Головна

Я чув про актора, у якого померла дружина. Він виплакав усі очі, він ридав, сльози струмками текли по його щоках

  1.  DNS-запит, в якому вказує ім'я сервера, IP-адреса якого необхідно знайти.
  2.  Автором програми для ЕОМ або бази даних визнається фізична особа, в результаті творчої діяльності якої вони створені.
  3.  Автором програми для ЕОМ або бази даних визнається фізична особа, в результаті творчої діяльності якої вони створені.
  4.  Воля. Воля Божа - це такий атрибут Бога, за допомогою якого Він схвалює і дозволяє кожну дію, необхідне для існування і діяль-ності Його Самого і всього творіння.
  5.  Час, протягом якого вихідне число радіоактивних ядер в середньому зменшується вдвічі, називають періодом напіврозпаду.
  6.  Час, протягом якого вихідне число радіоактивних ядер в середньому зменшується вдвічі, називають періодом напіврозпаду.
  7.  Ви чули історію про те, як одна людина зустрів на

"От уже ніколи б не подумав, - зауважив його друг, - що ти так сильно любив свою дружину".

Актор глянув на нього і відповів: "Це ще що. Подивився б ти на мене, коли померла моя перша дружина".

Розповідають, що одна людина помирав, і дружина, щоб його втішити, говорила: "Не хвилюйся, не переживай, рано чи пізно я до тебе там приєднаюся".

"Але тільки не змінюй мені тут", - простогнав вмираючий. Він, напевно, боявся. Звідки в ньому це побоювання в останній момент? Мабуть, цей страх сидів в ньому завжди.

"Я ніколи не буду тобі змінювати", - пообіцяла йому дружина.

"Якщо ти хоч раз мені зміниш, - заявив він, - я перевернуся в труні. Мені це буде дуже боляче".

Років десять тому померла і дружина. Біля воріт Раю Святий Петро запитав її: "Кого ти хотіла б зустріти першим?"

"Мого чоловіка, звичайно", - відповіла вона.

"Як його звати?" - Поцікавився Святий Петро.

"Абрахам", - сказала дружина.

Але Святий Петро заперечив: "Буде важко його знайти, у нас тут мільйони Абрахама, розкажи точніше, хто він".

Дружина подумала і сказала: "З останнім подихом він сказав, що, якщо я зміню йому, то він перевернеться в труні".

Святий Петро вигукнув: «Все зрозуміло, можеш не продовжувати! Ти, звичайно, маєш на увазі обертається Абрахама? »

Один політик залишився без роботи. Він був екс-міністром. Він став шукати роботу, тому що політики завжди відчувають труднощі, коли вони не в офісі. Вони не здатні займатися нічим іншим, крім політики, вони нічого іншого, крім політики, не вміють. Ніякої іншої спеціальності у них немає. Навіть сама незначна робота вимагає хоч якоїсь кваліфікації - але для того, щоб бути міністром, не потрібно ніякої. Прем'єр-міністр або перший міністр абсолютно не потребують ні в яких кваліфікаціях.

І ось, цей міністр був у скрутному становищі. Він вирішив звернутися до директора цирку, оскільки він вважав, що політика - це суцільний цирк, це великий цирк; так повинен же він був навчитися хоч чогось, ніж він міг би скористатися в звичайному цирку. Тому він запитав: "Чи не знайдеться у вас для мене роботи? Чи бачите, я не при справах, і у великій скруті".

"Ви прийшли саме вчасно, - зрадів директор. - У нас помер один з ведмедів, так що ми дамо вам костюм ведмедя. Вам не потрібно буде нічого робити; просто сидите, нічого не роблячи, цілий день, і ніхто не помітить різниці. просто сидите з ранку до вечора, щоб люди думали, що це ведмідь ".

Така робота йому сподобалася, і політик погодився. Він увійшов в клітку, натягнув на себе ведмежу шкуру і сіл. Він сидів так вже хвилин п'ятнадцять, коли до нього раптом заштовхнули іншого ведмедя. Він страшенно перелякався, запанікував і кинувся до ґрат, почав трясти її і кричати: "Допоможіть, відкрийте клітку, випустіть мене звідси, я міністр!"

І тоді він почув голос. Говорив інший ведмідь. Він сказав: "Ти що, думаєш, що ти єдиний безробітний політик? Я теж колишній міністр. Заткнись і припини паніку".

Засновник і президент Товариства піклування та опіки над лікарнями для бідних в Лондоні залишив заповіт. У ньому йдеться: "Коли я помру, моє тіло не повинно бути знищено. Його слід зберегти, і я буду продовжувати сидіти в кріслі голови". Він все ще сидить там! Коли б Суспільство ні збиралося на засідання, на місці голови сидить його труп! Він сидить на чолі столу, все ще підносячись, пануючи і довлея.

- Я хотів би мати більше землі, - сказав мені одного разу мулла Насреддін.

- А навіщо? - Запитав я його. - У тебе її і так достатньо.

- Я б завів побільше корів, - відповів він.

- І що б ти з ними робив? - Запитав я.

- Продав би і виручив грошей.

- Ну? І на що б ти їх витратив?

- Купив би побільше землі.

- Для чого?

- Щоб завести побільше корів.




 Такий пиріг вже більше не пекли, і знайти його було важко, але до вечора йому все ж вдалося якимось чином дістати його. І ось він прибіг з пирогом. |  Дуже негарна дівчина сиділа на березі моря, коли хвилі викинули до її ніг запечатаний глечик. Вона відкрила його, і звідти з хмарою диму вирвався величезний джин. |  Ангел закашлявся. |  Студентська демонстрація переросла в бунт. Несподівано від натовпу відокремився чоловік, тримаючи на руках нерухому дівчину. |  До кабінету входить третій військовослужбовець. |  Зустрілися двоє друзів. |  Берні виконав прохання, але, коли вона увійшла, то побачила, що ванна наповнена тільки на два сантиметри. |  Вперше подорожуючи по західному узбережжю США, англієць завів розмову з американцем. |  Але спочатку потрібно розповісти вам ту історію і те місце, де людина не змогла стриматися ... |  Доктор відразу ж записав у своєму блокноті, що тридцять два картопляних млинця - вірний засіб від важких випадків пневмонії. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати