Головна

Швидка допомога

1.  III. Рішення логічних задач за допомогою міркувань
  2. " Я можу звернутися за допомогою ".
  3.  VEIN RELIEF / ДОПОМОГА венах 60 капсул
  4.  Адресація елементів за допомогою векторів Айліфф
  5.  Активація KIS / KAV 8.0 за допомогою ключа, у вигляді картинок з описом
  6.  Алгоритм 1.2. Виділення груп підприємств за допомогою заливки контрастним кольором
  7.  Альтруїзм: допомога іншим.

1 квітня 2007 року, 12.12

Медден натискає на кнопку «запис». Ось уже другий раз йому доводиться зупиняти диктофон і починати все спочатку.

- Розкажи мені про той вечір. Ви пішли до когось на вечірку. Це студенти влаштовували?

Керрі не відповідає. Вона все ще з жахом думає, що її звинуватять у смерті подруги. Скажуть - могла запобігти ...

- Так. Мій брат вчиться в Стенфорді, - нарешті відповідає вона. - Їх клуб влаштовував велику вечірку.

- А ви як туди пробралися? Там в дверях хоч хтось документи перевіряв чи ви просто ось так взяли і увійшли?

- Ну, ми рано приїхали, ще нікого не було. Ми спочатку їздили баскетбол дивитися, а потім відразу туди.

- Ви пили?

- Угу.

- Що ви пили?

- Я - пару кухлів пуншу. По-моєму, ромового. Тільки я насправді не пила. Це у нас договір був: одна п'є, а інша ні. Ви не подумайте, ми не те щоб багато бухали. Мені, якщо чесно, взагалі алкоголь не подобається.

- Значить, Крістен все-таки тоді пила?

- Так. У неї просто настрій був такий. Тиждень в школі видалася безглузда, хотілося відірватися.

- Зрозуміло. Гаразд. Приїхали ви на вечірку. Що далі?

- Спочатку було кльово. Ми потанцювали. Раптом дивлюся - Крістен пропала. Виявляється, вона пішла нагору в туалет, рвало її там. По-моєму, вона ще пару пляшок пива випила за вечір. Хтось їй пляшку засунув, вона і випила. Сказала, що після пуншу пиво - взагалі як вода. А змішувати щось не можна.

- І що потім?

- Потім вона відключилася. Довелося її віднести в кімнату Джімова приятеля, Джим - це мій брат. Тобто вона взагалі без свідомості була. Ми її по щоках б'ємо, холодною водою обливаємо, а вона не реагує. Ми злякались. І вирішили відвезти її додому до лікаря Когану. У лікарню їхати було якось стрьомно. Нас би батьки потім убили. Ну і у студентського клубу могли бути неприємності, тому що неповнолітню на вечірку пустили. Ось я і запропонувала відвезти Крістен до Когану. Якщо він удома, в лікарні їхати не доведеться.

- Звідки ви знали, де він живе?

- Ми за ним стежили пару раз. Я в нього закохалася. Мені здається...

Медден трохи почекав і перепитав:

- Що тобі здається?

- Та це не має значення.

- Звідки ти знаєш? Може, і важливо.

- Мені здається, вона про це написала в щоденнику. Про те, як я закохалася. Вона мені сказала, що написала.

Медден посміхається. Це точно. Написала. У всіх подробицях.

- Ясно. І що було далі?

- Коротше, виявилося, що він удома. Він не хотів нас впускати, але ми його вмовили. Прямо-таки в ногах у нього валялися.

- І він впустив?

- Ну так. Оглянув її. І дуже переживав, що вона ще щось прийняла. Наркотики там або ще чого.

- А вона не брала?

- Начебто ні. І сама вона говорила, що немає. Ми підняли її на ноги. Змусили походити, випити води.

- Хто це ми"?

- Я, доктор Коган і Гвен Дейтон. Вона з Стенфорда. По-моєму, курсі на другому.

- І довго ви цим займалися?

- З годину приблизно.

- У скільки це було?

- У скільки ми почали її отпаивать?

- У скільки ви закінчили?

- Близько першої години. Може, трохи пізніше. Я пам'ятаю, Джим дзвонив мамі і говорив, що я у нього залишуся. Мені належить до дванадцяти будинку бути.

- А Крістен коли повинна була повертатися?

- Зазвичай до одинадцяти. Але план був такий, що вона у мене ночує.

- Вона у тебе ночувала?

- Ні. Мама мене завжди чекає. Вона б з глузду з'їхала, якщо б побачила Крістен в такому стані. Вірніше, може, і не зійшла б, але Кройтера точно розповіла, а ось вони б свихнулись напевно. Джим сказав мамі, що Крістен він відвезе додому, а я залишуся у нього. Мама дозволила.

- І ви залишилися ночувати у доктора Когана?

- Ага. Крістен заснула, коли ми її на ліжко в гостьовій кімнаті поклали. Він спочатку лаявся, говорив, щоб ми поїхали. Я йому пообіцяла, що ми приберемо звідти о восьмій ранку. Що мій брат приїде і забере нас.

- І куди ти пішла спати?

- У вітальню. На диван.

- А потім?

Керрі мовчить.

- Ви ж і так все знаєте, - нарешті каже вона. - Ви ж тому й приїхали, так?

- Все так. Але я б хотів почути це від тебе.

- По-моєму, це неправильно. Крістен б це не сподобалося.

- Зараз це вже неважливо.

Керрі дивиться в бік, потім опускає очі.

- Керрі, Крістен займалася сексом з доктором Коганом?

анотація |  На всіх парах |  Ну чому сьогодні? |  Розділи води Червоного моря |  З'ясування відносин |  Харизма Кіану Рівза |  фатальний порив |  Гравець добігає до бази |  Танець трьох кульок |  відтінки червоного |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати