Головна

імунологічних показників

  1.  Взаємозв'язок між показниками ХТП
  2.  Класи умов праці за показниками напруженості трудового процесу
  3.  Класи умов праці за показниками напруженості трудового процесу
  4.  Класи умов праці за показниками напруженості трудового процесу
  5.  Класи умов праці за показниками напруженості трудового процесу
  6.  Класи умов праці за показниками напруженості трудового процесу

Мета завдання: Ознайомитися з основними показниками, що характеризують стан здоров'я населення на території. Освоїти методику розрахунку інтенсивних і екстенсивних показників здоров'я. Провести оцінку території за критеріями стану здоров'я населення, що застосовуються при оцінці екологічного благополуччя території.

Зміст і порядок проведення роботи: На підставі даних ситуаційної задачі (Додаток Ж) провести розрахунок екстенсивних та інтенсивних показників здоров'я. Методом критеріальних оцінок виявити ступінь екологічного неблагополуччя території: зона надзвичайної екологічної ситуації, зона екологічного лиха, екологічне неблагополуччя та ін.

Для цього необхідно розрахувати і дати порівняльну оцінку за такими основними показниками здоров'я:

Загальна поширеність захворювань серед населення (Інтенсивні показники, випадки на 1000 осіб дитячого або дорослого населення):

Поширеність захворювань серед населення по кожній групі хвороб (Інтенсивні показники, випадки на 1000 осіб дитячого або дорослого населення):

Результати розрахунку показників здоров'я та порівняльної оцінки з фоновими величинами (додаток З) відповідно до таблиці 21 внести в таблицю 20 і оцінити по Додатку А.

Таблиця 21 - Аналіз захворюваності на підконтрольній території

 Група хвороб  Абсолют. число випадків  Показник на 1000  Ранг  Пайовий внесок (екстенс пок.)  фонове значення  Перевищення фону, раз
 1.2. і т.д.            



 Важкі метали |  Діоксини і діоксіноподобние з'єднання |  ДДТ та інші пестициди |  Нітрити, нітрати і нитрозосоединения |  Азбест і інші мінеральні волокна |  Поліциклічні ароматичні вуглеводні |  Хімічні канцерогени і онкоекологіческій моніторинг |  Практична частина. комплексну оцінку ЕКОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ З УРАХУВАННЯМ МЕДИКО-ДЕМОГРАФІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ, ЗАХВОРЮВАНОСТІ, ВОДНІЙ І Аерогенний НАВАНТАЖЕННЯ |  атмосферного повітря |  Показники і критерії небезпеки хімічного забруднення водних об'єктів |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати