Головна

У якій руці?

1.  I. До чого прагне педагогіка, якою вона має бути і в чому її завдання?
  2.  Пильним адміністратором одного з вузлів, що належать, мабуть, якийсь спецслужбі, і ми
  3.  Боже, який засмічений ящик
  4.  Війни або маєте якийсь досвід в цій області, то ви зможете
  5.  Всі силові вправи можна розділити на кілька класів у залежності від того, на розвиток якої групи м'язів вони спрямовані.
  6.  Все, здавалося, разом остовпіли, так що, схоже це стало моїм обов'язком, зробити вигляд, що не було ніякої страшенно незручній ситуації.

Цей трюк полягає в тому, щоб вгадати, в якій руці людина ховає предмет. Робити це ви можете трьома способами. І повірте, публіка буде в захваті. Якщо використовувати всі три способи, то нічого страшного, якщо один з них закінчиться невдачею. Проробивши цей трюк, ви продемонструєте не тільки читання думок, а й вміння управляти думками інших. І той, кого ви виберете в якості піддослідного кролика, виявиться абсолютно безпорадним перед вашою владою.

Попросіть кого-то заховати в руці невеликий предмет. Нехай людина заведе руки за спину і за власним бажанням перекладає предмет з руки в руку. Тепер попросіть витягнути вперед стислі в кулаки руки. Гра починається.

перший спосіб Він напрочуд простий. Все, що вам потрібно робити, це стежити за виразом обличчя піддослідного кролика. Встаньте спиною до нього і попросіть витягнути порожню руку перед собою, а руку з затиснутим в кулак предметом піднести до скроні.

Це звучить дивно, але я хочу, щоб ти подумав про руку, в якій затиснутий предмет. Намалював у себе в голові картинку.

Насправді вам просто потрібно, щоб він затримав руку біля скроні на п'ять секунд, і всі ваші слова - порожній треп, щоб відвернути увагу.

Готовий? Тепер опусти руку. Зараз. На слові «зараз» різко оберніться і подивіться на його руки. Одна буде блідіше інший, оскільки вона якийсь час була піднята вгору і кров не встигла ще долити назад. У блідою руці і буде затиснутий предмет. Але не розкривайте відразу, що ви все знаєте. Помучійте глядачів. Зробіть вигляд, що дивіться в очі людині, і потім театрально оголосіть, в якій руці.

Я бачу ... чітко бачу ... предмет у вашій правій руці ... Відкрийте праву руку!

другий спосіб На цей раз ваш помічник повинен стояти нерухомо. Попросіть його витягнути руки перед собою і подивитися прямо на вас. Слідкуйте за тим, щоб руки були підняті досить високо і знаходилися в полі вашого зору. Тепер попросіть його сконцентруватися мислення на тій руці, в якій затиснута монетка. Зачекайте кілька секунд.

Думаю, ви вже помітили легкий поворот голови і, може, навіть швидкий погляд на руку, в якій затиснутий предмет.

Слідкуйте за кінчиком носа вашого помічника - не дивиться він в потрібну сторону? Якщо так, можна сміливо закінчувати фокус і оголошувати, в якій руці затиснута монетка. Але можна потягнути ще трохи, попросивши його подумки уявити потрібну руку. Тут вже він точно не втримається і кине короткий погляд на руку. Адже вона у нього прямо перед очима. Занадто велика спокуса поглянути на те, про що так посилено думаєш. Ваш помічник зробить це несвідомо, а це саме те, що нам, читачам думок, потрібно.

Попросіть помічника знову завести руки за спину і кілька разів перекласти предмет з однієї руки в іншу. Нехай він тепер витягне затиснуті в кулаки руки прямо перед собою.

третій спосіб Останній метод базується на сугестії. Якщо ви не впевнені в своїх силах, попросіть кого-небудь випробувати цей спосіб на вас самих. Ви помітите, що він працює, і працює прекрасно. Отже, помічник стоїть перед вами з витягнутими руками. Попросіть його тримати руки строго паралельно підлозі. Нехай він замружить очі.

Я розповім тобі кілька речей. Тобі потрібно просто слухати. Але ні в якому разі не воруши руками.

Нехай вони залишаються нерухомими. Добре? Розслабся. Тепер уяви, що предмет, затиснутий в

твоєму кулаці, стає важче, важче, важче ... Немов він зроблений зі свинцю. Ти більше не в силах утримувати його в руці. А він стає все важче і важче ...

Ви помітили, як одна з рук почала повільно опускатися вниз? Навіть якщо вона опустилася вниз всього на міліметр, шоу можна закінчувати: ви вже знаєте, в якій руці затиснутий предмет. Зробимо це красиво:

Чому б тобі просто не розтиснути праву руку і не дозволити цій тяжкості впасти на підлогу?

Запевняю, ніхто, крім вас, і не помітив, що рука поворухнулася. Для більшого ефекту можна включити в демонстрацію наступний елемент:

Я хочу, щоб ти уявив, що навколо іншої твоєї руки прив'язаний шнурок. На кінці шнурка - повітряну кульку, надутий гелієм. Великий кулька. І твоя рука здається такою легкою, майже невагомою. Шарик намагається підняти тебе до стелі, але інша рука тягне тебе вниз. Таке відчуття, що в ній затиснута ручка відра, наповненого свинцем.

Продовжуйте робити одну руку важче, а іншу легше, і скоро ваш помічник вже буде стояти з широко розставленими, як крила млина, руками.

Чи не відкривай очі. Ти ворушив руками? У відповідь ви почуєте впевнене «ні». Тепер запитайте у публіки, в якій руці, на її думку, знаходиться предмет.

Чи не відкривай очі. Чи дійсно предмет в цій руці? Ти ж не ворушив руками. Тоді звідки ми знаємо, в якій руці монета? Ну-ка відкрий-но очі!

Уявіть, як буде здивування вашого помічника, коли він побачить свої руки. Не забудьте подякувати йому за старанність. А вам, я в цьому не сумніваюся, нагородою буде град аплодисментів.

Я цього не говорив |  Порівняння без співвідношення |  Нам здається, що вони знають |  Весь ви - сугестія |  Ви вже знаєте це |  Якір на замовлення |  Підсвідомі негативні якоря |  змінити настрій |  Як закріпити якір |  Дзвіночок дзвенить. Вибір правильного моменту |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати