На головну

Інші відомості

1. I. Відомості про заявника
  2. IV. ІНШІ ВИДИ пожежною небезпекою
  3. N02BG Інші анальгетики-антипіретики
  4. SaveDate - Вставка дати та часу останнього збереження документа, зазначених на вкладці Файл в групі Відомості.
  5. Алфавіт. Короткі відомості по латинської фонетиці
  6. Анатомічні відомості про портокавальних анастомозах.
  7. АНАТОМО-топографічних відомостей І ФІЗІОЛОГІЯ підшлункової залози.

Закінчила педагогічний університет з відзнакою. Користувач ПЕОМ (Володію програмами Word, Ехсе1).

Інтереси, схильності: захоплююся психологією.

Інша допоміжна інформація: За характером товариська, комунікабельна, доброзичлива. До дорученої справи ставлюся відповідально.

Відомості про рекомендації: Рекомендації є і при необхідності можуть бути представлені.

«...» Червня 2003 року __________ підпис __________________ Філіппова І. Н.

Автобіографія- Документ, в якому працівник власноруч у довільній формі (без виправлень і помарок) дає короткий опис в хронологічній послідовності етапів свого життя і трудової діяльності.

Автобіографія має такі реквізити: назва виду документа; текст (короткі відомості про себе в хронологічному порядку); підпис; дату.

АВТОБІОГРАФІЯ

00.00.00.

Я, Разіна Ніна Сергіївна, народилася 4 травня 1973 року в м Москві, в сім'ї науковців.

Батько, Разії Сергій Васильович, - викладач МДПУ, зав. кафедрою програмування. Мати, Разіна Катерина Борисівна, провідний інженер НІІАП.

У 1985 році вступила до середньої школи № 326 Кіровського району м Москви. У зв'язку зі зміною місця проживання в 1988 р, перейшла в середню школу № 1279 Севастопольського району м Москви з поглибленим вивченням іноземної мови.

Отримала музичну освіту за класом скрипки, займалася тенісом.

Закінчила дворічні курси англійської мови "Інтенсив".

У 1991 р вступила на факультет "Управління та діловодства" Російського державного гуманітарного університету.

підпис Н. С. Разіна

розписка - Це документ, що підтверджує отримання будь-яких матеріальних цінностей.

Розписка містить такі реквізити: назва виду документа; дату; текст; підпис особи, яка дала розписку. Текст розписки включає:

- Посади, прізвища, імена та по батькові осіб, які видали та отримали що-небудь;

- Перелік отриманого із зазначенням кількості і вартості (цифрами і в дужках прописом з великої літери);

- Підпис дав розписку.

РОЗПИСКА

00.00,00

Я, Антонова Надія Іванівна (паспорт ХМ-МЮ, № 623398, виданий 128 о / м м Москви 21.02,32), отримала від менеджера Рогова А. М. друкарську машинку "Оліветті-527" зав. N2 00235685 до 01.01.2010 р ..

Референт підпис Н. І. Антонова

.

Особиста доручення - Це документ, який свідчить про надання права довіреній особі на вчинення певних дій або отримання грошових або товарно-матеріальних цінностей від імені довірителя (громадянина). Особиста довіреність має такі реквізити: назва документа; дату; прізвище, ім'я, по батькові особи, якій видана довіреність; зміст; підпис довірителя; підпис посадової особи, завірив доручення; печатка.

ДОРУЧЕННЯ

00.00.00

Я, Смирнова Ольга Іванівна, довіряю отримати належну мені заробітну плату за серпень 2008 р в сумі

15000 (п'ятнадцять тисяч} руб.

ведучому експертові відділу маркетингу Славіна Ігорю Леонідовичу.

Секретар підпис О. І. Смирнова

Підпис Смирнової О. І. засвідчую

Інспектор ОК. підпис А. Ф. Дорохов

М. П.

словосполучення | C. Синтаксичні норми | Конструкції з однорідними членами: одними з найчастіших помилок в ділових текстах є помилки, пов'язані з логічної несочетаемостью однорідних членів речення. | Глава 3. Лист зайнятості | Вимоги до оформлення реквізитів документів | ділові листи | Етикет ділового листа | Структура ділового листа | A. Структура комерційних листів | В. Організаційно-розпорядча документація |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати