Головна

майбутня життя

  1. А) Стихійна і опосередкована мисленням психічне життя
  2. Аллах дав мені життя, потім Він дасть мені смерть, і до Нього чекає повернення.
  3. У той день хтось врятував мені життя
  4. В. Г. Перов. Життя, творчість, особливості художнього стилю, основні твори та їх аналіз.
  5. Погляд на життя дитини
  6. Види життєвого сценарію, способи його втілення в життя

Безсумнівно, в цьому житті ми бачимо здаються досить ясними і очевидними приклади несправедливості і незаслужених страждань. Якби все обмежувалося цим життям, то, звичайно ж, проблема зла залишалася б нерозв'язною. Але християнське вчення про майбутнє життя говорить, що настане Великий день суду, коли буде виявлено кожен гріх і коли буде розкрита божественна воля. Суд буде абсолютно і повністю справедливим. Зло буде покаране, а всім, хто відповів на звернення Бога і Його любов, буде дарований остаточний перехід в життя вічне. Так що скарга псалмопевца на процвітання злих і страждання праведних знайде свою відповідь в майбутньому житті.

З питанням про майбутнє життя пов'язана ще одна проблема християнського теїзму: як може люблячий Бог послати когось в пекло? Детальніше це питання ми розглянемо в зв'язку з есхатологією, тут же просто відзначимо, що гріх полягає у виборі та вирішенні людини йти своїм власним шляхом, а не слідувати за Богом. Фактично протягом усього свого життя людина говорить Богу: "Дай мені спокій". Пекло, відсутність Бога - це всього лише надання в кінці кінців Богом людині того, про що він завжди просив. Чи не Бог, але власний вибір людини посилає його в пекло.




Провидіння і молитва | Провидіння і чудеса | Суть проблеми | типи рішень | Обмеженість Бога: відкидання Його всемогутності | Модифікація концепції Божої доброти | заперечення зла | Зло як фактор, неминуче супутній витворення людини | Переоцінка добра і зла | Зло в цілому як результат гріха в цілому |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати