Головна

відтінки червоного

1.  В якій Афи дізнається про Червоного Дракона
  2.  В поведінку особистості вкраплюються відтінки будь-яких емоційних реакцій і станів, в тому числі фрагменти розладів емоційних реакцій і настроїв.
  3.  Уздовж вулиці рядами стояли припарковані машини. Альберто раптом зупинився біля однієї з них - червоного спортивного автомобіля з відкинутим верхом.
  4.  Значення червоного кольору
  5.  Імітація червоного дерева
  6.  Міжнародний Червоний Хрест і суспільства Червоного Півмісяця
  7.  відтінки декорацій

1 квітня 2007 року, 12.05

Керрі Пінклоу веде гостя на задній двір до металевого столика зі скляною стільницею. Величезний парасоль захищає від полуденного сонця. Будинок у Пінклоу не такий великий, як у Кройтера, але все ж хороший. Схоже, тут не так давно робили ремонт і прибудували до гаражу додаткову кімнату. Керрі розповідає Медденом, що її батьки розлучилися і вона майже весь час живе тут з матір'ю, але іноді відвідує батька. Він тепер знімає трикімнатну квартиру в Лос-Алтос.

Сівши, Медден дістає з внутрішньої кишені спортивної куртки блокнот і кладе його поруч із кавовою кухлем. Потім ставить на стіл диктофон.

- Це у вас поранення було?

- Яке поранення?

- Ну, в ногу ... Вам її прострелили?

- А ні. Перехворів поліомієлітом в дитинстві. Ти знаєш що це таке?

Вона корчить пику, мовляв: «Ну ти що думаєш, я зовсім дурна, чи що?»

- У Рузвельта був поліомієліт, - каже Керрі.

- Так був.

- Ви ж начебто не старий. Від нього ж тепер щеплення роблять, хіба ні?

- Мені п'ятдесят вісім. Мій випадок - один з останніх.

- Вибачте! - Раптово Керрі стає серйозною. - Який жах!

- Керрі, якщо ти не заперечуєш, я б хотів записати розмову, щоб нічого не забути потім. Добре?

- Гаразд. Тільки якщо я почну ревіти, то тоді вимикайте? Я весь ранок проревіла. До сих пір не віриться, що вона померла.

- Домовилися.

Медден розглядає дівчину. Симпатична, але дуже відрізняється від своєї подруги. Вся краса на поверхні, а глибини ніякої. Темні пряме волосся, фігурка відмінна, маленький носик, блакитні очі. Але зростання невеликого і дуже апетитна. З тих дівчаток, яким ніколи не стати моделями. Бюст великий - як і у матері, до речі (Медден зустрівся з нею, коли заходив до будинку), - і, судячи з вирізу облягає футболки, Керрі не соромиться це погруддя демонструвати.

Іноді, мабуть сердячись на подругу, Крістен в щоденнику називала її вертихвісткою, воображалой і бовтанку. Цілком ймовірно, що Медден заздалегідь налаштувався, прочитавши щоденник, але, схоже, Крістен була права. Так, очі у Керрі припухли від сліз, але макіяж накладено ретельно, навіть помада на губах є, надто червона, на погляд Меддена, для такої розмови. Начебто панянка розуміє, що їй належить стати однією з головних героїнь цієї трагедії, розуміє і нервує. Зосереджено жує жуйку і колупає задирки.

- Вона тобі вчора кілька разів на мобільний телефонувала, - каже Медден.

- Так, ми поговорили, а потім ще есемесками перекидалися.

- І який у неї був голос?

- Засмучений, по-моєму.

- Тобто ти не впевнена?

- Ну, вона сказала, що зараз до неї приїдуть з поліції - питання задавати. І що вона намагається додзвонитися до доктора Когана і попередити його.

- І що, додзвонилася?

- Вона сказала, що говорила з ним півхвилини. Він сказав, що не може розмовляти. І щоб вона перестала йому дзвонити. Сказав, що йому не хочеться її ображати, але говорити він не буде. І повісив трубку.

- І тому вона засмутилася?

- Та через всього разом, швидше. Ну, через поліції теж - вона знала, що його треба попередити, адже він може з роботи вилетіти. І при цьому злилася, тому що він не хотів її слухати. І батько не хотів.

«А треба було слухати, - подумав Медден. - Чому ніхто з вас не слухав? »

- Крістен сказала, вона не знає, що тепер робити. І це ж все вже пару днів тривало, з тих пір як її батьки щоденник знайшли.

- Але про самогубство вона не говорила?

Дівчина замовкає. Розглядає стіл і совається.

- Керрі, вона що-небудь про це говорила? - Наполягає Хенк.

- Ну може...

- Що вона сказала?

- Вона не сказала прямо. Так, натяки всякі ...

Керрі дивиться в бік, на очах з'являються сльози. Закриває рот рукою. Видно, що зовсім засмутилася.

- У мене є ... подруга, - говорить вона.

Медден терпляче чекає, коли вона візьме себе в руки.

- У мене є подруга, - знову починає Керрі. - Її старша сестра на сході жила, в Нью-Йорку, коли все це сталося ... в сенсі, 11 вересня.

Медден здивовано дивиться на Керрі:

- Так ...

- Ну ось, у цій сестри приятель був. Він їй телефонує тим вранці і каже: «Не повіриш, в сусідню вежу щойно літак врізався. Прямо в середину ».

Медден киває, сподіваючись, що вона все-таки повернеться до того, з чого почала.

- Коротше, вони півгодини, напевно, базікали. Про всякої фігні, як люди зазвичай теревенять ... Приколювалися, коротше. Він їй каже: «Ящик включи», ну і все таке.

- І вона не сказала йому, щоб він вибирався звідти. - Медден вже знає, що буде далі.

- Ага. І він загинув, коротше. А потім вся його сім'я і всі друзі її звинувачували. Я тоді зовсім маленька була, але до сих пір пам'ятаю, як це було. Вона ніяк в себе не могла прийти. Стала зовсім іншою людиною.

Вчора у Кройтера виявилося, що у нього немає з собою носових хусток. На цей раз він запасся. Медден дістає упаковку паперових серветок і простягає її Керрі.

- Дякуємо! - Каже вона і витирає очі.

- Керрі, я нікого звинувачувати не збираюся. Мені просто треба зрозуміти, що сталося.

- Я розумію.

Вона сякається в паперовий хустку. Медден чекає.

Через хвилину Керрі продовжує:

- Вона говорила про «Офіцера і джентльмена». Був такий старий фільм з Річардом Гіром. Дивились?

- Начебто так, - невпевнено відповідає Медден.

- Це її улюблений фільм був. І там в кінці є сцена, коли Гір, тобто Майо, вірніше, його друг Сід кінчає життя самогубством, тому що його кинула наречена. Жахливо сумна сцена. Ми завжди ревли в цьому місці. І вчора вона сказала, що тепер розуміє, чому Сід це зробив. Раніше не розуміла, а тепер розуміє.

Медден здивовано дивиться на неї.

- А як Сід наклав на себе руки? - Запитує він.

- Повісився в душі.

Медден мимоволі здригається. Йому важко зберігати незворушне обличчя.

- А що? - Запитує Керрі. - Вона що, теж в душі повісилася ?!

- Тобі мама не сказала?

- Ні! - Дівчина остаточно зривається в істерику. - Ні, не сказала!

Медден киває.

- Вимкніть диктофон. Будь ласка, вимкніть!

анотація |  На всіх парах |  Ну чому сьогодні? |  Розділи води Червоного моря |  З'ясування відносин |  Харизма Кіану Рівза |  фатальний порив |  Гравець добігає до бази |  Швидка допомога |  Антікозлятор |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати