Головна

Petit (e). Ecrivez cette dictee. - Ecrivez cette petite dictee

  1. Habiter cette maison. (Je). Qui habite cette maison? C'est moi qui habite cette maison.
  2. Il aime cette table arabe - Ils aiment cette table arabe.
  3. Tu aimes cette fleur - Tu aimes ces fleurs.

1.Clair (e). Il a des fleurs. 2.Vieille. Cette femme travaille. 3.Cadet (Cadette). Sa s?ur est etudiante. 4.Jeune. Paul parle a sa femme. 5.Belle. Regardez cette fleur. 6.Anglais (e). Marthe parle a ses amies. 7.Francais (e). Marie lit sa revue. 8.Etranger (Etrangere). Apprendre cette langue. 9.Grand (e). C'est une salle. 10.Gentil (le) et gai (e). C'est une fille. 11.Joli (e). Regardez ce garcon. 12.Brun (e). J'achete cette veste.

XII. Поставте приводи або артиклі там, де необхідно:

1.Tu regardes ... cette belle fleur. 2.Que faites-vous ... la vie? Je suis ... etudiant. 3.Je parle ... francais. 4.Il parle ... sa mere. 5.Jean travaille ... cette usine. 6.Nous aimons ... la musique. 7.Qui apprend le russe ... cette famille? 8.Je vais ... moi. 9.Paul ecrit et lit ... francais. 10.Vous apprenez ... anglais. 11.Marie est ... Minsk. 12.Michel est ... lui. 13.C'est la veste ... ma s?ur. 14 ... les cours nous allons ... la maison. 15.Ils partent ... midi. 16.Nous quittons ... la maison ... 8 heures. 17.Les petits jouent ... le chat.

XIII.Переведіть пропозиції:

1. Як звуть твою подругу? Мою англійську подругу звуть Ганна. 2. Вона студентка. Вона вивчає французьку мову. Вона пише і читає по-французьки. 3. Якою мовою ви говорите? Ми говоримо по-німецьки. 4. Скільки років твоїй мамі? Їй 40 років. 5. Чим займається твій брат? Він працівник. Він працює на

великому заводі. 6. Хто вивчає російську в вашій родині? Мої брати вивчають російську в нашій родині. 7. Твоя молодша сестра дуже хорошенькая.8. Ця красива куртка стара. 9. Яка у тебе сестра? Моя сестра маленька. Вона весела і мила. 10. Як ваше ім'я та прізвище? 11. Чому ви проводите літо за містом? Я проводжу літо за містом, тому що мої дідусь і бабуся там живуть.

XIV.Переведіть текст:

Мою французьку подругу звуть Люсі. Їй 30 років. Вона служить. Вона працює у великому банку. Люсі любить нашу країну. Вона вивчає російську мову. Вона мені пише по-російськи, я їй із задоволенням відповідаю. У Люсі є сім'я. Сім'я Люсі невелика: її чоловік Жан і маленька дочка Марі. Жан працює на заводі. Марі 4 роки. Вона ходить у дитячий садок. Це весела і мила дівчинка. Бабуся і дідусь Марі живуть в Марселі. Марі завжди проводить літо у своїх бабусі й дідусі.

XV. * Прочитайте і запам'ятайте:

repondre a qn - lui repondre

ecrire a qn - lui ecrire

lire a qn - lui lire

dire a qn - lui dire

acheter a qn - lui acheter

apporter a qn - lui apporter

parler a qn - lui parler

chanter a qn - lui chanter

XVI. * Змініть пропозиції за зразком.

зразок:




Лексико-ГРАМАТИЧНІ ВПРАВИ | Marcelle part. Que fait Marcelle? Marcelle part. | фонетичні ВПРАВИ | Il aime cette table arabe - Ils aiment cette table arabe. | фонетичні ВПРАВИ | Parler russe - Parlez russe! | Tu aimes cette fleur - Tu aimes ces fleurs. | Фонетичні ВПРАВИ. | Лексико-ГРАМАТИЧНІ ВПРАВИ | фонетичні ВПРАВИ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати