Головна

Боже, який засмічений ящик

1.  I. До чого прагне педагогіка, якою вона має бути і в чому її завдання?
  2.  Пильним адміністратором одного з вузлів, що належать, мабуть, якийсь спецслужбі, і ми
  3.  У якій руці?
  4.  Війни або маєте якийсь досвід в цій області, то ви зможете
  5.  Всі силові вправи можна розділити на кілька класів у залежності від того, на розвиток якої групи м'язів вони спрямовані.
  6.  Все, здавалося, разом остовпіли, так що, схоже це стало моїм обов'язком, зробити вигляд, що не було ніякої страшенно незручній ситуації.

Я використовую верхній правий ящик мого столу протягом останніх 18 місяців як місце зберігання прогнозів від безлічі ринкових бюлетенів (по акціях і / або товарних ф'ючерсів), а також інших передбачень, що мало статися.

Вчора ввечері я заліз в цей стос паперів, щоб покопатися у вчорашніх новинах і можливостях. Те, що я знайшов, виявилося хвилюючим, просвічує і надзвичайно корисним.

Ця кульмінація тяжкої роботи і багатогранних пророкувань майбутнього ілюструє досить ясно, що зробити це неможливо. Давайте подивимося, як я можу довести вам це? Чи повинен я показати вам діаграму ведучого бюлетеня з комп'ютерної області, який використав нейронну мережу, щоб сказати, що облігації продемонструють великий бичачий зростання в лютому? Ні, може бути, я краще процитую уривок з інтерв'ю «Інвесторз дейлі» з гуру Ілейн Гарзареллі (Elaine Garzarelli) (в березні цього року), в якому вона прогнозувала, що «акції повинні принести 20-відсоткову прибутковість в наступні шість - дванадцять місяців ». Гарзареллі слід фундаментальним індикаторами. Інші йдуть астрології. Чесно кажучи, в порівнянні з дивакуватими фундаменталістами вони зробили непогану роботу. Під цим я маю на увазі, що їх прогнози не гірше, ніж прогнози освічених випускників Вартона (Wharton) або Гарварда.

Я міг би довести свою точку зору, вказавши вам на одного з головних провісників цієї країни, чий графічний прогноз передбачав тривалий ведмежий ринок аж до мінімуму в грудні ... на ринку бондів. Ну і що? Хіба це не краще доводить тільки що викладену теорію, в яку я вірю? Якщо немає ... зробіть те, що зробив я ... зберіть всі прогнози, які потрапляють на ваш стіл. Зберігайте їх протягом року, і дозвольте питання вирішитися самому.

Коли я був молодший, то мав дурість вірити, що моє особисте майбутнє могло б бути передбачене якимись надприродними способами. Тому я випробував їх все: хіромантії, астрологію, ворожіння. Метод не мав значення, головне - результат. Я дізнався багато, що, загалом, зводиться до наступного: «Є кращі способи витратити гроші».

Зрештою, я почав з вивчення мистецтв в коледжі, переключився на журналістику, а тепер ось використовую математику, щоб торгувати на ф'ючерсних ринках. Жоден з тих провидців навіть близько не передбачив моє майбутнє.

проста математика |  Ця розмова - не про гроші |  А ось і головне |  Головна причина, по якій ми втрачаємо гроші в торгівлі |  системи віри |  Вірна ознака гарної системи |  Моя найгірша собака обійшлася мені найдорожче |  Ще трохи про те, що працює |  Атлетика так схожа на торгівлю |  Від кораблів до потягів |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати