загрузка...
загрузка...
На головну

Герой нашого часу

1.  D. ВСТАНОВЛЕННЯ ЧАСУ
  2.  D. ВСТАНОВЛЕННЯ ВРЕМЕНИ.................................................................................................. 21
  3.  Fork, створюючи тим самим копію нашого процесу. У такій ситуації функція open повертає 0 для дочірнього
  4.  I. Два підходу до часу
  5.  II. Загальний розрахунок часу на тему
  6.  II. Визначення асцендента і побудова гороскопу за відомим часу народження.
  7.  III. Розподіл навчального часу по семестрах, тем і видів навчальних занять

Журнал Печоріна

княжна Мері

<...>

16-го червня

І довго я лежав нерухомо і плакав гірко, не намагаючись утримувати сліз і ридань; я думав, груди моя розірветься; вся моя твердість, все моє холоднокровність зникли як дим; душа знесилила, розум замовк, і якби цієї хвилини хтось мене побачив, він би з презирством відвернувся.

Коли нічна роса і гірський вітер освіжили мою палаючу голову і думки прийшли в звичайний порядок, то я зрозумів, що гнатися за загиблим щастям даремно і безрозсудно. Чого мені ще треба? - Її бачити? - Навіщо? чи не все скінчено між нами? Один гіркий прощальний поцілунок не збагатить моїх спогадів, а після нього нам лише важче буде розлучатися.

Мені, однак, приємно, що я можу плакати! Втім, може бути, цьому причиною розстроєні нерви, ніч, проведена без сну, дві хвилини проти дула пістолета і порожній шлунок.

Все на краще! це нове страждання, кажучи військовим стилем, зробило в мені щасливу диверсію. Плакати здорово, і потім, мабуть, якби я не подолав верхом і не був примушений на зворотному шляху пройти п'ятнадцять верст, те й цієї ночі сон не стулив б очей моїх.

Я повернувся до Кисловодська о п'ятій годині ранку, кинувся на ліжко і заснув сном Наполеона після Ватерлоо. <...>

Н. В. Гоголь

літературознавчі БЛОК |  драматичний твір |  XIX століття |  Приклад лінгвістичного аналізу |  Методика навчання літературі |  приклад відповіді |  КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ВІДПОВІДІ СТУДЕНТА |  Методичні рекомендації щодо ВИКОНАННЯ ТА ЗАХИСТУ ВКР |  КАПЛИЦЯ |  Ф. І. Тютчев |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати