Головна

Харизма Кіану Рівза

  1.  харизма
  2.  харизматична легітимність
  3.  Харизматична ГРУПИ
  4.  Харизматичні лідери раннього християнства
  5.  Етика і харизма

10 листопада 2006 року, 5.45

Ранок почалося не з світанку, а з телефонного дзвінка. В кімнаті було завжди темно, і тому він зазвичай не знав, день тепер чи ніч, проспав він п'ятнадцять хвилин або три години. Тому, знявши трубку, Коган насамперед запитав:

- Котра година?

- Без чверті шість ранку. Пора вставати і радіти життю! - Слава богу, це виявилася Джулі, а не чергова медсестра з післяопераційного поверху.

- Стривай, тільки очі разлеплю. - Очі у Когана ну ніяк не відкривалися.

- Точно тобі кажу, Коган, тобі обов'язково треба сходити в спа-салон.

- Знайдеш такий, де тебе купають в каву, і я сам прибіжу.

- А ось у мене чудовий настрій.

- Приємно чути, що хоч у кого-то чудовий настрій.

- Вставай давай. Я і так дала тобі зайвих п'ятнадцять хвилин поспати.

- Як це мило!

Коган повісив трубку, підійшов до вікна і підняв жалюзі. На вулиці тільки-но почало світати. Ще один сумний сірий день. Хоча хтозна, в Північній Каліфорнії погода змінюється швидко. Може, ще розгуляється. А до полудня і сонечко вигляне, і потеплішає. Коган прийняв душ і поголився. На все про все - двадцять хвилин.

- Тебе Беклер шукала, - повідомила Джулі, як тільки він увійшов в ординаторську.

- А їй чого треба?

- Вона не сказала. Слухай, ти не в курсі, що люди вранці зачісуються? Є така штука, гребінець називається.

- Це такий хірургічний інструмент?

- Так, новітня розробка. Різко покращує зовнішній вигляд, і ніяких побічних ефектів.

- Здорово. Треба буде спробувати. Я зараз повернуся, тільки на дівчинку гляну.

Він пройшов в післяопераційну палату, яка розташовувалася навпроти ординаторській. Так ... ось це нічка була! У палаті виявилося п'ятеро хворих, включаючи ту саму товстуху, розмірами перевершує пацієнтку Когана рази в три. Їх ліжка стояли поруч, відокремлені один від одного ширмою.

І товстуха, і дівчина міцно спали. Коган взяв з підставки карту Крістен. Перевірив життєві показники. Тиск 110 на 60, пульс 80. Сеча і баланс рідини в нормі. Все добре.

- Привіт, Тед! - У палату зайшла чергова медсестра, Джозі Лінг.

- Доброго ранку, Джозі!

Джозі - китаянка, жахливо серйозна коротун, і з почуттям гумору у неї поганенько.

- Схоже, ти легко відбувся, а? Всього одна постраждала.

Однією, з його точки зору, було більш ніж достатньо. Навіть забагато.

- Що з аналізами?

- Відразу після операції гемоглобін 13, останній результат 13,6.

- Дуже добре.

Коган нагнувся і обережно стягнув з дівчини ковдру. Однак недостатньо обережно - дівчина поворухнулася.

- Доброго ранку, Крістен, це знову я, доктор Коган. Як ти себе почуваєш? Болить що-небудь?

Вона сонно відкрила і тут же знову закрила очі.

- Крістен, у тебе нічого не болить?

- Начебто нічого, - відповіла вона.

- Ти пам'ятаєш, що трапилося і куди тебе привезли?

- Я потрапила в аварію, і мене привезли в лікарню.

- А сам момент аварії ти пам'ятаєш?

- Ага.

- І що ж сталося?

- Хтось повернув прямо переді мною.

- Тебе підрізали?

Крістен кивнула. Вона вже зовсім прокинулася. Її злегка нудило, але в голові прояснилося. Коган пояснив їй, що вона перенесла операцію. Що операція необхідна була тому, що у Крістен було внутрішня кровотеча, а це дуже небезпечно. Що довелося видалити селезінку, яка розірвалася під час аварії.

Крістен запитала, чи можна жити без селезінки.

- Ну, могло бути і гірше. Можна цілком, але ти повинна розуміти: операція є операція, це справа серйозна. Нам доведеться кілька днів тебе тут потримати, подивитися, як підуть справи. Тому тут чергує Джозі. Ми з Джозі друзі. Вона за тобою нагляне пару годин, а потім переведемо тебе в палату.

Дівчина глянула на медсестру, потім знову на Когана.

- Твої батьки приїжджали, - сказав він. - Заходили до тебе відразу після операції. Я їм сказав, щоб вони їхали додому, бо ти точно проспиш до ранку.

- Вони сильно розсердилися?

- Та ні. Засмутилися, звичайно, але не розсердилися.

Вона відвернулася і засмучено пробурмотіла:

- Тепер вони мені машину ні в життя не дадуть.

- По-моєму, зараз це не головна з твоїх проблем.

- Просто ви тата не знаєте.

- Давай я перевірю пов'язку - і спи далі, - запропонував Коган.

- Гаразд.

Доктор ще трохи стягнув ковдру, підняв піжаму. Бинти були чистими і сухими. Коган акуратно натиснув на живіт.

- Дуже добре! - Сказав він, знову вкриваючи Крістен.

- А шрам великий залишиться?

- Ні, невеликий. Сантиметрів вісім. І зовсім тоненький. Кіану Рівза знаєш?

- Особисто немає. А в кіно бачила.

- І як він тобі? - Коган посміхнувся.

- Нічого.

- Ну ось, він якось потрапив в аварію на мотоциклі, і йому видалили селезінку. Так само, як і тобі. По-моєму, він непогано виглядає в плавках, а?

- Мабуть. - Вона закрила очі, потім знову відкрила і сказала: - Тільки це неважливо. Адже він зірка. У нього харизма. Тут хоч п'ять шрамів, його нічого не зіпсує.

Коган розсміявся:

- Ну так, може, у тебе теж харизма є, тільки ти про це ще не знаєш.

- Сподіваюся, - відповіла Крістен. - Вона мені знадобиться, тому що машини у мене тепер точно не буде.




 анотація |  На всіх парах |  Ну чому сьогодні? |  Розділи води Червоного моря |  Гравець добігає до бази |  Танець трьох кульок |  відтінки червоного |  Зворотній відлік |  Швидка допомога |  Антікозлятор |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати