Головна

Вступ

  1.  I. Вступ.
  2.  I. Вступ.
  3.  I. Вступ.
  4.  I. Вступ.
  5.  I. Вступ.
  6.  I. Вступ.
  7.  Вступ.

За час роботи на тваринницькій фермі Далекого Сходу на посаді головного ветеринарного лікаря, я багато разів спостерігав природні пологи домашніх тварин, корів, оленів. Зазвичай, Тільну тварина перебувала на пасовищі разом з іншими до останнього моменту, намагаючись уникати скупченості і потрапляння прямих сонячних променів, шукаючи відокремлені місця недалеко від чагарників. Згрупувавшись і сідаючи від болю на підкосила задні ноги, тварина з ошаломевшімі очима, в потугах народжувала свого малюка. Все те, чим наділила природа кожна жива істота саме в такі хвилини показувало своє справжнє обличчя. І багато, вже просто не залежало від свідомості або неусвідомлення того, що відбувається з ним і навколо нього. Без будь-якої допомоги, на природі народження здорового потомства забезпечувало, як швидке відновлення самки, так і швидку адаптацію дитинчати до нових умов. Буквально за десятки хвилин після акліматизації, облизування, вилизування мовою матері, дитинча тягнувся до соску для отримання першої енергетичної суміші. Хто сказав йому, що саме так треба поводитись в перші хвилини життя? Це його гени! Природа все предусмотела. І вже в перші години після народження немовля вставав на свої тендітні, підкошуються ніжки і слідував за своєю матір'ю.

До написання книги мене спонукало народження моєї маленької дочки в новорічну ніч 2006.года. Всі дев'ять місяців ми щодня готувалися до зустрічі з нашим довгоочікуваним малюком. Прочитали гору літератури, купили басейн і вспомогалі кошти, ліки, а головне - був систематичний контроль у гінеколога і результати щомісячних аналізів УЗД не дозволили нам сумніватися в правильності прийнятого нами рішення народжувати саме в домашніх умовах. Адже якби хоч один факт або сумніви вказували на якісь протипоказання, то ризикувати б ми просто не стали.

Народження нової людини - це найбільше таїнство природи. Одна згадка про пологи викликає трепет і благоговіння наших душ. Якщо Ви хочете змінити світ, то у вас є всі вкладення RSS це зробити народивши на світ жодного малюка. Дитина народжена в атмосфері любові і радості, стане в цьому неспокійному світі не тільки здоровою і повноцінною людиною, а й виділить величезна кількість позитивної енергії, світла, любові і тепла. Поки народжуються діти - оновлюється світ!

Те відношення з яким сприймається народження нової людини визначає самосвідомість суспільства і його буття. Адже життя суспільства складається з окремих життів його мешканців. Бажана дитина дає своїм батькам стати щасливими і сильними людьми. А це зовсім не мало! Серед п'яти мільярдів людей живуть на нашій планеті таких як ті, що прийшли в цей світ в результаті гуманних і вільних пологів не так вже й багато. Збільшення кількості саме таких людей - принесе величезні позитивні зміни в наше земне існування.

У цій книзі я хочу описати свій особистий досвід як батька і чоловіка про те, як необхідно зберегти і примножити здоров'я своєї дитини. А головне, як непотрібними втручаннями, в тому числі і медичними, не руйнувати все закладене природою з моменту народження. Мені б дуже хотілося в доступній формі викласти свою стратегію «природного здоров'я». До того ж прийнявши пологи в домашнмх умовах я додав до ступеня доктора ветеринарних наук і звання духовного акушера. Благо, що моя професія і досвід ветеринарного лікаря дали мені незрівнянно більші можливості взяти безпосередню участь в гуманних пологах, закласти і зберегти здоров'я своєї дитини!

У самих пологах для дитини є дві позитивні сторони і сили. Мати - сторона виганяє свій плід і батько - сторона, що приймає його. Ще на етапі проходження по родових шляхах дитина своєю енергією проникає в наше земне простір, сформований спеціально для його зустрічі. Це простір любові і благоденства в якому маленька істота проведе якийсь час, необхідне для первинної адаптації до абсолютно новим земних умов.

У цьому таїнстві не повинно бути сторонніх людей, а якщо вони все-таки є, то нехай не втручаються в природний хід подій своїми думками і своєю енергією. Нехай вони назавжди залишаться на рівні спостерігачів і порадників.

Суть концепції природного здоров'я полягає в тому, що - здоров'я спочатку, аксіома, за умови, що, як мати носила свій плід була здорова, так і дитина народилася від здорової особини без патологій успадкує генетичне здоров'я. Сама природа закладає в нас початкове здоров'я і насильницькі пологи зі стимуляторами і втручанням лікарів можуть по-одночастьі зруйнувати все на самому початку шляху. Здоров'я від природи - це стан фізичного, фізіологічного і психічного комфорту є природним для народженої людини в гармонії і відносної свободи. Майже кожен з нас народжується абсолютно здоровим, повним природних сил і готовим до опору будь-яким пошкоджень факторами. За умови збереження потенціалу, отриманого при народженні, кожен з нас може свідомо існувати в своїй фізичній оболонці рівно стільки часу, скільки сам захоче. Процеси старіння і вмирання запускаються нашим людською свідомістю з метою звільнення від фізичної і біологічної форми існування.

Саме тут і зараз я хочу показати два основні підходи до людському здоров'ю, як до нашого власного, так і до здоров'я тих, хто з'являється на світ Божий в результаті нашої любові.

Пропонована мною концепція «здоров'я від природи» несе в собі дивовижний і ясний сенс розуміння всього, що відбувається з нами і навколо нас. Під час пологів дитина витримує колосальні навантаження диформации, перепаду тиску та температури, переходу з одного середовища в іншу, з одного світу в інший. У свідомості, такі навантаження по силі можуть витримати тільки добре треновані люди. Тіло матері весь час було для новонародженого рідною домівкою. Відразу ж після пологів організм немовляти стикається з великою кількістю невідомих йому мешканців оточуючого нас світу в повітрі, на землі і в воді. І не всі вони ведуть себе доброзичливо щодо нового організму. А скільки позитивної і негативної енергії, невідомої інформації проходить і пронизує простір куди потрапляє маленька істота ?! Для самоадаптації, немовляті саме природа дала свій механізм життєстійкості з запасом певної кількості енергії. Наприклад, куряче запліднене яйце - це колишня яйцеклітина з якої через 19 днів вилупиться ціплёнок. Так ось жовток, який протягом 2-х днів після вилуплення редукується, зберігає в собі той необхідний запас харчування та енергії забезпечує ціпленку адаптацію без їжі і води.

Новонароджений, як і всі народжуються істоти, відчуває величезний стрес на придушення якого і витрачається основна частина закладеної рирода енергії. З самого народження дитина здатна протистояти агресивним засадам, успадкувавши від матері комплекс імунного захисту і отримавши генетично записаний початковий імунітет, так як для формування власного клітинного імунітету необхідно певний час. Природний пасивний імунітет у новонародженого виникає з отриманням материнських антитіл через плаценту і з молозивом. Зникає після закінчення періоду лактації. (Дивись розділ «Імунітет»)

Якщо не втручатися в організм і внутрішнє середовище здорову дитину агресивними діями вакцин, то початковий імунітет закладений природою розвинеться в базовий і може зберегтися до кінця біологічного життя. Мій інтерес до вакцин і до її несприятливим діям виник абсолютно невипадково. Протягом останніх років я збирав інформацію про пологи в домашніх умовах, а перша вакцинація не поставила переді мною численні запитання, на які я вже мав відповіді і постараюся представити їх в цьому виданні.

У сучасної медичної системи є своя концепція, вельми відрізняється від законів природної живої природи і підходу до людському здоров'ю. Сформулювати її можна так: людина народжується слабким і беззахисним істотою. Необхідно контролювати його розвиток від зачаття, до і після народження. Новонароджений насилу виживає і потребує постійного спостереження і контроль його стану. Розвиток дитячого організму часто відбувається непропорційно, що є причиною багатьох порушень і захворювань, які покликані лікувати сучасні лікарі. Необхідно формувати у дитини імунітет до вже вивченим наукою інфекцій з метою запобігання майбутнім захворювань, які можуть завдати непоправної шкоди і без того слабкому і несформовану дитячому здоров'ю. Медична концепція така, що саме за допомогою сучасних біотехнологій ми набуваємо своє справжнє здоров'я, що дозволяє нам існувати в цій агресивній щодо всіх нас навколишньому середовищу. Чому ми протиставляємо себе природі ?! Хто взяв на себе цю відповідальність і дав таке право розпоряджатися чужим здоров'ям ?! Кому це треба? Хто стоїть за всім цим? Невже люди в білих халатах бездумні раби системи охорони здоров'я? Від кого вони нас охороняють? Можливо, саме ми самі, як запрограмувати зомбі знімаємо з себе відповідальність за власне здоров'я і здоров'я наших малолітніх дітей, віддаючи його в руки сучасної медицини. Такий підхід приводить мене до щоденної думки про те, що нам нізащо не прожити без ліків і лікарів, що спостереження і втручання «фахівців», своєчасна корекція здоров'я призведе ваш стан відносного комфорту. Акцентував, що процеси старіння і вмирання ми визначаємо для себе самі, коректуючи генетично запрограмовану інформацію матінки природи. Такими підходами сучасна медицина обґрунтовує втручання в природний процес пологів і післяпологову імунізацію новонароджених, сподіваючись на те, що діти народжуються не здатними, слабкими, беззахисними і располженіе до хвороб з самого народження. Саме так виправдовується і нав'язується необхідність післяпологовий вакцинації, обґрунтовуючи формування імунітету з перврго дня життя дитини. І так ... до нескінченності. Але ж доведено, що імунітет новонародженого формується за допомогою молозива, а потім подальшого годування молоком матері. І ніякий інший імунітет викликаний дією токсичних вакцин не замінить природний імунітет організму, що розвивається. Ми не можемо уникнути якихось хвороб. Вони занадто довго живуть пліч-о-пліч з нами. Вони частина нашої еволюції земної цивілізації. Чим більше ми боремося з ними вакцинами та антибіотиками, тим сильніше ми послаблюємо нашу імунну систему і робимо себе більш схильними до різних патогенів. Часом мені здається, що сучасна медицина з самого народження формує з нас своїх постійних клієнтів. Забезпечуючи знищення природного імунітету ми стаємо залежними від лікарів дивляться на нас, як на засіб свого власного існування і збагачення. А адже це свого роду паразитизм! З нас, з наших дітей, хочемо ми цього чи ні, з першого дня життя, роблять піддослідний матеріал для подальшого вивчення і дослідження. Як будеш нам з самого народження, що здорових людей немає! У кожного з нас є можливість здогадатися хто стоїть за всім цим і які переслідуються мети.

Приклад тому, вакцинація новонародженого проти туберкульозу в перші дні життя. Нещодавно моя дружина запитала мене - «невже все ми можемо захворіти на туберкульоз?». - «Звичайно» - відповів я - «Але чому? Де ховається ця бацила? А як же вакцинація? »- Ця бацила ховається в кожному з нас. Всіх нас з перших днів життя заражають ослабленою формою туберкульозу. І через рік напруженої боротьби наш організм все-таки набуває імунітет. Але такого роду сформувався імунітет не вічний, і в 4 роки, а потім ще в 7 років необхідно виконати ту ж саму процедуру. На жаль, довічного імунітету на туберкульозну бацилу як такого немає. І кожен з нас при контакті з інфіковані початком може їм захворіти. А іноді при зниженні загального імунітету організму відбувається автономне розвиток тієї бацили яку нам підсадили в перші дні життя. Так, найнебезпечніша інфекція постійно присутня в нашому тілі і чекає свого часу, щоб показати своє «обличчя».

Інша жахлива сторона цієї процедури в тому, що організм новонародженого не встигнувши почати формування власного імунітету вступає в непосильну багаторічну боротьбу з дуже сильним інфекційним початком. Крім того, речовини входять до складу вакцин дуже небезпечні і токсичні для здоров'я дітей. Вони є концерогенное і забороняє до застосування. Вони не тільки не допомагають формуванню імунітету, а з перших днів життя руйнують природний імунітет. Всі ми вакциновані в дитинстві, записали в свій власний генетичний код можливість захворювання на рак та інші небезпечні не інфекційними хворобами. Боротьба організму з туберкульозом забирає внутрішні резерви. Замість того, щоб динамічно розвиватися і рости, всі органи і системи новонародженого, після отруєння токсинами вакцин і нищівної дії патогенних почав витрачають свої сили на відновлення. Тому діти так часто хворіють і майже до кінця життя носять багато хронічних захворювань отримані після токсикозу і переболевания інфекціями, якими нас заражають.

Токсиканти, здатні провокувати токсичні процеси, можуть бути охарактеризовані як "фактор безпеки" (індекс небезпеки). Оцінити ризик контакту з такою речовиною, означає, по суті, - визначити поріг його токсичного (або безпечного) дії, висловивши його через величини гранично допустимої дози (ПДД) або гранично допустимої концентрації (ГДК). У країнах Європи для цієї мети використовують такі показники як: рівень максимального забруднення (УМЗ), допустимий добовий прийом (ДСП), рекомендована доза (РД) (відповідно: Maximum Contaminant Level, Acceptable Daily Intake, Reference Dose). Ці характеристики визначаються за спеціальними методиками, в основі яких лежить встановлення залежності "доза-ефект", і в подальшому затверджуються законодавчо. У будь-якому випадку зазначені величини характеризують кількість токсиканта (в міліграмах на кілограм маси тіла або міліграмах на одиницю об'єму об'єкта, середовища), контакт з яким не призводить до появи будь-яких було несприятливих наслідків при хронічній дії в популяції, включаючи групи чутливих осіб.

За кордоном, для речовин, що викликають безпорогові ефекти (канцерогенез і ін.), Ризик захворюваності висловлюють як величину ймовірності. Зокрема для оцінки ризику канцерогенезу використовують "фактор канцерогенної активності речовини". Ця величина визначається за допомогою розрахункових методик на основі експериментального біологічного матеріалу і являє собою ступінь залежності між величинами ймовірності розвитку новоутворення і діючої дози токсиканта. Результат видає безрозмірну величину ризику розвитку новоутворення. Якщо ця величина перевищує встановлений прикордонний рівень, вплив визнається небезпечним. Так, говорячи токсикологічними мовою, оцінюється ступінь небезпеки здоров'ю людини.

Упевнений, що і серед професійних лікарів, яких чимало, є розумні і думаючі люди, що визнають всю тяжкість вбивчого вакцинального процесу. А зараз я хочу повернутися до перших необхідних заходів, що дозволяє зберегти максимум того, що дала нам природа. М'які, атравматичного, позалікарняних пологи дозволяють зберегти в цілісності всі енергоінформаційні структури дитини, вберегти від родової травми, яку часто отримують діти в стаціонарних умовах.

А з якими емоційними, психічними і фізичними травмами стикаються породіллі в передпологовій період і момент пологів ?! Куди поспішають лікарі проколюючи бульбашки і стимулюючи пологи? Хто визначає положення тіла породіллі? Звичайно ж природа сама заклала в жіночий організм все механізми природних пологів. Виходить, що медицина постійно суперечить законам природи.

М'які домашні пологи дозволяють уникнути психічної травми як матері так і дитини. Присутність сторонніх людей, яскраве світло, передчасне перерізання пуповини, шльопанці по п'ята або по попі новонародженого, відлучення від матері, вакцинація, несвоєчасне прикладання до грудей матері і багато іншого, - порушує природний хід родового та післяпологового процесу. За логікою, тоді майже всі діти народжувалися б здоровими якби лікар не втручався в їх процес народження. Знову ж таки, не можна в усьому що відбувається когось звинувачувати, адже саме ми самі перекладаємо всю відповідальність за своє здоров'я і здоров'я малюка на чиїсь плечі.

Головною темою, якій присвячена ця книга стане відмова від вакцинації, як в перші дні життя новонародженого, так і наступні роки. Діти народжуються в пологових будинках, чиї батьки мають намір все своє життя виконувати розпорядження лікарів, можливо і потребують вакцинації, а потім наступному систематичному контролі і лікуванні. Батьки і уявити собі не можуть, що після отримання первинних вакцин у дитини руйнується природний імунітет до підстави, тому, сфоміровать штучний імунітет покликана сучасна медицина своїми негуманно методами профілактики і лікування поствакцинальних наслідків. У таких дітей відкриваються всі двері організму для проникнення туди всіх бажаючих паразитів, бактерій і вірусів. Такі діти стають хронічно залежні від постійного контролю і втручання лікарів. Майже все населення земної кулі стало залежно від сучасних методів вакцинопрофілактики та наслідків негуманного руйнування імунної системи нашого організму з самого раннього дитинства.

Кому це вигідно? Це вигідно тим, хто буде лікувати нас і наших дітей, придумувати все нові і нові хвороби, а потім і ліки проти них. Спостереження за наслідками вакцинації, починаючи з XIX століття, коли вакцини отримали повсюдне поширення, очевидно показало, що в результаті такого втручання розвиваються найрізноманітніші хронічні хвороби. Фактор безпеки використання вакцин повинен бути встановлений на основі даних, доступних для аналізу. Такі дані засекречені. Фактор безпеки використання біопрепаратів є своєрідним пропуском, що враховує неповноту або недостатність наших знань про токсичність всіх речовин входять до складу вакцин. Якщо даних немає, можна спробувати отримати орієнтовні значення токсичності речовин, вдаючись навіть до розрахункових методів обчислення токсичності. Нарешті, рекомендована доза для застосування може бути визначена шляхом розподілу встановленої в інших дослідженнях порогової дози на фактор безпеки. Кінцева мета цього етапу роботи полягає у встановленні рівня доз, при яких з'являються несприятливі ефекти від дії токсиканта на організм.

Самі ж вакцини мають набагато більше побічних ефектів, ніж вважалося дотепер. Це викликано тим, що вакцини містять ослаблені, мертві, зруйновані мікроорганізми або токсини з домішками фосфату і гідроксиду алюмінію, неоміцину (канаміцину, гентаміцину, стрептоміцину), мертіолята (сполуки ртуті), формальдегіду, 2-феноксіетанолу і антигени (курячого, перепелиного, обезьянньего , бичачого і кінського) білків. Відомості наведені в цій книзі є покажуть, що щеплення можуть бути відповідальні за багато гострі і хронічні захворювання супроводжують наших дітей і нас самих протягом усього життя.

ПЕРЕДМОВА АВТОРА.

Генетичний паспорт на кожного новонародженого дитини відкриє перед системою охорони здоров'я нові можливості контролю спадкових і набутих хвороб. «АНТИГЕН» - спрямований проти генів - це чужерожний білок несе патогенний вплив і зміна у ставленні генів людського організму.

Моя дослідницька робота покликана запропонувати вам останні світові наукові дослідження щодо наслідків здоров'ю, які несе собою контакт індивідуума з токсичними і чужорідними біологічними матеріалами. Беручи до уваги побічні реакції, викликані вакцинами, стандартні і застарілі уявлення щодо їх використання повинні бути переглянуті. Вивчення впливу вакцин має оцінювати не тільки гострі побічні ефекти, а й пов'язані з ними такі хронічні хвороби, як поведінкові і аутистические порушення, нездатність до навчання, зміна кишкової моторики, артрити, рак, діабет, діпрессіі, синдром хронічної втоми, розсіяний склероз, аутоімунний хвороби і інші хронічні проблеми. Всі ці наслідки вже зараз впливають на економіку розвинених держав, сокращяют відсоток здорового населення нашої планети.

Завдання подається огляду з основами вакцинопрофілактики маленьких дітей полягає в тому, щоб представити іншу сторону негативного впливу на організм, що розвивається немовляти, як самих вакцин, так і їх токсичних підстав. Кожна дитина - індивідуальність, вакцинувати "всіх підряд» невигідно для держави і дуже небезпечно для здоров'я малюків, багато підходи до імунопрофілактики є антинауковими в безпосередній стратегії оздоровлення будь-якої нації. Імунопрофілактика або вакцинація - дозволяє оцінити масове медичне втручання в природу людини як серйозну проблему не тільки імунологічну, общебиологическую, а й соціальну, екологічну та правову. І чим далі йде час, тим все більш сильніше спотворюється правда про «порятунок людства від інфекційних хвороб за допомогою вакцинації», про споконвічну спрямованості насильницького надходження в організм дитини антигенів - чужорідних генетичних білків, які входяд до складу вакцин. Часом, люди відповідальні за долі і здоров'я наших дітей свідомо чи ні, стають співучасниками глобального злочину, геноциду щодо здоров'я немовлят, усвідомлюючи або і не усвідомлюючи всю тяжкість наслідків несучих собою вакцинаціями і поствакцинальними ускладненнями.

Передбачається, що викладений матеріал про профілактичні біопрепарати може принести користь не тільки педіатрам і вузькокваліфікованих фахівцям, з групи повсякденного ризику, а так само клініцистам, дослідникам, мікробіологам, вірусологів і ін., Що стикаються в своїй роботі з різнохарактерних імуно-патологічними процесами і чужорідними активними білками. Хочеться сподіватися, що ця робота приверне увагу викладачів медичних факультетів, а також частини думаючої молоді стоновящейся молодими батьками, яка, не обмежуючись рамками медичних підручників і мізерною інформацією про шкоду вакцинації, прагне оволодіти знаннями, призначеними як правило, виключно для медиків.

Неспеціалісти в цій області, і часто люди володіють профільними медичними знаннями, часом отримують інформацію виключно про «позитивні» моменти захисної імунізації. Разом з тим, накопичений величезний досвід про негативні наслідки та побічні дії вакцин, які «небезпечні». Неінформовані громадяни, завжди дають добровільну згоду на будь медичне втручання - є основою існуючих вимог, що пред'являються до охорони здоров'я людини в будь-якій державі і до правових взаємовідносин між громадянином і органами охорони здоров'я. Медичні працівники зобов'язані інформувати населення не тільки про користь щеплень, а й про можливі поствакцинальні ускладнення. Тому принципом повинна бути складена інформація в анатаціі до будь-якого лікарського препарату доступна кожному бажаючому. Знання не приходять самі собою, а спеціальні питання завжди відрізняються складністю і вимагають роз'яснень. Громадяни повинні знати, усвідомлено і добровільно приймати чи не приймати цей вид медичної УЛУГИ. Всі матеріали цієї книги представлені взаємозв'язком зі здоров'ям дітей в нових екологічних умовах, з урахуванням «потенційної» небезпеки вакцинопрофілактики, що проводиться з дитинства до юнацького віку. Я особисто не-раз задавався питанням токсичності речовин входять до складу вакцин і їх наслідків на організм, що розвивається дитини. Тому зараз беру на себе відповідальність за розгляд під широким кутом зору питань токсикології та імунопрофілактики.

Трохи історії. На зорі цивілізації людству було відомо порівняно невелика кількість отруйних речовин, причому використовувалися вони головним чином зі злочинними цілями. Історія застосування отрут в давнину і в середні віки зберегла похмурі сторінки опису і застосування отрут як засобів політичної боротьби і помсти. Застосовувалися, зокрема, такі отрути, як солі металів, опіум, цикута, болиголов, аконіт, бруцин, миш'як. У міру розвитку науки, хімії та біології, зокрема, список отруйних речовин став стрімко розширюватися. Це й не дивно, якщо врахувати, що загальна кількість хімічних сполук, відомих людині, зростає з винятковою швидкістю. Так, наприклад, нещодавно Американським хімічним товариством було зареєстровано двохмільйонне хімічна сполука. Однак вважається, що це приблизно лише третина існуючих на сьогоднішній день речовин. Крім того, їх число щороку збільшується на 300 000 з'єднань.

Отрута - це чужорідне хімічна сполука, що порушує протягом нормальних біохімічних процесів в організмі, внаслідок чого виникають розлади фізіологічних функцій різного ступеня вираженості, від слабких проявів інтоксикації до смертельного результату. Ступінь отруйності (токсичності) може коливатися в значних межах. Вважається, що до отрут відносяться речовини з особливо високою токсичністю. До сильнодіючих отрут відносять речовини, які можуть викликати смертельне отруєння людини в дозі 0, 1 м і нижче. Отруєння - патологічний процес, що виникає в результаті впливу на організм надходять з навколишнього середовища отруйних речовин різного походження. Залежно від кількості отрути, що проникає в організм в одиницю часу, можуть розвиватися гострі і хронічні отруєння, і наслідки супроводжують посттоксікозний період.

Цілий ряд хімічних сполук при попаданні в організм людини викликає в ньому патологічні зміни, які призводять до тимчасової втрати працездатності, захворювання або загибелі організму. Зрозуміло, не всі ці хімічні сполуки мають високу токсичність для людини. Проте для того, щоб оцінити потенційну небезпеку того чи іншого речовини, потрібно визначити еготоксічность. В основу судження про токсичність речовини для людини (при відсутності точних клінічних даних) покладені результати дослідів на тваринах. Основним показником токсичності речовини для тварин є ЛД50 - доза, що викликає в експерименті смерть 50% піддослідних тварин. Її зазвичай висловлюють в міліграмах речовини на 1 кг маси тіла. Звичайно, не завжди є повна кореляція між чутливістю до отрути тварин і людини. Проте речовини, високотоксичні для тварин, як правило, токсичні і для людей.

Молодим батькам XXI століття, не пасивно існуючим, а з відповідальністю відносяться до виховання власних дітей, необхідно мати певні уявлення про те, що щеплення - серйозна імунобіологічна атака здатна скалічити життя дитині і привезти його до інвалідності. Не можна без втрати здоров'я привести до спільного знаменника функціональний стан імунокомпетентних клітин багатомільйонного контингенту прищеплений дітей, генетично неоднорідних за своєю сприйнятливості або несприйнятливості до інфекційних агентів - вірусів і бактерій.

Виклад мною цієї багатоликої дисципліни, давно вийшла за рамки основної медицини і стала серйозною соціальною проблемою, у формі окремих розділів допоможе кожному фахівцю і неспеціалістові знайти потрібну йому тему, детально ознайомитися з нею і проаналізувати. Звісно ж важливим відзначити вже в передмові, що в усі часи були, є і будуть фахівці категоричні противники вакцинацій, які виступають проти масовості цього медичного втручання, використання живих і убитих вакцин в «профілактиці здоров'я» наших дітей.

Захист дітей від хронічних хвороб, пов'язаних з вакцинами, є і буде непростим завданням. Вчені повинні не тільки вирішувати наукові проблеми, але все більше боротися з політикою в науці. Як показують два наведених вище прикладу, наші знання про хронічні хвороби найчастіше явно недостатні. Сьогодні ми починаємо розуміти опосередковані механізми, що зв'язують контакти організму з токсичними речовинами і хронічними хворобами. На жаль, спроби вчених повністю дослідити можливі негативні ефекти вакцинацій, що призначаються відповідно до нинішньої планової політиці в галузі охорони здоров'я, зустрічають різкий опір організацій служби охорони здоров'я. Перш ніж приступити до опису незліченних проблем вакцинологии, мені б хотілося висловити слова глибокої вдячності однодумцям у всьому світі і помічникам, які надали не тільки підтримку, але і серйозний вплив на моє світогляд з проблем «медицини і прав людини».




 Иммунореактивность новонароджених. |  Фальсифікатори. |  Застосування вакцин в ветеринарії і медицині. |  Основи імунізації та вакцинації. |  Імунітет. |  Будова імунної системи. |  Бар'єри протиінфекційного захисту. |  Клітини знищують мікроорганізми. |  Придбана пам'ять. |  Специфічність набутого імунітету. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати