загрузка...
загрузка...
На головну

Translate the sentences from Russian into English

1. A) Read and translate the text to know more about Sochi.
  2. A) Study the definitions of the words with similar meanings and think about their proper Russian equivalents.
  3. A) translate the illustrative examples into Russian;
  4. A) What is the purpose of foundations? Express your opinion in 3-5 sentences.
  5. Activity of the Priamurskiy Department of the Imperial Russian Geographic Society
  6. Add these sentences with correct variant according to the text. Using as a plan speak briefly about Water Supply
  7. And write your own sentences with the same word-combinations,

A. 1. Де ти живеш? - Я живу в Москві. 2. Коли у тебе канікули? - В січні. 4. Що тобі найбільше подобається в школі? 4. Мій брат працює в лікарні. Він лікар. Він встає в двадцять хвилин на восьму. Він працює зранку та вдень. Ввечері він не працює. Ввечері він відпочиває. 5. Твоя сестра говорить французькою мовою? - Ні. Вона розмовляє німецькою мовою, а її чоловік говорить по-англійськи. 6. Коли ви встаєте? - Я встаю без чверті сім. 7. Коли постає твій брат? - Він встає без двадцяти вісім. - А твоя сестра теж встає без двадцяти вісім? - Ні. Мій брат ходить в школу, а моя сестра не ходить в школу. Вона ще не учениця. Вона встає в дев'ять годин. 8. Він не миє руки перед їжею. 9. Вони не говорять по-англійськи в класі. 10. Він не грає ні на якому музичному інструменті. 11. Вони грають в футбол і люблять дивитися мультфільми. 12. Вони люблять шкільні канікули, особливо літні. 13. День народження у дівчинки 31 грудня. 14. Тому вона отримує багато подарунків.

B. Мій дядько інженер. Він дуже зайнятий. Його робочий день починається рано вранці. Він встає о сьомій годині. Він вмивається, одягається і снідає. Після сніданку він йде на роботу. Він працює в Інституті. Він любить свою роботу. Він одружений. Його дружина лікар. Вона працює в лікарні. Увечері вона вивчає французьку мову. Вона відвідує курси французької мови. Мій дядько не говорить по-французьки. Він говорить по-російськи і по-німецьки. Він вивчає англійську мову. Увечері він відвідує курси англійської мови. Син мого дядька учень. Він ходить в школу. У школі він вивчає англійську мову.

С.Джеймс Кеш живе в особняку за містом. Кожен день він снідає в ліжку. Він зазвичай їсть варені яйця і п'є шампанське. Під час сніданку він говорить по телефону і переглядає свіжу пресу. Потім він одягається. Слуги допомагають йому. В офіс він завжди приходить в елегантному костюмі.

О сьомій годині водій відвозить його в офіс. Щоранку він проводить наради. Після обіду він вивчає звіти про продажі. Обсяги продажів зростають з кожним роком, тому що справи йдуть добре. Вечорами йому подобається розважати важливих клієнтів. Вони часто ходять в його улюблений нічний клуб - «Мадам Жужу». Там вони вечеряють, п'ють шампанське і дивляться кабаре-шоу.

О другій годині ночі шофер відвіз його додому. Ще через півгодини він лягає спати і бачить уві сні цифри продажів. Джеймс завжди виснажений до межі.

English for fun

Banker's Wife's Blues

Where does John live?  He lives near the bank.
 Where does he work?  He works at the bank.
 When does he work?  He works all day and he works all night, at the bank, at the bank, at the great, big bank.
 Where does he study?  He studies at the bank.
 Where does he sleep?  He sleeps at the bank.
 Why does he spend all day, all night, all day, all night, at the bank, at the bank?  Because he loves his bank more than his wife and the loves his money more than his life.

Present simple | Регулярних, повторюваних дій | Дієслово в Present Simple має наступні форми | Структура негативного пропозиції | Make the sentences negative and interrogative. | Put the verbs in the brackets into Present Simple. | Open the brackets and put the verbs into Present Simple | Put the adverbs in the brackets in the appropriate place. |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати