Головна

Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности 4 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Субота, одинадцяте лютого.

Я відразу розумію, що ще досить рано.

Трохи повернувши голову, виявляю Бельфегора, що сидить на моєму ліжку.

-Вітання.

У відповідь лише киваю.

-Не Думав, що ти так швидко прокинешся. Я був готовий приступити до тортур, - скалить зуби.

Його запалі щоки тепер занадто помітні.

-Чому ти тут?

-Зараз Їдемо, хотів підняти тебе до сніданку.

Я шукаю очима будильник або будь-які інші предмети з циферблатом.

-8:00.

-Ох, Та я дивлюся, Ви при параді, - оглядаю чорний строгий костюм. Ідеально відпрасовані.

-Робота. Гаразд, буду до вечора, - грюкнувши мене по плечу, йде.

Ну а що мені тепер залишається? Я вже навряд чи засну. Трохи повалявся і почав збиратися.

День був так собі. Нічого особливо нового. Навіть нудно було.

До вечора все повернулися. Як і обіцяв.

Скуало з семпай сіли розпивати на кухні міцні напої, попередньо зігнавши мене з насидженого місця. Але я перекочував в вітальню і продовжив своє заняття - читати книгу.

«Музиканти грали« Нещасних закоханих ». Вони часто виконували цю річ. Якийсь час ми сиділи, мовчки слухаючи музику.

-Питання можно?

-Звичайно, - Сказав я.

-Яка У тебе зв'язок з цією мелодією? - Поцікавилася Сімамото. - Я помітила, коли ти тут, вони завжди її грають. Обов'язковий номер програми? »*

Скрипить двері. Я відриваюся від чтива.

Притулившись спиною до дверей, варто Бельфегор. Піджака на ньому немає, краватка ослаблений, а рукава сорочки загорнені до ліктя.

Він підпливає до дивану, плюх в моїх ногах. Закидає руку на спинку.

-Як справи?

-Непогано, Семпай, непогано, - дивлюся поверх книги.

-Чого Робиш проти ночі?

Відповідаю насторожено:

-Чітаю.

-Так Розслабся ти, - бере книгу з моїх рук, розглядає. - У нормі я.

Я продовжую дивитися на семпая, не знаючи, чого той зараз викине, але він лише нахиляється нижче.

Знаєш ...

-Ні.

відмахується:

-Так Мовчи ти. Я тут важливі речі говорю.

-Окей, Говорите.

Разок гикає:

-Чого Це ти на «Ви»?

-Так Просто так, - ліниво повів плечима. - Для різноманітності.

Принц довго мовчить, шумно дихаючи через ніс.

Знаєш. - Я ледве стримую себе від тупорилої рубав фразочки. - Я ось довго думав про цю річ. Все зрозуміти ніяк не міг. Але зараз ніби як навіть упевнений, так. Ти мене слухаєш, взагалі?

Я моргаю:

-Так.

Що він несе?

-Дуже. Тому що, знаєш, я ...

Двері знову відкривається. Гнівно волає капітан:

-Врой, Придурок, йди спати! Вдала операція - не привід бешкетувати.

-Сам Придурок. Чого кричиш? Я тут книгу обговорюю.

Скуало ще чуйна поматерілся і пішов. Семпай фиркає.

-Так Що Ви там говорили? - Теребля в руках краватку.

І Бельфегор залипнув.

-А хто знає? Я забув тепер, - утикається носом в мою шию, навалюючись.

-Вам Би проспати, знаєте, - ситуація частково комічна, я навіть злегка посміхнувся.

Знаю, - підвівся.

Він досить тривалий час вдивлявся в моє обличчя, потім побажав огидних снів і був такий.

Я не відразу зрозумів, точніше, не зрозумів взагалі, що він мені намагався сказати, здається, щось важливе.

Я був занурений глибоко в свої повітряні думки, і упустив момент, коли він був найбільш відвертий і близький до мети.

На наступний день він для мене закрився.

Неділя, дванадцяте лютого.

Весь сніданок він сидів як на голках. Від кожного шереху жахався, на кожен звук реагував.

Омлет на королівської тарілці давно перетворився в яєчно-беконний фарш. Руки трусить. Я вирішив все звалити на похмілля.

Леві мовчки жував товсті сардельки, в той час як Скуало запивав біскотті чаєм з м'ятою. Луссурія же тихо наспівував різні пісеньки собі під ніс, миючи посуд.

- «Кисневий оазис мегаполісу», - зачитує капітан, звертаючись до всіх.

-Скільки Букв? - Семпай піднімає на нього голову.

-Раз, Два, три ... - вважає напівголосно, - п'ять.

-А Букви які є?

-Друга - «До», остання - «р».

- «Сквер» спробуй.

Водить ручкою по сторінці газети:

- «З-к-у-е-р», так, підходить.

Леві-А-Тан постукує виделкою по столу:

-Фран, Дай, будь ласка, соус. Прямо перед тобою стоїть.

Я виконую прохання.

-павук!

Раптово Бельфегор схоплюється з місця, з шумом зрушуючи стілець назад і зачіпаючи стегном стіл, кидає кілька ножів. Під вістрям останнього на скатертини розпластався невеликий паучішка.

Учитель важко дихає.

-Врой, Бел! Спокійніше, - Скуало тут же виявляється збоку нього. - Іди, вимий обличчя.

Семпай проводить подрагивающим пальцями під носом і дивиться на кров. Його трохи хитає, особа побіліло. Іде.

Запановує мовчання. Капітан втомлено тре особа, після чого оглядає стіл на наявність пошкоджень, втупивши руки в боки.

-Коли Ж це все припиниться.

-Я Лише сподіваюся на краще, - Луссурія витирає руки рушником. - Скоро вгамується, все нормально. Тільки, ось, павучка розчавив. Прикмета погана, - зітхає.

Але Бельфегор не з'явився ні через годину, ні через два. Протягом усього дня він пропадав невідомо де, було досить тихо.

Ближче до вечора мене трохи поганяв кіт.

Я стояв біля вікна, піднявши легкий тюль, і розглядав ліс, коли почув злісне шипіння.

Я обертаюся.

Арчі весь припав до підлоги, сильно бив своїм пухнастим хвостом по підлозі і норовив з секунди на секунду кинутися на мене. Що він, власне, і зробив.

Я встиг відскочити в сторону і кинувся з кімнати геть. Кот йшов по п'ятах, буквально переслідував мене, маніакально поблискуючи яскравими очима. У якийсь момент у мене навіть душа в п'яти пішла. Він пару разів намагався накинутися на мене з-за рогу, при цьому високо підстрибуючи і піднімаючи лапи з кігтями, збираючись мене схопити.

Але він зазнав невдачі, бо я завдяки щасливому випадку натрапив на вітальню, де сиділи всі.

Скуало помічає мій розгублений вигляд і Арчі, який причаївся в дверному отворі.

-Киш Звідси! - Махнув рукою на кота.

Арчі відштовхується потужними задніми лапами, стрибає і чіпляється кігтями за одвірок, примудряючись при цьому полоснути по дорогим шпалерами. Він дивиться на нас, притиснувши вуха до голови і дико крутячи очима. Зістрибує на підлогу, тут же несучись в нікуди.

-Я Ненавиджу це тварина, - зі злістю видає капітан.

Наостанок кинувши погляд слідом коту, він сідає назад в крісло, що стоїть спиною до мене. Луссурія з Леві розмовляли, дивлячись новини, а коротун щось переглядав на ноутбуці, що стоїть на колінах. Не було тільки принца і Боса.

Я знаходжу на далекому дивані залишену минулого вечора книгу. Приліг, розкрив на вчорашньому місці і заглибився в читання.

«Я глянув на неї і знову спрямував погляд на дорогу. Вантажівки викидали з-під коліс брудну снігову рідину, і постійно доводилося включати двірники.

-Моя Дівчинка померла на наступний день після пологів, - говорила Сімамото. - Прожила один день. Мені всього кілька разів дали її потримати. Така мила. Ніжна ... Якісь проблеми з диханням, ніхто толком не зрозумів, в чому справа ... Вона вся посиніла і померла.

Я не міг видавити з себе ні слова. Лише простягнув ліву руку і накрив її кисть.

-Я Навіть не встигла придумати їй ім'я.

-Коли це було?

-Рівне Рік тому, в лютому.

-Бедняга, - Вимовив я.

-Хороніть Її я не стала. Покласти в темряву ... Це нестерпно. Мені хотілося, щоб вона була поруч зі мною. А потім я вирішила розвіяти прах в річці - нехай потрапить в море, проллється дощем ... »*

На мене зверху сідає Бельфегор. Я встигаю лише трохи здивуватися, як він змикає холодні пальці на моїй шиї. Волосся скуйовджені, особа в крові. Книга випадає з моїх рук - він тисне з усієї сили.

Я починаю реально задихатися, кров приливає до обличчя. Вилізти з-під нього можливості немає, руки слухаються погано, розтиснути його пальці не виходить. Я ледве витягую руку, щоб схопити світле волосся, коли виходить зробити дуже хрипкий надривний вдих.

-Хто Там в астму пограти вирішив? - Це привертає увагу Скуало, який обертається назад. - Твою мать! Тримайте Бела!

Він підлітає до нас, вистачає семпая за шкірку і валить на підлогу, але той в свою чергу не забуває в політ прихопити і мене. Я вискакую на ноги і відходжу назад. Шия болить, очі сльозяться, мене всього трясе.

Леві вдавлює Бельфегора в підлогу, хімік ізловчаются, майже виривається, але його повертають у вихідне положення, тицяючи особою в підлогу. Луссурія тікає в сторону кухні.

Мармон грубо хапає мене за передпліччя і виводить з кімнати, закриваючи двері перед самим носом.

Я вирушив на кухню. Там поралася жінка похилого віку: все витирала, розставляла по місцях.

Я сідаю. Спиратися ліктями об стіл, стискаю голову пальцями.

-Там Знову почалося? - Миє стільницю.

Я бездумно киваю.

Вона зауважує моє відсутнє стан, підходить і кладе руку мені на плече:

-Може, Чаю? - Мило посміхається.

Я дивлюся в вицвілі сірі очі і знову киваю. Шморгає носом.

-Ви Нормально себе почуваєте? Ви бліді, - заварює чай.

-Да все добре. Нервую трохи.

Через деякий час двері відчинилися. Було чутно бурчання все того ж капітана, тупіт. До нас приєднується Мармон.

-Неполадкі Усунені.

Жінка ставить переді мною чашку і чайник для заварювання і ретирується. Я розливаю собі чаец.

Підтягуються і Скуало з Леві.

-Як ти? - Сідає зі мною капітан.

-Нормально, - Качаю головою.

І почалися бурхливі обговорення. Кожен висловив своє «фе». Як я зрозумів, семпая вирубали якимись ліками і віднесли в кімнату, щоб той продовжив перебувати в своєму прекрасному маленькому світі наступні кілька годин. Скуало сказав, що Луссурія мене відвезе додому ввечері. Я швидко зганяв за підручниками і сіл робити уроки прямо на кухні, сидячи разом з усіма. Леві трохи допоміг з геометрією, що мене несказанно був здивований. Трохи пізніше все випили чаю, Лу спік пиріг. Атмосфера була приємна. Ще я взявся за переписування історії мистецтв.

У якийсь момент в дверях з'являється Бельфегор, закутаний у плед. Відразу все замовкли. Він пройшов до столу і сів на своє звичне місце. Я сидів на місці Мармона, поруч з Леві, Луссурія був переміщений на стілець Скуало, а сам капітан стояв збоку вчителя.

-Ну, Що скажеш на своє виправдання? - Схрещує руки на грудях.

Мученик лише поправляє плед.

Дай на обличчя подивитися, - повертає королівську голову до себе, але той смикається.

Хіміка все-таки змусили підняти голову, але при цьому капітан міцно стиснув його щелепу. Вільної же рукою, яка, до слова, була протезом замість лівої кисті, він згріб його чубок в сторону. Через протеза мені нічого не було видно.

-Припинити Мружитися, відкрий очі. - Я з цікавістю спостерігаю за Скуало. - Червоні, знову судини полопалися.

Він замовкає, з якоюсь неприязню дивиться в очі Бельфегора і повертає чубок в початкове положення, відвертаючись. Семпай тут же кидається поправляти волосся.

-І Скільки ти вже не береш ліки?

-місяць, - Відвертається від світу цього.

-Я До цих пір за тобою собакою бігаю. Чи не набридло ще? Ось ти хімік. Першокласний хімік. Я вже скільки років чекаю, що ти, нарешті, придумаєш проти себе протиотруту. У той знаменний день я обреюсь налисо. І до речі, - повертається до Луссуріі, - дитини пора повертати додому.

Мамочка встає:

-Франні, Йди збиратися.

-Зачекайте, - Голос майже і не живий. Продовжує кутатися в плед. - А ...

-А Ти кілька деньків посидиш будинку, - голосно ричить капітан. - Тільки вчора згадував про твої недугах, немов подгадал.

На кухні починаються холівари, тому я швидко згрібаю всі свої речі і біжу готуватися до від'їзду.

Мені довелося довго чекати, поки Лу знайде ключі, але незабаром ми вже крокували по величезному гаражу. Ми їхали на крутому Гран Торіно Скуало, як мені розповів Луссурія, його подарував Бос взамін на садибу. Спочатку садиба належала капітанського сімейства.

-А Чому його називають «капітан»?

-Так Я і не знаю. Давно ще прижилося якось, - чухає ніс. - Мені тебе прямо до під'їзду підвести або де-небудь біля будинку висадити?

-Давайте Біля будинку.

Вдома я був до пів на дев'яту. Вітчим палив телевізор у вітальні, а Меди привітно мені помахала і запропонувала вечерю, але я сказав, що вже поїв. Розповів про вихідних, повідав про те, як «грали в приставку», «їли напівфабрикати, тому що дорослі були на віллі», але потім «друга стало погано, батьки повернулися, і мене відвезли додому». Вона уважно мене вислухала, наставила довго не засиджуватися і пішла мити посуд.

Я довго метався в ліжку, не знаючи, чого чекати від наступного дня.
 ___
 * Харукі Муракамі «На південь від кордону, на захід від сонця»

Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности

Всім, хто заблукав, зажурилися Странніков присвячується.

Передмова

Дорогий Читачу!

Ви, безсумнівно, як і всі люди, хочете жити комфортно, в достатку, без хвороб і потрясінь. Однак життя розпоряджається по-іншому і крутить вами, як паперовим корабликом в бурхливому потоці. У гонитві за щастям, ви вже випробували чимало відомих способів. Чи багато вам вдалося домогтися в рамках традиційного світогляду?

У цій книзі йдеться про дуже дивних і незвичайних речах. Все це настільки шокує, що не хочеться вірити. Але ваша віра і не буде потрібно. Тут наводяться методи, за допомогою яких ви зможете все перевірити самі. Ось тоді ваше звичне світогляд впаде.

Трансерфинг - це потужна техніка, що дає вам владу творити неможливі, з буденної точки зору, речі, а саме - управляти долею на свій розсуд. Ніяких чудес не буде. Вас чекає щось більше. Вам належить переконатися, що невідома реальність набагато дивовижніше будь містики.

Є багато книг, які навчають, як домогтися успіху, стати багатим, щасливим. Перспектива приваблива, хто ж цього не хоче, але відкриваєш таку книгу, а там якісь вправи, медитації, робота над собою. Відразу стає тоскно. Життя і так - суцільний іспит, а тут пропонують знову напружуватися і щось з себе видавлювати.

Вас запевняють, що ви недосконалі, а тому повинні змінитися, інакше розраховувати нема на що. Можливо, ви не цілком задоволені собою. Але в глибині душі вам зовсім не хочеться себе міняти. І правильно не хочеться. Не вірте нікому, хто каже, що ви недосконалі. Чому ви вирішили, що хтось краще за вас знає, якими вам слід бути? Вам не потрібно себе міняти. Вихід зовсім не там, де ви його шукаєте.

Ми не будемо займатися вправами, медитаціями і самокопанієм. Трансерфинг - це не нова методика самовдосконалення, а принципово інший спосіб мислити і діяти так, щоб отримувати бажане. Чи не домагатися, а саме отримувати. І не змінювати себе, а повертатися до себе.

Всі ми робимо в житті багато помилок, а потім мріємо про те, як було б здорово повернути минуле і все виправити. Я вам не обіцяю «в дитинство плацкартний квиток», але помилки можна виправити, причому це буде схоже на повернення в минуле. Навіть, скоріше за все, «вперед у минуле». Сенс цих слів вам стане зрозумілим тільки до кінця книги. Ви не могли ніде чути або читати про те, що я збираюся вам розповісти. Тому готуйтеся до несподіванок, наскільки дивним, настільки і приємним.

модель варіантів

Мрії не збуваються.

Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности 1 сторінка |  Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности 2 сторінка |  деструктивні маятники |  Битва маятників |  нитки маріонеток |  Ви отримуєте те, чого не хочете |  провал маятника |  гасіння маятника |  Прості рішення складних проблем |  підвішений стан |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати