Головна

Знайди в бою елемент похвали і заспокойся.

1.  A. ЗАМІНА ЕЛЕМЕНТА ХАРЧУВАННЯ
  2.  B. Знайдіть до слів в колонці А антоніми з колонки В.
  3.  IV. Над полем брані
  4.  S-елементи: мікробіологія, генна інженерія та нанотехнології
  5.  S-елементи: теоретичні основи механізмів впливу магнітних полів і використання практичних ефектів
  6.  Swing: елемент JCheckBox
  7.  XIV. Право на свободу зібрань

Раз мене лають - значить, я фігура значна, значить, я можу зробити те, чого ще не зробив. Послухай, за що тебе лають, і ти дізнаєшся, які надії покладають на тебе люди. Ось як заспокоївся мій підопічний, коли став користуватися цим правилом. «Мене, наприклад, завідувач кафедри лає за те, що я до сих пір не захистив докторську дисертацію, що не дописав підручник, не організовував в області методичний центр, видавець - за те, що я мало пишу, дружина - за те, що мало займаюся з нею сексом. Отже, завідувач не сумнівається в моєму науковому потенціалі, видавець - в письменницьку майстерність, а дружина - в сексуальних можливостях. Думаю, що це сприяло тому, що в кінці кінців я захистив докторську дисертацію, дописав підручник, організував центр і став частіше займатися сексом з дружиною до мого великого задоволення ».

Отже: знайди в бою елемент похвали і заспокойся.

134. Бажай, щоб до тебе ставилися так, як хороша доярка ставиться до своєї дійної корови або як фанатик-автолюбитель до свого автомобіля.

Чи не схиляйтеся перед потягами, а задовольняйте їхні справедливі вимоги.

Будь вождем для самого себе.

137. Якщо я боюся порвати з ким-небудь, коли обставини цього вимагають, я нуль, який не хоче стати одиницею.

Бійся цінителя і не оцінюй сам. |  Якщо не можеш дати визначення поняття, що не користуйся ним. |  Не будь Кощієм Безсмертним - тримай свою душу при собі. |  Якщо тобі людина допоміг вчора, це не означає, що він допоможе сьогодні. Скажи йому спасибі за те, що допоміг вчора. |  Роблячи свою справу, не думай про результат, а думай, як його краще зробити. |  Пам'ятай, що сир, після того як ти їм наситився, що не втратив своїх якостей, хоча ти і втратив до нього інтерес в даний момент. |  Будь про себе хорошої думки і спирайся тільки на себе, тоді і інші тобі допоможуть. |  Чи не живи з негідниками і не живи з тими, хто водиться з негідниками. |  Використовуй всі свої можливості, але не намагайся вийти за їх межі. |  Хочеш порозумнішати - схудни. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати