Головна

VI. Страх і конфлікт

1.  I. Етапи ПЕРЕБІГУ КОНФЛІКТУ
  2.  II. Страх перед зціленням
  3.  III. Любов без конфлікту
  4.  IV. Зцілення як порятунок від страху
  5. " Раціональний "конфлікт
  6.  S 60 15 Страхування майна.
  7.  S 60 45 Страхове допомога, що виплачується працівникам внаслідок нещасного випадку на роботі.

1. Страх бачиться мимовільним і непідконтрольним. 2Але я вже згадував, що тільки творчі дії повинні відбуватися мимоволі. 3Мій контроль може поширитися на все незначне в той час, як моїм проводом спрямовуватиметься все важливе, якщо таким виявиться твій вибір. 4Страх не контролюється мною, проте він піддається самоконтролю. 5Страх перешкоджає передачі тобі мого контролю. Присутність страху показує, що думки тіла ти підніс до рівня розуму. 7Це виводить їх з-під мого контролю, і змушує тебе відчувати особисту відповідальність за них. 8Що є явне змішання рівнів.

2. Я не оберігаю плутанини в рівнях, але ти сам повинен вибрати позбавлення від неї. 2Чи не станеш же ти виправдовувати свої божевільні вчинки тим, що нічого не міг з собою вдіяти? 3Так чому ж ти терпимо до шаленого мислення? 43десь існує така плутанина, яку необхідно побачити з граничною ясністю. 5Можливо, ти вважаєш, що несеш відповідальність лише за свої справи, але не за думки. 6Насправді ти відповідаєш за своє мислення, бо тільки на цьому рівні можливий вибір. 7Все, що ти робиш, диктується твоїми думками. 8Тобі не відокремити себе від істини, "давши" автономію своїм вчинкам. 9Це автоматично підпадає під мій контроль, як тільки ти доручаєш свої думки моєї опіки. 10Ко-ли тобою заволодіває страх, це завжди вірний знак того, що ти дозволив розуму лжетворіть і не дозволив мені тебе направити.

3. Немає сенсу вірити, ніби контроль за результатом невірної думки призводить до зцілення. 2Коли ти відчуваєш страх, ти зробив помилковий вибір. 3Ось чому ти відчуваєш відповідальність за це. 4Зовсім не поведінку слід змінити, а власне мислення, а це цілком залежить від твого бажання. 5Тільки на рівні мислення тобі необхідно керівництво. Виправлення належить тільки тому рівню, на якому зміна можлива. 7Зміна безглуздо на рівні симптомів, де воно неефективно.

4. Корекція страху - твоя відповідальність. 2Коли ж ти просиш звільнити себе від страху, ти це заперечуєш. 3Твої прохання про допомогу повинні ставитися до умов, які викликали страх. 4Ці умови завжди породжують бажання залишатися в роз'єднанні. 5На цьому рівні ти можеш допомогти. 6Ти занадто терпимо до блуканням розуму, мириться пасивно з його лжетвореніямі. 7Конкретний результат не важливий, важлива принципова помилка. 8Корекція завжди одна і та ж. 9Перш ніж вибрати як вчинити, запитай мене, чи згоден твій вибір з моїм. 10І якщо ти впевнений, що згоден, страх не з'явиться.

5. Страх завжди - ознака напруження, яке виникло в результаті конфлікту між тим, що ти робиш і чого бажаєш. 2Цей конфлікт може позначитися двояко: по-перше, ти можеш приймати суперечливі рішення одночасно або послідовно. 3Це викличе конфлікт в поведінці, нестерпний для тебе, так як частина розуму, яка бажає діяти інакше, - в люті. 4І по-друге, ти можеш вести себе так, як вважаєш належним, але без особливого до того бажання. 5Це вносить послідовність в поведінку, але викликає неймовірну напругу. 6І в тому, і в іншому випадку між мисленням і поведінкою є розлад, який змушує тебе робити те, чого ти не бажаєш повністю. 7А в результаті виникне відчуття підневільності, яке зазвичай викликає лють і слідом за цим, швидше за все, піде проекція. Присутність страху говорить про те, що остаточне рішення ще не прийнято. Отже, твій розум розщеплений, а поведінка, неминуче, стає неврівноваженим. 10Корекції-ція на рівні поведінки може перемістити помилку з першого типу в другій, але страху вона не знищить.

6. Цілком можливо досягти такого стану, коли ти без свідомих зусиль доручити свій розум моєї опіки, але це передбачає бажання, якого ти ще не розвинув у собі. 2Святий Дух не питає з тебе більше того, що ти згоден зробити. 3Сила звершення приходить від твого єдиного рішення. Здійснення Божої Волі не викликає напруги, як тільки випаде тобі, що вона і є твоя власна воля. 5Цим дуже простим уроком часто нехтують. 6Тому я буду його повторювати, переконуючи тебе слухати. 7Тільки твій розум породжує страх. 8Так відбувається, коли бажання розуму знаходяться в конфлікті, і створюється напруга через розлад між бажаннями і вчинками. 9Такий стан можна виправити тільки прийняттям об'єднаної мети.

7. Перший крок до усунення помилки - зрозуміти, що конфлікт є вираз страху. 2Скажи собі, що ти, мабуть, якимось чином вибрав не любити, інакше страху було б нізвідки взятися. 3Тоді весь процес виправлення зведеться просто до серії практичних кроків в більш місткому процесі прийняття Спокути як засобу лікування. 4Ці кроки можна підсумувати таким чином:

5Перш за все зрозумій, що це - страх.

6Страх виникає там, де немає любові. Єдиний засіб зцілення відсутності любові є досконала любов. Досконала любов є Спокута.

8. Я вже наголошував, що диво або вираз Спокути, завжди є данина поваги гідних до гідних. Визнання взаємної гідності заново створюється Спокутою. Охоплений страхом ти, абсолютно очевидно, помістив себе в таку ситуацію, де Спокута необхідно. 4Ти зробив щось без любові, прийнявши рішення без любові. 5А це в точності та ситуація, для якої і запропоновано Спокута. Потреба в засобі зцілення викликала його поява. 7Поки ти тільки визнаєш необхідність такого засобу, ти залишаєшся в страху. 8Як тільки ти приймаєш це засіб, страх зникає. 9Та-ким шляхом приходить справжнє зцілення. 9. Кожен відчуває страх. 2Але потрібно зовсім небагато вірного мислення, щоб зрозуміти причину його виникнення. Далеко не всі усвідомлюють реальну міць розуму, а постійно про неї ніхто не пам'ятає. Однак якщо ти сподіваєшся позбудеться від страху, то ряд речей необхідно усвідомити і зрозуміти їх до кінця. 5Розум могутній, він не втрачає своєї здатності творити. Він ніколи не спить. 7Розум творить завжди. 8Важко зрозуміти, що думка і переконання об'єднуються в таку силу, яка в буквальному сенсі здатна "гори переставляти". 9На перший погляд, віра в подібне могутність здасться гординею, однак, зовсім не в цьому реальна причина твого невіри в нього. 10Ти віддаєш перевагу вірити в недієздатність власних думок лише тому, що насправді, боїшся їх. можливо так слабшає відчуття провини, але лише ціною сприйняття розуму недієздатним. 12Повіривши в неефективність власних думок, ти, ймовірно, перестанеш їх боятися, але навряд чи станеш поважати. 13немає марних думок. 14Будь-яка думка народжує форму на тому чи іншому рівні.

III. Спокута і чудеса |  IV. Позбавлення від темряви |  V. Повнота і дух |  VI. ілюзія потреб |  VII. Спотворення чудотворних спонукань |  I. Джерела роз'єднання |  II. Спокута як захист |  III. Божий вівтар |  IV. Зцілення як порятунок від страху |  V. Функція чудотворця |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати