Головна

ListView1.Items.EndUpdate; // Прорисовуємо всі зміни відразу

1.  F60 - F62 Специфічні, змішані та інші особистісні розлади, а також тривалі зміни особистості.
  2.  F62 / Стійкі зміни особистості, не пов'язані з пошкодженням або хворобою головного мозку.
  3.  I. Зміни капіталу
  4.  IV. Зміни в сімейному праві в 1930-40-і рр.
  5.  M 'не змінюється, v змінюється, К змінюється внаслідок зміни v
  6.  V. Вплив зміни цін

З цим розібралися, можна їхати далі. після виклику BeginUpdate я очищаю поточний список елементів за допомогою виклику ListView1.Items.Clear.

Далі йде цикл пошуку файлів, з яким ми вже трохи познайомилися в 10-му розділі моєї книги. Тут я тільки нагадаю тобі цей процес:

FindFirst -откривает пошук. В якості першого параметра виступає маска пошуку. Якщо ти вкажеш конкретний файл, то система знайде його. Але це не серйозно, краще шукати більш серйозні речі. Наприклад, ти можеш запустити пошук всіх файлів в корені диска С. Для цього перший параметр повинен бути 'C: \ *. * '. Для пошуку тільки файлів ЕХЕ, в папці Fold ти повинен вказати 'C: \ Fold \ * .exe'.

Другий параметр -атрібути включаються в пошук файлів. Я використовую faAnyFile, Щоб шукати будь-які файли. тобі доступні

faReadOnly -Шукати файли з атрибутом ReadOnly.

faHidden -Шукати приховані файли.

faSysFile -Шукати системні файли.

faArchive -Шукати архівні файли.

faDirectory -Шукати директорії.

Останній параметр це структура в якій нам крутитися інформація про пошук, а саме ім'я знайденого файлу, розмір, час створення і т.д. Після виклику цієї процедури, я перевіряю на коректність знайденого файлу. Якщо все в нормі, то запускається цикл Repeat -Until. Цей цикл виконує оператори розташовані між repeatи until, Поки умова розташоване після слова until є вірним. Як тільки умова порушується, цикл переривається. Цей цикл схожий на while, але з однією відмінністю. Якщо в циклі whileумова свідомо не вірно, то оператори всередині циклу не виконуватися. А в Repeat-Untilвиконуватися, тому що спочатку відбувається виконання операторів, а лише потім перевірка Until. Розглянемо приклад:

index: = 1;

while index = 0 do Param: = 0;

У цьому прикладі оператор Param: = 0; не буде виконано, тому що index = 1 і умова свідомо не вірно.

index: = 1; repeat Param: = 0; until index = 0;

У цьому прикладі Param: = 0 виконається, Тому що спочатку виконується цей оператор, а лише потім перевірка на рівність index нулю.

Хочу попередити, що функція пошуку, може повертати як знайденого імені в структурі SearchRec (параметр Name) точку або дві точки. Якщо ти подивишся на директорію, то таких файлів не буде. Звідки беруться ці імена? Файл у вигляді точки вказує на поточну директорію, а ім'я файлу з двох точок вказує на директорію верхнього рівня. Якщо я зустрічаю такі імена, то я їх просто відкидаю:

Procedure TTreeViewForm.AddButtonClick (Sender: TObject); var |  CaptionStr: String; begin |  If Path [Length (Path)] <> '\' then |  Begin // Якщо так, то додати ім'я виділеної директорії до шляху // і перечитати файли з неї. |  Procedure TForm1.ShowHint (Sender: TObject); begin |  Procedure TForm1.ShowHint (Sender: TObject); begin |  R: TRect; begin if ToolBar1.HostDockSite <> ControlBar1 then |  r: TRect; begin if ToolBar1.HostDockSite <> ControlBar1 then |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати