Головна

III. вибір невинності

  1.  I противнику вибір, коли він повинен ризикнути усіма фішками.
  2.  I. Основи вибіркового спостереження
  3.  II. 5. Умови виконання робіт. Вибір ведучої машини
  4.  III. Сприйняття і вибір
  5.  IV.3. Вибір Чоловіка або Дружини
  6.  R 15 10 Вибір і затвердження кандидатів.

1. Щасливий учень не відчуває провини за осягнення. 2Про це вельми істотне обставину не варто забувати. 3Безвинному учневі навчання дається легко, оскільки думки його вільні. 4Це призводить до розуміння того, що вина - перешкода, а не порятунок, і у неї немає ніякої корисної функції.

2. Можливо, ти звик розглядати невинність просто як відшкодування за біль, народжену виною, не бачачи в ній самій якийсь цінності. 2Ти віриш, що і вина і невинність мають цінність, що кожна з них пропонує те, чого інша дати не може. 3Ти не бажаєш будь-який з них окремо, бо без тієї і без іншого не бачиш себе повноцінним, а отже щасливим. 4Але повноцінний ти лише в невинності, і тільки в невинності ти щасливий. 53десь немає конфлікту. 6Бажання провини будь-яким шляхом в будь-якій формі призводить до втрати розуміння цінності твоєї невинності, і невинність витісняється з поля зору.

3. Будь-яка спроба піти на компроміс з виною забирає у тебе шанс позбавлення від болю, який тільки невинність здатна дати. 2У навчанні полягає життя тут, творіння є буття в Царстві Небесному. 3Коли здасться, що біль провини тебе тягне, згадай, що цьому потягу піддавшись, ти приймаєш рішення проти власного щастя і не осягнеш, як стати щасливим. 4Тоді скажи собі м'яко, але з переконаністю, народженої Любов'ю Бога і Його Сина:

5Всі свої почуття я буду проявляти.

6Якщо я не винен, мені нема чого боятися.

7 Я вибираю засвідчити свою прийняття

Спокути, а не відмова від нього. 8Я прийму власну невинність тим, що виявлю і розділю її. 9Дай же мені принести спокій Божого Сина від Його Отця.

4. Щодня, щогодини, щохвилини і навіть щомиті ти вибираєш між розп'яттям і воскресінням, між его і Святим Духом. 2Его -вибір провини, Святий Дух - вибір невинності. 3Сила рішення належить тобі. 4Але то між ніж ти вибираєш - незмінно, оскільки поза істини і ілюзій немає ніяких альтернатив. 5А між ними немає нічого спільного, бо вони суть протилежності, несумісні і не здатні бути щирими обидві. 6Ти - або винен, або невинний, вільний або пов'язаний, нещасний або щасливий.

5. Чудо показує, що ти вибрав свободу, невинність, радість. 2Чудо є наслідок, а не причина. Воно - природний результат вірного вибору, свідоцтво твого щастя, що прийшов з рішенням звільнитися від провини. 4Кожен з тих, кому ти пропонуєш зцілення, поверне його тобі. Кожен, кому запропонована атака, зберігає її, плекає і звертає проти тебе. 6Нападе він або не нападе - неважливо, ти все одно вирішиш, що нападе. 7Але пропонуючи те, чого сам не бажаєш, розплати не уникнути. 8Цін ^ віддачі - отримання. 9Або це розплата неминучими стражданнями, або - радісне набуття бажаного скарби.

6. Ніхто не вимагає покарання Сина Божого: тільки він сам і тільки від самого себе. 2Кожен шанс зцілення наданий йому - це ще одна можливість замістити світлом темряву, а страх - любов'ю. Відмовляючись від такого шансу, він себе пов'язує з темрявою, бо не вибрав дати, свободу братові і вийти до світла разом з ним. 4Давши силу нічому, він відкинув радісну можливість дізнатися, що воно не має сили. 5І не розсіявши

темряву, він став боятися і темряви, і світла. 6Блага звістка про те, що темрява не владна над Сином Божим, є щасливий урок, якому вчить Святий Дух, який бажає, щоб і ти вчив йому разом з Ним. 7Вчити цьому уроку радісно для Святого Духа і стане радісно і для тебе.

7. Ідея в основі навчання цього уроку досить проста: Невинність і є невразливість. Отже, твоя невразливість повинна для кожного стати очевидною. 3Учи будь-якого: що б він не намагався вчинити тобі, твоє цілковите невіра в можливість заподіяти тобі шкоду лише підтверджує його невинність. 4Він не здатний заподіяти тобі шкоди і не даючи йому повірити в протилежне, ти вчиш його, що Спокута, прийняте тобою, - його. 5Немає нічого такого, що потрібно було б прощати. 6Ніхто не в змозі зашкодити Божому Синові. 7Нема причини для його провини, а без причини немає і самої провини.

8. Бог є всьому єдина Причина, вина ж - не від Бога. 2Не вчи нікого, ніби він пошкодив тобі, бо цим ти навчаєш того, що щось, що йде не від Бога, має над тобою владу. 3Безпричинного не існує. 4То чи не свідчи безпричинного і не сприяй вірі в нього будь-якого розуму. 5Пам'ятай завжди, що розум єдиний і причина одна. 6Ти навчишся спілкуванню з цим єдністю, навчившись відмовлятися від безпричинного і приймати як свою власну одну Причину - Бога. 7Могутність, передане Богом Синові - його, і нічого іншого не в змозі побачити Божий Син, що не нав'язавши собі провини замість щасливого вчення, запропонованого Святим Духом.

9. Всякий раз, приймаючи самостійне рішення, ти мислиш згубно, і рішення твоє виявляється невірним. Воно зашкодить тобі в силу концепції, що лежить в його основі. 3Ні-правда, що ти здатний приймати рішення сам або для одного себе. 4Жодна думка Божого Сина не ізольована і не відокремлена в своїх наслідках. 5Кожне рішення приймається для всього синівство, направлено всередину і зовні, впливаючи на сузір'я такої величини, яке тобі не побачити навіть у мріях.

10. Хто приймає Спокута - невразливий. 2Але ті, хто вірять в свою вину, вини дадуть; вважаючи її порятунком, не забудуть її побачити і стати на її бік. 3Вони вважають збільшення провини самозахистом. 4Їм не зрозуміти простого факту: те, чого вони не бажають, має їм зашкодити. 5Все це породжується невір'ям в благо того, чого вони дійсно бажають. 6Але тому-то і

дана їм воля, що вона свята і дасть їм все необхідне, прийшовши природно, як спокій, який не знає кордонів. 7Все, що вони вважають цінним, їх воля забезпечить їм. 8Але оскільки вони не розуміють своєї волі, Святий Дух, розуміючи її за них, дає їм те, чого вони бажають, без напруги, зусиль чи тяжкого тягаря прийняття самостійних рішень про те, чого вони хочуть і чого потребують.

11. Ніколи тобі не доведеться приймати самостійних рішень. 2Ти не залишений без допомоги, яка знає відповідь. 3Хіба ти задовольняєшся дещицею, яку лише і здатний запропонувати себе в той час коли Той, Хто дає тобі все, просто пропонує це все тобі? 4Він ніколи не запитає, що ти такого зробив, щоб удостоїтися Божого дару. 5Тому і ти себе не питай про те. 6А замість цього прийми Його відповідь, бо Він знає, що ти гідний всього, що в Божій Волі для тебе. 7Чи не уникнути Божого дару, в радості і з охотою запропонованого Їм тобі. 8Він пропонує тільки те, що дав Йому Всевишній в дар для тебе. 9Тобі не потрібно міркувати, чи гідний ти дару. 10Бог знає напевно, що ти його гідний.

12. Чи станеш ти заперечувати істинність Божого рішення, своєю жалюгідні самооцінкою заміщаючи спокійну і непохитної цінність Його Сина? 2Ніщо не похитне Божої впевненості в досконалої чистоті Їм створеного, адже все Ним створене - непорочно. 3Вибери на користь створеного предвічним, адже створене Ним воно повинно бути істинним. 4Поко-ен кожен розум, який мирно прийняв план власного Спокути, написаний Єдиним, і відмовився від свого власного плану. 5Ти нічого не знаєш про порятунок, тому що не розумієш його. 6Не бери рішень про те, в чому його суть або ж де воно є, але про все запитай Святого Духа і зостав рішення доброму Його раді.

13. Той, Хто добре знає план, якому Господь тобі бажає слідувати, стане вчити тебе його суті. 2Лише Його мудрості під силу направляти тебе в здійсненні плану. 3Будь-яке прийняте в поодинці рішення, символізує спробу визначити, що є порятунок, і від чого тебе рятувати. 4Святий Дух знає, що все порятунок є порятунок від провини. 5Іншого шляху немає у тебе "ворога", і в протистоянні цьому грубого спотворення чистоти Божого Сина Святий Дух - твій єдиний друг. 6Він - ревний захисник невинності, яка тебе звільнить. 7Йому належить рішення - скасувати все, що затуляє твою невинність від твого незатуманеного розуму.

14. Дозволь тоді Йому стати твоїм єдиним Водієм спасінням. 2Він знає шлях і з радістю по ньому тебе веде. 3З Ним ти осягнеш: в Божій Волі для тебе - все той же, що і в твоїй волі. 4А без Його лідерства ти порахуєш, ніби все знаєш сам, і так само безумовно не вибереш спокою, як порахував, що порятунок лежить в тобі одному. 5Порятунок приходить від Того, Кому Господь вручив його для тебе. Він не забув про це. 7Не забувай про Нього, і кожне рішення Він прийме за тебе, бо спасіння і спокій Господній - в тобі.

15. Залиш спроби давати оцінку достоїнств Господнього Сина, якого Він створив святим, адже цим ти оцінюєш його Отця, оцінка ж твоя - не в Його користь. 2І ти відчуєш себе винним за це уявне злочин, на яке ніхто ні в цьому світі, ні в Царстві Небесному, не здатний. 3Святий Дух навчає лише того, що "гріх" утвердження себе на Божому троні не може бути джерелом провини. 4Те, що не відбувається, не має страхітливих наслідків. 5Будь тихий в своїй довірі до Того, Хто тебе любить, бажаючи вивести тебе з твого божевілля. 6Божевілля може бути твоїм вибором, але не твоєї реальністю. 7Не забувай про Любові Бога, пам'ятає про тебе. 8Бо немислимо, щоб він дозволив Синові відпасти від люблячого Розуму, в якому Син був створений, і де його місце в спокої скоєному встановлено раз і назавжди.

16. Тільки скажи Святому Духу: "Виріши за мене", і це здійсниться. 2Його рішення відображають Господнє знання про тебе і в цьому світлі помилка будь-якого роду виключена. 3До чого тобі так битися, щоб передбачити те, чого ти знати не можеш, коли все знання лежить в основі кожного рішення, прийнятого за тебе Святим Духом? 4Вчися ж Його мудрості і Любові і неси Його відповідь всім, що борються в темряві. 5Адже ти вирішуєш і за них, і за себе.

17. Наскільки милосердно рішення всіх проблем через Того, Чия рівна Любов до всіх подібних одно поділена між ними! 2Він не залишить нікого зовні від тебе. 3І так Він віддає тобі - твоє, щоб ти розділив його з твоїм Отцем. 4У всьому покладися на Нього і не міняй свого рішення. 5Повір, що Він відповість швидко, впевнено і з любов'ю до всіх тих, кого, в тій чи іншій мірі, торкнеться Його відповідь. 6А він торкнеться кожного. 7Візьмеш ти під свою особисту відповідальність рішення того, що в інтересах кожного? 8Чи здатний ти про це знати?

18. Ти навчив себе на рідкість протиприродною звичкою - необщенія зі своїм Творцем. 2І тим не менше, ти залишаєшся в тісному спілкуванні з Ним і з усім, що в Ньому, як ніби воно - в тобі. 3Під керівництвом Його добрих настанов залиш ідею своєї окремішності і навчися щасливому спілкуванню, відкинутого, але не втраченим тобою.

19. Коли, охоплений сумнівами, не знаєш ти, як вчинити, подумай про Його Присутності в тобі, сказавши:

Він направляє мене і знає шлях, який мені невідомий. Він ніколи не стане від мене таїти те, що желаетмне дізнатися. Тому я вірю, що Він мені передасть все, що Він

знає для мене. 53атем дозволь Йому вчити тебе в мовчанні сприймати твою невинність, яка вже в тобі.




 III. боязнь спокутування |  IV. функція часу |  V. Дві емоції |  VI. знайти даний |  VII. Набуття реального світу |  VIII. Від сприйняття до знання |  IX. хмара провини |  X. Звільнення від провини |  XI. спокій Небесний |  I. Умови навчання |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати