Головна

Улюблена жінка режисера Любимова

1. Добра, скромна і порядна жінка ніколи не залишить свого сліду в Історії ».
  2. Одноразова допомога жінкам, які стали на медичний облік в ранні терміни вагітності
  3. Якщо жінка не стерво, то вона не вдалася
  4. Жінка повинна бути одягнена так, щоб її хотілося роздягнути ».
  5. ЖІНКА І СІМ'Я
  6. Жінка як спокусниця
  7. Жінка як міф

Багато хто вважає: якби Юрій Любимов не зустрів венгерку Каталіну Кунц, не було б ні його несподіваного від'їзду на Захід, ні поневірянь по Європі, ні розділу знаменитої «Таганки». Втім, можливо, все це не більше ніж балачки? ..

-Каталіна, ваш чоловік, Юрій Петрович Любимов, відомий не тільки як геніальний режисер, але і як рідкісного чарівності чоловік. Багато, дуже багато жінок намагалися його завоювати ...

- І багато завойовували, скажімо так. Він був одружений чотири рази, його оточувало безліч подруг, супутниць життя і так далі, він нескінченно міняв прихильності ...

-Чим же ви його підкорили?

- Зізнатися, не знаю. Я не особливо красива, не так уже й розумна, не дуже приваблива. Не можу назвати нічого такого, у чому я най-най. Чому ми разом - це таємниця двох людей. Можу тільки сказати, що нас зв'язала любов з першого погляду, взаємна пристрасть - тілесна і душевна.

- Де ви вперше побачилися?

- У Будапешті. У 1976 році його театр два тижні виступав в Угорщині. Успіх був феєричним.

- Ваше життя було якось пов'язана з театром?

- Ні. Мій перший чоловік був астрономом, відомим вченим. На початку 70-х радянська Академія наук запросила його прибуття в Москві. Тут я поступила в МГУ, на філфак.

- Цікаво, як же виглядав закоханий Любимов?

- Як студент: боявся, соромився, не знав, як себе краще піднести. Я завжди трималася дуже холодно, відсторонення, чоловіки боялися до мене підійти, і, може бути, це відчуття недоступності його особливо приваблювало.

- Любимов зробив вам пропозицію?

- Ну ні, дорога моя, життя так не будується. Тим більше що це була радянська епоха. З одного боку, Радянський Союз, де все було «не можна», з іншого - нещасна маленька Угорщина, в якій теж існувала маса обмежень. Плюс особисті складності: у нас обох були сім'ї. Я полюбила людини з неймовірно важкою долею. На що я могла розраховувати?

- А ви не боялися, що Юрій Петрович-адже так буває, правда?-на вас не одружиться?

- Я не так вихована, щоб допускати подібні припущення. Йому треба було гідно розлучитися з Людмилою Целіковською, з якою він прожив довгі роки, мені - з моїм ученим. На це знадобився майже рік.

Ми одружилися в Будапешті - в Москві все були однозначно проти.

- Не всяка жінка зважилася б на такий крок-залишити будинок, країну, звичні умови життя і кинутися за людиною, якого вона, по суті, зовсім не знає. Та ще така різниця в віці ...

- Все вірно, Юрій старше мене на тридцять років. Чужа країна, все чуже. Абсолютно незрозуміла мені професія, богемне життя, яку моє консервативне виховання не дозволяло прийняти як свою. Але, ви знаєте, пристрасть сліпа.

Я кинула все і вирушила до Москви кореспондентом журналу «Фільм, театр, музика». Мені допомогли - розкрию цю таємницю - найвищі чини тодішньої Угорщини, які дуже симпатизували Любимову. Мене направили в Радянський Союз в якості журналіста.

- Ваш чоловік в одному з інтерв'ю розповідав неймовірну історію. Цитую: «Прийом в радянському посольстві, Катя вже в положенні. Стоять всі посли і наш, звичайно, радянський. І раптом він каже: «О, тепер вас можна визнати офіційно». І вказує на Катіно черево. Пауза. Всім якось ніяково. І тут Катя голосно мені каже: «Вибачте, у вас все посли такі хами?» Повертається і йде ».

- Я вільна людина і завжди чиню так, як вважаю за потрібне. Якщо мені здається, що зачеплена честь мого чоловіка або моїх близьких, я висловлюю свою думку не замислюючись <...>

Незабаром ми перебралися до Італії, в Болоньї, де Юрію запропонували посаду художнього керівника театру «Arena del Sole». У Болоньї у нас був величезний триповерховий будинок - навіть не будинок, а вілла - з двухсотметровой терасою перед входом, на яку заглядали лілові акації.

- А в Росії в цей момент все стало стрімко змінюватися. Горбачовський час, загальна ейфорія ... Любимова стали наполегливо просити повернутися. Я пам'ятаю, як в 1988 році він нарешті приїхав. Його зустрічали як героя, хором скандували:

науковий стиль | публіцистичний стиль | Офіційно-діловий стиль | вправи | Вася, стиляга з Москви | Критерії відбору термінів | узагальнюючий характер | Березовський отримував $ 1600 в місяць | Структурних частин актів | Принципи російської орфографії |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати