулату, ви переконаєтеся, наскільки цікаве і несподіване знання він відкриває.

Почнемо з того, що форми прояву реальності повинні мати джерело, звідки береться все це різноманіття. Де «записані» всі закони нашого світу? Наш світ проявляє себе як рух матерії в просторі і часі. Це рух підпорядковується певним законам. Як ви знаєте, точки розташовуються на графіку функції відповідно до визначеної математичною формулою. Можна сказати, що законом руху точки на графіку є формула функції. Але формули, як і закони - це абстрактні винаходи людського розуму, створені для зручності розуміння. Дуже малоймовірно, що природа десь зберігає всі ці формули.

Яким ще чином можна зберігати розташування точок на графіку? Звичайно, у вигляді нескінченно великого масиву координат всіх точок. Ємність пам'яті людини обмежена і не може впоратися з нескінченністю. Але для природи, нескінченність - не проблема. Їй немає необхідності узагальнювати розташування і рух точок на графіку у вигляді формули. Якщо розбити лінію функції на нескінченно малі точки, тоді кожну точку можна розглядати як причину, а йде за нею - як наслідок. В результаті, будь-який рух матеріальної точки в просторі і часі можна представити у вигляді нескінченно довгою безперервного ланцюжка нескінченно малих причин і наслідків.

У своєму знанні ми представляємо рух матерії в вигляді закону, а в природі це рух закладено в натуральній формі - як безліч причин і наслідків. Грубо кажучи, дані про всіх можливих точках руху матерії зберігаються в якомусь полі інформації, яке ми будемо називати простором варіантів. Воно містить інформацію про все, що було, є і буде.

Простір варіантів є цілком матеріальну інформаційну структуру. Це безмежне поле інформації, що містить всі можливі варіанти будь-яких подій, які можуть відбутися. Можна сказати, в просторі варіантів є все. Ми не будемо гадати, яким чином ця інформація зберігається - для наших цілей це не має значення. Важливо лише те, що простір варіантів служить шаблоном, координатної сіткою будь-якого руху матерії в просторі і часі.

У кожній точці простору існує свій варіант тієї чи іншої події. Для полегшення розуміння будемо вважати, що варіант складається з сценарію и декорацій. Декорації - це зовнішній вигляд, або форма прояву, а сценарій - шлях, по якому рухається матерія. Для зручності можна розбити простір варіантів на сектори. Кожен сектор має свій сценарій і декорації. Чим більше відстань між секторами, тим сильніше відмінності в сценаріях і декораціях. Доля людини так само представлена ??безліччю варіантів.

Теоретично не існує ніяких обмежень на сценарії і декорації долі людини, оскільки простір варіантів нескінченно. Будь-яке незначне подія може вплинути на поворот долі. Життя людини, як і будь-який інший рух матерії, являє собою ланцюжок причин і наслідків. Слідство у просторі варіантів завжди розташоване близько по відношенню до своєї причини. Одне слід за іншим, тому сектори долі шикуються в лінії життя. Сценарії і декорації секторів на одній лінії життя більш-менш однорідні. Життя людини тече розмірено по одній лінії до тих пір, поки не відбувається подія, що міняє сценарій і декорації. Тоді доля робить поворот і переходить на іншу лінію життя.

Уявіть, що ви подивилися виставу. На наступний день ви знову прийшли в театр на той же спектакль, але він йшов уже в інших декораціях. Це близько розташовані лінії життя. У наступному театральному сезоні ви побачили виставу з тими ж акторами, але вже зі значними змінами в сценарії. Ця лінія життя розташована вже далі. І, нарешті, подивившись ту ж постановку в іншому театрі, ви побачили зовсім іншу інтерпретацію п'єси. Ця лінія життя вже зовсім далеко від тієї, першої.

Реальність проявляє себе у всьому різноманітті саме тому, що число варіантів нескінченно. Будь-яка відправна точка виливається в ланцюжок причинно-наслідкових зв'язків. Вибравши початок відліку, ви отримуєте ту чи іншу форму прояви реальності. Можна сказати, що реальність розгортається по лінії життя, в залежності від обраної точки відліку. Ви отримуєте те, що вибираєте. Ви маєте право вибирати саме тому, що нескінченність варіантів вже існує. Вам ніхто не забороняє вибрати собі долю до душі. Все управління долею зводиться тільки до однієї простої речі - зробити вибір. Трансерфинг відповідає на питання, як це робити.

Отже, існує інформаційна структура, яка містить безліч потенційних можливостей - варіантів, зі своїми сценаріями і декораціями. Рух матеріальної реалізації відбувається відповідно до того, що закладено в цій структурі. Процес руху матерії через простір варіантів можна продемонструвати у вигляді наступного уявного експерименту.

Уявіть собі трубку з водою. Уздовж трубки повільно переміщається охолоджуючу кільце так, що вода швидко замерзає тільки всередині кільця. Виходить, кристал льоду переміщається по трубці з водою. Молекули води залишаються приблизно на одних і тих же місцях у відносно вільному стані. У момент проходження кільця, молекули всередині нього фіксуються в замороженому кристалі певної структури, а потім вода в цьому місці знову відтає, і молекули звільняються. Сам кристал не рухається. Іншими словами, в даному випадку лід у воді не пливе. Переміщається не саме кристал льоду в трубці з водою, а структура, тобто заморожений стан.

За аналогією, вода в трубці - це простір варіантів, а кристал льоду - матеріальна реалізація варіантів. Молекули - це люди, а їх положення в структурі кристала реалізується як варіант долі. Немає однозначної відповіді на питання, аналогом чого є охолоджуючий кільце. Іншими словами, яким чином і чому інформаційна структура перетворюється в матерію? У мікросвіті матерія може проявляти себе як згусток енергії. Відомо, що в вакуумі постійно відбувається народження і анігіляція мікрочастинок. Матерія як би є, але в той же час вона не має власне матеріальної субстанції. Ясно лише одне: те, що можна помацати, має під собою невловиму енергетичну основу.

Сподіваюся, я вас не дуже втомив фізикою. Поки що ми знаходимося тільки в відправної точки Трансерфінга. Але те, про що ви дізнаєтеся з цієї книги, може вас певною мірою шокувати. Тому мені неминуче доводиться приводити хоч якесь теоретичне обгрунтування, щоб розум не втрачав грунт під ногами. Так що прошу вас набратися ще трохи терпіння.

Морська хвиля може служити ще однієї аналогією, що ілюструє реалізацію в просторі варіантів. Припустимо, в результаті землетрусу в море утворилася хвиля. Вона переміщається по поверхні моря у вигляді горба, але сама вода при цьому залишається на місці. Рухатися не маса води, а реалізація енергетичного потенціалу. Тільки біля берега вода вихлюпується на сушу. Так само поводяться і будь-які інші хвилі. У даній аналогії море - це простір варіантів, а хвиля - матеріальна реалізація.

Що ж виходить, з одного боку, матеріальна реалізація рухається в просторі і часі, а з іншого, варіанти залишаються на місці і існують вічно? Виходить, все було, є і буде? А власне, чому б і ні? Час насправді так само статично, як і простір. Плин часу відчувається тільки тоді, коли крутиться кіноплівка, і кадри слідують один за одним. Розгорніть кіноплівку і подивіться на все кадри разом. Куди поділося час? Всі кадри існують одночасно. Час статично до тих пір, поки ми не починаємо переглядати послідовно кадр за кадром. У житті відбувається саме так, тому в нашій свідомості глибоко усталилася думка про те, що все приходить і йде.

Насправді все, що записано в полі інформації, було там завжди, і завжди залишиться. Лінії життя існують як кінострічки. Те, що минуло, не зникло, а залишилося. Те, що ще тільки буде, є вже зараз. Поточний відрізок життя - це матеріальна реалізація простору варіантів на даному відрізку лінії життя.

Багато хто може висловити своє обурення питаннями: «Як таке можливо, що незліченна безліч варіантів моєї долі існує стаціонарно? Кому і навіщо це може бути потрібно? Богу? Природним законам? Чому? »Тоді спробуйте уявити собі точку на координатній площині. Ще в школі нам запропонували таку модель: точка на площині може мати будь-які координати ікс і ігрек. Зауважте, будь-які, причому від мінус до плюс нескінченності. Чому ж нікому в голову не приходить запитати: чому точка може мати будь-які координати? А тепер уявіть собі, як точка проходить по лінії функції і дивується: «Як це може бути, що мій пройдений шлях існував завжди, і завжди залишиться? А як це може бути, що шлях, який мені ще тільки належить пройти, був уже визначений? »Але ви-то дивіться на шлях точки зверху, тому для вас тут немає нічого дивного.

Простір варіантів служить шаблоном, воно визначає, яким чином повинна проявляти себе матеріальна реалізація. Уявіть собі темний ліс і людини з ліхтариком. Людина йде по лісі і висвітлює навколо себе невелику ділянку. Реалізація проявляється як пляма світла. Весь темний ліс - це простір варіантів, а освітлену ділянку - реалізація варіанту на даній ділянці. Що ж служить «підсвічуванням»? Іншими словами, що «запалює», тобто матеріалізує варіант шаблону?

Для відповіді на це питання нам доведеться вибрати ще одну відправну точку. У наш час вже не викликає сумнівів той факт, що думки матеріальні. Реальність показує нам себе в двох формах: з одного боку, буття визначає свідомість, а з іншого, є незаперечні докази зворотного. Думки є не тільки мотивом до дій людини, але і роблять прямий вплив на навколишню дійсність. Наприклад, наші найгірші очікування, як правило, збуваються. Звичайно, можна сперечатися, що тут має місце не матеріалізація думок, а передчуття прийдешніх неприємностей. Дійсно, в паранормальні явища багато неясного і неоднозначного. Але це не означає, що дану форму прояви реальності можна ігнорувати. Є безліч фактів, що підтверджують безпосередній вплив думок на навколишню дійсність.

Так чи інакше, свідомість людини формує його долю. У всій книзі йдеться саме про те, яким чином все це відбувається. У якості відправної точки ми візьмемо наступне твердження: випромінювання уявної енергії індукує матеріальну реалізацію варіанту. Ми цілком має право це зробити, оскільки реальність виявляє себе і в такій формі, в якій свідомість визначає дійсність. Підтвердженням тому служать не тільки факти з повсякденного життя, але і досліди в квантовій фізиці. Для нас не має принципового значення сам механізм взаємодії уявного випромінювання з простором варіантів. До сих пір залишається неясним, яким чином йде процес передачі інформації: на енергетичній, або якийсь інший основі. Для зручності ми будемо просто думати, що випромінювання уявної енергії «підсвічує» певний сектор простору варіантів, в результаті чого варіант отримує своє матеріальне втілення. Випромінювання, так само як і сектор, має певні параметри. Уявне випромінювання знаходить свій сектор, варіант реалізується, і таким чином виходить, що свідомість визначає дійсність.

Не слід тільки забувати про те, що це лише одна з форм прояву реальності. Неможливо просто сидіти, і одним лише спогляданням формувати свою реальність. Хоча, є люди, які можуть в буквальному сенсі виконувати матеріалізацію предметів з повітря. Але таких одиниці, і вони не афішують свої здібності. І все ж, думки чинять такий же сильний вплив на долю людини, як і його конкретні вчинки. Люди звикли до того, що вчинки тягнуть за собою видимі і легко з'ясовні наслідки. Вплив думок проявляється непомітно, а тому незрозуміло і непередбачувано. Може скластися враження, що встановити наочну причинний зв'язок між думками і подальшими подіями досить важко. Але незабаром вам належить переконатися, що думки людини формують реальність зовсім безпосереднім чином. Людина отримує те, що сам вибирає.

Хтось може заперечити: «Виходить, що ці моря, гори, планети, галактики - все є продуктом мого уявного випромінювання?» Людині іноді властиво вважати себе центром Всесвіту. Насправді, він займає лише крихітну нішу в цьому світі. Наш світ населяє безліч живих організмів, і кожен робить свій внесок у формування реальності. Кожна істота має свої параметри уявного випромінювання. Якщо вам незатишно вважати випромінювання рослини уявним, називайте його по-іншому, суть від цього не змінюється. Не можна навіть з упевненістю стверджувати, що неживі предмети не мають нічого, подібного випромінювання живих організмів. Не кажучи вже про Єдиний Дусі, що пронизує все суще, і який ми називаємо Богом. Кожна істота має свою свідомість і формує шар свого світу. Можна сказати, що все в цьому світі несе в собі частинку Бога, і таким чином Він керує всім світом.

Кожна людина йде по своїй лінії життя. І в той же час, всі люди живуть в одному і тому ж світі. Матеріальний світ один на всіх, але конкретна реалізація для кожної людини своя. Припустимо, ви турист, і йдете по красивому місту. Ви милуєтеся пам'ятками, захоплюється красою архітектури, бачите квіткові клумби, фонтани, паркові алеї, усміхнені обличчя процвітаючих городян. У тому місці, де ви проходите, біля урни зупинився бездомний. Він так само, як і ви, знаходиться в тому ж світі, а не в іншому вимірі. І все-таки, він бачить зовсім не те, що ви. Він бачить порожню пляшку в урні; бачить брудну стіну; бачить свого конкурента, який не встиг до пляшки раніше і тепер думає, не відібрати; бачить поліцейського, скосивши підозрілий погляд. Ви живете на одній лінії життя, а він на інший. Ваші лінії життя перетнулися в точці простору варіантів, тому цей світ, як матеріальна реалізація, єдиний для вас обох.

Всі прояви матеріальної природи мають під собою енергетичну основу. Поле енергії первинно, все решта фізичні прояви вторинні. Вчені намагаються об'єднати різні прояви енергії в єдину теорію поля, і незабаром у них що-небудь вийде. Однак потім знову доведеться щось об'єднувати, оскільки число форм прояву реальності нескінченно. Ми не будемо вдаватися в усі ці тонкощі, і будемо розглядати енергію як якусь абстрактну силу, яка невидима, але, тим не менш, об'єктивно існує. Для наших цілей цілком достатньо прийняти той факт, що енергія думок людини цілком матеріальна. Енергія думок не крутиться, замкнуто в голові людини, а поширюється в простір і взаємодіє з навколишнім енергетичним полем. Цей факт зараз вже мало хто буде заперечувати.

Для зручності, як параметр уявного випромінювання можна прийняти його частоту, подібно частоті радіохвиль. Коли ви думаєте про що-небудь, частота енергії ваших думок налаштована на певну область в просторі варіантів. Коли енергія потрапляє в сектор простору варіантів, виникає матеріальна реалізація даного варіанту. Енергія має складну структуру і пронизує все, що є в цьому світі. Проходячи через тіло людини, енергія модулюється думками, і на виході набуває параметри, які відповідають цим думкам. За таким же принципом працює радіопередавач. Параметри енергії вбирають в себе характеристики думок. Таким чином, на виході виходить уявне випромінювання, яке перетворює сектор простору варіантів в матеріальну реалізацію. Коли ви думаєте про погане або хороше, ви випромінюєте енергію думок в простір варіантів. Модульована енергія накладається на певний сектор, і це вносить відповідні зміни у ваше життя.

Життєві обставини формуються не тільки конкретними вчинками, а й характером думок людини. Якщо ви налаштовані вороже по відношенню до світу, він буде відповідати вам тим же. Якщо ви постійно висловлюєте своє невдоволення, приводів для цього буде все більше. Якщо у вашому ставленні до дійсності переважає негативізм, тоді світ буде повертатися до вас своєю гіршою стороною. І навпаки, позитивне ставлення буде самим натуральним чином змінювати ваше життя на краще. Людина отримує те, що вибирає. Така реальність, подобається вам це чи ні.

Поки ваші думки більш-менш однорідні за направленням, ви перебуваєте на одній і тій же лінії життя. Як тільки ставлення до дійсності змінюється в ту або іншу сторону, параметри уявного випромінювання набувають нові характеристики, і матеріальна реалізація шару вашого світу переходить на іншу лінію. Там події розгортаються вже за іншим сценарієм, відповідно до параметрів вашого випромінювання. Якщо сценарій вас не влаштовує, ви будете боротися, намагаючись змінити ситуацію. Зустрічаючись з перешкодами, ви реагуєте негативно, висловлюючи невдоволення, або впадаючи в смуток. Ваше уявне випромінювання перебудовується на лінію, де перешкод стає ще більше. В результаті виходить, що життя кудись котиться по похилій площині.

Даний процес здається некерованим, але насправді саме ви, своїми думками, направляєте свою реалізацію в проблемні області простору варіантів. Ви вважаєте, що своїми діями долаєте перешкоди. А на ділі виходить, що ви отримуєте те, що вибираєте. Ви вибираєте боротьбу з перешкодами, і отримуєте їх в надлишку. Ви поглинені думками про проблеми, і вони завжди присутні у вашому житті. Ваші дії спрямовані на зміну ситуації на поточній лінії життя. Але справа в тому, що ви не можете змінити сценарій в просторі варіантів. Ви здатні тільки вибрати інший. Намагаючись змінити те, що вас не влаштовує в сценарії, ви думаєте саме про те, що вам не подобається. Тим самим ваш вибір успішно реалізується, і ви отримуєте те, чого не хочете.

На даній лінії життя ви не можете нічого змінити. Точно так же, перебуваючи в музеї, ви не можете прибрати або перебудувати експозицію, яка вас не влаштовує. Ви тут не господар. Але вам ніхто не забороняє повернутися і перейти в інший зал, щоб дивитися на те, що вам більше подобається. Звичайно, перехід на лінію життя, де ви маєте те, що хочете, не відбувається просто за бажанням. Не всі думки підлягають реалізації, та не всі бажання виконуються. І справа тут не в змісті думок, а в їх якості. Просто мрія чи бажання - це ще не вибір. Мрії не збуваються. Необхідно виконувати певні умови, про які ви дізнаєтеся, прочитавши цю книгу.

У просторі варіантів є безліч ліній долі для кожної людини. У нас немає підстав ображатися на свою долю, бо нам дано право вибирати. Наша проблема лише в тому, що ми не вміємо це робити. Світ проявляє себе у всьому різноманітті, він начебто створений для того, щоб догоджати на будь-який смак. Кожен може знайти в цьому світі все, що душа забажає. Навіть в різних напрямках знання, світ повертається до нас тим боком, яку ми хочемо бачити. Наприклад, ідеалізм стверджує, що світ - це ілюзія, і світ погоджується. Матеріалізм стверджує зворотне, і світ знову не має нічого проти. Люди сваряться між собою, нав'язуючи один одному своє ставлення до світу, а світ показує, що всі вони мають рацію. Ну хіба це не чудово ?! Простір варіантів - це так звані ілюзії, а матеріальна реалізація - це те, що розуміється під матеріальним світом. Ми завжди отримуємо те, що вибираємо.

Хто знайомий з принципами ісламської релігії, той знає, що означають слова «доля людини відображена в Книзі». Мається на увазі, що доля визначена і від неї нікуди не втечеш. Подібні твердження зустрічаються і в інших релігіях. Дійсно, доля людини вже визначена. Помилка релігій полягає лише в тому, що варіант цієї долі не один, а безліч. Від долі не втечеш. І це в якійсь мірі вірно, тому що не можна змінити сценарій варіанта. Боротися з навколишнім світом за те, щоб змінити свою долю - дуже важка і невдячна заняття. Не потрібно боротися - можна просто вибирати собі варіант до душі.

Звичайно, все це дуже незвично і викликає резонні сумніви. Але я і не розраховував на те, що ви з готовністю приймете модель варіантів. Я ж і сам не вірив до тих пір, поки не переконався в тому, що Трансерфинг працює, причому безвідмовно. Немає сенсу віддавати перевагу тій чи іншій моделі, лише з метою домогтися якоїсь абсолютної істини. Має значення не сама модель, а практичний результат, який вона дозволяє отримати. Різні математичні моделі можуть представляти один і той же фізичне явище по-різному. Чи не правда, було б забавно, якби фахівці з аналітичної геометрії раптом ополчилися проти математичного аналізу і стали б доводити, що геометрія є єдино вірна математична дисципліна. Математики змогли між собою домовитися, а ось філософи і релігійні діячі - немає.

Де воно знаходиться, це простір варіантів? На дане питання дуже важко відповісти. З точки зору нашого тривимірного сприйняття, про нього можна сказати, що воно скрізь і ніде. Уявіть собі нескінченну площину, без початку і кінця, в якій живуть двовимірні чоловічки. Вони не підозрюють, що є третій вимір. Їм здається, що площина - це єдиний світ, і вони не можуть зрозуміти, як це може бути щось ще за його межами. Але, тим не менш, ми знаємо, що варто додати третій вимір в цю модель, і таких площин можна буде створити безліч. Так що нехай вас не турбує той факт, що ми не в змозі наочно уявити, яким чином поряд з нашим світом може існувати ще безліч паралельних світів.

Важко повірити в реальність існування паралельних світів. Але з іншого боку, чи легко вам повірити в теорію відносності, згідно з якою, зі збільшенням швидкості тіла, маса його збільшується, розміри скорочуються, а час сповільнюється? На особистому досвіді це перевірити поки неможливо. Важливо не те, розуміємо ми це чи ні, а те, яку практичну користь ми можемо з цього витягти.

Перед лицем нескінченності, сперечатися про переваги тієї чи іншої моделі просто безглуздо і дріб'язково. Уявіть собі нескінченність в бік збільшення відстаней. Там, далеко, кінця немає. Нескінченність в сторону зменшення відстаней, як не дивно, теж не має кінця. Ми можемо спостерігати тільки обмежену частину видимого Всесвіту. Як телескоп, так і мікроскоп має свої межі. Нескінченність в напрямку мікросвіту нічим не відрізняється від нескінченності макросвіту.

Є гіпотеза, що видима нами Всесвіт походив в результаті «Великого вибуху». З тих пір вона нібито безперервно розширюється. Тіла рухаються в космосі з величезною швидкістю. Але з іншого боку, з огляду на так же величезні відстані, нам здається, що розширення Всесвіту відбувається дуже довго і повільно.

Відомо так само, що в вакуумі, в кожен момент часу, з нізвідки народжуються і відразу зникають елементарні частинки. З огляду на відносність простору і часу, ніщо не заважає розглядати кожну таку частку як окрему Всесвіт, подібної до нашої. Адже нам не відомо будова елементарних частинок. Для фізиків вони проявляються то у вигляді хвиль, то в вигляді частинок. Просуваючись все далі в мікросвіт, відносні відстані стають такими ж величезними, і час для внутрішнього спостерігача знову сповільнюється. Для зовнішнього спостерігача наш Всесвіт існує одну мить, як народжена і погасла в порожнечі частка, а для нас, як внутрішніх спостерігачів, Всесвіт живе мільярди років.

Коли ви робите ковток кави, задумайтеся: скільки Всесвітів ви проковтнули? Нескінченна безліч, тому що нескінченність не ділиться на частини. Всередину мікросвіту «летіти» так само далеко і довго, як і в безмежні простори зовнішнього космосу. Час, подібно до простору, нескінченно як вперед, так і назад. Відрізки часу можуть бути як нескінченно малими, так і нескінченно великими. Будь-яку точку на відрізку часу можна розглядати як точку відліку, з обох боків якої простягається нескінченність часу. Переміщення точки відліку по відрізку часу нічого не міняє ні попереду, ні позаду.

Вся ця нескінченність вкладених один в одного світів існує одночасно. Центр Всесвіту знаходиться одночасно в кожній точці, тому що будь-яку точку з будь-якого боку оточує все та ж нескінченність. І всі події існують одночасно з тієї ж самої причини, по якій Центр Всесвіту одночасно знаходиться в будь-якій точці. Це важко уявити. Але ж і нескінченність охопити одним поглядом теж неможливо. Скільки б ви не рухалися подумки по Всесвіту, далі простягається все та ж нескінченність. Є ще більш заплутані теорії, згідно з якими, наша видимий Всесвіт перетворюється в кінцеву сферу в чотиривимірному просторі. Але від цього не легше, тому що теоретично, вимірювань, знову ж таки, може існувати безліч. Не маючи можливості уявити собі все це, ми змушені задовольнятися своїм вузьким кругозором і робити вигляд, що ми щось розуміємо.

У сучасній науці взагалі багато незрозумілого і незрозумілого, однак, це не заважає нам користуватися її плодами. Використовуючи принципи Трансерфінга, ви отримаєте приголомшливі результати. Давайте тільки відразу домовимося не мучити себе питаннями, чому і яким саме чином це працює. З таким же успіхом вона може запитати у фізика: «Чому тіла притягуються одне до одного?» Учений відповість: «Тому що діє закон гравітації». На це піде нове питання: «А чому діє закон гравітації? Все-таки, чому ж тіла притягуються? »Відповіді немає. Ось і залишимо це невдячне заняття, щось пояснювати, і будемо просто користуватися результатами моделі варіантів. Нам не дано все знати і розуміти.

З моделі варіантів слід, що людина сама творить свою долю. І, тим не менш, концепція долі в Трансерфинг відрізняється від загальновідомих. У чому ж відмінність? У тому, що своє щастя можна вибирати, а не боротися за нього. Не поспішайте відразу приймати модель варіантів або відкидати її. Просто задайте собі питання: чи багато вам вдалося домогтися в боротьбі зі світом за своє щастя? Кожен для себе вирішує сам, продовжувати свою боротьбу в тому ж дусі, або все-таки спробувати інший спосіб. Адже на боротьбу можна витратити все життя, але так нічого і не досягти. Чи не простіше зробити так, щоб світ сам пішов до вас назустріч? Адже він тільки тим і займається, що реалізує ваш вибір.

Обраний замовлення виповнюється завжди і беззастережно. Але вибір - це не бажання, а щось інше, про що вам належить дізнатися. Бажання виконуються тільки в казках. Недарма вкоренилося переконання, що виконувати бажання або дуже важко, або неможливо. Ми зробили лише перший крок до вирішення Загадки Доглядача. Скоро ви дізнаєтеся, чому бажання не виконуються, а мрії не збуваються.

резюме

Реальність має нескінченне різноманіття форм прояву.

Багатоваріантність світу є його найпершим фундаментальним властивістю.

Будь-яка модель представляє лише окремий аспект прояви реальності.

Будь-яка галузь знання базується на обраному аспекті прояви реальності.

Ваш вибір завжди реалізується. Що вибираєте, то і отримуєте.

Простір варіантів - це поле інформації про те, що було, є і буде.

Поле інформації містить потенційні варіанти будь-яких подій.

Варіант складається з сценарію і декорацій.

Простір можна розбити на сектори, в кожному з яких свій варіант.

Чим більше відстань між секторами, тим сильніше відмінності в варіантах.

Сектори з приблизно однорідними параметрами шикуються в лінії життя.

Матеріальна реалізація рухається в просторі як енергетичний потенціал.

Випромінювання уявної енергії індукує матеріальну реалізацію варіанту.

Кожен організм вносить свій внесок у формування матеріальної реалізації.

Коли параметри випромінювання змінюються, відбувається перехід на іншу лінію.

Ви не можете змінити сценарій, але ви здатні вибрати інший.

Не потрібно боротися за щастя - можна просто вибирати собі варіант до душі.

Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности 1 сторінка |  Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности 2 сторінка |  Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности 3 сторінка |  Битва маятників |  нитки маріонеток |  Ви отримуєте те, чого не хочете |  провал маятника |  гасіння маятника |  Прості рішення складних проблем |  підвішений стан |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати