Головна

Глава 41 Бріттані

  1.  Pound; i і Глава 4. Вимірювання інтелекту
  2.  TC. Глава 5. Особистісні опитувальники
  3.  Акциз глава 22 (статті 179-206) НК РФ.
  4.  Б. Сатана як глава бісів
  5.  Березовський як глава «сім'ї».
  6.  Бріттані
  7.  Бріттані

Я зупинилася біля Макдональдса, де мене ніхто не впізнає, переодяглася в джинси і світло рожевий светр і поїхала додому.

Я налякана, тому, що з Алексом все занадто загострюється. Мої почуття, мої емоції, мої бажання. Я ніколи не була так прив'язана до Коліну, мені не хотілося перебувати з ним разом 24/7. Але я пристрасно бажаю Алекса. О Боже. Мені здається, я закохуюся в нього по-справжньому.

Я знаю, що любити когось, це втрачати частину себе. І сьогодні в машині, коли Алекс поліз мені під плаття, я боялася втратити контроль. Все моє життя базується на тому, як зберегти контроль. Це лякає мене.

Я заходжу через головні двері, готова просочитися до себе в кімнату і засунути плаття в шафу. На жаль, моя мати стоїть у фойє, в очікуванні мене.

- Де ти була? - Питає вона строго, тримаючи в руках мій підручник з хімії та зошит. - Ти сказала, що підеш в спортзал, а потім позайматися з цим Ернандесом.

Підловив. Час для брехні або для покаяння.

- Його прізвище Фуентес, що не Ернандес. І так, я була з ним.

Мовчання.

Губи моєї матері стискаються в одну тоненьку лінію.

- Ви однозначно не домашньою роботою займалися. Що у тебе там, у спортивній сумці? - Допитує вона. - Наркотики? Ти тепер зберігаєш тут наркотики?

- Я не зв'язуюся з наркотиками, - відповідаю я різко.

Вона зводить брови і вказує на сумку.

- Відкривай.

Я зітхаю і сідаю на підлогу, відкриваючи сумку. Я відчуваю себе як тюремний укладений. Дістаю з сумки плаття і простягаю його їй.

- Плаття, Сукня? - Питає вона.

- Ми були на весіллі. Кузіна Алекса вийшла заміж.

- Цей хлопець змусив тебе збрехати мені. Він маніпулює тобою, Бріттані.

- Він не змушував мене тобі брехати, мам. - Кажу я роздратовано. - Повір мені, я зробила це сама.

Її гнів переливається через край, я бачу це по тому, як виблискують її очі і як трясуться її руки.

- Якщо я ще КОЛИ-НЕБУДЬ дізнаюся про те, що ти була з цим хлопцем, мені не складе особливих труднощів умовити твого батька відправити тебе в якусь школу-інтернат до кінця навчального року. Ти що думаєш, мені мало турбот з Шеллі? Обіцяй мені, що ти не будеш проводити з ним час поза школою.

Я обіцяю, потім біжу в свою спальню і дзвоню Сіерре.

- Що трапилося? - Питає вона.

- Сієрра, мені потрібна зараз моя найкраща подруга.

- І ти вибрала мене? Вау, я просто щаслива, - каже вона сухо.

- Ок, я збрехала тобі. Мені подобається Алекс. Дуже.

Мовчання.

- Сієрра, ти там? Або ти ігноруєш мене?

- Я не ігнорую тебе, Брит. Просто міркую, чому ти вирішила сказати мені про це зараз?

- Тому, що мені потрібно поговорити про це. З тобою. Ти мене ненавидиш?

- Ти моя найкраща подруга, - відповідає вона.

- А ти моя.

- Кращі подруги все ще кращі подруги навіть коли одна з них втратила розуму і почала зустрічатися з членом банди, так?

- Я сподіваюся.

- Бріт, ніколи не бреши мені більше.

- Не буду. І ти можеш поділиться інфою з Дугом, за умови, що він буде тримати рот на замку.

- Спасибі, що довіряєш мені, Брит. Може ти, так не думаєш, але це багато значить.

Після того, як я розповіла все і попрощалася з Сієра, відчуваю себе відмінно від того, що з нею все тепер в нормі. Мій телефон дзвонить знову, це Ізабель.

- Мені потрібно з тобою поговорити, - каже вона, коли я відповідаю.

- Що трапилося?

- Ти бачила Пако сьогодні?

Ммммм .. Ось тобі і секрети.

- Ага

- Ви згадували про мене?

- Ні. А що? Ти б цього хотіла?

- Ні. Так. Ох, я не знаю. Я так заплуталася.

- Ізі, просто скажи йому, що ти відчуваєш. Це спрацювало між мною і Алексом.

- Так, але ти Бріттані Елліс.

- Ти хочеш знати, що таке бути Бріттані Елліс? Я тобі скажу. Я невпевнена, як і будь-який інший. І я постійно перебуваю під тиском того, що мені потрібно підтримувати свій образ, інакше люди помітять, що я така ж, як і всі інші. І це все робить мене більш вразливою, більш схильною до уваги і більш чутливою до пліток.

- Напевно, ти не будеш дуже щаслива, дізнатися про чутки, які ходять, про вас з Алексом серед мого кола друзів. Хочеш почути парочку?

- Ні.

- Ти впевнена?

- Так. Якщо ти вважаєш себе моєю подругою, не говори мені.

Тому, що якщо я буду знати про чутки, я буду відчувати себе так, як ніби я повинна протистояти їм. І в цю секунду мені хочеться жити в необізнаних блаженстві.




 Глава 30 Алекс |  Глава 31 Бріттані |  Глава 32 Алекс |  Глава 33 Бріттані |  Глава 34 Алекс |  Глава 35 Бріттані |  Глава 36 Алекс |  Глава 37 Бріттані |  Глава 38 Алекс |  Глава 39 Бріттані |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати