Головна

Як зберегти тільки текст презентації

  1.  B, Виберіть для виділених в тексті А слів правильні значення.
  2.  Examen des doctrines (1821), p. 52--55. 'B текст L'influance
  3.  I етап роботи з текстом документа.
  4.  If InputQuery ('Нова відповідь', 'Введіть текст відповіді:', Str) then
  5.  II. ТЕКСТИ ДЛЯ ЧИТАННЯ
  6.  III. Реакції, характерні тільки для альдегідів
  7.  III. Реакції, характерні тільки для альдегідів

Текст презентації можна зберегти у вигляді структури в форматі RTF, яка відкривається в багатьох додатках. Однак при цьому втрачається графіка презентації PowerPoint 97.

При спробі збереження змін видається повідомлення про те, що презентація доступна тільки для читання

У презентацію, доступну тільки для читання, не можна вносити зміни. Для збереження змін збережіть презентацію під новим ім'ям за допомогою команди Зберегти як з меню файл. Можна зберегти під тим же ім'ям, але в іншій папці.

Презентація втрачена в результаті збою, і хоча попередньо було включено автовідновлення, презентацію не вдається ні зберегти, ні відкрити

Натисніть кнопку відкрити. У папці знайдіть і двічі клацніть папку Temp, Яка зазвичай знаходиться в папці Windows. В списку Тип файлів клацніть всі файли. Кожна відновлена ??презентація носить ім'я "Автовосставновленіе ім'я файлу" і має розширення .ppt. Відкрийте відновлену презентацію. Натисніть кнопку зберегти. В полі ім'я файлу введіть ім'я існуючої презентації. При появі повідомлення з пропозицією замінити існуючу презентацію натисніть кнопку Так.

Всі відновлені презентації, які не були збережені, видаляються при виході з PowerPoint.



© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати