На головну

Ознайомтеся з термінами тексту 1. 35 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Потім вона сказала: "Насправді, поки ти відчуваєш бажання ..." Я вживаю ці слова зараз, але тоді йшлося зовсім інше. Її слова були більш простими і не такі ... філософські, чи що. Якщо ти відчуваєш бажання насолоджуватися, то ми не дамо тобі цього захисту. Так вона сказала і це було виражено дуже прямо: "Навчися дивитися на кожну жінку як на прояв Дурги". І поклала руку мені на голову. І я подумав: "О, Боже, що це таке?" Я відчув зовсім не те, що відчуваєш, коли хтось торкається тебе. Раптово я відчув холод. Холод і разом з тим чудове, чудове відчуття. Щось набагато більше, ніж простий дотик.

Вона ласкаво погладила мене по голові і спині, немов маленького хлопчика. І я відчув справжнє умиротворення, немов мене приголубила любляча мати. І я чомусь відчував до цієї особистості велике повагу. Немов вона була надзвичайно шанованою і високопоставленої особливої, зійшла до спілкування з бідняком - як королева, яка підійшла і привіталася за руку з простолюдином. Потім я запитав: "Я побачу вас ще, чи зустріну вас знову?" Вона відповіла: "Ні, якщо не буде необхідності, якщо не знадоблюся тобі". Після цього я більше її не бачив. Це був останній раз.

СПИС КАРТТІКЕЙІ

Наступна історія більш повно малює самого Канна. Вона досить сильно відрізняється від типових повідомлень про тісні НЛО-контактах, однак абсолютно не здасться незвичайної людини, знайомого з індійськими переказами про святих і містиків. Досвід, про який повідав Канна, можна віднести до "релігійним баченням". Як і розповідь про володарці віспи і багато повідомлення про НЛО, його відрізняє наявність направляються якимсь розумом феноменів, що виплили, як здається, з іншого виміру.

Проте, в цьому випадку цей феномен недвозначно пов'язаний в традиційним ведическим божеством на ім'я Карттікейя. У ведичній літературі це головний полководець девов. Карттікейя - син Господа Шиви, вихований в обителі незайманих в сузір'ї Кріттіка (Плеяди). Примітно, що жителі сучасної Індії продовжують, як і за старих часів, розповідати про явне досвіді, пов'язаному з ведичних божествами.

Одна з особливостей цієї історії - те, що Канна, мабуть, мав у своєму розпорядженні незвичайними знаннями про Карттікейе, які імовірно виніс з попереднього життя. Це пов'язано зі словами володарки віспи про те, що Канна буде постійно спілкуватися з істотами з вищих вимірів і якимось чином пов'язаний з ними. Як я вказував вже в попередніх розділах, багато контактери також стверджують, що їх з'єднує з вищими істотами особливі відносини, і деякі з них зводять цей зв'язок до попередніх життів.

А тепер перейдемо до самого розповіді Канна.

Одного разу я втік з дому і відправився в храм Сангамешвара. Це храм Шиви і там є зображення Карттікейі. Варто саме божество Карттікейя, під ним - павич, а поруч з павичем - спис. Так зазвичай буває в шиваитских храмах. А перед ним [тобто павичем] - колісниця божества, а потім зброю Карттікейі.

Я прийшов в храм і робив все, що там належить робити. Всьому, що слід робити в храмах Шиви, я навчився сам, ні у кого не питаючи. Я завжди знав, де треба повернутися, де сісти і де встати. Для відвідувань храмів Шиви існує цілий ритуал. Храми Шиви є моделями Кайлас, а храми Вішну - точним відтворенням Вайкунтхі. І тому, входячи в храм Вішну, ви повинні дотримуватися етикету, немов увійшли в саму Вайкунтхі. А в храмі Шиви ви повинні робити все, що прийнято здійснювати в Кайлас.

Все це я виконував дуже природно. І говорив, бувало, свого дорослого рідні: "Ось тут треба зробити те-то, а там - то-то. Чому ви не виконали тут того-то?" Спочатку вони відмахувалися від мене, а потім стали звати мене, коли збиралися відвідати будь-якої з храмів Шиви. "Візьмемо з собою Канна, він все пояснить". Вони вважали, що на мені лежить якесь особливе благословення.

Отже, я зробив весь обряд. Це зайняло хвилин сорок п'ять. Потім я підійшов до місця, де стояла статуя Карттікейі і сіл. У йогичеськой позі лотоса я сидів з найменших років. Ось, стало бути, сидів я і дивився на Карттікейю. У цього божества шість голів, воно сидить на павичі і тримає спис. Служба в храмі закінчилася і жрець пішов до виходу. Він пройшов поруч зі мною, але не помітив і вийшов з храму. Вхідні двері замкнули зовні. І в храмі не залишилося нікого, крім богів і мене. І я просто залишився сидіти там. Я не спав або що-небудь в такому роді.

Пройшла ціла ніч. На наступний день прийшов жрець і запитав: "Ти що ж, просидів тут весь цей час?" Були там ще дві жінки, які щодня приходили в храм, вранці і ввечері. Вони теж помітили мене і зацікавилися. Що це за хлопчик сидить тут весь час на одному місці? Я глянув на них, а потім знову взявся дивитися на спис. Вони стали говорити: "Садху, свадхьяя ...", і невдовзі біля мене зібралася невелика юрба.

Люди залишили біля мене підношення, трохи фруктів. Прийшов жрець, побачив це і запитав: "Де твоя мати? Що ти тут робиш? Чому сідешь, не встаючи?" Моє нерухоме сидіння початок його турбувати. І от увечері після Сандхья арати він підійшов до мене і сказав: "Ти так і збираєшся тут сидіти? Ну що з тобою поробиш, якщо ти збираєшся стати новим святим! Коли зголоднієш, візьми те, що залишили біля тебе". Потім він сказав: "Тобі слід знати, що тут, в цьому храмі, нікуди відлучитися [тобто сходити по нужді]. Я зараз замкну двері і піду. І повернуся тільки завтра вранці". Я нічого не відповів і продовжував дивитися на спис, і він пішов.

Коли зовні все затихло, в приміщенні храму виникло спис. Не те кам'яне спис, що було у Карттікейі, а інше - немов би складається зі світла. Воно стояло прямо на тому ж місці, де кам'яне, і як би парило в повітрі, рухаючись туди і сюди. Спис виглядало як промінь світла, але схоже на золоте - металеве. Хоча це був і метал, але коли дивишся на спис, від нього виходить така потужна сила, немов дивишся на світ. Я відчув, що це і є те саме, чого я чекав. Я дивився на нього і відчував, що дуже щасливий. Я склав долоні перед грудьми. Весь цей час моє тіло було наче скута. Але тепер вся скутість пройшла, і я міг рухатися абсолютно вільно.

Є молитва, звернена до спису, на тамільською мовою. Насправді це мантра. У ній - сила родючості. Саме цей звук і чувся тоді. Немов потужний хор сотні або двох людей повторював мантру. У молитві говориться, що це спис в руках скандію [Карттікейі] дає захист. І якщо вірити в його захисну силу, то це стає правдою. При вигляді списа все духи і привиди розбігаються геть, воно знищує всіх ворогів девов. Серед восьми Лакшмі, воно дає поживу Лакшмі відваги. Воно убило Сурападму. Сурападма був демоном, на якому лежало благословення: вбити його міг тільки п'ятирічна дитина. Так прославляла спис ця молитва. Вона гриміла як шум океану. Немов молилися дві сотні людей.

У храмі нікого не було, але я не відчував ні тривоги, ні потрясіння, ні страху - нічого подібного. Мені було легко і спокійно. І поки звучала молитва, я став повторювати її слова. Так я читав ці вірші, і спис немов би трохи наблизилося. Я встав і віддав йому почесті. І коли я піднявся і стояв перед ним, воно знаходилося там ще хвилини дві або три. А потім узяв та зникло. Тоді я знову сів і поїв трохи фруктів.

Вранці прийшов жрець, подивився на мене і сказав: "О, який променистий!" Потім почав збиратися натовп. Для храму Сангамешвара це був особливий день - вівторок, день Шиви. І ось переді мною зібралося безліч людей, а я тепер відчував себе легко і спокійно. Одна жінка запитала мене, чи видужає її хворий внук. Я взяв один з лежали поруч плодів і дав їй. Вона відійшла. Я став роздавати фрукти. Будь-якому, хто не просив, я давав по полодов.

Хтось поставив мені питання про святого на ім'я Кумара-гурупара. Так звуть одного святого, і це також ім'я Карттікейі. Так що він питав мене, чи не є Кумара-гурупара - Карттікейя, і я відповів: ні. Серед людей прокотився гомін. Як це такий маленький хлопчик відповідає на такі питання? Потім мені почали задавати питання про Карттікейе. Які є святі місця, присвячені Карттікейе? І тоді я відповів, що це місце особливо присвячено йому - саме це, де ми зараз знаходимося. Я почав розповідати про славу Карттікейі, а потім заговорив про семи храмах Шиви, що знаходилися в тому місті. Багато чого з того, про що я розповідав, більшість з людей не знало.

Поки все це тривало, в храм прийшла одна жінка, яка знала нашу сім'ю. Вона-то і розповіла моїм рідним, де я зараз. Вона сказала: "Ваш син став там великим Сваміджі. Його слухають все". А вони вже кілька днів шукали мене. У той день мій брат сів на мотоцикл і приїхав туди. Він увійшов прямо в храм, де я перебував, і дав мені ляпас. "Ти - негідник. Мати плаче". Весь народ накинувся на нього, кажучи: "Цей садху так багато знає, не бий його". Але брат, нікого не слухаючи, посадив мене на мотоцикл і відвіз додому.

ЗУСТРІЧ З ДЖАЛАДЕВАТОЙ

В індійській традиції Джаладевата - істота, яка оберігає людей, які тонули в воді: в озерах або швидких річках. Нижче наводиться розповідь про зустріч з Джаладеватой, що сталася в наші дні в Майяпуре, неподалік від міста Навадвіпа в Західній Бенгалії (приблизно в чотирьох годинах їзди на північ від Калькутти). Сталося це в кінці червня 1992 року. Майяпура - це скупчення невеликих сіл і храмів, оточене милями рисових полів. Воно розташоване на ділянці землі, обмеженому з одного боку рукавом Гангу і з іншого - річкою Джалангі.

Саму історію переказала дружина Канна, яка під час цієї події була в Майяпуре і знала людей, з нею пов'язаних. Вона вела розповідь на рідній мові, а Канна перекладав.

Кілька хлопчиків зі школи гурукула пішли купатися в Гангу, а з ними і п'ятирічний малюк на ім'я Бхагават. Плавати він не вмів, але оскільки всі хлопці вирушили на річку, Бхагават теж ув'язався за ними. Один з хлопчиків посадив його на свій велосипед, а батьки малюка йшли позаду. І ось все пострибали в річку, а за ними - Бхагават, думаючи: "Раз все, то і я. Напевно, так треба".

Його батьки прийшли на берег хвилин на п'ять-шість пізніше хлопців, тому що хлопчики їхали на велосипедах. Вони запитали: "А де Бхагават?" Хлопці стали переглядатися: "І справді, де він?" Ніхто не знав. Тоді Двайпаяна, один з хлопчиків, показав матері малюка: "Он він там". Над поверхнею виднілися тільки стирчать з води пальці. Течія була дуже потужним, але вони бачили його. Руки малюка були підняті, і з води виглядали тільки одні пальці, але він залишався на одному місці.

Він не рухався. Течія була дуже швидким, але хлопчик не рухався. Його мати була у нестямі від відчаю, і Двайпаяна стрибнув у воду, а він вмів плавати. Біля берега течія була сильним, але неподалік тяглася піщана мілина, де могли грати дітлахи, що не вміли плавати. Однак Бхагават перебував не там, а на глибокому місці з сильною течією. Так ось, Двайпаяна доплив до малюка і витягнув його на берег. Але хлопчик не задихнувся під водою. Він відчував себе зовсім добре.

Коли мати запитала його, що трапилося, хлопчик сказав, що протягом потягло його і він почав тонути. І тут же він побачив якусь жінку, яка підняла його. Вона підтримувала його в воді. На ній була корона і сережки, святковий одяг, і виглядала вона дуже красивою, і вона тримала його. До того він відчував, як його тягне течія, а потім її руки тримали його в воді. Ось що він розповів. Хлопчик без кінця повторював своєму матері: "Ця жінка була дуже красивою". А люди питали, чи не була це Мати-Гангу.

НЛО НАД МАЙЯПУРОЙ

Остання з історій, розказаних Каннаном, - це типовий випадок появи НЛО з категорії нічних вогників. Це міг бути і болід, проте таке припущення спростовується тим, що невідомий вогник змінював швидкість руху від швидкого до повільного, а потім знову до швидкого. Наводжу цю розповідь, щоб показати: і в Індії люди повідомляють про те, що бачили НЛО.

Історія ця показує також, як людина, вихована в традиційній індійській культурі, ототожнює подібні явища з виманили. Цікава подробиця: Канна використовував приклад з "Рамаяни", щоб довести, що НЛО здатний збільшуватися і зменшуватися в розмірах. Класичний зразок він взяв для пояснення того, як хтось зміг літати в апараті, настільки малому на вигляд.

В цьому випадку очевидці, які бачили НЛО, не спостерігали зміни його розмірів, проте про такі зміни нерідко згадується в повідомленні про НЛО. Наприклад, Бетті Андреассон розповідала, що бачила НЛО, що зменшився в два або більше разів, хоча в ньому перебували в той час два викрадених людини і кілька уфонавтов.1 Про подібному, ймовірно, спостереженні повідомляє Стівен Кілберн, викрадений, якого опитував Бадд Хопкінз. Кілберн говорив, що його привели в НЛО, який зсередини здавався за розміром набагато більшим, ніж виглядав зовні.

Отже, ось історія Канна:

Я знаю, що це сталося під час бойових дій "Буря в пустелі", тому що в той час займався з учнями в школі Вхакті Шастрі, а вечорами слухав новини по Бі-Бі-Сі. Ми дуже уважно стежили за Саддамом Хусейном - за кожним його дією. Тому вечорами я збирав хлопчиків перед своїм будинком. Ми розкладали циновки, вимикали світло і слухали радіо під зірками. Одного разу новини ще не почалися, і хлопці розмовляли про те-се. Мова зайшла про фільм, де Чарлі Чаплін вчився танцювати, і хлопчики дуже веселилися, і всякий намагався сказати жарт посмешнее. Було це близько восьмої вечора.

Жили вони в двох бараках, що стоять обличчям один до іншого. Перед одним з них ми і сиділи. І ось я випадково глянув угору і побачив над іншим бараком дуже яскравий блакитний вогник. Він рухався від зірки Дхрува, Полярної зірки, яка виднілася за нашим довгим будівлею. Летів він дуже швидко. Але опинившись над місцем, де стояв наш храм, вогонь став рухатися зовсім повільно. Ззаду у нього був хвіст, який коли я побачив вогник, був маленьким, а тепер став більше. І було ясно видно, що перед ним знаходився якийсь великий (або щільний) об'єкт. Він не був схожий на зірку, і знаходився не дуже високо.

Я вже розглядав цю дивину, коли один з хлопчиків запитав: "Що це таке, Прабху?" А інший сказав: "Про що це ти? Що таке?" Ми всі встали і стали дивитися на це. Нас було шестеро, п'ять хлопчиків і я. Моя дружина готувала щось на кухні і теж вийшла назовні, почувши наші крики: "Ей, що це таке?" Воно знаходилося на висоті, має бути, півтора пальмових стовбурів над дахом барака, який був не надто високий. Будь це в місті, я сказав би, що вогник летів приблизно на висоті п'ятого поверху. Був він дуже ясним. Більшість хлопців зосередили увагу на вогнику. Я дивився на передню його частину і бачив, що це явно якийсь об'єкт. Це не була зірка, і летів об'єкт не надто високо в небі. Тепер він знаходився прямо над нами. І він немов би обертався, але дуже повільно, коли пролітав над місцем, де знаходилася наша школа. Потім він попрямував до річки Джалангі, до гошале [корівника] або, може, трохи подалі. А потім збільшив швидкість. Це було схоже на те, як буває, коли хто-небудь уповільнює крок, щоб роздивитися краще щось його зацікавило.

Хлопчики сильно зацікавилися і, не без його участі, розпитували мене про те, що це було таке. "Ну, ви знаєте, що люди шанують Майяпуру, ось, напевно, хтось подорожує по наших місцях". Але якщо цей предмет виглядав на такій висоті настільки маленьким, то він повинен бути зовсім невеликим. Що б це могло бути? Хлопчики засипали мене самими різними питаннями. Але так чи інакше, наскільки я розумію, насправді це була вимана. З якихось причин деякі вімана можуть ставати то більше, то менше за розміром. Коли вони пролітають по певним галузям, то робляться маленькими або великими, в залежності від області. Це дуже ясно показав Хануман, який доставив на Шрі-Ланку Пушпака-виманили. Спочатку вона була призначена для двох сідоків. Потім стала дуже великий. І нарешті, коли на ній відлітав Рама, вона стала за розміром більше будь-якого міста. Він взяв з собою на свою коронацію в Айохье ціле військо ванаров. Стало бути, Віман була більше міста.

Це тільки на наш погляд вогник здавався таким маленьким. Насправді, я впевнений, він був більше, ніж всі наші чотири барака разом узяті. Але ті, хто летіли в ньому, зробили його на час менше, ймовірно, просто для того, щоб пройти над цією шанованою місцевістю ...

Я добре пам'ятаю, що пролітав він на висоті п'ятиповерхового будинку. Він був так близько, і все ж недосяжний. У Майяпуре яструби літають вище, ніж летіла ця вимана. Це було щось надзвичайне, і ми, абсолютно приголомшені, просто дивилися на це диво. Коли я розповів про те, що ми бачили, одному мусульманину, старому селянинові, він сказав, що в небі над Майяпурой пролітає дуже багато подібного. Все приходить і все йде. Люди приходять і люди йдуть - і відбувається так багато незвичайного, тому що це місце - Майяпура. Його земля знаходиться поруч з нашими полями за гошалой. І ось що він сказав: "Немає нічого дивного, що бачиш подібне в небі над Майяпурой".

БІБЛІОГРАФІЯ

Air Force, October 1994 "Air Force on Roswell," MUFON UFO Jornal, No. 18, p. 13.

AFR, 14 Sept. 1959 "Air Force Regulation No. 200-2: Unidentified Flying Objects (UFO)," Department of the Air Force, U.S. Goverment Printing Office.

Agrawal, D. P., et al., Eds., 1985, Climate and Geology of Kashmir, the Last 4 Million Years, in Current Trends in Geology, Vol. VI, New Delhi: Today & Tomorrw's Printers and Publishers.

Ahmad, S. Maqbul and Bano, Raja, 1984, HistoricaI Geography of Kashmir, New Delhi: Ariana Publishing House.

Albertson, Maury and Shaw, Margaret, eds., May 22-25, 1992, Proceedings of the International Symposium on UFO Research, Fort Collins, Colorado: International Association for New Science.

Amnesty, March 1983, "Political Abuse of Psychiatry in the USSR," 322 8th Avenue, New York, N.Y .: Amnesty International USA.

Angelucci, Orfeo M., 1955, The Secret of the Saucers, Amherst Press.

Apte, Vaman S., 1965, The Practical Sanskrit-English Dictionary, Delhi: Motilal Banarsidass.

Augustine, St., 1952, The City of God, in Robert Hutchins, ed., Cireat Books of the Western World, Vol. 18, Chicago: Encyclopaedia Britannica.

Bailey, Alice A., 1951, The Unfinished Autobiography, New York: Lucis Pub. Co.

Bailey, Alice A., 1962, A Treatise on Cosmic Fire, New York: Lucis Pub. Co.

Bamzai, Prithivi, 1973, A History of Kashmir, New Delhi: Metropolitan Book Co.

Bearden, Thomas, 1979, "A Mind / Brain / Matter Model Consistent with Quantum Physics and UFO Phenomena,» 1979 MUFON UFO Symposium Proceedings, Seguin, Texas: MUFON, Inc., pp. 78-112.

Bentley, John, 1825, Hislorical View of the Hindu Astronomy, Osnabruck: Biblio Verlag, reprinted in 1970. Наступні

Berlitz, Charles and Moore, William, 1980, The Roswell Incident, London: Granada.

Bershad, Michael, 1988, UFO, Vol. 3, No. 2, pp. 32-33.

Bhagavad-gita: see Bhaktivedanta Swami Prabhupada, A. C., 1983, Bhagavad-gita As It Is, Los Angeles: The Bhaktivedanta Book Trust.

Bhag. Pur .: see Bhaktivedanta Swami Prabhupada, A. C., 1982a, Srimad Bhagavatam, Los Angeles: The Bhaktivedanta Book Trust.

Bhaktisiddhanta Sarasvati Goswami Thakura, 1985, Sri Brahma-Samhita, Los Angeles: The Bhaktivedanta Book Trust.

Bhaktivedanta Swami Prabhupada, A. C., 1982a, Srimad Bhagavatam, Los Angeles: The Bhaktivedanta Book Trust.

(References to commentaries in this work identify the volum and page number. Volumes are identified as Canto N, Part M, where N runs from 1 to 10, and M runs from 1 to 4. References to verses are given as Bhag. Pur. xyz, where x is the canto, y is the chapter in that canto, and z is the verse in that chapter.)

Bhaktivedanta Swami Prabhupada, A. C., 1982b, The Nectar of Devotion, Los Angeles: The Bhaktivedanta Book Trust.

Bhaktivedanta Swami PrabhupBda, A. C., 1983, Bhagavad-gita As It Is, Los Angeles: The Bhaktivedanta Book Trust.

(References to verses are given as Bhagavad-gita x.y, where x the chapter, and y is the verse in that chapter.)

Bhaktivedanta Swami Prabhupada, A. C., 1986, Krsna, Los Angeles: The Bhaktivedanta Book Trust.

Bloecher, Ted; Clamar, Aphrodite; and Hopkins, Budd, 1985, "Summary Report on the Psychological Testing of Nine Individuals Reporting UFO Abduction Experiences," Fund for UFO Research, Box 277, Mt. Rainier, Md. 20712.

Blum, Howard, 1990, Out There, New York: Simon and Schuster.

Bowen, Charles, 1969a, "Few and Far Between" in Charles Bowen, ed., The Humanoids, Chicago: Henry Regnery Co., pp. 13-26.

Bowen, Charles, 1969b, "Interesting Comparisons" in Charles Bowen, ed., The Humanoids, Chicago: Henry Regnery Co., pp. 239-48.

Boylan, Richard J. and Boylan, Lee K., 1994, Close Extraterrestrial Encounters, Tigard, Oregon: Wild Flower Press.

Braude, Stephen E., 1991, The Limits of Influence, London: Routledge.

Bullard, Thomas E., 1987, UFO Abductions: The Measure of a Mystery, Washington, D.C .: Fund for Research.

Carpenter, John, 1991, "Double Abduction Case: Correlation of Hypnosis Data", Journal of UFO Studies, n.s. 3, pp. 91-114.

Carpenter, John, 1992, "The Reality of the Abduction Phenomenon."

Carpenter, John, March 1993a, "Gerald Anderson: Disturbing Revelations", MUFON UFO JournaI, No. 299, pp. 6-9.

Carpenter, John, April 1993b, "Reptilians and Other Unmentionables", MUFON UFO Journal, No. 300, pp. 10-11.

Cannon, Martin, undated, The Controllers: A New Hypotesis of Aien Abductions.

Chalker, Bill, 1987, "The UFO Mystery in Australia," MUFON 1987 UFO Symposium Proceedings, Seguin, Texas: MUFON, Inc., pp, 166'76.

Childress, David H., 1991, Vimana Aircraft of Ancient lndia and Atlantis, Stelle, Illinois: Adventures Unlimited Press.

Condon, Edward U., 1969a, Scientific Study of Unidentified Flying Objects, D.S. Gillmor, ed., New York: E. P. Dutton & Co.

Condon, Edward U., Dec., 1969b, "UFOs I Have Loved and Lost," Bulletin of the Atomic Scientists, Vol. 15, No. 10.

Congress, April 5, 1966, "Unidentified Flying Objects: Hearing by Commitee on Armed Services of the House of Representatives, Eighty-ninth Congress, Second Session," Washington: U.S. Government Printing Office.

Conroy, Ed, 1989, Report on Communion, New York: William Morrow and Co., Inc.

Corliss, William R., Nov.-Dec. 1990, "Science Frontiers No. 72," Glen Arm, Md .: The Sourcebook Project.

Council, April 5, 1985, "Scientific Status of Refreshing Recollection by the Use of Hypnosis," Journal of the American Medical Association, Vol. 253.

Creighton, Gordon, 1969a, "The Villa Santina Case," in Charles Bowen, ed., The Humanoids, Chicago: Henry Regnery Co., pp. 187- 99.

Creighton, Gordon, 1969b, "The Amazing Case of Antonio Villas Boas, in Charles Bowen, ed., The Humanoids, Chicago: Henry Regnery Co., pp. 200-38.

Curtis, William, 1989, "Contactee: Firsthand," UFO, Vol. 4, No. 3, pp. 36-38.

Daly, Lawrence and Pacifico, J. Frank, December 1991 року, "Opening the Doors to the Past," Champion Magazine, pp. 43-47.

Dickinson, Terence, December 1974, "The Zeta Reticuli Incident," Astronomy, Vol. 2, No. 12, pp. 4-18.

Dikshitar, Ramachandra, 1944, Aerial Warfare in Ancient India, Madras: University of Madras.

Dobzhansky, Theodosius, 1972, "Darwinian Evolution and the Proble of Extraterrestrial Life," Perspect. Biol. Med., Vol. 15, pp. 157-75.

Downing, Barry H., 1968, The Bible and Flying Saucers, J. B. Lippincott.

Downing, Barry H., 1981, "Faith, Theory and UFOs," 1981 MUFON UFO Symposium Proceedings, Seguin, Texas: MUFON, Inc., pp. 35-42.

Druffel, Ann and Rogo, D. Scott, 1988, The Tujunga Canyon Contacts, New York: Penguin Books.

Earley, George, 1990, UFO, Vol. 5, No. 4, p. 40.

Elliot, H. M., 1875, The History of lndia as Told by Its Own Historians, Vol. VI, London: Trubner and Co.

Elkins, Don and Rueckert, Carla, 1977, Secrets of the UFO, P.O. Box 5195, Louisville, Ky. 40205: L / L Research.

Elkins, Don; Rueckert, Carla; and McCarty, James A., 1984, The Ra Material, West Chester, Pa .: Whitford Press.

Evans-Wentz, W. Y., 1966, The Fairy-Faith in Celtic Countries, Nwe York: University Books.

Farberman, Rhea, Nov. 11, 1994, "APA Council Addresses Controversy over Adult Memories of Childhood Sexual Abuse," American Psychological Association.

Fawcett, Lawrence and Greenwood, Bany J., 1984, The UFO Cover-up, formerly Clear Intent, New York: Prentice Hall Press.

Fiore, Edith, 1989, Encounters, New York: Ballantine Books.

Fiore, Edith, 1992, "Close Encounters of the Fourth Kind," Proceedings of the International Symposium on UFO Research, M. Albertson and M. Shaw eds., Fort Collins, Colorado: International Association for New Science, pp. 41- 45.

Fowler, Raymond, 1979, The Andreasson Affair, Englewood Cliffs, New Jersey: Prentice Hall.

Fowler, Raymond, 1981, Casebook of a UFO Investigator, Englewood Cliffs, New Jersey: Prentice Hall.

Fowler, Raymond, 1990, The Watchers, New York: Bantam Books.

Fowler, Raymond, 1993, The Allagash Abductions, Tigard, Oregon: Wild Flowers Press.

Friedman, Stanton and Moore, William L., 1981, "The Roswell Incident: Begigning of the Cosmic Watergate," 1981 MUFON UFO Symposium Proceedings, Seguin, Texas: MUFON, Inc., pp. 132-53.

Friedman, Stanton, May, 1990, "Final Report on Operation Majestiic 12" available from UFORI, P.O. Box 3584, Sta. B., Fredericton, New Brunswick, Canada.

Friedman, Stanton, 1991, "Update on Crashed Saucers in New Mexico," MUFON 1991 International UFO Symposium Proceedings, Seguin, Texas: MUFON, Inc.

Frye, Roland Mushat, 1983, Is God a Creationist? New York: Charles Scribner's Sons.

Fuller, John G., 1966, The Interrupted Journey, New York: The Dial Press.

Fuller, Paul and Randles, Jenny, 1991, "Crop Circles: A Scientific Arnswer to the UFO Mystery?" in Terence Meaden, ed., Circles from the Sky, London: Souvenir Press.

Ganguli, .Kisari Mohan, 1976, The Mahabharata of Krishrna-Dwaipayna Vyasa, Vol. VI, Drona Parva, New Delhi: Munshiram Manoharlal (first published by Pratap Chandra Roy).

Garcia, Encarnacion, September 1 993, "Caso Guarapiranga," UFO, ed. A. J. Gevaerd, No. 25, pp. 8-24.

Good, Timothy, 1988, Above Top Secret, New York: Quill, William Morrow.

Green, Robin, 1985, Spherical Astronomy, Cambridge: Cambridge Univ. Press.

Gresh, Bryan, October 1993, "Soviet UFO Secrets," MUFON UFO Journal, No. 306, pp. 3-7.

Haines, Richard E., 1990, Advanced Aerial Devices Reported During the Korean War, Los Altos, California: LDA Press.

Haley, Leah A., 1993, Lost was the Key, Tuscaloosa, Alabama: Greenleaf Publications.

Hall, Richard H., ed., 1964, The UFO Evidence, Washington, D.C .: NICAP.

Hall, Richard H., 1988, Uninvited Guests, Santa Fe, New Mexico: Aurora Press.

Harder, James, 1992, "What We Might Learn from Extraterrestrial Contact," Proceedings of the International Symposium on UFO Research, M. Albertson and M. Shaw, eds., Fort Collins, Colorado: International Association for New Science, pp. 137-47.

Hartland, Edwin S., 1891, The Science of Fairy Tales, London: Walter Scott.

Henry, Richard C., 1988, "UFOs and NASA," Journal of scientific Exploration, Vol. 2, No. 2, pp. 93-142.

Hickson, Charles and Mendez, William, 1983, UFO Contact at Pascagoula, Tucson, Arizona: published by Wendelle C. Stevens.

Hind, Cynthia, 1981, "African Encounters: Case Investigations," 1981 MUFON UFO Symposium Proceedings, Seguin, Texas: MUFON, Inc., pp. 80-91.

Hoagland, Hudson, Feb. 1969 "Beings from Outer SpaceCorporeal and Spiritual," Science, Vol. 163, No. 3868.

Hopkins, Budd, 1981, Missing Time, New York: Ballantine Books.

Hopkins, Budd, 1987, Intruders, New York: Ballantine Books.

Hopkins, Budd, 1988, "Q & A: Budd Hopkins," UFO, Vol. 3, No. 2, pp. 17 ~ 21.

Howe, Linda Moulton, 1989a, An Alien Harvest, Littleton, Colorado: Linda Moulton Howe Productions.

Howe, Linda Moulton, 1989b, "An Alien Harvest," MUFON 1989 International UFO Symposium Proceedings, Seguin, Texas: MUFON, Inc., pp. 114-23.

Howe, Linda Moulton, 1992, "The UFO Jigsaw Puzzle," Proceedings of the International Symposium on UFO Research, M. Albertson and M. Shaw, eds., Fort Collins, Colorado: International Association for New Science, pp. 1-23.

Hridayananda Goswami, 1992, Mahabharata, Los Angeles: Bhaktivedanta Book Trust.

Huneeus, Antonio, 1991, A Study Guide to UFOs, Psychic and Paranormal Phenomena in the U.S.S.R., Abelard Productions.

Ознайомтеся з термінами тексту 1. 24 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 25 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 26 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 27 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 28 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 29 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 30 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 31 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 32 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 33 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати