Головна

Я чув, що процес виховання дитини можна починати мало не з перших місяців вагітності. Чи так це?

  1. A) Опис життя перших переселенців Миколою Михайловичем Пржевальським
  2. ERP і управління можливостями бізнесу
  3. Ex.5 Знайдіть якомога більше слів
  4. I. Процесуальний документ як акт застосування норм права.
  5. II. Зміни, що зазнають особистістю в міру розвитку процесу
  6. II. Період появи перших друкованих словників.
  7. II. За способом встановлення правил поведінки (наявність (відсутність) у суб'єкта можливості вибору поведінки; за методом правового регулювання)

На цю тему можна написати великий дослідницьку працю. Почитайте книги про те, як протікає життя вашої дитини до народження, проконсультуйтеся з гінекологами та акушерами. Вони дадуть цілком конкретні поради з урахуванням вашої індивідуальності. До народження дитина вже здатна чути, а на думку деяких вчених, навіть і розмовляти з батьками. Наприклад, в 1986 році в США за спеціальною програмою проходило навчання дітей у внутрішньоутробний період їх життя. На п'ятому місяці вагітності увагу плоду залучали слабким поплескуванням по животу матері двічі на день. Через два місяці встановлювалася реакція на цей сигнал - плід відповідав ворушінням. Цікаво, що один з учасників цієї школи до того як у нього народився син, періодично прикладався щокою до живота дружини і якомога чіткіше вимовляв: "Малюк, я твій тато!" Найцікавіше, що після народження сина відразу впізнавав цю фразу і, перестаючи плакати, завжди повертав голову в бік знайомого голосу.

Діти, які пройшли навчання, якщо це можна назвати навчанням, у такій незвичній школі, почали раніше в порівнянні з однолітками говорити, виявлялися здатними уважно слухати батьків і, як правило, мало плакали. Це доводить, що позитивний вплив ззовні необхідно плоду в період внутрішньоутробного розвитку. Тому, чекаючи дитину, намагайтеся створювати в родині максимально доброзичливу в психологічному відношенні обстановку. Турбота, м'якість, ніжність, прогулянки, прослуховування не дуже гучної музики, гучна - дратує плід.


Сидять двоє, випивають. Один розговорився:
- А пам'ятаєш, тебе в минулому кварталі премії позбавили?
- Пам'ятаю.
- Так це я капнув. А пам'ятаєш, тобі догану оголосили?
- Пам'ятаю.
- Так це я капнув.
Тоді другий йому з досади:
- А пам'ятаєш, у тебе два роки тому син народився?
- Пам'ятаю.
- Так це я капнув ...

(З анекдотів читачів журналу "Студентський меридіан")




Чи може чоловік самостійно діагностувати у себе безпліддя або його відсутність? | Чи є при зачатті дитини способи, що призводять до того, щоб він взяв зовнішність батька, а характер матері? Чи може дитина не бути схожим ні на батька, ні на матір? | Якщо людина був опромінений, чи може він мати дітей? | Як зберігають сперму донора? | Чому шлюб між родичами небезпечний для потомства, навіть якщо обоє з подружжя здорові? | Якою мірою безпліддя чоловіків викликається саме генетичними факторами? | Чи правда, що після гонореї можна стати безплідним? | Чула про таке захворювання, як варикоцеле. З чим це пов'язано? Мені говорили, що воно веде до чоловічого безпліддя ... | Ваша думка про метод штучної інсемінації жінки спермою донора? | Мій чоловік курить. Я чула, що нікотин сильно впливає на потомство. Як його переконати кинути палити хоча б на період зачаття? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати