Головна

Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности 3 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

-Друзьяшек Собі знайшов уже?

-Ну, Не друзі ще, але нові знайомі, так. Непогані хлопці, мені сподобалися.

Пристібаюся. Сідаю зручніше, трохи з'їжджаючи нижче.

-Подарок Купив?

Купе.

-Пробнік Написав?

Невелика затримка.

-написав.

-А Чого так невпевнено? - Кладе руку на важіль і перемикає передачу.

Грає якась пісня.

-Хто співає?

- «Мавпи», - уважно стежить за дорогою.

-А Пісня?

- «Temptation Greets You Like Your Naughty Friend».

Шморгає носом:

-А Хороша бісова.

Повністю з тобою згоден, - кривовато посміхається.

Він висаджує мене біля під'їзду, але до квартири довести не поривав.

Від вечері я відмовляюся, але з Буппі погуляти погоджуюся. Близько півгодини мороз дупу на вулиці. Потім швидко роблю уроки і лягаю в ліжко.

Глибокої ночі, але сон прийшов.

Четвер, дев'яте лютого.

Я ліниво кручуся в ліжку. Дивлюся на годинник.

Так, ладно, якщо я не хочу запізнитися, то встану і почну збиратися, так.

Та й Агату потрібно привітати. Так що так, я, мабуть, встану.

Так, встану.

Ось прямо зараз.

Хвилин через десять у кімнату вривається Меди.

-Ти Чому ще лежиш? Запізнишся! - Трохи грюкнувши дверима, йде.

Зрозуміло, Карл ще вдома.

Важко піднявшись, тяжко зітхнувши, я вийшов назустріч важкому дня.

Агата шифрувалася непогано. Я б навіть сказав, добре. Одяглася буденно, вела себе як завжди. Ніщо не видавало, що у неї сьогодні день народження. Ну і я вирішив всього цього підіграти.

Ми сидимо в кабінеті англійської. Я малюю на листочку.

-А Я вчора ходив в художку, ага, - підкидаю брови, підтискають губи і киваю головою, не відриваючись від малювання.

-І як? - Цілком зацікавлено дивиться на мене.

-Мені сподобалося. Відразу познайомився там з хлопцями. Правда, вони старше трохи, але це нічого.

-Це Класно, - куточки губ повзуть вгору. - Про мене тільки не забудь зі своїми новими друзями.

Ручка різко ковзнула в сторону, псуючи собою весь малюнок. Бгають листочок.

-Глупості Не говори, - мімолётом кидаю на подругу погляд, прибираючи кому в рюкзак.

Починається урок.

День проходив вельми і вельми швидко. І це мене дратувало.

Стрімкої стрічкою конвеєра проходив урок за уроком. Після англійської була алгебра. Після алгебри - географія. Після географії - хімія. Після хімії - італійський. А після італійського можна було прямувати додому.

Слухай, ти сьогодні дуже зайнята? Ми вчора з Карлом крупно посварилися, не надто хочу повертатися.

-Пропонуємо Погуляти? - Виглядала вона похмуро. - Так звичайно.

І тільки зараз я помітив яскравий подарунковий пакет збоку неї.

-Це що? - Я вказую на нього пальцем.

-август Подарувала.

Навіщо? - Дивлюся подрузі в очі.

Вона тут же відводить погляд, починаючи обмотувати шию шарфом:

-Не Знаю, вона дивна останнім часом. Я навіть всередину поки не заглядала.

Я трохи насупився.

-Добре, Ти чекай на вулиці, а я скажу семпай, що звалю з додаткових. Я миттю.

Я швидко біжу по сходах.

Бельфегор копається в своїх улюблених колбах, постійно переставляє їх з місця на місце і намагається не упустити.

-Чого Тобі, дрібниця?

-август, Коротше, Агату вже привітала, Агата НЕ зізнається. Я їй сказав, що погуляти з нею хочу. На годину-дві, думаю, вистачить.

-Так, Добре, - не відривається від колб. - Через годину я звільнюся. Години півтори її по місту помотати, потім підходь до мого дому. Придумай привід, щоб зайти в під'їзд. Ну і до мене піднімайся з нею. Все зрозуміло?

Гранична, - киваю.

-Все, Біжи, у мене зараз практична робота, - відмахується.

Лише посміхнувшись, я вибігаю з кабінету. Все так же галопом скачу до першого поверху і починаю одягатися.

-Відпусти? - Варто вже одягнена.

-Звичайно, Чому не повинен був, - натягую черевики.

-Куди підемо? - Оглядає мене поглядом, стиснувши губи.

-просто Побродимо де-небудь. Можна по торговому центру потинятися.

Я веселив подругу всю дорогу.

Ми тинялися по Палермо, тримаючись за руки, говорили ні про що і робили нічого. Трохи поговорили про тривожному, поділилися переживаннями, обговорили мою ситуацію вдома. Так пройшов годину.

Давай направо підемо, - киваю на дорогу.

Пішли. І що вона?

-Ну Вона підтримала мене, пиріжок спекла. Це було дивно, знаєш. Я такого від неї не очікував. Начебто реально переживає.

-А Семпай що з цього приводу говорить? - Поправляє шарф.

-каже, Що головний ворог - це вітчим, а не мачуха. Я цілком схильний з ним погодитися. До речі, зараз забіжимо до нього в гості, добре? Я зарядку забув, а телефон скоро «сяде».

-Так звичайно. Завжди, до речі, було цікаво поглянути на його місце проживання, - хихикає.

-Взагалі, він зазвичай в котеджі живе. Зараз на час довелося на квартиру перекочувати.

-О, - Голосно видихає. - Тобто, Буратіно він дуже заможний?

-Як Я зрозумів, да, - киваю, прискорюючи крок, а то прохолодно. - У п'ятницю ж поїду гіпс знімати, ти пам'ятаєш. А весь процес буде проходити під наглядом його друга-лікаря. Ось Луссурія, лікар цей, ось він гей, причому самий натуральний.

-Дева Марія, - закочує очі.

-Але Він дуже добрий і гостинний. Я б вас навіть познайомив при нагоді.

-Ні, Дякую, обійдуся.

-Ну Як знаєш, - тисну плечима.

Вітер був північний, пронизливий, а я сьогодні спеціально одягнувся легше, розраховуючи на потепління. Кажуть, скоро снігу вже не буде. Залишається лише вірити в це.

Збоку його будинку був невеликий, але досить густий перелісок, який ми минули за лічені хвилини і незабаром опинилися перед під'їздом.

-Непогано Будинок, - Агата озирається.

-Квартира досить мінімалістичний, - пропускаю її вперед. - Я був злегка здивований, вперше побувавши тут.

-А Коли це було?

-На Його день народження.

-А, - Видає коротко і замовкає.

Ми піднімаємося на ліфті, підходимо до дверей. Я стукаю.

Доводиться трохи почекати.

-Ну Нарешті, я вже завагався без діла сидіти, - закриває двері на ключ.

Доладіні з сумнівом поглядає на нас.

-Сам Же сказав, щоб півтори години ходили, - скидаю куртку, дивлячись на його обличчя.

-Так Не рівно ж, а приблизно, - будує незадоволені пики.

-тим Не менше, ми тут.

Він приймає пуховик Агати, я тісно її на кухню.

-Достань З рюкзака, - кидаю через плече семпай.

На столі стоїть торт, пляшка вина, ну і солодощів з чаєм трохи.

-Це що таке? - Обертається до нас подруга.

Ми обидва пару секунд мовчимо, але перший зі словами перебуваю я.

-Ну У тебе ж день народження. Треба відсвяткувати.

Вона лише розкриває рот.

-Ми Сердечно вітаємо тебе з днем ??народження, - пхає мене ліктем в ребра - не мовчи.

-А, Так, бажаємо всяких удачек, благ, успіхів, щастя і гарності.

Агата мовчить. На її обличчі грає буря емоцій, і все зупиняється на радості.

-Боже, Це так мило!

У мене від серця відлягло.

-Хлопці, Спасибі вам велике, - кидається нас обіймати.

Я відчуваю тепло двох тіл, мені починає здаватися, що в ці хвилини я дійсно щасливий.

Скажи-но мені, будь ласка, чому ти не говорила, що у тебе сьогодні повноліття?

Подруга зітхає:

-Так Я якось звикла не святкувати. Будинки невелике гуляння влаштовуємо і все.

-Ну А тепер застілля буде не тільки вдома. - Бельфегор милостиво вказує на стілець: - Пані, будьте ласкаві сісти. Негоже дамі стояти в свято.

-Ох, Пане, Ви такі милі, - сідає, притискаючи долоню до грудей.

Я беру з його рук книгу в обгортці:

-Це Від мене. Я точно не знав, що подарувати, тому ми трохи порадилися, - простягаю Агаті.

Вона акуратно розриває обгортку, проводить тонкими пальцями по обкладинці.

-Вона, Мабуть, дорога ж. Не варто було.

-На Тебе не шкода, - трохи посміхаюся.

-А Це від мене, - учитель простягає невеликий квітчастий пакетик, що переливається в світлі лампи. - Диск з Алленом і листівка, щоб не забувала.

-ого, - Розглядає подарунки, після чого відкладає. - Чорт, за все вісімнадцять років дня народження душевної у мене поки не було.

-ранній Захоплюєтеся, міледі, зараз ми хлебнём чайку з тортом, ось тоді буде душевно.

Ми сиділи до пізнього вечора, розмовляли про життя, пили чай, трохи вина, жували торт і солодке. Бельфегор був дуже навіть в дусі, ніхто не відчував себе скуто. Агата не очікувала побачити Мінка, тому була трохи здивована. Часто об'єктом для добрих місцевих жартів ставав я. Але це добре. Все пройшло добре.

Ми стояли на вулиці. Семпай поклав руку мені на плечі, а подруга стояла перед нами.

-Ну Ти, в загальному, в гості заходь. Завжди буду радий, ши-ши, - широко шкіриться хімік. - А тепер прощайтеся, - і легко плескає мене по спині.

Доладіні чмокає мене в щоку і притискає до себе:

-Дуже Була рада з вами посидіти. Дякую за день. До завтра.

-До завтра.

Вона відходить до машини, щасливо посміхаючись.

Мені дають вказівки:

-Помоешь Посуд, погодуєш звіра. І сядь за уроки, будь добрий.

-Сяду, Не турбуйся, - пирхаю.

-На Твоїй совісті.

Семпай, прихопивши за воріт куртки, швидко цілує мене і сідає за кермо.

Я почекав, поки «вольво» зникне з виду.

Важко зітхаю.

Мені зовсім не хотілося мити посуд.

Але роботи виявилося мало, мені лише треба було нагодувати тхора і зробити уроки. Тепер не хочеться робити домашнє завдання. Я відрізаю шматок м'яса, сідаю навпочіпки і кличу Мінка. Він деякий час мнеться, принюхується, потім все-таки підбігає до мене і починає їсти.

За развлекалово з Минком мене застає Бельфегор. Я сидів на підлозі, притулившись спиною до кухонних тумбі, і волтузіл тхора. Останньому це приносило явне задоволення. Правильно, не кожен день йому дають чужі руки гризти.

-Це що таке? - Розстібає пальто.

-Ми Граємо, - кажу поважним тоном.

-Це Я бачу. Уроки зробив? - Знімає верхній одяг.

-Немає ще.

Вказує на настінний годинник:

-Час. Іди робити. Інакше я буду тебе тероризувати і обшвирівать ножами.

Лише цокнув, піднімаюся на ноги.

Я вирішував номер з алгебри, стомлено зігнувшись над столом, а семпай розвалився на дивані з ноутбуком. Швидко стукає пальцями по клавіатурі.

-Я Доробив, - дописую відповідь.

Він відкладає техніку в сторону, встає збоку мене і починає перевіряти, водячи пальцем по записах.

-Ти Занадто докладно розписувати, але, в загальному, вірно. Що ще?

-Фізика Гребёная, - кривлю особа.

-Між Іншим, хімія з фізикою пов'язані, - повертається до дивану.

-Мені-То яка різниця? Я ж хімію здаю незрозуміло заради чого, а не фізику.

У стіл прилітає стилет.

-Добре, Мовчу.

Погортав підручник, вирішив пару задачок, ще парочку для тренування, біологію почитав, суспільствознавство. На літературу мене не вистачило, бо дико хилило на сон.

Я залипати прямо над книгою. Долоню зісковзує з скроні, від чого голова різко падає вниз. Відкриваю сльозяться очі.

-Іди Спати, Жаба. Тебе вже вирубує.

-Нормально, Мені ще трохи залишилося, - немов я запам'ятав те, що було хоча б півсторінки назад.

Твій ліміт вичерпано, - закриває, що лежить переді мною, книгу. - Іди робити байки, ши-ши-ши.

Тобі смішно, мені - ні.

Я був виставлений з кабінету в хол. Зганяв в душ, постарався, не намочити бідний гіпс, пішов в спальню.

Заснув досить швидко і глибоко.

П'ятниця, десяте лютого.

Друга подушка була напрочуд холодної, Нем'ятого і акуратною.

Я важко промаргіваюсь, розглядаючи будильник. Саме час.

Відкидаю ковдру, виходжу з кімнати, потягуюся на ходу, вирулюючи на кухню. Він сидів за круглим столом, спрямувавши погляд кудись в телевізор, і потягував каву.

Привіт, - каже мляво.

-Вранці, - сідаю збоку. - Дай вгадаю: ти не спав всю ніч?

-Працює, - Робить ковток.

-І Як ти сьогодні весь день будеш?

-Ну, Для початку, я відвезу тебе в школу. Потім приїду і ляжу спати до обіду. Заберу тебе, заберу до хлопців і знову ляжу спати.

-А, Ти ж сьогодні не працюєш, - вожу ложкою по каші.

-Їж, - Позіхає.

Їхали ми досить повільно в порівнянні з іншими днями. Я б з превеликим задоволенням посидів вдома, поганяв чаї з семпай, повчив хімію, почухав окремі місця, лежачи на дивані, але я точно знаю, що мені ні в якому разі це не дозволено. Скоро ще й результати за діагностику прийдуть, і олімпіада. Ох, марно буття.

Сьогодні нас було не густо, але всякі особистості типу Агати, Августи і Ніколаса в наявності були.

На біології була невелика п'ятихвилинка, присвячена екстрених ситуацій.

-Ви Вже діти дорослі, пора дізнатися дещо крім всяких синусів-косинусів, законів-формулювань.

Містер Бернетт виносить жовтий манекен в спортивному костюмі.

-Це Уберто. Як ви бачите, Уберто одягнений у нас за останньою модою, - вказує на костюм. - Зараз я прочитаю невелику лекцію і дозволю деяким з вас помацати його, зробити штучне дихання або повернути до життя. Розумникам, які будуть сунути йому в рот мову, ці самі мови я буду ампутувати по самий корінь, причому власноруч.

Після вступної промови укладає нашого нового гумового друга на стіл на кафедрі.

-Хто Мені скаже, як визначити, чи дихає людина?

Луї піднімає руку.

-Ну Відповідай ти, - закочує очі біолог.

-пульс Виміряти.

-Я Зараз тобі пульс виміряю, - показує учневі кулак. - Хто дасть зрозумілу відповідь?

У підсумку відповідає відмінниця.

-вже Непогано.

Він довго розпинався про всяку параші. Коли мова зайшла про штучному диханні, учитель з силою вдаряє Уберто по грудній клітці, аргументуючи свої дії тим, що це куди більш ефективний метод. Деякий час приділив правилами поведінки при пожежі.

-Ось. Якщо несподівано вийшло так, що ви стікав кров'ю, ваш живіт розпореним, а всі нутрощі валяються навколо, то ні в якому разі не суньте органи назад. Від цього краще не буде. Так, - дивиться на наручний годинник, - зараз запишіть домашнє завдання і вільні.

З дзвінком всі кинулися з класу. Я неквапливо зібрав речі і теж покинув приміщення.

-Батьки Не лаялися, що пізно вчора повернулася?

Підходимо до крамничках на першому поверсі.

-Ні, Навпаки, навіть пораділи, що я з друзями посиділа, - крутить у руках телефон. - А мені й справді сподобалося.

Просидівши всю зміну в холі, ми поспішили зайняти місця в класі. Зараз суспільствознавство.

Містер герб урок почав з дикого ора. Після випущеного пара у нього буквально чакра розкрилася, бо до кінця уроку ми обговорювали досить побутові проблеми, але з іншої точки зору. Мені сподобалося.

Література проходила спокійно, поки міс Кельвеліне НЕ повернулася спиною, щоб записати число на дошці. Частина класу захихотіла, що викликало в вчительці тонну обурення. Її волосся на потилиці виглядали так, наче їх підпалили запальничкою. Вони топорщілісь в різні боки, виглядали сухими і підгорілими. В цьому не було нічого люто сміховинного, але однокласників розпирало від сміху. Я сам ледве стримався від сміху. Всеспалення.

-Так, Це що таке? Припиніть сміятися!

Всі заспокоїлися, але лише до того моменту, як вона відвернулася знову.

Як ви вже зрозуміли, саме в такій гамі пройшла література.

Фізик теж сьогодні поотжігать різних фраз, потішив своє самолюбство, ну і задав всякого калу на будинок.

Швидко пройшов італійський все під ті ж смехуёчкі товаришів і докори нашої класної керівниці. Ну а на алгебрі було нема чого робити. Я б задрімав.

Сьогодні я, нарешті, зможу повноцінно почухати свою руку. Здійснилося, друзі мої. Боги проявили до мене поблажливість, вашого вірного раба позбавлять від цих тортур.

Природно, мене швиденько підібрали у школи, підкинули до будинку. Я зібрав манатки, сказав мачусі, що буду відсутнім до неділі, а може і довше. Але, я думаю, все-таки в неділю ввечері я вже буду тут, так. Я встигну набриднути Бельфегор вже на вечір суботи.

-Ти Тоді напиши ще ближче до дати, коли саме приїдеш. Добре? - Меди дивиться на мене, вже переступив поріг.

-Добре, Мені і самому, насправді, цікаво дізнатися, коли мене підкинути зможуть.

Вона важко зітхає.

В цьому зітханні відчувається вся тяжкість тієї ноші, що звалилася на її плечі. Втомлена жінка, забруднити руки про небуття, чиї сили закінчуються. Вона виглядає вкрай пригніченою, в ній майже немає тієї колишньої краси, що я колись помітив. Карл заганяє її до знемоги своїми витівками.

Я притискаю мачуху до себе, утикаясь підборіддям в її плече. Відчуваю швидке дотик губ до скроні, і стрімголов лечу вниз по сходах.

Семпай дивно коситься на мене, коли я, пихкаючи і хапаючи ротом повітря, сідаю на місце поруч з водієм.

-Ти довго. І ти втік. Вітчим?

-Ні. Просто не хотів затримуватися.

Лише знизавши плечима, він вирулює з мого двору.

Ми виїжджаємо з міста.

Знаєш, нам сьогодні треба багато встигнути до заходу сонця.

Я не відривати від вікна:

-І що ж?

-По-Перше, зняти з тебе кайдани. По-друге, поїсти. По-третє, погуляти. По-четверте, для мене ця прогулянка буде перед сном, так як я збираюся завалитися поспати до вечора. А там подивимося, що ще цікаве можна вдіяти.

-Ну Це не багато, - вдивляюся в швидко мелькає ліс.

-Це так здається. Деталі й дрібниці вічно промальовувалися в останній момент.

Чого це йому погуляти закортіло?

-О-О-о, хто до мене приїхав!

Радісний Луссурія починає м'яти моє щупле тільце прямо з порога.

-А Мені ти вже не радий? - Семпай закриває вхідні двері.

Тобі я, звичайно ж, теж радий, Белюша, - стискає в обіймах хіміка. - Ти ж дитятко моє ненаглядне. Тільки подивися на себе! Які ж запалі щоки! Ти що, за тиждень так сильно схуд?

Я спантеличено обертаюся, вдивляючись в королівське особа. Як я міг не помітити, що він так смачно схуднул?

-Чого Ти кудахчешь даремно? Нічого я і не схуд майже, - фиркає.

-Ти Ж, як ніхто інший, знаєш, що добре і правильно їсти - дуже важливо. Пішли, насамперед я вас нагодую.

Нас проводили в їдальню. Я за звичаєм сів праворуч від учителя.

-Що на обід? - Дивлюся на Лу.

-Сьогодні Моє фірмове різотто, - ставить перед нами тарілки.

-Треба Ж, - колупаю виделкою рис. - Навіть на личинок особливо не схоже.

-Ну так! - Сідає навпроти. - Роки освоєння ідеального рецепта.

-Тільки Не дратуй заливати, що краса врятує світ, - королевич відправляє в рот ще трохи рису.

-Ой, Зараз молочка принесу, зовсім забув, - матуся виходить з їдальні.

Поки Луссурія відсутня, семпай вирішує не мовчати:

-Я Умял справи з близнюками.

-Так? І що вони?

-Ці ідіоти посперечалися на те, гей я чи ні. Інфантильні зародки, витівок пущі колишніх я не очікував.

-Ну А що щодо погуляшек з ними? Все відміняється?

-Так. Я пригрозив їм відрахуванням і перебільшенням їх грішків перед батьками, ши-ши, - нервово хихикає.

Повертається місцеве Сонце:

-Кому Ти там пригрозити вже встиг, солодкий? - Ставить на стіл склянку молока.

-Спасибі, - Хімік робить ковток. - Учні з додаткових розперезалися зовсім. Дуже заледащіли.

-Ой, Хто б про лінь говорив. Франні, ти їж, а після зі мною підеш.

Я киваю і починаю є з більшою ретельністю.

Луссурія з деякою часткою задоволення давав моїй руці друге життя. Роботою своєю він виявився вкрай задоволений і дав мені чергову цукерку.

А потім мене повели гуляти.

Він йшов вперед своїм типовим кроком, а я, задоволений, розмахував руками.

-І Куди ми йдемо?

-Не Знаю, - знизує плечима. - У мене була ідея просто потинятися по місцевості.

-клас, - Киваю. - Розкажи про Варіі і про сусідів тутешніх. А то садиби прямо такі. Око не відірвати.

-По Суті, в цій місцевості мафіозна розсада злегка. Троє наших сусідів - мафіозі. І ми - фірма із закупівлі медичного обладнання. Трапляється, вони мають з нами справу. Зручно ж, коли добрі соседушки можуть допомогти.

-Логічно.

-Ну ось. Всі вони побудовані досить давно. Коли я сюди перебрався, кожна садиба вже не перший рік стояла.

-А Коли ти тут опинився? - Додаю крок.

-У Середині дев'яностих, приблизно. Я погано пам'ятаю.

-Так, Давненько.

Ми проходимо перелісок, і перед моїми ногами розстеляється величезне сніжне поле.

Я побіг вперед. Без шапки вуха відвалювалися, черевики були сповнені снігу. Бельфегор біжить слідом. Я блаженно валяюсь в заметах, обсипають себе снігом.

Холод проникає за комір, я трохи корчу особа від неприємного відчуття.

Він встає наді мною.

-Раздухарілся.

Я ледве відвалів з себе жалюгідне «ага». Груди важко здіймається після швидкого бігу, після снігу і п'ятихвилинки забуття. Ще ніколи в житті я не хотів так вивалятися в снігу.

Семпай впирається колінами в сніг, нависає зверху. Самозабутньо цілує мої губи. Скрижанілі руки тягнуться до гарячої шиї, пальці залазять під шарф, змушують нагнутися нижче. Він падає поруч в замет, і я без зайвих слів навалюється на нього.

-Багато Собі дозволяти стали, пане, - прибирає моє волосся назад, проходить долонями по щоках.

-Не Більше Вашого, пане.

-Можливо, - Піджимає губи.

-Як Прийдемо, ляжеш спати?

-Так, - Хімік дуже досить киває.

-Не Можна було вчора лягти спати, а сьогодні вже доробляти?

-Ні. Знаєш про таке поняття як натхнення?

-Звичайно, - Шморгає носом.

-Коли Захоплює, складно зупинитися. А відіспатися я завжди встигну, ши-ши, - знову надривний сміх. - Пішли бродити далі.

Я встав, простягаючи йому руку, щоб допомогти. Однак він виявився на ногах самостійно, при цьому штовхнувши мене назад в сніг. І побіг.

Ми носилися по лісі, кидалися сніжками, збивали баласт з гілок один одному на голови, але в приміщення повернуся, тільки остаточно продрогнув.

Він оповіщає весь будинок, що йде спати, витягаючи руки над головою і похрустивая хребцями. Огидний звук.

Скоро вечеря.

-Я Домовився з ними на ранок, - я заходжу в вітальню під час просторікувань товариша Скуало. - Поїдемо, все підпишемо, все вирішимо. Природно, спершу їх потрібно умовити.

-У Вас вийде, я думаю, - Мармон перегортає сторінку якогось журналу.

Привіт, дитина, як справи? - Махає мені рукою Скуало.

-Вітаю. Нормально, поки особливо скаржитися нема на що.

Тут мій погляд чіпляється за одну досить цікаву деталь.

Арчі.

Величезний-величезний, темного забарвлення, з довгими вусами, потужні лапи, злі очі. Машина для вбивств.

Він презирливо сощурівает на мене баньки, зістрибує зі стільця і ??велично ретирується.

-Що За німфа в нашому днище? - Сідаю на диван.

-Радіо, що наша друга принцеса удостоїла тебе своїм поглядом. Це Арчі. Нова іграшка Занзаса.

-Ну Мені розповіли, - злегка качаю головою на знак згоди. - Виглядає небезпечно.

-Ти Його краще не чіпай, - встає. - Він у нас особистість ще більш мерзенна, ніж всі інші жителі. На душі легше буде.

-Ви Кудись йдете?

Хотів втекти звідси, поки кіт мене не наздогнав. Він надовго мене не залишає без себе.

-Можу Скласти Вам компанію, - в моїх планах було детальніше дізнатися про Бельфегор. Хто, як не його гувернантка, розповість мені більше всіх?

Пішли, не без діла тобі сидіти, - махнув рукою в бік дверей.

Я з капітаном піднімаюся по сходах на третій поверх, заходжу в його кабінет.

-Босс Зараз зайнятий в вряди-годи - особливо не шуми.

-Що Він взагалі робить?

-Ну, В папірці пориється, що-небудь підпише, що-небудь надумає. Я не люблю лізти до Занзасу, тому що завжди загрібає.

-Не Пощастило, - плюхаюся в крісло перед столом, закидаючи ногу на ногу. - А хто не загрібає від нього?

Скуало тихо сміється, сідаючи навпроти:

-Все Загрібає, Фран. Без винятку.

-Злобний Він тип.

-Не Завжди, але часто, - погоджується. - Така його натура.

-А ваша?

-Моя Натура? - Відкидається назад. - Я гучний.

-Забавно, - Потягуюся. - А натура семпая?

Кілька секунд мовчить.

-Хочеш Дізнатися про нього більше? - Особа розрізає крива акуляча посмішка.

Одна нога різко зісковзує з іншого, я машинально сідаю рівно:

-Та Ні, з чого Ви взяли?

-Да Ладно тобі, не тай. Мені б на твоєму місці теж було цікаво.

Я намагаюся розслабитися.

-Я Прямо всю таємницю розповісти не можу - він забороняє. Але ще частина я тобі розповім.

Уважно слухаю.

-Він Придурок, серйозно. У свої роки ні про що, крім хімії, не думає. Це жахливо, часом навіть по-людськи поговорити з ним не можна, раз у раз огризається. У дитинстві він, звичайно, теж Феєчки не був, але хоча б слухався краплю. Зараз фотографіями тебе потішу. Пересідай на диван.

Я Перекочуюся на диван. Скуало приносить парочку альбомів, які покоїлися в одному із стелажів.

-наприклад, Ось Бел о восьмій, - показує фотографію. - Шкідливий, сука, був. Багато на нього нервів витрачав.

На бежевій софі сидів маленький Бельфегор. Волосся були ідеально прямі, що не найдовші. Особа сяє огидною широкою посмішкою з величезними молочними зубами. Хоча, з віком зуби у нього все-таки краще стали. Уперся руками в коліна, подавшись трохи вперед. З краю сидів порядком втомлений Скуало, подперевшій голову рукою, і скоса дивився на дитину.

Весь цей час чоловік щось розповідає.

-Так, Неабияк він Вас мучив.

-Це Вже років так в шістнадцять, - простягає ще кілька фотографій. - І в двадцять.

Молода людина середнього зросту все з тими ж прямим волоссям і чубчиком на обличчя. Він виглядає трохи неказисто, до нинішнього вигляду йому ще дуже далеко.

На другій фотографії був уже двадцятирічний семпай. Волосся поступово починали завиватися, чому нинішня макаронна фабрика поки схожа тільки на гніздо недосвідченого голуба. Він досить худий, сіра футболка дуже висить, немов з чужого плеча. Сидів він за якимось простим дерев'яним столом, а поруч примостився Людина-Капюшон.

-Це В лікарні. Тоді у нього був один з рецидивів.

-Рецідів? Чим він, взагалі, таким хворіє? Всі говорять, але не договорюють.

Скуало зітхає.

-Не Розповісте? - Не відриватися від фотографій.

-Як Час прийде - він сам все собі ізольёт від першої особи. Але якщо говорити в загальному, то він психічно дуже хвора людина. По суті, стримує він себе просто нелюдськими зусиллями. Він говорив, ти вже знайомий з Тіто, з психоаналітиком його. Ми довго шукали гідного лікаря, не стали в масштабні клініки звертатися, інакше б штамп на все життя був. Тіто йому багато дозволяє, навіть більше, ніж треба б, я вважаю. Але з ним наш недоумкуватий трохи оклигав, в себе прийшов, легше пішов на контакт. Тіто прописує Бельфегор різні сильнодіючі препарати ось уже вісімнадцять років. О пів на у нього вже виробився імунітет, так би мовити, частина не діє взагалі. Складно дуже дозу розраховувати: трохи менше, - його не бере, трохи більше - хворобливий отходняк або що гірше може бути. Якщо зривається, то одному тут не впоратися. Я зазвичай прошу допомогти Леві. Він як шафа ж по статурі, в подібних ситуаціях зручно. До чого я про все це тему завів. Загалом, у семпая твого такий букет захворювань, що і не зрозуміло, від чого лікувати в першу чергу. Такого морального виродка ще постаратися зліпити треба, просто так, звичайно, з такими відхиленнями не народжуються. Не пощастило йому. Але мене дуже дратує, коли все рвуть дупу, щоб йому було краще, а він зривається. Останні півтора року ми поступово збільшуємо дозу його ліків, погоджуючи все з Тіто, коли прийоми оплачуємо. Поки діє. Ось уже два роки живемо більш-менш спокійно. Була у нього манія, себе різав. Огидне час було, - хитнув головою. - Йому тоді близько чотирнадцяти було. Часом його мучать кошмари. Кричить при цьому дико, немов його наживу ріжуть. Правда, до цих пір не розповідає, що йому сниться таке несамовите. Щодо зараз я нічого точно стверджувати не можу: все тільки зі своїх спостережень і знань. З'їхав ж від нас. Дуже було тривожно, коли він поїхав вчитися в університет. Але начебто обійшлися малими втратами.

-А Як ви з ним зустрілися? - В усі очі дивлюся на суворе обличчя Скуало.

-Це Вже інша історія, цього я тобі розповідати не буду, тому що від Бела влетить, - негативно мотає головою.

-тим Не менше, я багато чого дізнався, - підкидаю брови, закриваючи альбом.

-І Що тобі це дало? - Забирає у мене альбоми.

-Що Семпай - людина дуже небезпечний і неврівноважений, і доводити його не слід.

-правильним Висновки, - киває і встає. - Іди повечеряй і прямуй в ліжко. Поки встигнеш дійти до ліжка, час швидко пролетить.

На вечерю були тальятелле з соусом Болоньєзе. Знову-таки було смачно. Є мені довелося з Мармадюк і Луссуріей, який безперервно щось бубонів про нові штори в кімнатах відпочинку.

До дев'яти я піднявся на другий поверх, але пішов турбувати вчителя, а не спати. Тихо постукав, відкрив двері в його кімнату, заглянув. Спить і бачить десятий сон. Гаразд, не буду будити нашу пестуни.

В кінці коридору, в мерзенному темному кутку, пролунало дивне шкрябанье. Я так вирішив, що це кіт, і поспішив піти до своєї опочивальні.

Сон не змусив себе чекати.

Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности 1 сторінка |  Шелест ранкових зірок |  деструктивні маятники |  Битва маятників |  нитки маріонеток |  Ви отримуєте те, чого не хочете |  провал маятника |  гасіння маятника |  Прості рішення складних проблем |  підвішений стан |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати