На головну

Критичне мислення

1.  III. 12.2. Мислення і вирішення завдань
  2.  Quot; МАГІЧНА МИСЛЕННЯ "І ТЕХНІЧНИЙ АНАЛІЗ
  3.  Quot; Нове мислення "і поворот у зовнішній політиці
  4.  V. Мислення
  5.  абстрактне мислення
  6.  Б) плідна любов і мислення
  7.  Біблер В. С. МИСЛЕННЯ ЯК ТВОРЧІСТЬ (ВСТУП В ЛОГІКУ уявний діалог). - М., 1975

1. У листі до сестри Джейн Остін заявляла: «Я хочу, щоб люди були не дуже приємними, це позбавляє мене від праці занадто сильно їх любити». Які складнощі, пов'язані з проявом прихильності людей до нас, вона мала на увазі?

2. Вілл Роджерс хвалився, що він ніколи не зустрічав людини, який йому не сподобався б. До чого може призвести такий підхід до міжособистісних взаємин? Думка Роджерса про переваги доброго ставлення до інших людей явно відрізняється від думки Остін. Подумайте про свій імідж налагодження міжособистісних контактів. Він ближче до стилю Роджерса або до стилю Остін? Чому?

прихильність 195

3. Які паралелі ви можете провести між висновками, зробленими дослідниками в таборі для хлопчиків, і висновками, зробленими психологами щодо впливу а) шкільної десегрегации і б) заснованого на співробітництві спільного навчання представників різних національних груп в одній класній кімнаті?

4. Припустимо, ви хочете, щоб сидить поруч з вами людина ставився до вас з більшою симпатією. Використовуючи знання, отримані з цього розділу, опишіть, як ви організуєте наступну зустріч з цією людиною, щоб досягти своєї мети.

Критичне мислення |  прихильність |  Як зав'язати знайомство, щоб вплинути на людей |  Любов і торгівля енциклопедіями існують вічно |  фізична привабливість |  Професіонали поступливості »давно зрозуміли, яке велике значення має схожість торгового агента з покупцем |  Похвали |  Контакт і взаємодія |  Метеорологи платять за фінти природи |  Чи не дзвонить чи ім'я Павлова в дзвіночок? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати