Головна

практичне завдання

  1.  Adobe Photoshop. Завдання № 1.1. Інструменти виділення і малювання. магнітне ласо
  2.  I. Завдання на курсовий проект
  3.  II. ЗАВДАННЯ НА КОНТРОЛЬНУ РОБОТУ 1 сторінка
  4.  II. ЗАВДАННЯ НА КОНТРОЛЬНУ РОБОТУ 10 сторінка
  5.  II. ЗАВДАННЯ НА КОНТРОЛЬНУ РОБОТУ 11 сторінка
  6.  II. ЗАВДАННЯ НА КОНТРОЛЬНУ РОБОТУ 12 сторінка
  7.  II. ЗАВДАННЯ НА КОНТРОЛЬНУ РОБОТУ 13 сторінка

Вправа

Переведіть на англійську мову наступні пропозиції, звертаючи увагу на союзи, прийменники і частки.

1. Він роз'їжджає на таксі, а я ходжу пішки. хоча він зовсім молодий, а мені вже під вісімдесят. де ж справедливість і повагу до людей похилого віку, я вас питаю?

2. Дощ лив и в суботу, и в неділю. Тому ми не змогли організувати ні пікнік, ні турнір по футболу.

3. А не подобається фільм, так і не дивися. И не заважай дивитися іншим.

4. Він хотів стати перекладачем, и став їм.

5. Це його книга, а не твоя. - хіба?

6. Не він провадив досліди, а його асистент. А йому адже ще тільки вісімнадцять років.

7. вона жгарна дівчина! ви тільки Подивіться на неї!

8. Ось його-то я ніколи и не бачила.

9. У минулі вихідні ми и вирушили до них в гості.

10.Ось тут-то я ніколи и не був. Але ж це чудове місце. тут можна и на пляжі позасмагати, і по музеям походити.

11. Рівень води підвищився в два рази. Так що мені було не до свята.

12.І далі повідомляйте нам о її стані. Якщо їй стане гірше, негайно пошліть за доктором.

13.від безсонної ночі у неї страшенно розболілася голова.

14. Обсяг продажів уже збільшився на 15%, с 20 000 000 до 23 000 000 рублей. И це тільки початок зростання. Ми плануємо збільшити обсяг продажів мінімум в два рази.

15. Вони так і не з'явились. Більше ніхто їх не бачив. І ми теж.

16. Він ж вегетаріанець и їсть тільки фрукти та овочі. хіба ти не знав про це?

17.В статті мова йде про реформи в області освіти. Згідно з опитуванням громадської думки зСім з десяти опитаних вважають, що реформи просуваються повільно.

18. Відстань від мене! Мені зараз не до цього.

19.на діаграмі видно, що за Останніми роками спостерігається неухильне зростання народжуваності в країні. Тільки за дев'ять місяців цього року народжуваність зросла на 3.5 відсотка.

20. Ти не повинен пасувати перед труднощами. - Я б и не пасувати, якби знав, що мені робити.

21. «Що ж Ви мовчите? відповідайте на питання квитка. адже ви ж говорите, що готувалися к іспиту ». але він нічого не міг сказати по першого питання. І на друге питання він теж не відповів.

22.на вульгарної тижня вона запросила нас к собі, и ми прийшли. Ми відчували себе винуватими перед ній, але вона и увазі не показала, що сердиться на нас.

23. «Ви, мабуть, втомилися с дороги, и вам не до розмов. Відпочивайте. зустрінемося через дві години". Він дав їм ключі від їх номерів, и вони пішли.

24. Наш місто знамените своїми музеями. тільки в центральному районі міста їх більше десяти. А всього їх близько ста.




 Глава 6. ПЕРЕКЛАД ГЛАГОЛА |  практичне завдання |  Глава 7. ПЕРЕКЛАД ПРИЧАСТЯ |  практичне завдання |  Глава 8. ПЕРЕКЛАД дієприслівник |  практичне завдання |  Особисті займенники. |  практичне завдання |  Глава 10. ПЕРЕКЛАД ІМЕНІ числівників |  практичне завдання |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати