Головна

Адріан все ще тримав мене, і навіть уві сні, я могла відчувати запах його шкіри і одеколону

  1.  Адріан говорив, що завжди, коли ми перебували разом, наші аури зв'язувалися між собою.
  2.  Аналогічно, у Лісса і Адріана були різні особливості використання духу.
  3.  В останній момент я опустила ніж який тримала і вихопила з-за пояса кол - дещо перевіряє мою координацію.
  4.  Питання 4. Способи виявлення, фіксації, вилучення і консервації запахових слідів
  5.  Час від часу відбувалися речі за якими я не могла встежити, але в цілому, я змогла встежити, що відбувалося.
  6.  Час збереження запахових слідів

"Так, я буду чесний.

Якби Бєліков був десь поруч, живий і такий яким був колись? У нас з тобою виникли б проблеми.

Я не хочу думати про те, що б було між нами в цьому випадку. ну, не варто витрачати на це час.

Його тут немає.

" Я все ще.

Я все ще хочу спробувати ", сказала я лагідно.

"Я б продалжал пробувати, навіть якби він повернувся.

Мені тільки доводиться нелегко дозволяти комусь, я весь час хочу рухатися вперед. »

"Я знаю.

Все що ти робила, ти робила заради кохання.

Я не можу сердитися на тебе за це.

Це звичайно нерозумно, але така любов. ти хоча б уявляєш, що я можу зробити заради тебе? Щоб ти була в безпеці? "

"Адріан.

Я не могла зустрітися з ним поглядом.

Несподівано я відчула себе незаслужівающей його.

Його було так легко недооцінити.

Все що я могла зробити, це нахилити голову до його грудей і дозволити йому обійняти мене.

"Мені дуже шкода."

"Шкодую за те, що ти збрехала", сказав він, цілуючи мене в лоб.

"Не слід особливо виправдовуватися за те, що любиш його.

Це частина тебе, частина, яку ти повинна відпустити, але все ж це те, що робить тебе такою, яка ти є ".

Частина, яку ти повинна відпустити.

Адріан мав рацію, і це було жахливо страшно визнати.




 Але це не означає, що я цього хотіла. |  Володимирі. |  Поки їй не дуже щастило, слава богу. |  Якщо ти дійсно мій друг, ти повинен знати це. |  Я не повинна була коливатися. |  ТРИНАДЦЯТЬ |  Скажи Тетяні, що хочеш поїхати зі мною в Лехай. |  Коечто, крім нього. |  Мені б слід було бути улещеної тим, що таємниця, прихована від мене, об'єднала їх, але я не могла. |  Я знаю, що ви збираєтеся робити, і це дійсно погана ідея. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати