Головна

Автоматизація пошукових операцій

1.  Автоматизація
  2.  Автоматизація бізнес-процесів в банку
  3.  Автоматизація введення
  4.  Автоматизація та телемеханізація магістральних нафтопроводів.
  5.  Автоматизація інформаційного забезпечення АРМ поїзного диспетчера (приклад)
  6.  Автоматизація інформаційного забезпечення диспетчерського персоналу ДЦУП за рахунок діючих автоматизованих систем
  7.  Автоматизація колосникового холодильника.

У зв'язку з тим, що файлова структура комп'ютера може мати значний розмір, виконувати пошук необхідних документів шляхом простої навігації по файловій структурі не завжди зручно. Зазвичай вважається, що кожен користувач комп'ютера повинен добре знати (і пам'ятати) структуру тих папок, в яких він зберігає документи. Проте, бувають випадки, коли відбувається збереження документів поза цієї структури. Так, наприклад, багато додатків виконують збереження документів в папки, прийняті за замовчуванням, якщо користувач забув явно вказати, куди слід зберегти документ. Такий папкою, прийнятої за замовчуванням, може бути папка, в яку останній раз виконувалося збереження, папка, в якій розміщено сам додаток, якась службова папка, наприклад \ Мої документи і т. П. У подібних випадках файли документів можуть «губитися» в масі інших даних.

Необхідність в пошуку файлів особливо часто виникає при проведенні налагоджувальних робіт. Типовий випадок, коли в пошуках джерела неконтрольованих змін в операційній системі потрібно розшукати всі файли, які зазнали зміни останнім часом. Засобами автоматичного пошуку файлів також широко користуються фахівці, які виконують наладку обчислювальних систем, - їм важко орієнтуватися в файлової структурі «чужого» персонального комп'ютера, і пошук потрібних файлів шляхом навігації для них не завжди продуктивний.

Основне пошукове засіб Windows 98 запускають з Головного меню командою Пуск> Знайти > Файли і папки. Не менш зручний і інший варіант запуску - з вікна Провідника (Сервіс> Знайти> Файли і папки).

Робоче вікно пошукової системи має три командні кнопки: Знайти; Зупинити і Новий пошук - для реалізації пошукових операцій і три вкладки: Ім'я та місце розташування; Дата і Додатково - для настройки пошукових операцій.

Елементи управління, представлені на вкладці Ім'я та місце розташування, дозволяють локалізувати сферу пошуку з урахуванням наявної інформації про ім'я та адресу файлу. При введенні імені файлу дозволяється використовувати групові символи «*» і «?». Символ «*» замінює будь-яке число довільних символів, а символ «?» Замінює один будь-який символ. Так, наприклад, пошук файлу з ім'ям * .txt завершиться з відображенням усіх файлів, що мають розширення імені .txt, a результатом пошуку файлів з ім'ям *. ?? T стане список всіх файлів, що мають розширення імені .txt, .bat, .dat і так далі.

При пошуку файлів, що мають «довгі» імена, слід мати на увазі, що якщо «довге» ім'я містить прогалини (а це допустимо), то при створенні завдання на пошук таке ім'я слід брати в лапки, наприклад: "Поточні работи.doc" .

Елементи управління, представлені на вкладці Дата, дозволяють обмежити сферу пошуку за датою створення, останньої зміни або відкриття файлу. Додаткові кошти настройки вкладки Додатково дозволяють звузити сферу пошуку зазначенням типу файлу і його очікуваного розміру.

У тих випадках, коли розшукується текстовий неформатований документ, можливий пошук не тільки по атрибутам файлу, але і за його змістом. Необхідний для цього елемент управління Шукати текст розташований на вкладці Ім'я та місце розташування.

Пошук документа по текстовому фрагменту не дає результату, якщо мова йде про документ, що має форматування, оскільки коди форматування порушують природну послідовність кодів текстових символів. У цих випадках прийнято користуватися пошуковим засобом, що додається до того додатком, яке виконує форматування документів. Так, наприклад, при установці на комп'ютері пакета Microsoft Office в Головному меню з'являється пункт Пуск > знайти > З допомогою Microsoft Outlook, який дозволяє виконати пошук по заданому фрагменту для документів, створених в додатках Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Access та інших.

Налаштування екранної заставки |  Налаштування властивостей відеоадаптера і монітора |  Як змінити тони схем |  Оформлення Windows 98 темами Робочого столу |  Налаштування Панелі завдань |  Налаштування властивостей Кошики |  Налаштування властивостей вікон папок |  Налаштування властивостей типів файлів |  Автоматизація очищення жорсткого диска |  Запуск додатків за розкладом |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати