Головна

Ознайомтеся з термінами тексту 1. 32 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

На найвищому рівні Творець відзначається Єдиним - вічним, недвойственного істотою, виконаним свідомості, любові і світла. Говориться про те, що еволюція свідомості врешті-решт призведе кожного до осягнення Єдиного або входження в Нього.

Така коротенька філософія, яка повністю або частково спливає в багатьох НЛО-повідомленнях, включаючи і ті, що отримані по "каналам" або в ході безпосереднього спілкування з прибульцями з НЛО. Ця філософія у багатьох важливих пунктах різко суперечить науковому матеріалізму. Але разом з тим її не можна назвати абсолютно чужою нам. Вона викладена у великій літературі, і багато людей добре її знають.

В Індії ця філософія злиття з безособистісним Абсолютом яскраво виражена в буддизмі і філософській системі адвайта-веданти. Багато хто на Заході ототожнюють останню з індуїзмом, проте в Індії і адвайта-веданта, і буддизм протистоять філософії заснованого на особистості монотеїзму, іменованої вайшнава-веданта, представленої в таких ведичних текстах, як "Бхагавата Пурана". Вайшнава-веданта стверджує, що Абсолютна Істина особистісний по природі. Послідовники цієї школи розглядають вчення адвайта-веданти про Єдиний як якусь незавершену концепцію Верховної Особистості. Пізніше в цій главі я ще повернуся до цієї теми, розповівши докладніше про адвайта-веданта і вайншанава-веданте.

Як би там не було, мені особисто видається несподіваним і дивним, що істоти, які по всій видимості не є людьми, проповідують філософію, схожу з адвайта-веданта. Проте, є безліч даних, які говорять про те, що це дійсно відбувається, і деякі з них я приводив в попередніх розділах. Тут я дам побіжний огляд частини цих даних, додавши до них додатковий матеріал. А потім поділюся з вами деякими міркуваннями про те, що все це означає в світлі філософії, науки і релігії.

Перевтілення і вищі плани

У п'ятому розділі я згадував про те, що Бетті Андреассон, яка пережила досвід НЛО-викрадення, говорила, що прибульці живуть в інших "планах" або вимірах. Так, коли її запитали, чи здатні ці істоти мандрувати до інших зірок, вона відповіла: вони можуть подорожувати до деяких з них, розташованим поблизу від нашої землі, та іншим, що далеко. І пояснила: "Далеко від наших зірок є інші, проте знаходяться вони на іншому плані. Вони розташовані в більш високому просторі". Вона підкреслила також, що ці істоти можуть бачити майбутнє і що "час у них не таке, як у нас, але вони мають уявлення про наш час" .1

Вона описувала, як її водило по НЛО істота "сірого" типу, назвалося Квазгаа. Прибулець телепатично розповів Бетті про наміри своєї групи. Ось як це звучить в її переказі: "Через свою велику любов вони не можуть дозволити людині продовжувати йти по шляху, який той вибрав ... У них є технологія, яку можуть застосувати і люди ... Вона заснована на дусі, але люди не шукають в цьому напрямку ... Якщо людина буде просто вивчати саму природу, він знайде відповіді на багато з питань, які він собі ставить ... людина знайде їх за допомогою духу. людина не складається тільки з плоті і крові ".2

Бетті Андреассон - християнська фундаменталістка, а тому не дивно, що вона згадує про "кохання" і "дух". Однак уявлення про "іншому плані" або "більш високому просторі" не грають ніякої ролі в традиційної християнської думки. Таким чином, це ще є одним зазначенням на нехристиянський джерело отриманих Бетті інопланетних повідомлень.

Наприклад, в одному випадку в ході гіпнотичного сеансу голосом Бетті заговорив її інопланетний відвідувач, і вона почала вимовляти з механічними інтонаціями наступне: "Ви намагаєтеся шукати в неправильному напрямку. Просте - навколо вас. Повітря - щоб дихати, вода - щоб пити, вогонь - щоб зігріватися, земля - ??щоб зцілюватися. Просте, прах - ось що необхідно вважати непорушним. ви не помічаєте прихованих в них сил. Як ви думаєте, що дає вам можливість жити? Просте ".3

Тут йдеться про чотири елементи - повітрі, воді, вогні і землі. Вони займають надзвичайно важливе місце в індійській філософії санкхья, давньогрецької філософії і середньовічної герметичній традиції. Сьогодні вчені розглядають їх як застарілі категорії і здається малоймовірним, щоб Бетті Андреассон могла коли-небудь почути про них в школі або своєї церкви. Згоряє Фенікс, якого вона бачила під час одного з НЛО-контактів (дивись сторінку?), Також відноситься до розряду образів, яким явно немає місця в сучасному християнстві - це мотив з давньоєгипетської традиції.

Думка про те, що існують інші плани і вимірювання, була висловлена ??в ході одного вельми тяжкого пригоди, що сталася з рекламним художником і його дружиною, коли їх заманили в НЛО якесь високе безволосе істота в химерної блакитній мантії (дивись сторінку?). Як розповідає художник, він піддався типовому обстеження, в ході якого пережив вторгнення в свою свідомість і отримав інтуїтивне прозріння про більш високих вимірах реальності:

Вони немов би присвоїли мій розум ... немов я не маю над ним ніякого контролю. Мій мозок ... ну як якщо б якийсь тунель проходить через мою свідомість в їх свідомості ... Наші свідомості з'єднані. Чимось на зразок труби, може бути, це - світло. Це походить на сіре світло, сіро-коричневий світло, коричнево-сірий. Наче з моєї голови витягнуто всі, що там є ... І жахливий звук, але я не можу розповісти, що це таке - просто щось пронизливе, високий ріжучий звук ... Він виходить з моєї голови! Моя голова зникла ... я немов би бачу всі мої думки, якісь в'язкі. Все в моєму свідомість голе, розібране на частини. Я це відчуваю, але і вони це відчувають тоже.4

Але завдяки цьому вторгненню художник усвідомив, що:

У цьому присутній щось набагато більше, ніж будь-хто розуміє. Більша і в житті, більше і в світі. Більша у всьому, що кому-небудь з нас відомо. Більше вимірів і всього, що з-існує. Є інші виміри ... більше трьох вимірів. І все це всюди діє спільно. Все на світі з-існує. Є різні виміри, в які ми можемо пронікнуть.5

Уфолог Дон Елкінз зібрав велику кількість матеріалів, нібито надійшли з "каналам зв'язку" від істот з інших міров.6 Він звернув увагу на те, що ці свідчення слідують якогось спільного зразком, хоча їх джерела - найрізноманітніші люди, що належать до далеко віддаленим друг від одного верствам суспільства. І тим не менше, жодна з їхніх повідомлень практично не обходиться без згадок про душу, інкарнації і вищих планах або вимірах. Ось приклад - послання, передане "по каналу" істотою, який назвався Сут-ко:

З назапамятних часів на планету Земля прибували, перероджуючись тут, вчителі Світу з інших планет, з інших систем і навіть з інших галактик, а також зі світів, які вам відомі як нефізичні або божественні сфери буття; великі легіони Світу проходили инкарнацию, несучи з собою прапор Істини, Любові і Света.7

Ця заява - типове згадка про вищі істоти, що перероджуються на землі, щоб допомогти страждаючому людству. Елкінз цитує іншого контактера, що описує як відбувається інкарнація людей на землі:

У міру нашого розвитку на вищих планах життя, ми будемо відроджуватися в тілах, набагато більш ефірних, ніж ті, що використовуємо зараз, точно так же, як в минулому ми використовували тіла, які були настільки грубіше і нижче за якістю наших сьогоднішніх, що в це майже неможливо поверіть.8

Багато з послань, які цитує Елкінз, містять дикі, навіжені і двозначні заяви, і немає ніякої можливості довести, що хоч одне з них дійсно передано істотами з іншого світу. Вражає однорідність цих повідомлень, і я не думаю, що її можна легко пояснити в звичайних поняттях і термінах. Елкінз каже: "Оскільки мені довелося спостерігати понад сотню людей, які пройшли через цей процес [" зв'язок по каналах "] і прочитати безліч написаної контактерами літератури, як опублікованій, так і неопублікованої, я прийшов до переконання, що мені зараз не під силу відібрати з величезного числа "повідомлень" по-справжньому корелятивне матеріал ".9 Створюється враження, що це або типово американські, службовці підсвідомим притулком, уявлення про реінкарнацію і неземних, ефірних світах, або" хтось "справді намагається послати паранормальних шляхом надсилання на ці теми.

Звертаючись до теми безпосереднього контакту, священик Південної баптистської конвенції з Пуерто-Ріко стверджував, що багато разів зустрічався з гуманоїдними істотами з планети Кошнак, розташованої десь в напрямку сузір'я Оріон. По зовнішності вони надзвичайно схожі з знайомими нас "сірими" прибульцями. Динеобразних голови, безпристрасні, невиразні обличчя з тонкими губами, слабо виражені носи і вуха і великі розкосі очі без зіниць. Очі - зелені, іскристі, що притягають до себе увагу і заворажівающіе.10

Однак на відміну від типових зіткнень з "сірими" зустріч баптистського священика з мешканцями Кошнака була класичним випадком дружнього контакту. До нього ставилися з надзвичайною дбайливістю. Прибулець на ім'я Охнешто взяв священика в політ на одному з кораблів інопланетян, показав йому підводні бази на Землі, вів з ним довгі філософські бесіди, пояснюючи природу часу і простору і сенс людського существованія.11 У тому числі йшлося і про вищі вимірах:

Він говорив, що його побратими подорожують в сьомому і восьмому вимірах, невідомих земним людям, і що вони знайомі з тринадцятьма вимірами. Він приводив відносяться до НЛО посилання на нашу Біблію. Він сказав, що нормальний термін їх життя - від восьмисот до тисячі наших років ... Він пояснив, що вони могли б продовжити життя і жити вічно з однієї лише кліткою тіла. Охнешто сказав, що земна вісь змінювалася чотири рази, і як вони підрахували, відхиляється в бік кожні двадцять-двадцять п'ять столетій.12

Цей випадок багато в чому схожий з випадком Філіберто Карденаса, який обговорювався в п'ятому розділі (дивись сторінки? -?). І там вступили в контакт з людиною істоти говорили про інших вимірах. Карденас згадував: під час його добровільного відвідування одного їх кораблів прибульців, вони говорили йому, що "вони - істоти з інших вимірів, з інших світів, але вони - не боги, і не хочуть, щоб їх вважали богами" .13

Пантеїзм і імперсоналізм

Є кілька повідомлень про надійшли з НЛО посланнях, в яких безпосередньо висловлюються думки про Бога. Наскільки мені відомо, всі вони практично висловлюють пантеистические або безособистісні концепції Всевишнього. Концепції имперсонализма описують Вища як граничну потужність, енергію, або стан буття, яке є джерелом всіх явищ, але позбавлене всіх особистісних атрибутів. Ці концепції включають в себе пантеїстичні уявлення про Вищу, яке ототожнює Бога із всесвітом. Імперсоналістіческіе уявлення можуть бути протиставлені ідеї про те, що Бог поряд з різними імперсональності енергіями і аспектами володіє абсолютними особистісними ознаками.

Згадки про Бога в НЛО-повідомленнях узгоджуються з тому особливим упором, які багато хто з цих повідомлень роблять на духовність. Теологічні ідеї природно ув'язуються з ідеєю про те, що людям властиво духовний вимір, і це погано узгоджується з що не допускає ніяких відхилень механістичним поглядом на життя.

У той же самий час послідовно імперсональності концепція Бога несумісна з відданістю Верховної Особистості. Лише деякі з НЛО-повідомлень виставляють особистісну концепцію Вищого в ганьбить її світлі, а деякі роблять це, стверджуючи, що земні люди помилково поклонялися прибульцям-інопланетянам як Богу або як богам. З цього випливає висновок, який іноді висловлюється абсолютно недвозначно, - поштовхом для виникнення антропоморфических уявлень про Божество послужили перші контакти людей з інопланетними людиноподібними істотами. Є, звичайно, й інша ймовірність: все людиноподібні істоти у Всесвіті успадкували свою форму від початкового людиноподібного Творця, і отже, людська форма насправді є "деоморфіческой", богоподобной.

Однак трактування цієї теми далеко не завжди буває повною і розгорнутою. В окремих випадках гуманоїдні прибульці в ході випадкових по видимості тісних контактів у людьми висловлюють короткі теологічні зауваження. Наприклад, якийсь молодий чоловік розповідав про свою зустріч з дивними істотами в липні 1968 року в Гроднер-Пасс в Італійських доломіту. Прибульці були високі, худорляві, з куполоподібними головами і прекрасними "східними", тобто, відімомо, розкосими, очима. Їх супроводжував невеликий робот. Прибульці телепатично сказали людині: "Ми прибули з планети у віддаленій галактиці" і "Все є Богом". Вони попередили також, що незабаром зміняться полюса, земна кора розколеться і життя людей виявиться у величезній опасності.14

Інша теологічне прозріння було дано Синтії Апплтон, двадцятисемирічній матері двох дітей, живе в Бірмінгемі, в Англії. 18 листопада 1957 року в третій годині дня вона вирішила перевірити, як спить її маленька дочка, і раптом відчула в повітрі якусь гнітючу атмосферу, схожу на затишшя перед грозою, і побачила "людини", зі свистячим звуком матеріалізувався біля каміна. Спочатку бачення було неясним, потім зробилося чітким і різким. "Людина" був високий, гарний собою і одягнений в щільно облягає тіло одяг з матеріалу, що нагадує пластик, з "елизаветинским" коміром. Він телепатично відповів на її запитання, повідомивши, що прибув на кораблі типу літаючої тарілки зі світу спокою і гармонії. Все це він якимось загадковим чином висловлював в зорових образах.

У другому випадку дві схожі один на одного фігури говорили з Синтією Апплтон на дивно звучить англійською, повідомивши, що вони є проекціями і до них не слід торкатися. Серед іншого вони сказали, що "в серці і серцевині атома перебуває саме Божество". Репортери або дослідники, які розмовляли згодом із Синтією Апплтон, відзначають, що в її будинку немає ніяких книг - вона читала тільки газети. Інтерв'юери відгукуються про неї, як про славну і щирою молодий женщіне.15

Незважаючи на те, що вищенаведене висловлювання про Божество може здатися пантеїстичним, воно піддається і більш широкому тлумаченню. У "Брахма-самхите" говориться, що Бог перебуває всередині кожного атома (на санскриті - параману, або "дрібна частка") і що одночасно в Бога існують незліченні вселенние.16 Іншими словами, Бог - це Верховна Особа, яка відрізняється від загальних проявів і в той же самий час повністю представлена ??в кожній частинці матерії.

Екстрасенс Роберт Монро, відомий своїми дослідженнями подорожей у внетелесном стані, повідомляє, що отримав повідомлення, яке різко спростовувало його уявлення про Бога. Все почалося з таємничого променя або випромінювання, яке, здавалося, виходило з якоїсь однієї точки в небі:

Раптово я відчув, що мене огорнув і прикував до місця надзвичайно потужний промінь, який, як мені здалося, виходив з півночі, з точки, розташованої приблизно в тридцяти градусах над горизонтом. Я повністю ослаб, позбувся власної волі і відчував присутність якоїсь могутньої сили, з якою вступив в особистий контакт.

Вона володіла якоюсь незбагненною для мене формою розуму, входила прямо в мою голову [разом з променем?] І, здавалося, перебирала в моїй свідомості кожен спогад. Я був не на жарт переляканий, бо виявився безсилий хоч якось захиститися від цього вторженія.17

Жак Валле порівнює промінь, описаний Монро, з променями світла, які художники зображують на картинах на релігійні теми, які малюють послане Богом одкровення. Цікаво, що протягом одного зі своїх появ цей промінь транслював Монро надзвичайно холодну, безособистісних концепцію Бога. Це було настільки приголомшливим, що змусило Монро гірко заплакати. Він розповідав: "Потім я без жодних застережень або надії на майбутню зміну зрозумів, що Бог мого дитинства, Бог, про який вчить церквовь або релігії всього світу, зовсім не такий, яким ми йому поклонялися" .18

Мабуть, Монро, раніше вважав, що Бог - це якась особистість, яка здатна виявляти зацікавленість в індивідуальному поклонінні їй. Однак промінь, ким би той не був посланий, змусив його викинути з голови цю виставу.

Це далеко не єдине повідомлення про проникаючих в свідомість промені з небес, і щоб показати, що між цими променями і НЛО можливо існує якась взаємозв'язок, наведу ще один приклад - випадок, що стався з жінкою, що живе в окрузі Уестчестер, штат Нью- Йорк. Вона розповіла групі дослідників під керівництвом Дж. Аллена Хайнекен, що в квітні 1983 роки її розбудив промінь світла, що падало через вікно спальні. Він, здавалося, проникав в тіло жінки, і та відчула себе паралізованою. Ось її розповідь:

Так я лежала близько десяти хвилин і весь цей час відчувала, немов зондуючого все мої нутрощі, як якщо б мене обстежив якийсь доктор. Я прийшла в жах, але нічого не могла вдіяти.

Потім, поки я так лежала, в моїй свідомості почали з'являтися образи ... образи спалахів світла різних кольорів. Потім мені здалося, що хтось намагається заговорити зі мною. Я побачила образ істоти з шкірою кольору баговиння, великою головою і великими очима. У нього не було ні волосся, ні рота. Він запевнив мене, що мені не заподіють ніякої шкоди і що мене просто обследуют.19

Все це, зрозуміло, дуже схоже на багато опису гуманоїдів, яких очевидці бачили в ході тісних НЛО-контактів. Наскільки ймовірно, що подібні істоти могли передавати Монро теологічні доктрини имперсонализма? Є й інші повідомлення, узгоджуються з цим припущенням.

У десятому розділі я згадував про те, що уряд Сполучених Штатів нібито брало "позаземне біологічна істота", або ВБС, яке стверджувало, що реінкарнація є реальністю і що "таке устрій всесвіту". 14 жовтня 1988 року по США пройшла телевізійна документальна передача під назвою "Замовчування НЛО? Показ в прямому ефірі" 20, в якій транслювалися свідчення чоловіка на ім'я Фоконье, колишнього нібито розвідувальним агентом. Фоконье без угаву говорив про це ВБС і раси його одноплемінників. Коли ведучий запитав, чи вірять інопланетяни в Верховну Особу, "агент" відповів: "У них є релігія, але всесвітня. Вони вірять у всесвіт як на якусь Верховна Істота".

Звичайно, вся ця історія про ВБС пов'язана з безліччю складних і заплутаних голослівних тверджень про приховування інформації про НЛО, урядових змовах і дезінформації (дивись сторінки? -?). Сюди ж відноситься і версія про те, що "позаземні біологічні істоти" створили Ісуса Хріста.21 А оскільки християни поклоняються Христу як особистісному Богові, то створюється таке враження: хто б не переховувався за історіями про ВБС, він зацікавлений в тому, щоб підірвати основи особистісного теїзму і замінити його пантеїзму.

Щоб глибше зрозуміти тему "НЛО і пантеїзм", звернемося до ще однієї історії НЛО-контакту, яка значною мірою відрізняється від тих, що я розглядав досі. У всіх без винятку попередніх випадках істоти, які вступали в контакт зі свідками, абсолютно очевидно не відносилися до роду людського. У даній же історії очевидець переконаний, що зустрічався з людиною.

Було це в Каліфорнії. У листопаді 1919 року Аліс Анн Бейлі сиділа, відпочиваючи, під деревом на пагорбі. Вона тільки що відправила в школу трьох своїх дітей. І раптом жінка схопилася з переляку: "Я почула звук, який здався мені виразною музичної нотою, сходить в небес на пагорби і проникала в мене. Потім я почула голос, який сказав:" Є книги, які повинні бути написані для людей. Їх можеш написати ти. Зробиш ти це? "" 22 Спочатку вона відмовилася, але згодом дала себе переконати і написала кілька товстих томів про метафізику і окультизму, які телепатично продиктував їй персонаж, відомий як "Тибет". У число цих книг входить і "Трактат про космічний вогні", що нараховує одна тисяча двісті вісімдесят два страніци.23

Те, що сталося з Бейлі на пагорбі, нагадує багато НЛО-контакти, при яких очевидець отримує телепатичне послання, якому передує пронизливий звук. Однак у випадку з Бейлі телепатичне послання виходить, як передбачається, від живої людини з Тибету. (Вона говорила також, що отримувала послання від якогось тибетського адепта, передані по світловому променю, який проникав до неї в комнату.24)

Тибетські містики? Навіть у тих, хто вже звик до НЛО-гуманоїда, може виникнути спокуса відкинути цю історію і порахувати Бейлі просто дурною жінкою або шарлатанкой. Однак, якщо можливі телепатичні повідомлення від дивних гуманоїдів, то чому ми повинні заперечувати ймовірність телепатичних послань від йогів-людей?

Як це часто буває, чим менше ми знаємо про предмет, тим легше нам відмахнутися від нього. Я прочитав автобіографію Бейлі, в якій та постає тверезо мислячим і правдивим человеком.25 Вона здається настільки ж гідної довіри, як і багато хто з свідків, згадувані в моїй книзі, і цілком могла написати свої твори саме тим чином, який сама описує. Повинен, однак, підкреслити, що, кажучи так, я не надаю її писань ніякого особливого значення. Одна справа - отримання послання телепатичним (або будь-яким іншим) шляхом, і зовсім інше - істинність змісту цього повідомлення.

Книги Бейлі наповнені ідеями, взятими з християнства, буддизму, ведичних текстів, а також західних окультних традицій і складним чином переплетеними між собою витонченим інтелектуалом. На мою думку, автор здійснює майстерний синтез ідей, але при цьому, як правило, сильно спотворює вихідні матеріали. Твори Бейлі можна розглядати як спробу асимілювати християнство в буддизм.

Чи пов'язані вони якимось чином з феноменом НЛО? Щоб вирішити це, давайте розглянемо такі пункти вчення "тибетці":

1. Він передбачив великі лиха, в тому числі і серйозні дислокації земних шарів на Алясці і в Каліфорніі.26 Зокрема згадувалися дії вулканів.

2. Він передбачив різні політичні зміни і технічні досягнення. Наприклад, використання в майбутньому енергії атома.27

3. Він говорив про те, що люди на нашій землі мають плачевно поганими властивостями: "Егоїзм, корисливі спонукання, негайно проходження хибним порухи душі, якими відрізняється рід людський, привели його до стану справ, що не має собі рівного в системі" .28

4. Любов він називає "спонукальним мотивом до прояву" на індивідуальному і універсальному, вселенському уровнях.29

5. Він говорив, що Вчителі є окультними адептами, що входять в планетарну систему управління і живуть казково довго. Незважаючи на свій високий рівень розвитку, вони все ще продовжують еволюціонувати. Він засуджував особисті культи, що виникають навколо Учітелей.30

6. Він говорив, що повинні бути усунені релігії, засновані на поклонінні: "Учитель Ісус ... трудиться у співпраці з якимись адептами наукового напрямку, які - завдяки бажаного союзу науки і релігії - шукають шляхи підірвати з одного боку західний матеріалізм, а з іншого - сентиментальне поклоніння численних прихильників всіх віровчень ".31

Заяви подібного роду нерідкі в НЛО-повідомленнях. Стандартним є попередження про різні лиха і катастрофи, а також політичні передбачення. Прибульці майже завжди вказують на порочні властивості людства, а в деяких випадках підкреслюють також і важливість вселенської любові. Найчастіше вони повідомляють, що відвідували землю протягом тисяч років і що життя їх надзвичайно боргу. Вони розповідають, що в минулому люди поклонялися їм як богам, але вони - не боги і все ще продовжують удосконалюватися. Наприклад, варто порівняти висловлювання "тибетці" з наступними шістьма посланнями інопланетян, про які повідав Філіберто Карденас:

1. Прибульці, які викрали Карденаса, передбачили гігантську катастрофу і повідомили, що Каліфорнія зануриться в море.32

2. Вони робили різні прогнози щодо громадських діячів і міжнародної політичної жізні.33

3. гудити суєтність і марнославство людей і нарікали на те, як важко намагатися мати з ними дело.34

4. Багато міркували про вселенську Любві.35

5. Прибульці говорили, що відвідували Землю протягом чотирьох тисяч років. Люди поклонялися їм як богам, але вони - не богі.36

6. Вони критикували земні релігіі.37

Примітно, що відкрито проголошеної метою отриманого Бейлі послання є "підрив з одного боку західного матеріалізму, а з іншого - сентиментального поклоніння численних прихильників всіх віровчень". Зокрема, особистісна концепція Бога повинна змінитися Остраненіе, абстрактною концепцією Вищого як "Того, про кого нічого неможливо сказати" .38

Можна заперечити, що одним з основних впливів феномена НЛО на тих, хто сприймає його всерйоз, є перелом в їхніх західних наукових поглядах на реальність. Крім того, що міститься в НЛО-посланнях теологічний матеріал часто підтримує безособистісних або пантеїстичну концепцію Бога, а деякі з них прямо атакують основи віровчень, що відрізняються особливим поклонінням особистісному Божеству, - зокрема, християнство.

Ось одна з гіпотез, яка намагається це пояснити. Є істоти, наділені містичними силами, які намагаються впровадити в людське співтовариство спірітуальним філософію, засновану на космічній еволюції свідомості і безособистісної концепції абсолюту. Деякі з цих істот - гуманоїди, що прилітають до людей на НЛО, інші - можливо, такі ж люди, як і ми, яким вдалося придбати містичні здібності завдяки йогическим практикам. Для цих останніх філософія имперсонализма йде корінням в історичні традціі, такі як буддизм або індійське вчення адвайта-веданта. І ті, і інші ставлять собі за мету зберегти людство і Землю від небезпек, викликаних сучасним матеріалізмом. Саме на це і спрямовані їх програми впровадження імперсоналістіческіх концепцій Вищого.

З ведичної точки зору така спільна програма дій земних мудреців і НЛО-гуманоїдів аж ніяк не здається неймовірною. Ведична література описує світ, в якому звичайні люди і могутні йоги співіснують з великим розмаїттям людиноподібних рас. Ці раси наділені містичними сіддхамі, і багато з них звикли подорожувати на виманах. Говориться також про те, що і між йогів, і що володіють містичними силами істотами вельми поширені спиритуальной філософії, засновані на безособистісної концепції Бога.

Якщо деякі з цих особистостей стурбовані нинішнім станом справ на Землі, то вони, природно, повинні використовувати свої філософії та технології, щоб спробувати виправити ситуацію. Можливо, при цьому погано скоординовані дії великої кількості різних груп, в які входять істоти, особисті якості яких тягнуться від тамо-гуни до саттва-гуни (дивись сторінки? -?).

осягнення Брахмана

У десятому розділі (дивись сторінки? -?) Я викладав історію викрадення Бетті Андреассон, яку привели до величезної двері в підземному комплексі. В цю мить вона вийшла зі свого тіла, пройшла через двері і пережила досвід зустрічі з Єдиним. Цей досвід викликав у неї приплив великого щастя, але пояснити його вона була не в состоянііе

Бетті: Це ... словами цього не поясниш. Це чудесно. Це для всіх. Я просто не можу переказати цього.

Фред Макс: Чи не можете? Добре, а чому ви не можете?

Бетті: Тільки з однієї причини: це занадто приголомшливо і ... це неймовірно. Я просто не можу вам розповісти. Крім того, мені просто неможливо розповідати це вам.

Фред Макс: Вам наказали не ділитися цим зі мною?

Видається сумнівним, щоб ці свідчення були підказані навідними питаннями гіпнотизера, Фреда Макса. Він, мабуть, вважав, що Бетті не може описати свої переживання, тому що інопланетяни контролювали її свідомість - стандартна ідея, поширену серед дослідників НЛО-викрадень. Однак здається абсолютно ясним, що Андреассон була не в змозі передати свій досвід через те, що він в буквальному сенсі лежить за межами слів.

Стандартний метод, за допомогою якого дослідники намагаються обійти блоки в свідомості, що не дають доступу до спогадів випробуваного, полягає в наступному: людини, яка перебуває під гіпнозом, просять візуалізувати заблоковані події чи переживання так, немов він бачить їх на телевізійному екрані. Коли Фред Макс спробував застосувати цей метод до переживань Бетті, який побачив Єдине, та вигукнула:

Ах! З телевізора йде яскравий блискучий світло! Це надприродно! Промені світла, сліпучий білий світ, точнісінько наче ... [пауза] немов з телевізора світить якась фара! Боляче очам! 40

У ведичній літературі про Брахмане йдеться як про невимовному білому світі, що характеризується незмінюваність, вічністю і безмежним щастям. Уфологи, опитувати Бетті Андреассон, по всій видимості, нічого про це не знали, та й вона сама, ймовірно, теж. Осягнення кінцевого тотожності описували католицькі містики, такі як Мейстер Екхард, проте в фунадменталістской протестантської традиції воно, як правило, не згадується. І це робить цілком імовірним, що Бетті Андреассон дійсно пережила досвід осягнення Єдиного.

Ознайомтеся з термінами тексту 1. 21 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 22 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 23 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 24 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 25 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 26 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 27 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 28 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 29 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 30 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати