загрузка...
загрузка...
На головну

Оцінка екологічного благополуччя території за показниками соматичної захворюваності населення, медико-генетичним і імунологічних показників.

1.  C. Оцінка праці підлеглих.
  2.  F06 / Інші психічні розлади, обумовлені пошкодженням і дисфункцією головного мозку або соматичною хворобою.
  3.  F68.0 Перебільшення соматичної симптоматики з психологічних причин.
  4.  I. САМОСОЗНАНИЕ І САМООЦІНКА В МОЛОДШОМУ ШКІЛЬНОМУ ВІЦІ
  5.  I. Становлення екологічного права
  6.  IV етап. Комплексна оцінка результатів.
  7.  L 50 ОЦІНКА ПРИДАТНОСТІ КАНДИДАТА НА рукоположення

Мета завдання: Ознайомитися з основними показниками, що характеризують стан здоров'я населення на території. Освоїти методику розрахунку інтенсивних і екстенсивних показників здоров'я. Провести оцінку території за критеріями стану здоров'я населення, що застосовуються при оцінці екологічного благополуччя території.

Зміст і порядок проведення роботи: На підставі даних ситуаційної задачі (Додаток 7) провести розрахунок екстенсивних та інтенсивних показників здоров'я. Методом критеріальних оцінок виявити ступінь екологічного неблагополуччя території: зона надзвичайної екологічної ситуації, зона екологічного лиха, екологічне неблагополуччя та ін.

Для цього необхідно розрахувати і дати порівняльну оцінку за такими основними показниками здоров'я:

Загальна поширеність захворювань серед населення (Інтенсивні показники, випадки на 1000 осіб дитячого або дорослого населення):

загальне число випадків захворювань на території

x 1000

чисельність населення на території

Поширеність захворювань серед населення по кожній групі хвороб (Інтенсивні показники, випадки на 1000 осіб дитячого або дорослого населення):

число випадків захворювань по групі хвороб

x 1000

чисельність населення на території

Результати розрахунку показників здоров'я та порівняльної оцінки з фоновими величинами (додаток 8) відповідно до таблиці 2 внести в таблицю № 1 і оцінити по Додатку 1.

Таблиця 2

Аналіз захворюваності на підконтрольній території

Група хвороб  Абсолют. число випадків  Показник на 1000  Ранг  Пайовий внесок (екстенс пок.)  фонове значення  Перевищення фону, раз
 1.2. і т.д.            

Методичні вказівки |  Пояснювальна записка. |  Загальні вказівки. |  Комплексну оцінку ЕКОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ З УРАХУВАННЯМ МЕДИКО-ДЕМОГРАФІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ, ЗАХВОРЮВАНОСТІ, ВОДНІЙ І Аерогенний НАВАНТАЖЕННЯ. |  Показники і критерії небезпеки хімічного забруднення атмосферного повітря |  Додаток 1 |  Примітки |  Додаток 2 |  додаток 3 |  додаток 4 |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати