Головна

Методика незакінчених пропозицій

  1.  А) Методика проведення заняття
  2.  А) Методика проведення заняття
  3.  Апаратура. Техніка и методика галотерапії
  4.  БЕРЕЗІН Ф. Б., Мірошников М.П., ??СОКОЛОВА Е. Ю. Методика багатостороннього дослідження особистості. - М., 1994.
  5.  Бородич А. М. Методика розвитку мовлення дітей. - М .: Прочвещеніе, 1981. - 256 с.
  6.  Вступ. МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ СИТУАЦІЙНИХ СЕМІНАРІВ
  7.  Види безсполучникових складних речень

В ході практики я дізнався (а) ___

Навчився (сь) ___

Зрозумів (а) ___

Найважчим для мене було ___

Найбільше мені сподобалося, вдалося ___

Таблиця «+, -, цікаво»

     

- Рефлексія в формі есе.

Есе - прозовий (рідше поетичне) твір невеликого об'єму і вільної композиції, що трактує приватну тему і передає індивідуальні враження та міркування, пов'язані з нею. У перекладі з французької слово "essai" означає "спроба, проба, нарис" (тому, ймовірно, не слід писати в заголовку своєї роботи "Спроба есе"); в латинській існувало слово "exagium" - "зважування".

Головна прикмета есе як жанру - вільна композиція. Послідовність викладу підпорядкована тільки внутрішньою логікою авторських роздумів, мотивування, зв'язки між частинами тексту часто носять в есе асоціативний характер. Звідси особливий синтаксис - безліч неповних речень, запитання й оклику конструкції. У пунктуації - крапки, ніби запрошують до соразмишленіе.

Есеїстична стиль відрізняється підкресленою суб'єктивністю, образністю, афористичністю, використанням розмовної лексики. Для нього характерні індивідуальна імпровізація в трактуванні твору, будь-якої проблеми або теми, невимушена, в дусі вільної бесіди з читачем, манера викладу.




 Орієнтовна програма аналізу виховного процесу у класі. |  Цілі і завдання виховної діяльності. |  Здійснення діяльнісного підходу орієнтує виховну роботу на організацію різної діяльності. |  Яким я бачу учня |  Висновки по роботі. |  Система роботи з батьками |  Методика підготовки і проведення батьківських зборів. |  проведення мікродослідження |  Основна частина. |  Поради. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати