загрузка...
загрузка...
На головну

Лабораторна робота № 5

1.  II. Робота над лексикою
  2.  IV. Робота над текстом
  3.  А) Незароблених страхова премія
  4.  А: Те, що вас вилікує, це висловлювання ваших спогадів, думок і почуттів так, як вони приходять до вас тут. Моя робота полягає в тому, щоб допомагати вам робити це.
  5.  Алгоритми і тренінгова робота
  6.  Аналіз самості в роботах Х. Кохута
  7.  Антропологічне знання сприяє переосмисленню тих категорій і понять соціології, які вироблені на матеріалі західних суспільств.

Базова література:

1.Гальперін М. В. Електротехніка та електроніка, М., ФОРУМ-ИНФРА-М. 2004, 2007

2.Данилов І. А. Загальна електротехніка з основами електроніки. Данилов І. А., Іванов П. М. М. Вища школа, 1989, 1991, 2001..

3.Данилов І. Я. Дидактичний матеріал по загальній електротехніці з основами електроніки. Данилов І. Я. Іванов П. Н. Навчальний посібник. М, «Вища освіта" 2007.

4.Новіков П. Н, Задачник з електротехніки. Новіков П. Н, Кауфман В. Я, штовханина О. В, Г. В. Ярочкина. М. Вища школа, 1992, 1998..

5.Прошин В. М. Лабораторно-практичні роботи з електротехніки. Навчальний посібник. М. Академія »2004., 188 с.

6.Свириденко З. А. Основи електротехніки і електропостачання, Свириденко З. А., Ф. Г. «Кітуновіч, изд. 2008 р

Додаткова література:

7.Євдокимов Ф. Е. Загальна електротехніка, М. Вища школа, 1990.

8. Березкіна Т. Ф, Гусєв Н. Г, Масленников В. В. Задачник по загальній електротехніці з основами електротехніки. М. Вища школа, 1983

9.Зайчик М. Ю. Збірник завдань і вправ з теоретичної електротехніки - М. Вища школа, 1988

10.Рябіновіч Е. Л. Збірник завдань вправ з електротехніки - М. 1992.

11.Цейтлін Л. С. Керівництво до лабораторних робіт з теоретичних основ електротехніки - М. Вища школа, 1995.

Примітка.

При виконанні практичних та лабораторних робіт використовуються матеріали посібника автора даної програми: «Методичні вказівки з дисципліни« Електротехніка та електроніка », 2011 (Коротка теорія, методи, приклади розв'язання задач та завдання для практичних і контрольних робіт)

Лабораторна робота № 5

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати