Головна

Інші дегенеративні захворювання

  1.  F02.8х7 * Деменція у зв'язку з іншими захворюваннями
  2.  F06 / Інші психічні розлади, обумовлені пошкодженням і дисфункцією головного мозку або соматичною хворобою.
  3.  F1х.81х Інші психотичні розлади.
  4.  F23.3х Інші гострі переважно маячні психотичні розлади.
  5.  F38.1 / Інші рекурентні розлади настрою (афективні розлади).
  6.  F43.8 Інші реакції на важкий стрес.
  7.  F60 - F62 Специфічні, змішані та інші особистісні розлади, а також тривалі зміни особистості.

Я лікував також багато інших дегенеративних захворювань, серед яких розсіяний склероз, епілепсія, розумова відсталість і різні захворювання сполучної тканини. Всі вони добре відгукуються на терапію ПанчаКарми. У важких випадках я не міг повністю вилікувати хворобу, але завжди вдавалося полегшити її перебіг, зняти симптоми.

Я впевнений, що рак має добре піддаватися терапії шодхани. На жаль, мені бракує досвіду в лікуванні цього захворювання, так як хворі на рак зазвичай приходять на дуже пізніх стадіях, які в принципі неможливо вилікувати. З точки зору аюрведи рак - це хвороба виснаженого агни (життєвої сили), яка розвивається в результаті сильної дисфункції вати. Відновлення нормальної діяльності вати і життєвої сили - один з головних результатів ПанчаКарми, правда, ключем до успіху в разі раку є початок лікування на ранніх стадіях.

Я підозрюю, що ще одне захворювання має лікуватися за допомогою ПанчаКарми. Це СНІД. У аюрведою це захворювання оджакшайя, тобто зниження в організмі кількості оджаса. Оджас - це очищений продукт семи стадій метаболізму дхату. Він є найбільш важливим фактором сили і життєвості імунної системи. Якщо слабшають агни дхату, метаболічні процеси в цих дхату порушуються і освіту оджаса припиняється. Це знижує здатність імунної системи до контролю розмноження вірусів в організмі.

Хвороби, які західна медицина вважає невиліковними, непомітно розвиваються протягом десятиліть. Розумно очікувати, що панчакарма теж буде потрібно якийсь час для усунення їх причин. У деяких вищеописаних випадках для поліпшення стану пацієнтів довелося провести кілька курсів терапії. Однак, судячи з досвіду, далеко не всі жителі Заходу мають достатньо часу, щоб лікуватися за допомогою ПанчаКарми. Тому найчастіше, якщо я приймаю західного пацієнта, курс триває лише один тиждень. При цьому дивно, що при багатьох хворобах вдається досягти деякого успіху навіть за такий короткий час.

Я розповім, чого можна домогтися при коротких курсах.




 Класифікація басті за місцем застосування |  Класифікація басті за функціями |  Класифікація басті по частоті і тривалості |  Ніруха басті - очисна басті |  Анувасан басті - поживна басті |  Підготовка до проведення басті |  проведення басті |  схеми лікування |  РАКТАМОКШАНА - терапевтичного кровопускання |  проведення рактамокшани |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати