Головна

глава 40

  1.  Pound; i і Глава 4. Вимірювання інтелекту
  2.  TC. Глава 5. Особистісні опитувальники
  3.  Акциз глава 22 (статті 179-206) НК РФ.
  4.  Б. Сатана як глава бісів
  5.  Березовський як глава «сім'ї».
  6.  Військові - найсерйозніша глава
  7.  Глава 0. МАГІЧНИЙ КРИСТАЛ

Алекс

Після того, як наш батько помер, мама намагалася відвернути мене, Карлоса і Луїса музикою. Ми танцювали в будинку і по черзі співали з нею пісні. Я думаю це були моменти, коли вона могла забути про своє горе, по крайней мере, ненадовго. Ночами я чув, як вона плаче в своїй кімнаті. Я ніколи не відкривав двері, але мені дуже хотілося в такі моменти завести якусь пісню і змусити її забути про все.

Я розмовляю з групою, перш ніж взяти мікрофон.

- Я б сам не виставляв себе дурнем роблячи це, але брати Фуентес не можуть проігнорувати спеціальне прохання нареченої. Олена вміє переконувати.

- Та вже, я знаю, - кричить Хорхе з-за столу.

Олена шльопає його по руці. Він кривиться. У Олени важка рука, але Хорхе цілує наречену, занадто щасливий, щоб звертати на це уваги.

Мої брати і я починаємо співати. Це серйозна пісня. Ми імпровізуємо пісні Енріке Іглесіаса, Шакіри, або навіть моєї улюбленої Мана. Коли я нахиляюся, щоб заспівати для моїх маленьких кузенів я підморгую Бріттані.

Саме тоді я помічаю хвилювання в натовпі і нервові поголоски. Це Гектор. Він з'явився, що є рідкістю. Одягнений в дуже дорогий костюм, він прокладає собі дорогу по двору.

Я закінчую пісню і стаю біля Бріттані. У мене з'являється раптовий імпульс захистити її.

- Хочеш сигарету? - Запитує Пако, дістаючи пачку Мальборро із задньої кишені.

Я кидаю побіжний погляд на Бріттані перш, ніж відповісти.

- Ні.

Пако дивиться на мене з цікавістю, потім знизує плечима і витягує одну сигарету для себе. - Дуже добре заспівали, Алекс. Якби ти дав мені ще пару хвилин, твоя novia [69] була б уже моєю.

Він назвав її моєю дівчиною. Моя вона дівчина насправді?

Я веду її до столів з напоями, Пако слід за нами. Я намагаюся бути обережним і не показувати її Гектору.

Маріо, один одного з кузенів, стоїть біля столу, в своїх безмірних джинсах і світиться кольорами банди Пітон тріо. Пітон тріо наші союзники, але, я впевнений, якщо б Бріттані зустрілася з цим чуваком на вулиці, вона б бігла в іншу сторону.

- Привіт, Алекс, Пако, - говорить він.

- Я бачу, ти одягнула до весілля, - підколюю я.

- Cabron, мавпячі костюми це для білих. - Видає він, ігноруючи той факт, що дівчина поруч зі мною саме біла. - Ви тут в передмісті занадто м'які. Справжні банди в місті.

- Окей, розумник, - говорить Пако з характером. - Скажи-ка це Гектору.

Я дивлюся на Марко. - Марко, продовжуй нести цю охинею, і я власноруч покажу тобі які ми тут ... Не недооцінюй КЛ.

Марко відвалює.

- Ну, у мене тут побачення з пляшкою Корони. Побачимося пізніше.

- Він виглядає так, як ніби наклав у штани, - каже Пако йому вслід.

Я дивлюся вниз на Бріттані, яка виглядає біліше, ніж зазвичай.

- Ти в порядку?

- Ти погрожував йому, - шепоче вона. - Я маю на увазі, ти по-справжньому йому погрожував.

Замість відповіді я беру її руку і веду до сцени. Грає повільна музика.

Я притягую її до себе, але вона відсторонюється.

- Що ти робиш?

- Танцюй зі мною, - наказую я. - Чи не сперечайся, просто поклади на мене свої руки і танцюй, - я не хочу зараз чути, що я в банді, і як це її лякає, і що мені потрібно перестати бути бандитом, щоб зустрічатися з нею.

- Але ...

- Не думай про те, що я сказав Марко, - кажу я їй на вухо. - Він просто перевіряв нас, нашу лояльність Гектору. Якби він відчув якісь розбіжності, його банда б скористалася цим. Чи бачиш, кожна банда розділена на нижчих і вищих. Кожна банда також пов'язана з однією, або будь-який інший бандою. Так ось, низи і верхи різних банд змагаються між собою. Маріо пов'язаний ...

- Алекс, - перериває вона мене.

- Так?

- Запевнив мене в тому, що з тобою нічого не станеться.

Я не можу.

- Просто танцюй, - кажу я тихо, поки кладу її руки собі на шию і ми танцюємо.

Кидаючи погляд поверх голови Бріттані, я бачу свою матір і Гектора в напруженому розмові. Мені стає цікаво, що таке вони обговорюють. Вона розгортається, намагаючись піти, він хапає її за лікоть, присуває до себе і щось говорить їй на вухо. Я вже майже готовий припинити танцювати, і попрямує туди для з'ясування того, що відбувається, коли моя мати відсувається від Гектора, і грайливо сміється над тим, що він тільки що їй сказав. Я просто параноїк.

Проходять години, і на вулиці стає темно. Вечірка ще в самому розпалі, коли ми йдемо до машини. По дорозі в Фейрфілд ми обидва мовчимо.

- Іди сюди, - кажу я м'яко, припарковавшись позаду автомайстерні.

Вона присувається ближче, скорочуючи відстань між нами.

- Я провела дивовижний вечір, - шепоче вона. - Ну за винятком того, коли я ховалася в ванні ... і ти погрожував тому хлопцеві.

- Забудь про це і поцілуй мене, - кажу я.

Я запускаю руку їй у волосся. Вона обвиває мою шию руками, поки я злегка проводжу язиком по її губах, розкриваючи їх, і поглиблюю поцілунок. Це як танго, спочатку ми рухаємося повільно і ритмічно, а потім, коли ми вже обидва задихаємося, а наші мови сплітаються, це перетворюється в гарячий, швидкий танець, який мені ніколи не хотілося б припиняти. Може поцілунки Кармен були гарячими, але поцілунки Бріттані більш чутливі, сексуальні і викликають миттєве звикання.

Ми все ще в машині, але тут тісно, ??передні сидіння не дають достатньо місця. Тому, перш, ніж я встигаю моргнути оком, ми виявляється на задньому, також не ідеальному сидінні, але я ледве помічаю це.

Я повністю занурююся в її зітхання, поцілунки і руки в моїх волоссі. А вона пахне як ванільне печиво. Я не збираюся її ні до чого примушувати сьогодні. Але зовсім не думаючи про це, моя рука рухається вгору по її оголеному стегну.

- Так добре, - каже вона затримуючи дихання.

Я кладу її назад, поки мої руки діють самі по собі. Мої губи прокладають шлях від шиї вниз-о-пліч, коли я знімаю лямку її сукні. У відповідь вона розстібає мою сорочку. Відкривши її, вона проводить руками по моєму животі і по плечах.

- Ти ... ідеальний, - каже вона задихаючись.

Зараз я не збираюся з нею сперечатися. Я рухаюся вниз, моя мова досліджує ті ділянки її шовкової шкіри, які відкриті нічному повітрю. Вона хапає мене за волосся на потилиці, змушуючи продовжувати. Вона невимовно гарна на смак. Занадто хороша! Caramelo!

Я відстороняюся на кілька сантиметрів, зустрічаючись з нею поглядом, ці блискучий сапфіри горять бажанням ... Говорячи про досконалість.

- Я хочу тебе, chula [70], - кажу я захриплим голосом.

Вона притискається до моєї ерекції, насолоду і біль майже нестерпні. Але коли я починаю стягувати її трусики, вона завмирає і відводить мою руку.

- Я ... не готова ще для цього. Алекс, зупинись.

Я відстороняюся від неї і сідаю вертикально в кріслі, чекаючи поки моє тіло охолоне. Я не можу дивитися на неї, поки вона поправляє лямки своєї сукні, прикриваючи себе знову. Чорт, я занадто поквапився. Я казав собі, що мені не потрібно бути занадто, порушуватися, що мені потрібно зберігати голову, коли я з цією дівчиною. Проводячи рукою по волоссю, я видаю глибокий подих.

- Вибач мене.

- Ні, це ти мене вибач. Я поквапила тебе і ти маєш повне право злитися зараз. Я тільки що розлучилася з Коліном і вдома у мене повні неприємності, - вона ховає обличчя в своїх долонях. - Я так заплуталася. Вона вистачає свою сумку і вилітає з машини.

Я йду за нею, моя чорна сорочка відкрита і розлітається позаду мене, як вампірський плащ.

- Бріттані, почекай.

- Будь ласка ... відкрий двері гаража, мені потрібна моя машина.

- Не їдь.

Я набираю код на замку.

- Вибач, - знову каже вона.

- Перестань повторювати це. Послухай, неважливо, що сталося. Я з тобою не тому, що я хочу залізти до тебе в штани. Я дуже захопився через нашу реакції один на одного сьогодні, і твій ванільний запах, мені хочеться вдихати його знову і знову, і ... я сьогодні все зіпсував, так?

Вона сідає в машину.

- Алекс, можемо ми призупинитися трохи? Все відбувається аж надто швидко для мене.

- Добре, - кажу я, киваючи. Я тримаю руки в кишенях, пригнічуючи бажання витягнути її з машини.

І коли б я був проклятий, якщо Бріттані зараз не поїде.

Я повністю віддався її вивчають рукам і перегнув палицю. Я просто забуваю про все навколо, коли її тіло так близько.

Парі.

Все це з Бріттані мало бути заради парі, а не щоб закохатися в дівчину з півночі. Мені потрібно пам'ятати, що я зацікавлений в Бріттані тільки через парі, і мені краще ігнорувати те, що я припускаю, є реальними почуттями.

Почуття не можуть бути частиною цієї гри.




 Бріттані |  глава 30 |  Бріттані |  глава 32 |  Бріттані |  глава 34 |  Бріттані |  глава 36 |  Бріттані |  глава 38 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати