загрузка...
загрузка...
На головну

Модальний дієслово should

1. A. Виберіть правильну форму дієслова.
  2. A. Словосполучення з дієсловом "to conduct".
  3. B) Write sentences of your own using the phrases in bold type. Address them to the other students who should reply them expressing their approval or disapproval.
  4. Don Corleone nodded and gestured that Luca Blasi should be brought to him.
  5. Exercise 13. Insert should or would and state whether they are auxiliary or modal. Translate into Russian.
  6. Exercise 15. Comment on the meaning of modal verbs. Translate into Russian (should or ought, would).
  7. Exercise 18. Insert modal verbs and explain their use (use the contracted forms shall not, will not, should not, would not if necessary). Translate into Russian.

Модальне дієслово shouldв поєднанні з перфектний інфінітивом should have doneвисловлює дії, які повинні були відбутися в минулому, але з якихось причин не відбулися, перекладається на російську мову «слід», «потрібно було».

You should have helped them. Вам слід було допомогти їм.

You should have done this. Вам слід було це зробити, (докір)

This work should have been

Do ne yesterday. Цю роботу потрібно було зробити вчора.

Модальний дієслово would

Модальне дієслово wouldможе мати такі значення:

1) Ввічлива прохання. Would you help me? He допоможете ви мені?

2) Повторюваність дії в минулому. Чи не would often help me. Він, бувало, часто допомагав мені.

3) Стійке небажання здійснювати будь-які дії. Чи не would not listen to me. Він ніяк не хотів слухати мене.

Модальний дієслово need

Модальне дієслово need- «Потрібно, треба» вживається, в основному, в негативних пропозиціях. You need not do it now. Вам не потрібно робити це зараз.

Модальний дієслово shall

Модальне дієслово shallвживається в тих випадках, коли Запитує дозвіл на вчинення будь-які дії, і є іноді замінником модального дієслова must. Shall I help you? Вам допомогти? Shall we translate the text? Нам перекладати текст?

Civil Engineering | Exercise 2. Vocabulary. Learn by heart the following words | Форми промовляв Present Continuous | Форми дієслова в Past Continuous | Форми дієслова в Future Continuous | From the History of Building | GRAMMAR | Art of building | GRAMMAR | While-Reading |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати