На головну

Ігри на знайомство

1.  I.2. КОРОТКЕ ЗНАЙОМСТВО З ведами.
  2.  Вступне ЗАНЯТТЯ. ЗНАЙОМСТВО З КЛІНІКОЮ
  3.  НАВІЩО ПОТРІБНО ЗНАЙОМСТВО З ЛОГІКОЮ?
  4.  НАВІЩО ПОТРІБНО ЗНАЙОМСТВО З ЛОГІКОЮ?
  5.  знайомство
  6.  знайомство
  7.  знайомство

Сніжний ком

Мета: розвиток уваги, знайомство.

Час: 10-15 хв.

Кількість учасників: від 10 до 40.

Місце проведення: будь-який, але учасники повинні сидіти всі разом в колі.

Вожатий пояснює правила: "Друзі, зараз ми спробуємо познайомитися з усіма разом. Для цього потрібно бути дуже уважними. Правила нашої гри такі: перша людина називає своє ім'я. Його сусід називає ім'я першого і своє. Сусід сусіда називає ім'я першого, другого і своє . І так далі".

1 чол. Петя;

2 чол. Петя, Вася;

3 чол. Петя, Вася, Олена;

4 чол. Петя, Вася, Лена, Оля ...

Бажано щоб вожатий виявився останнім і правильно без помилок назвав всі імена хлопців (завоювання розташування групи).

Варіанти цієї гри:

1. назвати своє ім'я і зробити який-небудь рух;

2. ім'я + слово, з яким ти асоціюєшся;

3. ім'я + слово, предмет, який тобі подобається на ту ж букву.

Годинники

Мета: розвиток комунікативних навичок, знайомство.

Час: 60 хв.

Кількість учасників: від 24 до 30.

Місце проведення: в просторому приміщенні.

Матеріали: аркуші паперу із зображенням великого годинника на кожного члена групи, ручки, 14 тем розмови, заготовлених заздалегідь.

Ведучий роздає кожному учаснику годинник. Дається кілька хвилин, щоб все призначили один одному зустрічі на певний час і записали ім'я свого товариша навпроти певного часу. Не можна зустрічатися з однією людиною 2 рази.

Всі показують годинник із заповненими поділами.

Вожатий оголошує: "Зараз час дня і о першій годині дня ми говоримо про те, яку музику ми любимо. У вас є 3 хвилини". Хлопці знаходять людину, з якою у них призначена зустріч на годину і базікають з ним про музику.

"А тепер 2 години. І ми говоримо про те, як вчора ми збиралися в табір і що нам сказали рідні на прощання", і т.д.

Методичний посібник для вожатого |  Приклади суб'єктних проявів дитини |  Дорога в табір |  завдання оргперіод |  Кілька дружніх порад |  Гальмо-гальмо |  Маленькі діти (4-8 років) |  шукайте його |  Ігри на розвиток творчого мислення |  Газета. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати