Головна

Завдання 6. Переведіть пропозиції на англійську мову.

1.  Adobe Photoshop. Завдання № 1.1. Інструменти виділення і малювання. магнітне ласо
  2.  I. Завдання на курсовий проект
  3.  I. Перепишіть наступні пропозиції, випишіть з них дієслово-присудок, визначте його відовременние форму. Переведіть пропозиції на російську мову.
  4.  I. Перепишіть наступні пропозиції, визначте в кожному з них відовременние форму і стан дієслова-присудка. Переведіть пропозиції на російську мову.
  5.  I. Поставте наступні пропозиції в запитливо і негативну форму.
  6.  I. Поставте наступні пропозиції в запитливо і негативну форму.
  7.  II ТЕХНІЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ НА АНГЛІЙСЬКА МОВА

1. Він їсть овочі щодня.

2. Зараз я їм суп.

3. Я вже поїв салат.

4. Ти вчора їв торт?

5. Вчора він в цей час він їв морозиво.

6. Він сказав, що вже з'їв суп.

7. Я співаємо салат пізніше.

8. Завтра в цей час я буду є мій улюблений салат.

9. До третьої години я вже все співаємо.

10. М'ясо їдять не все.

11. Салат їли з апетитом.

12. Завтра будуть їсти рибу.

13. Бутерброди вже з'їли.

14. Вчора вже до 3-ї години все з'їли.

15. Через годину все буде з'їдено.

Завдання 7. Складіть пропозиції, вживши дієслово TO MAKE в усіх часах активного застави, і переведіть їх на російську мову.

Завдання 8. Складіть пропозиції, вживши дієслово TO BUILD в усіх часах пасивного застави, і переведіть їх на російську мову.

Завдання 9. Складіть пропозиції, вживши модальнідієслова CAN, MAY, MUST, і переведіть їх на російську мову.

Завдання 10. Переведіть пропозиції на російську мову, підкресліть і назвіть всі неособисті форми дієслова.

1. Sorry to have placed you in this disagreeable situation.
  2. Being very ill, she could not go to school
  3. The first rays of the rising sun lit up the top the hill.
  4. I am very happy to have had the pleasure of making your acquaintance.
  5. We are looking forward to seeing you again.

Завдання 11. переведіть пропозиції російською мовою, підкресліть і назвіть всі конструкції з неособовими формами дієслова (складне підмет, складне доповнення, абсолютна причетна конструкція).

1. The bridge having been swept away by the flood, the train was late.

2. You are supposed to graduate in four years.

3. She felt her hands tremble.

4. I shall have your taxi kept at the door.

5. In the middle of the lecture Dr.Sommerville happened to pause and look out of the window.

застосування ТСО |  ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КОНТРОЛЬНИХ ЗАВДАНЬ |  Завдання 5. Передайте пропозиції в пасивному стані. Переведіть на російську мову. |  Завдання 8. Переведіть пропозиції, підкресліть і назвіть всі неособисті форми дієслова. |  THE RUSSIAN FEDERATION |  Завдання 6. Переведіть пропозиції на англійську мову. |  THE UNITED KINGDOM |  THE UNITED STATES OF AMERICA |  Завдання 6. Переведіть пропозиції на англійську мову. |  Завдання 12. Прочитайте і письмово переведіть текст на російську мову. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати