Головна

Ознайомтеся з термінами тексту 1. 28 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Одні з істот зверталися з нею дуже грубо, інші - виявляли цікавість: "Їх це тішило - їм дуже сподобалися мої волосся. Голови в них були великими. Але абсолютно безволосими. Навіть брів не було. Той з прибульців на першому кораблі, що звертався зі мною м'яко, захоплювався моїми бровами і віями. А самі вони не моргали! "

Поки все це тривало, один з прибульців - високий, жовчного виду чоловік, одягнений в біле і відрізняється з виду від інших, - розлютився. Він заявив, що жінку не можна було викрадати і ніхто раніше не збирався цього робити. "Вони сказали, що шкодують про те, що трапилося. Саме так і сказали. Вони просять вибачення, вибачаються: 'Подібні речі часом трапляються. Це був просто промах. А з хлопчиком нічого поганого не сталося, він в повному порядку ...' Вони просили мене зрозуміти, що це [вбивство теляти] було необхідним ". Все це прибульці передали жінці телепатично, хоча між собою вони спілкувалися, використовуючи чуже мовлення. Одна примітна деталь: високий чоловік обпік жінці обличчя, торкнувшись його, ймовірно, ненавмисно своєю рукою.

Потім він, мабуть, наклав на інші істоти якесь покарання. "Пам'ятаю, як побачила, що вони роздягнені до пояса: худі, ключиці і ребра випирають, ребер у них більше, ніж у нас ... я не знаю. Худі, ручки тонкі і все ж змогли схопити мене ... Не кігті, довгі нігті, пальці вузлуваті і шишкуваті. Неприємні на вигляд, такі маленькі, худі, кістляві ... У одного - ніс гачком, загнутий вгору і гачкуватий. Вони шаркали, волочили ноги по землі ".

Одяг на цих істот була химерної, але явно нагадує людську. "Комір як у францисканських монахів. Ремінь, черевики військового зразка, латки. Бридко, розхристана, грубо. Одне з істот виявилося жінкою. Комір у неї був зібраний у шиї в збірки - в вікторіанському стилі? На вигляд дуже негарно. Латки. Квадратна голова, дві дірки замість маленького носа або просто не ніс, а дві дірки. Яскраво-зелена. Чесне слово, вона було зеленою! Я до сих пір не можу в це повірити! .. Як вони можуть бути такими? "

Високий чоловік наказав провести викрадену жінку за різними дивним місцях, ймовірно, за різними кораблям. Вона описує величезну кімнату з панелями управління, великими телевізійними екранами і свого роду підйомником або ліфтом. Потім женіщна побачила якусь планету. "Я на столі, в очі б'є білий світ, ми злітаємо, яке важке, жирне у мене тіло - свинець! Страшна тяжкість! .. Ми потрапляємо в круглий циліндр - вжик! .. І ми в великому приміщенні! Аж дух захоплює . Всюди зірки. прекрасно, так прекрасно. Я бачила планету. Вона була великою, білої і чорної, тут - біле, там - чорне. Я бачила тільки верхню її половину. Майте на увазі, що вони жодного разу не заборонили мені підходити до вікна ".

Послідовність подій бентежила її і збивала з пантелику, але і своїм викрадачам вона також приписує збентеження. "Коли увійшов чоловік в білому і віддав наказ, я почувстовала його повагу до мене. Він здавався старим, дуже старим ... Він виглядав схвильованим, але не через мене ... Я була налякана, але мене лякав не він сам, а його замішання. Мене турбувало те, що вони не розуміють, що роблять ". Їй кілька разів повторили: "Сумно, що ми виуждени це робити".

Корабель, на якому вона перебувала, мабуть, приземлився. "Я прийшла в хвилювання, захоплення і зовсім не боялася. Я думала, вони доставили мене в якесь важливе місце ... Увійшли ще кілька людей на зразок того, що в білому, хоч і не на всіх були білий одяг. Їх було п'ятеро; двоє з них виглядали по-іншому: вузькі очі. вони не були зеленими, і очі не щілиновидні; вони були такими ж, як ті, на першому кораблі, тільки не величезні. вони здавалися важливими персонами! Може бути, докторами або вченими. Я не уявляю, чому вони не знали, що зі мною робити. Мені не дозволили підійти до вікна, але я могла бачити кораблі, обриси місцевості. Вона була горбистій, але без по-справжньому високих гір ". Тут вона зазначає, що було дуже холодно, а також чулося якесь турбувала її гудіння або гул.

"Вони були дуже люб'язними, а то, як вони рухалися, виглядало просто чудово. Всі вони шаркали ногами, роблячи великі кроки. Зростанням вище мене. Футів шість або вище". У цих істот, як і у інших, були відсутні волосся, але вони були красиво одягнені, а троє виглядали цілком схожими на людей. Вони просили полонянку пробачити їх, але попередили, що їй не дозволено нічого розповідати про свою пригоду.

Під час іншого гіпнотичного сеансу свідок згадала, що прибульці згадували про зміни: "Я не хочу більше ніколи говорити про це. Нехай це помре, залиште це в спокої ... Зміни ... Таке ось слово -" необхідні зміни "з метою повернути мене назад ". Слово "зміни", ймовірно, відноситься до імплатантах, які істоти могли помістити в тіло жінки. Існують навіть голослівні твердження про те, що за допомогою комп'ютерної томографії в її тілі дійсно були знайдені подібні імплатанти.25

Коли жінку вивели з корабля, вона дізналася пейзаж - по всій видимості, околиці Росуелла в Нью-Мексико, на захід від Лас-Крусіз. Її опустили вниз на ліфті в підземний комплекс, заповнений юрбами дивних істот. Вона чула ревіння протікає в товщі землі річки. "Їм подобалася моя реакція - побожний жах! Неймовірно! Підземне місто". Тут вона на короткий час побачилася зі своїм сином, але їх тут же знову розлучили.

Потім, гнана страхом, вона примудрилася вирватися і прослизнути в якесь приміщення, де стояли величезні резевуари, заповнені, як їй здалося, чимось на зразок частин людських тіл, плаваючих в циркулюючої рідини: "Я дивилася вниз на басейни з водою. Те , що я бачила, жахало мене ... Верхівка лисої голови. Світло був тьмяним. ... Мені здавалося, що я бачу чиюсь руку ... людську! і ще щось червоне і криваве. О, Боже! Так страшно було дивитися на це. Б-р-р! Мови, великі, виглядають по-справжньому величезними і плаваючі в рідині, темної ... вони знайшли мене, але коли вони прийшли, я лежала в кутку і плакала ".

Піймавши жінку вдруге, прибульці відвели втікачку в кімнату, де піддали її травмує обробці - ймовірно, з метою стерти спогади. "Ох! Така нестерпний біль! Спалахи, спалахи яскравого світла, щось на зразок двох проводів, приєднаних до електричної лампі. Світло немов проноситься зі свистом! Я пронизливо кричу. Мій син плаче. Вони роблять з ним те ж саме, що і зі мною. .. І знаєте, що я вам скажу? Вони не такі, як ми. Тепер я вважаю їх чимось жахливим. я відчуваю, немов побувала в Аушвіці ".

Після обробки свідка з сином повернули на один з кораблів. Під час польоту жінці показали її власний автомобіль, що знаходиться на борту судна. Мати з сином посадили в машину, і автомобіль був м'яко перенесений на землю. І вони поїхали додому, не зберігши ніяких спогадів про те, що пережили на борту невпізнаних літаючих об'єктів.

У цій чудовій історії ми зустрічаємо безліч деталей, які постійно з'являються в описах НЛО-викрадень, - фізичне обстеження, телепатичне спілкування, дивний гул, почутий жінкою, перенесення автомобіля свідка на борт НЛО, а також те, що прибульці виявляють емоції - такі, як гнів або цікавість. Очікуване запровадження імплатантах в тіло жінки ріднить цей випадок з тими, що описані Баддом Хопкнзом і Раймондом Фаулером.

Є однак і незвичайні особливості. Одна з них, зрозуміло, - це згадка про підземної базі, населеної інопланетними істотами і знаходиться десь в Нью-Мексико. Це надзвичайно спірна і суперечлива тема, яка виникала вже в зв'язку з теорією про урядово-інопланетне змові, коротко обговорювалася з третьому розділі (дивись сторінки? -?). Там я приводив заяву журналіста Говарда Блума про те, що Пол Бенневітц систематично отримував від агентів військової розвідки США, що діяли спільно з уфологом Вільямом Муром, дезфінформацію про урядовому змові і підземних базах інопланетян.

Таким чином випадок в Сімаррон оповитий особливо плутаними протиріччями, виткані з параноїдальних домислів і контрдомислов. Згідно Блуму, гіпнотична регресія, якій піддав свідка Лео Спрінкл, була проведена до того, як почалася кампанія дезінформації, спрямована проти Бенневітца.26 У той же самий час в висунутої Блумом версії цієї історії є неузгодженості в датах. Так він стверджує, що Спрінкл дзвонив Бенневітцу, щоб проконскультіроваться, оскільки випадок з цією жінкою здався йому загадковим, 27 хоча документи Лінди Хау показують, що першим жінку зустрів Бенневітц і потім вже направив її до Спрінклу.28

Оцінюючи подія в Сімаррон, следут враховувати і цю відноситься до нього інформацію. Крім того, нам необхідно також пошукати - чи є в повідомленнях про НЛО інші дані, що дають підставу припускати, що різні гуманоїдні раси розташовують на нашій планеті підземними або підводними базами, нехай навіть уряд Сполучених Штатів не має до них ніякого відношення. Наприклад, Філіберто Карденас описував, що викрадачі приводили його на підводний базу (дивись сторінки? -?). Щось подібне розповідала і Бетті Андреассон - її нібито викрали у віці тринадцяти років і провели під водою в якийсь підземний комплекс.29

Одна з особливо примітних особливостей Сімарронского випадку - це те, що діючі в ньому інопланетні істоти належать, здається, до різних фізичних типам. Згадка свідка про те, що у них "більше ребер, ніж у нас", як це не дивно, знаходить паралель з описом тіла інопланетянина, який військові нібито витягли з літаючої тарілки, яка зазнала аварії в 1948 році в Мексиці, поблизу від Ріо-Сабрінас і на південь від Ларедо, штат Техас. Анонімний користувач робіт по вилученню тіла стверджує в листах, написаних в 1978-1980 роках, що у знайденого трупа "вся черевна порожнина була укладена в конструкцію, що складається з чогось на кшталт ребер і тягнеться до самих стегон" .30

Незвичайна одяг інопланетян

Сама, мабуть, химерна деталь Сімарронского випадку - одяг прибульців, немов узята напрокат з лавки, яка торгує нарядами для маскараду. Але і вона перегукується з історією Філберт Карденаса, який при відвідуванні підводного бази в 1979 році зіткнувся з сидить на троні персонажем з дорогоцінної ланцюгом на шиї, одягненим в мантію або накидку з капюшоном.31 Крім того, незвичайний одяг виникає також і в епізоді тісного НЛО -Контакт, описаного мабуть незалежним очевидцем і мав місце через кілька місяців після події в Сімаррон в тій же самій частині Сполучених Штатів.

У 1980 році, через тиждень після Дня подяки якась пара їхала в автомобілі на північ від Денвера. Чоловік, рекламний художник, розповідає, що побачив "блакитний блакитний світло", а згодом виявилося: у нього і його супутниці випав з пам'яті приблизно годину часу. Через кілька років, 5 липня 1984 года, ці люди зазнали гіпнотичною регресії, яку провів Річард Сигізмунд, соціолог з Боулдер, штат Колорадо. Під гіпнозом жінка розповіла, що вони разом з автомобілем були підняті світловим променем і перенесені до корабля, що стояв неподалік на опорах. Якийсь безволосий, високий "людина" в блакитному вбранні гіпнотично вабив їх до себе.

Описуючи цю сцену, чоловік так відгукнувся про безглуздому вбранні цього персонажа:

Він дивиться на нас, наказуючи підійти до нього. Це - ватажок. Вождь у блакитній мантії. Це просто нерозумно. Абсолютно нелогічно. Мантія не вкладається ні в яку логіку. Йому не потрібна ніяка мантія. І взагалі нічого в подібному роді ... Він каже, що не ворушачи губами. Він каже умом.32

Підкоряючись впливу "ватажка", люди піднялися на корабель, де їх почали фізично обстежити гуманоїдні істоти, одягнені в жовті ряси з оборчатимі комірами. Жінка, що була у той час вагітною, піддалася зґвалтуванню і після викрадення серйозно захворіла. Проте, згодом з'ясувалося, що коефіцієнт інтелектуально розвитку її дитини - IQ - дорівнює 170.

Є й інші повідомлення про прибульців в дивних костюмах. Наприклад, про дружню зустріч Синтії Епплтон з високим білявим істотою, одягненим в наряд, зшитий як би з пластика, з "єлизаветинської" комірами (дивись сторінку?). Інші приклади - нашивки з емблемою змії в трьох викраденнях: Філіберто Карденаса, Вільяма Херрманна і Херберта Ширмера (дивись сторінку?). Звичайно, у багатьох випадках прибульці одягнені щодо "безлико" - в якусь подобу уніформи, а в інших - в космічні скафандри або костюми для підводного занурення.

Незвичайні одягу, про яких розповідається іноді в повідомленнях про НЛО-контактах, знаходять, цілком ймовірно, якийсь відгук, "резонанс" в людській психології. Зокрема, костюми, що нагадують маскарадні костюми - пояси, стрічки, мантії, емблеми та ордена, здається, цілком відповідають тамо-гуні, яка характеризується мріями, сновидіннями і божевіллям. Спокусливо припустити, що контакти, учасники яких одягнені в дивні наряди, є проекціями заплутаного, що знаходиться в безладді людської свідомості. Однак ми вже обговорювали це питання і з'ясували, що часом про такі контакти повідомляють люди, чиє психологічний стан оцінюється як нормальне. Є також багато даних, які свідчать про те, що деякі НЛО - фізично реальні літальні апарати.

Отже, варто розглянути наступне припущення: в окремих випадках, коли люди стикаються з химерно одягненими прибульцями, вони бачать перед собою цілком реальних істот, що знаходяться під впливом тамо-гуни. Адже мало ймовірно, щоб стилі одягу, застарілі на Землі, раптом виявилися останнім криком моди на віддалених планетах. Можливо, дивне плаття - це просто ще один з компонентів людської культури, який прибульці запозичили у людей, щоб справити враження на тих з нас, з ким вони вступають в контакт.

Я не знаю жодного випадку тісного НЛО-контакту, коли свідки розповідали б, що уфонавти були одягнені в звичайну людську одяг, що відповідає часу і країні, де відбувся контакт. Відомі проте відвідування "Людей в чорному", одягнених в сучасні костюми і краватки, які вони носили таким штучним і навмисним чином, немов бажали вразити уяву спостерігачів химерністю своїх убрань (дивись сторінки? -?).

Буває, правда, і так, що головні дійові особи контактів одягнені не в вигадливі наряди, а навпаки в надзвичайно прекрасний одяг, або, принаймні, у свідків створюється враження, що вони зустрілися з чимось дуже красивим. Приклади тому - події в Фатімі (дивись сторінки? -?), А також випадок з володаркою віспи, описаний в Додатку 2. Є й більш древні свідчення. Валле цитує знаменитого італійського математика Кардана (1501--1576), який у своїй книзі "De Subtilitate" подає таке записане його батьком повідомлення:

13 серпня 1491 року. Коли я приблизно в двадцятому годині дня закінчив звичні ритуали, переді мною належним чином з'явилися семеро чоловіків, одягнених в шовкові одягу, що нагадують грецькі тоги, і сяючу взуття. Нижні сорочки під їх блискучими червоними нагрудниками були, здавалося, зшиті з пурпура і відрізнялися незвичайною красою і веліколепіем.34

Мужі сказали, що вони "воістину створені з повітря", що живуть вони близько трьохсот років і схильні до народження і смерті. Вони вели бесіду з батьком Кардана більше трьох годин на різні філософські теми і розходилися між собою в думках про прісхожденію всесвіту. Джероме Кардан закінчує розповідь про зустріч, що відбулася з його батьком, словами: "Чи було то дійсністю або вигадкою, все це вірно" .35

Наведу для порівняння взяте з "Махабхарати" опис одягу девов, яких мудрець Вьясадева представив цареві Друпаде:

Слідом за тим Шріла В'яса, чистий мудрець, чиї діяння були великодушними, своєю аскетичної міццю нагородив царя божественним зором, і той побачив всіх синів Панду в точності такими, якими вони з'являлися в своїх колишніх тілах. Цар побачив п'ятьох юнаків в їх божественних формах як правителів космосу - в золотих шоломах і діадемах, блискучих як вогонь і сонце, широкогрудих, прекрасних на вигляд, з прикрасами, вінчаючими їх голови. На їх божественних шатах, витканих з золота, не було ні частинки пилу, а дорогоцінні намиста і діадеми цих Індра сяяли понад усяку міру. Наділені всіма благими Качесто, вони були схожі на прояви самого Шиви або на небесних васу або адітьев.36

Діви, як відомо, перебувають в саттва-гуні або "режимі" добра. Їхній одяг бездоганні, і в описах зазвичай підкреслюється, що вони сяють ясним світлом. Можна протиставити ці красу і сяйво - химерним і безглуздим одягам дивних або страхітливих на вигляд гуманоїдів, про які йдеться в деяких повідомленнях про НЛО. Як видно з цих останнім, властивості, що характеризують тамо-гуну, мають тенденцію накопичуватися разом.

Прямі нападу на людей

Отже, ясно: пригода за Сімаррон багато в чому нагадує інші НЛО-контакти. Це зрозуміло, не доводить, що історія, розказана жінкою, - достовірна, а її опис плаваючих в чанах обрубків людських тіл безсумнівно підривають довіру до неї. Ці обрубки цілком могли бути органами тварин, одного з яких убили на очах свідка, хоча вона і згадує про виднілися в рідини лисій голові і людських руках. Чи були це справді останки розчленованих людей? Є кілька повідомлень про вівісекції, скоєних над людьми за тим самим зразком, що і над тваринами, однак докази, що зв'язують ці випадки з НЛО, не надто надійні.

Про один епізод, що стався в Індії в 1958 році, коли імовірно був убитий і розчленований людина, повідомляє англійська дослідниця НЛО Дженні Рандлз. Свідком його став індійський бізнесмен, який побажав залишитися анонімним і не дозволив знімати розмову з нас на плівку. Він розповів, що бачив, як днем ??при ясному світлі приземлився НЛО і з нього вийшли чотири істоти зростанням в три фути. Неподалік біля скель грали двоє хлопчиків, які згодом зникли. Один з них був знайдений потім мертвим. Кілька органів у нього були вирізані, немов їх видалив "майстерний хірург". Другий перебував в кататоническом трансі і помер через п'ять днів в лікарні, не сказавши ні слова.37 Все це подія немов би повторює вже відому вам схему випадків умертвіння тварин, але підтверджують його докази занадто слабкі, бо виходять від одного свідка.

Відомий також інцидент в Бразилії, коли людина була убита способом, у всіх деталях збігається з типовими випадками псування скота.38 Однак і тут залишилося невідомим, що або хто скоїв цей злочин.

Про випадки нападу на людей НЛО, озброєних світловими променями, у віддалених лісових областях на півночі Бразилії повідомляє Жак Валле. Як правило це невеликі об'єкти в формі ящика, які місцеві жителі називають "чупа". Вони літають над землею, кидаючи вниз промені сліпуче яскравого світла. Іноді ці об'єкти нападають на людей, "випалюючи" їх вузько сфокусованим променем. Вплив, мабуть, буває різним. У деяких випадках промені викликають хвороби, в інших - жертва вмирає: або від прямого удару променя, або від побічних ефектів, таких, як серцеві напади.

Ось один із прикладів подібного впливу. Раймундо Соуза, сорокарічний мисливець-професіонал, відомий міцним здоров'ям, жив в Парнараме, неподалік від Сао-Луїс на півночі Бразилії. Полювали Соуза і його товариші так: влаштовували на деревах "скриткі" і сідали в них в засідку ночами. Коли під деревом з'являвся олень, вони направляли йому в очі спалах світла. Олень на мить застигав на місці, і його неважко було застрелити.

Одного разу серпневої ночі 1981 року Соуза, сидячи в засідці на дереві, запалив сірник, щоб прикурити сигарету. Тут же на мисливця спікірував літаючий об'єкт і направив промінь на Соуза і його товариша Анастасіо Барбосу. Побачивши, що відбувається, Барбоса швидко зліз з дерева і сховався під кущами, спостерігаючи звідти, як об'єкт кружляє над деревом. На наступний ранок він знайшов на землі труп товариша. Одна рука Соуза була зламана при падінні, а на різних частинах його тіла, за винятком особи, виднілися багряні відмітини. Плями були круглими і гладкими, як синці або синці, діаметром від дюйма до двох, але ніяких ран або проколів на тілі не було. Оскільки розкриття не проводилося, причина смерті залишилася невстановленою. Проте, Барбоса підозрює, що це було вбивство. Більшість своєї інформації про Раймундо Соуза Жак Валле отримав від лейтенанта Мажели з Сао-Луїса, який в 1981-1982 роках був начальником поліції в Парнараме.39

Ці повідомлення з Бразилії були єдиними, які мені вдалося розкопати, коли я став перевіряти припущення про те, що світлові промені, генеровані НЛО, здатні вбивати людей. Однак є чимало історій, які нібито підтверджують, що непізнані літаючі об'єкти атакували землян подібними променями.

В Америці нападу зазнав Едді Дойл Уебб, сорокап'ятирічний водій вантажівки з Грінвіль, штат Міссурі. Рано вранці 3 жовтня 1973 року Уебб зауважив, що його тягач з причепом наздоганяє якийсь яскраво освітлений об'єкт в формі ріпи шириною в двохлінійні автомобільну дорогу. Коли водій висунувся з вікна, щоб краще розгледіти дивний об'єкт, в обличчя йому вдарила "червона спалах вогню", засліпив Уебба і частково оплавився оправу його очков.40 Шофера госпіталізували з "важким зниженням зору в обох очах невідомої етіології", але протягом наступних трьох тижнів зір поступово восстановілось.41 Потім того пішла тривала битва між Веббом і страховою компанією - водій вимагав компенсації за збитки, завдані його очам на робочому місці. Мабуть, компанія не бажала включати напад НЛО з переліку ризиків, які охоплюються страховим полісом.

Інший випадок світловий атаки стався в Іспанії. 28 січня 1976 року двадцятичотирьохрічний фермер на ім'я Мігель Карраско після півночі повертався пішки з дому своєї дівчини, що жила в Бенкасоне, і раптом побачив потужний світловий промінь, випущений з дивного корабля, що пересувався в повітрі. Хлопець кинувся бігти, але з корабля вискочили два високих худих істоти, які засліпили і паралізували його якимось променем. Мігель прийшов до тями о пів на третю ночі на порозі свого будинку - він бився у двері і кричав: "Люди зі зірок повернуться ... впустіть мене і замкніть двері!" Місцевий доктор виявив на щоках Мігуель дивні опіки і направив його на лікування в лікарню. Однак через сім годин опіки пройшли, і лікар, який лікував хлопця, доктор Маурік Геар згодом зізнався: "Ми так і не зрозуміли, що їх викликало" .42

Перенесемося тепер до Арізони. Увечері 5 листопада 1975 року семеро лісорубів поверталися додому після довгого робочого дня в національному утішному заповіднику Апачі-Сітгрівз. Вони їхали по вибоїстій лісовій дорозі, коли побачили крізь дерева якийсь жовтий вогник і незабаром в поле зору здався дискообразний НЛО, парівшій в повітрі. Один з них, Тревіс Уолтон, спонукуваний цікавістю, вийшов з вантажівки і попрямував до корабля. Шестеро його товаришів бачили, як з НЛО вирвався сліпучий зелено-блакитний промінь, який збив Тревіса з ніг. Лісоруби в страху кинулися геть, а коли через кілька хвилин повернулися, Уолтона ніде не було видно.

Влада не повірили їх розповіді і спочатку запідозрили вбивство. Однак все, крім одного, лісоруби, колишні нібито свідками зустрічі Тревіса Уолтона з НЛО, пройшли випробування на "детекторі брехні", які виявили: ці люди переконані, що розказана ними історія - чистісінька правда. (Одного з них тестувати не стали, оскільки вважали: хлопець перебуває в настільки збудженому стані, що перевірка на поліграфі нічого не дасть.) Поліція вислала на місце події кілька пошукових загонів, але посилені розшуки не виявили жодних слідів Тревіса Уолтона. Він з'явився сам через кілька днів і розповів, що після удару променем прийшов до тями на борту НЛО в оточенні прибульців дивного вигляду. Мабуть, вони протримали його у себе п'ять днів, а потім висадили на пустинній дорозі. Це всього лише початок його історії, переказувати її повністю я не стану, оскільки в даному випадку мене цікавить лише той факт, що повідомлення про атаку світловим променем було підтверджено шістьма свідетелямі.43

Ще одну історію подібного роду в 1989 році розповів уфологу Джону Тіммерманом якийсь Френсіс П. Уолл. Під час Корейської війни він був рядовим першого класу. На початку весни 1951 року його рота готувалася до артилерійському обстрілу одного з селищ в області Залізного трикутника неподалік від Чорвона. До них підлетів світиться дискообразний НЛО, і Уолл попросив дозволу у командира роти пальнути по ньому. Він вистрілив з гвинтівки М-1, зарядженої бронебійними патронами, і, коли куля вдарила в корпус диска, почув звук металу, який вдарив об метал. Об'єкт "сказився" і почав безладно носитися над розташуванням роти, кліпаючи вогнями. Потім він, мабуть, приготувався атакувати людей, запустивши на повну потужність щось на зразок генератора:

Потім ми почули якийсь звук - до цього взагалі нічого не було нічого чутно ... Звук, схожий на ... ну, на той, який чуєш, коли додають газу дизельному локомотиву. Ось так звучала і ця штуковина. А потім ми були атаковані - так, я думаю, можна це назвати. У всякому разі, нас обстріляли чимось на зразок променя, який випускає спалахами, хвилями, які можна було розгледіти лише, якщо вони спрямовані прямо на тебе ... І тоді відчуваєш у всьому тілі якесь гаряче, пекуче відчуття, немов щось то проникає в тебя.44

Спочатку, як розповідав Уолл, здавалося, що промені не заподіяли людям ніякої шкоди. Однак, продовжує він, "три дні по тому вся рота була евакуйована" швидкою допомогою ". Довелося пробиватися туди і вивозити наших хлопців на колесах, вони занадто ослабли, щоб йти своїми ногами" .45 Світлові промені в цьому інциденті відрізняються від тих, які описуються в історії з Уолтоном. Хоча треба сказати, що і нападу на лісоруба передував звук, що нагадує гуркіт потужного мотора. За словами Уолтона, цей гул або рев пролунав безпосередньо перед тим, як його вдарив промінь: "Раптом я здригнувся від потужного громового сплеску звуку, який видавав корабель. Я аж підстрибнув на місці від цього реву - це було схоже, ніби разом запустили безліч турбінних генераторів ".46

Люди в чорному

Розповіді про так званих "людей в чорному", або ЛВЧ, утворюють ще одну категорію даних, пов'язаних з передбачуваними ворожими діями інопланетян проти людей. У типовій історії подібного роду очевидця НЛО-контакту або уфолог відвідує дивна людина - іноді їх буває кілька - і наказує зберігати в таємниці будь-яку інформацію про феномен НЛО, якій той має. За наказом слід загроза: якщо він не послухається, до нього буде застосовано насильство. У багатьох випадках ці ЛВЧ на вигляд нічим не відрізняються від людей, і їх часто приймають за урядових агентів. Це характерно для тих оказій, коли "люди в чорному" є до військовослужбовців, які в порушення підписки про секретність, розкривали інформацію про НЛО.

Однак нерідко буває і так, що вигляд страхітливих відвідувачів не повною мірою відповідає людському. Як правило вони одягнені в важкі, громіздкі чорні шати, тілесну їх зовнішність відрізняють ненормальні риси, а поведінка таких візитерів - химерно або абсурдно. Уявіть, яке це все справляє враження з поєднанні з проявом надприродних здібностей - ЛВЧ здаються нелюдськими, примарними істотами, грубо замаскованими під людей.

Типову історію про "людей в чорному" виклав психіатр Бертольд Шварц. Головна дійова особа в ній - лікар з Орчед-Біч, штат Мен, доктор Герберт Хопкінз. Власне уфологічних дослідженнями лікар не займався до того, як йому одного разу довелося застосувати гіпноз для дослідження спогадів очевидця тісного НЛО-контакту по імені Девід Стівенз. Це, мабуть, і привернуло до нього увагу якоїсь надзвичайно дивною особистості.

Суботньої вночі 11 вересня 1976, коли Хопкінз залишився вдома один - дружина з сином поїхали в кіно, - пролунав телефонний дзвінок. Чоловік, який дзвонив представився віце-президентом уфологічної організації з Нью-Джерсі, якій, як з'ясувалося згодом, насправді не існує. Він попросив дозволу прийти і обговорити випадок викрадення, який вивчав Хопкінз. Лікар запросив "віце-президента" до себе.

Той з'явився біля дверей Хопкінз майже миттєво - мабуть, йому не довелося витрачати часу на те, щоб переміститися з місця, звідки він дзвонив, до будинку лікаря. Одягнений відвідувач був як власник похоронного бюро - в бездоганний чорний костюм. На його лисій голові повністю були відсутні брови і вії. Він сів нерухомо, як манекен у вітрині магазину, і поставив Хопкінз кілька питань на уривчасто англійською, монотонно і без вираження вимовляючи окремі слова, розділені рівними проміжками. Коли він рукою в рукавичці потер свій прямий, безгубий рот, виявилося, що той нафарбована губною помадою.

Вони розмовляли деякий час, а потім відвідувач раптом сказав, що у Хопкінз в лівій кишені лежать дві монетки (що було правдою), і попросив вийняти їх. Хопкінз дістав монету, і "віце-президент" запропонував покласти її йому на долоню. Як розповідає Хопкінз, "блискуча монетка в один цент стала тепер сверкающе срібною ... вона повільно стала світло-блакитний, а потім почала розпливатися у мене на очах ... Вона ставала все більш незрозумілою, а потім зробився, як би парообразной і поступово повністю розтала ".47 Хопкінз заявив, що це був" спритний трюк ", і попросив людину змусити монету повернутися. Той відповів: "Ні ви, ні будь-хто інший на цьому плані (НЕ планеті, а саме плані) ніколи більше не побачить цю монету знову" .48




 Ознайомтеся з термінами тексту 1. 17 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 18 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 19 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 20 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 21 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 22 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 23 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 24 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 25 сторінка |  Ознайомтеся з термінами тексту 1. 26 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати