Головна

глава 18

  1.  Pound; i і Глава 4. Вимірювання інтелекту
  2.  TC. Глава 5. Особистісні опитувальники
  3.  Акциз глава 22 (статті 179-206) НК РФ.
  4.  Б. Сатана як глава бісів
  5.  Березовський як глава «сім'ї».
  6.  Військові - найсерйозніша глава
  7.  Глава 0. МАГІЧНИЙ КРИСТАЛ

Алекс

Я стою на складі, де Криваві Латино люблять проводити вечори. Тільки що викурив мою другу, або третю сигарету - я перестав вважати.

- Випий пива і перестань виглядати пригніченим, - говорить Пако кидаючи мені Corona. Я розповів про те, що Бріттані Елліс продинамила мене сьогодні вранці, і все, що він зробив, це похитав головою, ніби мені слід було знати краще, перш ніж йти на північну сторону.

Я ловлю банку однією рукою і відправляю її назад.

- Ні дякую.

- Це слабке пиво для тебе? - Каже Хав'єр, напевно, самий тупий серед Кривавих Латино. Контроль цього El buey свого рівня алкоголю такий же низький, як і контроль використання наркоти.

Я затикаю його, навіть не сказавши ні слова.

- Я просто жартую, чувак, - мова п'яного Хав'єра заплітається.

Ніхто не хоче зв'язуватися зі мною. У перший рік в Кривавих Латино, я показав, на що здатний в суперництві.

Коли я був маленьким, я думав, що зможу врятувати світ ... або, принаймні, врятувати свою сім'ю. Я ніколи не буду в банді, говорив собі я, коли був уже в достатній віці, щоб вступити в одну з них. Я захищу mi familia своїми руками. У південній частині Фейрфірлд ти або один з банди, або ти проти них. Тоді у мене були мрії; я сильно помилявся, думаючи, що, не перебуваючи в банді, я зможу захистити свою сім'ю. Але ті мрії померли в ту ніч, коли мій батько був застрелений в п'яти метрах від мого шестирічного особи.

Коли я стояв там, все, що я міг бачити, це червона пляма, розповзається по його сорочці. Наступне, що я пам'ятаю, був його подих і все закінчилося.

Мій батько був мертвий.

Я навіть не доторкнувся до нього. Я дуже боявся. Наступні кілька днів я не розмовляв. Навіть коли поліція опитувала мене, я не міг вимовити ні слова. Вони сказали, що я був в шоці і мій мозок не знав, як переварити все те, що трапилося. Вони мали рацію. Я навіть не пам'ятав, як виглядав той чоловік, який застрелив батька. Я ніколи не намагався мстити за його смерть, хоча щоночі я прокручую в голові момент пострілу, намагаючись скласти шматочки разом.

Якби я тільки згадав. Цей урод б заплатив.

Зате сьогоднішній день пам'ятається прекрасно. Бути продінамленним Бріттані, її мати сердито дивиться на мене ... речі, про які хочеться забути, пристали до пам'яті як приклеєні.

Пако осушує півбанки пива одним ковтком, не помічаючи навіть, що невелика цівка стікає від куточка його рота на сорочку. Коли Хав'єр відвертається до своїх друзів, Пако мені каже:

- Кармен насправді тебе зламала.

- Це як?

- Ти не довіряєш дівчатам. Візьми хоч Бріттані Елліс ...

Я лаюся крізь зуби. - Пако, з іншого боку, дай-но мені цю Corona. Піймавши її, я випиваю пиво і мнеться банку рукою об стіну.

- Може, ти не хочеш мене слухати, Алекс. Але тобі доведеться, незалежно від того п'яний ти чи ні. Ти, кажеш про свободу, роздаєш синці, але тебе вдарила в спину твоя горяченькая латинська екс-подружка Кармен. Тому зараз ти повністю змінився, намагаючись вдарити в спину Бріттані.

Я неохоче слухаю Пако, коли беру собі ще пива.

- Ти називаєш мою партнерку по хімії повною зміною?

- Так. Але на цей раз, це відгукнеться тобі набагато сильніше. Адже вона тобі подобається. Визнай це.

Я не хочу визнавати це.

- Я хочу її тільки через парі.

Пако сміється так сильно, що затинається і виявляється на підлозі. Він вказує на мене рукою, все ще тримає пиво.

- Ти, мій друг, так добре себе брешеш, що навіть сам починаєш вірити в те лайно, яке вимовляєш. Ці дві дівчини повні протилежності, чувак.

Я беру ще одне пиво. Поки я його відкриваю, я думаю про різницю між Бріттані і Кармен. У Кармен сексуальні, темні, таємничі очі. Очі Бріттані ж здаються безневинними, і такими блакитними, ти просто можеш бачити крізь них. Чи залишаться вони такими ж, коли ми будемо займатися любов'ю?

Ось, чорт. Займатися коханням? Що таке заволоділо мною, що змусило мене думати про Бріттані і любові в одному реченні? Я серйозно божеволію.

У наступні півгодини я вливав в себе якомога більше пива. І тепер я відчуваю себе відмінно, щоб не думати про ... ні про що.

Знайомий дівочий голос пробивається крізь моє заціпеніння.

- Хочеш відірватися на пляжі Даунвуд? - Каже вона.

Я дивлюся в шоколадні очі. Хоча мій мозок затуманений і мене нудить, я знаю достатньо, щоб зрозуміти, що шоколадні це протилежність блакитним. Я не хочу блакитні. Блакитні змушують мене відчувати себе не в своїй тарілці. Шоколадні прямі, з ними легше розібратися.

Тут щось не так, але я не можу зрозуміти що саме. І коли губи, що належать шоколадним очам, виявляються на моїх, мене не турбує нічого, крім, як стерти блакитні з моєї пам'яті. Навіть якщо я пам'ятаю, що шоколадні вже робили мені боляче.

- Si, - кажу я, коли її губи відриваються від моїх. - Давайте влаштуємо вечірку. Vamos a gozar! [42]

Ще через годину я стою по груди у воді. Я уявляю себе піратом, плаваючим по одиноким морях. Я розумію залишками свого розуму, що я дивлюся на озеро Мічиган, а зовсім не так на океан. Але зараз я не в собі, і бути піратом представляється чудовою можливістю. Ніякої сім'ї, ніяких проблем, ніхто зі світлим волоссям і блакитними очима не дивиться на мене. Руки, як щупальця обвиваються навколо мого торсу.

- Про що ти думаєш, novio?

- Про те, щоб стати піратом, - бубоню я восьминога, яка тільки що назвала мене своїм хлопцем.

Восьминога цілує мене в спину і повільно пересувається до мого обличчя. Замість того, щоб налякати мене, я насолоджуюся відчуттями. Я знаю, що це восьминога, за цими щупальцям.

- Ти будеш піратом. Я буду русалкою. Ти можеш врятувати мене.

Чомусь мені здається, що це мене треба рятувати, тому, що я відчуваю, як вона топить мене в своїх поцілунках.

- Кармен, - кажу я кароокою Восьминіжка, яка перетворилася в сексуальне русалку; раптово усвідомлюючи, що я п'яний, голий і стою по груди у воді в озері Мічиган.

- Шш, забудь і насолоджуйся.

Кармен занадто добре мене знає, щоб змусити забути про реальне життя і допомогти сфокусуватися на фантазії. Її руки і тіло обгорнуті навколо мене. Її тіло нічого не важить у воді. Мої руки рухаються туди, де вони вже були і моє тіло притискається до знайомих формам, але фантазія не повертається. І коли я дивлюся на берег, звуки моїх гучних друзів кажуть мені про те, що у нас є компанія. Моя Восьминіжка / русалка обожнює компанію, а я ні.

Схопивши русалку за руку, я починаю просуватися до берега. Ігноруючи коментарі своїх друзів, я наказую моєї русалку одягнутися, поки я сам натягую джинси. Коли ми повністю одягнені я беру її за руку знову, і ми лавіруємо між нашими друзями, перш, ніж знаходимо місце для себе. Я притуляюся спиною до великого каменя і витягую ноги. Моя колишня дівчина сідає на мене зверху, як ніби ми ніколи не розлучалися, як ніби вона ніколи мені не зраджувала. Я відчуваю себе загнаним, спійманим.

Вона робить затяжку чогось сильніше, ніж сигарети і простягає мені. Я дивлюся на маленький, згорнутий недопалок.

- Це неочішенний, так? - Питаю я. Я вже набрався достатньо, але останнє, що мені потрібно це наркотики похлеще марихуани і пива. Моя мета це бути заціпенілим, а не мертвим.

Вона підносить це до моїх губ. - Це всього лише Золотий Акапулько, novio.

Може це спрацює, щоб зовсім стерти мою пам'ять і допоможе забути про стрілянину, колишніх подружок і парі, щоб зайнятися гарячим сексом з дівчиною, яка думає, що я бруд під її ногами.

Я беру недопалок і затягуюсь.

Руки моєї русалки рухаються по моїх грудях.

- Я можу зробити тебе щасливим, Алекс, - шепоче вона, і я можу розрізнити алкоголь і марихуану в її диханні. Або може це від мого, я не впевнений.

- Дай мені ще один шанс.

Те, що я п'яний і під кайфом плутає думки. І коли картина Бріттані і Коліна в обнімку вчора в школі формується в моїй голові, я посувають Кармен ближче до себе.

Мені не потрібна така дівчина, як Бріттані.

Мені потрібна гаряча і гостра Кармен, моя брехлива маленька русалка.




 Бріттані |  глава 8 |  Бріттані |  глава 10 |  Бріттані |  глава 12 |  Бріттані |  глава 14 |  Бріттані |  глава 16 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати