Головна

Графічні об'єкти блок-схеми

  1.  I. Демографічні загрози
  2.  Адміністративно-процесуальні відносини: поняття, об'єкти, суб'єкти.
  3.  Атаки класу 3.1 на об'єкти мережі розглянуті далі в розділі 4. Слід зазначити, що такий тип віддалених атак
  4.  Батиграфической характеристики чаші водосховища
  5.  Безпеки вирішується за допомогою введення інституту сертифікатів -об'єкти ActiveX підписуються
  6.  БІБЛІОГРАФІЧНІ ПОСИЛАННЯ
  7.  БІБЛІОГРАФІЧНІ ПОСИЛАННЯ
 Блок «початок і останов» - позначає початок і кінець алгоритму.
 
 Блок «процес» - позначає обчислювальний дію.
 Блок «рішення» - позначає перевірку виконання умови.
 Блок «модифікація» - позначає початок циклу.
 Блок «введення / виведення» - позначає введення / виведення даних.
 Блок «документ» - позначає висновок даних на друк.

Основні алгоритмічні структури:

- лінійний (послідовний)- Дії виконуються одноразово в заданому порядку.

- циклічний - Дії виконуються вказане число раз, або поки не виконано задана умова;

- розгалужується- В залежності від умови виконується або одна, або інша послідовність дій.


 Тип алгоритму  Блок-схема  алгоритмічний мову  Мова програмування Visual Basic
 лінійний алг назва алгоритму начКоманда 1команда 2 ... команда Nкон
 розгалуження  якщоумовато серія 1інакше серія 2кв  If умова Thenсерія 1[Elseсерія 2] End IF
 цикл  нц для i від M до До крок N тіло циклукЦ  For Лічильник = НачЗнач To КонЗнач [Step крок] Тіло ціклаNext [Лічильник]
 Цикл з умовою  Бувай умованцтіло циклукЦ  Do While Условіетело ціклаLoop
 Цикл з умовою  нцтіло циклуБувай умовакЦ  Doтело ціклаLoop While Умова
         

допоміжний алгоритм - Алгоритм, який можна використовувати в інших алгоритмах, вказавши його ім'я.

процедура - Допоміжна програма, яка викликається з іншої програми.


Змінні: тип, ім'я, значення

Мінливав програмі представлена ім'ям і служить для звернення до даних певного типу, конкретнізначенняяких зберігаються в осередках оперативної пам'яті.

типи змінних (чіслова, логічні, рядкові) визначають діапазон значень і допустимі операції над ними.

Ім'я змінної (ідентифікатор) визначає область оперативної пам'яті, в якій зберігаються значення змінних.

масив (Змінна з індексом) - набір однотипних змінних, об'єднаних одним ім'ям. Масив складається з пронумерованій послідовності елементів. Номери в цій послідовності називаються індексом.

Одновимірна масив (наприклад строковий масив А (I), А- Ім'я масиву I-індекс, ai-Елемент масиву, елементу a3 відповідає значення «в»)

I
 А (I) а б в г д е ё ж з

Двовимірний масив (наприклад числовий масив А (IY), А- Ім'я масиву I, Y - Індекси, aiy -Елемент масиву, елементу a32 відповідає значення «21»)

 А (I) I / Y

типи масивів - Числові, строкові.

Присвоєння змінним значень. Оператор присвоювання.

А: = 2

А: = А + 1 (значення змінної А дорівнюватиме 3)





 Використання табуляції |  Створення тексту з навісними абзацами |  Формат відображення чисел |  Використання функцій |  Як присвоїти ім'я ячеку |  Вид форма (запис) Табличний |  Етапи діяльності в комп'ютерному моделюванні. |  Способи побудови моделей |  структура БД |  Основи роботи в мережі ІНТЕРНЕТ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати