Головна

герундій

1.  G 3 Герундій у функції прийменниково доповнення
  2.  G 4.2 Герундій у функції правого визначення
  3.  G 5 Оглядові вправи на інфінітив і герундій
  4.  герундій
  5.  герундій
  6.  герундій
 ФУНКЦІОНУВАННЯ  ПЕРЕКЛАД
 а) як підмет б) як іменна частина складеного присудка (в поєднанні з дієсловом-зв'язкою to be) В) як частина складеного дієслівного присудка (після дієслів to begin, to start, to continue, to stop та ін.) г) як додаток (після дієслів to enjoy, to prefer, to remember, to be fond of) Д) як визначення (в цій функції герундієві, як правило, передує іменник з приводом of) Е) як обставина мети, слідства, способу дії та ін. (Після прийменників of, after, before, in; by; besides, without)  а) переводітсяотглагольним іменником, іноді невизначеною формою дієслова:Reading is my hobby. - Читання (читати) - моє захоплення.б) перекладається іменником:Her greatest pleasure is reading. - Її найбільше задоволення - читання.в) перекладається інфінітивом, іменником:I started translating my English book. - Я почала переводити (переклад) англійської книги.г) переводітсялічной формою дієслова в підрядному реченні, іменником: I am fond of reading. - Я люблю читання. I remember reading this book. - Я пам'ятаю що читав цю книгу.д) переводітсясуществітельним:There are three ways of translating the passive voice. - Існує три способи перекладу пасивного застави.е) перекладається дієслово, іноді іменником з прийменником:I translate this book without using a dictionary. - Я перекладаю цю книгу, не використовуючи словник (без використання словника).

Test 5 GRAMMAR |  Learning a Foreign Language |  ВИПАДКИ ВЖИВАННЯ |  Множини іменників |  Поворотній і вказівних займенників. |  Прикметники, що мають два ряди ступенів порівняння |  Числівник (Numeral) |  Допоміжні дієслова to do, to be, to have, shall, will, should, would |  CAN, MAY, MUST, SHOULD, OUGHT TO, NEED, WOULD, SHALL, WILL, DARE. |  Perfect Progressive Tenses - Досконале тривалий час |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати