Головна

Завдання 6. Переведіть пропозиції на англійську мову.

1.  Adobe Photoshop. Завдання № 1.1. Інструменти виділення і малювання. магнітне ласо
  2.  I. Завдання на курсовий проект
  3.  I. Перепишіть наступні пропозиції, випишіть з них дієслово-присудок, визначте його відовременние форму. Переведіть пропозиції на російську мову.
  4.  I. Перепишіть наступні пропозиції, визначте в кожному з них відовременние форму і стан дієслова-присудка. Переведіть пропозиції на російську мову.
  5.  I. Поставте наступні пропозиції в запитливо і негативну форму.
  6.  I. Поставте наступні пропозиції в запитливо і негативну форму.
  7.  II ТЕХНІЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ НА АНГЛІЙСЬКА МОВА
  1. Я роблю домашню роботу кожен день.
  2. Зараз я роблю домашню роботу.
  3. Я вже зробив домашню роботу.
  4. Ти вчора робив домашню роботу?
  5. Він вчора три години робив домашню роботу.
  6. Він сказав, що вже зробив домашню роботу.
  7. Я зроблю домашню роботу завтра.
  8. Завтра в цей час я буду робити домашню роботу.
  9. До третьої години я вже зроблю домашню роботу.
  10. Домашню роботу роблять не всі.
  11. На тому уроці домашня робота була зроблена.
  12. На наступний урок домашня робота буде зроблена.
  13. Домашня робота вже зроблена.
  14. Вчора вже до 3 години домашня робота вже була зроблена.
  15. До третьої години домашня робота буде зроблена.

Завдання 7. Складіть пропозиції, вживши дієслово TO STUDY в усіх часах активного заставу, і переведіть їх на російську мову.

Завдання 8. Складіть пропозиції, вживши дієслово TO EXPLAIN в усіх часах пасивного застави, і переведіть їх на російську мову.

Завдання 9. Складіть пропозиції, вживши модальнідієслова CAN, MAY, MUST, і переведіть їх на російську мову.

Завдання 10. Переведіть пропозиції на російську мову, підкресліть і назвіть всі неособисті форми дієслова.

1. The child was happy to have been brought home.

2. Being busy, he postponed his trip.

3. She suspected him of deceiving her.

4. The driving wheel of the machine is broken.

5. Having stopped crying, the child quieted down to thinking.

Завдання 11. Переведіть пропозиції на російську мову, підкресліть і назвіть всі конструкції з неособовими формами дієслова (складне підмет, складне доповнення, абсолютна причетна конструкція).

1. His invention is considered to be of great importance.

2. The hour being late, she hastened home.

3. I heard him playing the piano in the house.

4. I must have my hair cut tomorrow.

5. They walked quickly through street after street, the Dodger leading and Oliver at his heels.

СТРУКТУРА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ |  НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ |  Інтернет-сайти |  застосування ТСО |  ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КОНТРОЛЬНИХ ЗАВДАНЬ |  Завдання 5. Передайте пропозиції в пасивному стані. Переведіть на російську мову. |  Завдання 8. Переведіть пропозиції, підкресліть і назвіть всі неособисті форми дієслова. |  THE RUSSIAN FEDERATION |  Завдання 6. Переведіть пропозиції на англійську мову. |  THE UNITED KINGDOM |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати